1:3
Avtomobilist — SKA Meci incheiat 19 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru Avtomobilist
26 ianuarie, 16:00
 
Avtomobilist
Metallurg
Urmatorul meci pentru SKA
27 ianuarie, 18:30
 
SKA
Severstal
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — SKA

19 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
19 ianuarie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Arbitru: Alexei Belov, Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 2,401 -87 4 4
Vladislav Gross
gk. 196 -4 0 0
Charles Genoway
df. 1,051 3 12 15
Nikita Tryamkin
df. 1,026 2 10 12
Alexei Vasilevsky
df. 866 5 9 14
Sergey Zborovskii
df. 736 2 2 4
Zakhar Arzamastsev
df. 360 0 7 7
Maxim Berezin
df. 306 0 4 4
Korbinian Holzer
df. 228 1 1 2
Piter Holland
fw. 836 11 19 30
Aleksey Makeev
fw. 788 21 18 39
Brooks Macek
fw. 764 13 9 22
Stanislav Bocharov
fw. 758 10 9 19
Pavel Datsyuk
fw. 733 10 21 31
Anatoly Golyshev
fw. 661 12 14 26
Vyacheslav Litovchenko
fw. 545 5 5 10
Alexander Protapovich
fw. 504 1 6 7
Andrei Obidin
fw. 360 4 1 5
Ilja Ovchinnikov
fw. 197 1 1 2
Stepan Khripunov
fw. 115 1 1 2
Ilja Zakharov
fw. 14 0 0 0
Dmitry Zhukenov
fw. 8 0 0 0
Nu vor juca
Dan Sexton
fw. 615 7 15 22
Mikhail Mamkin
df. 610 1 4 5
Georgy Belousov
fw. 564 7 13 20
Pavel Kulikov
fw. 527 2 7 9
Sergei Shumakov
fw. 504 8 5 13
Vladimir Galkin
gk. 246 -17 0 0
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 30 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Konstantin Suslov
fw. 2 0 0 0
Ilya Gatiyatulin
df. 0 0 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 810 -28 0 0
iaroslav Askarov
gk. 495 -10 0 0
Igor Odgiganov
df. 809 5 19 24
Viktor Antipin
df. 683 2 9 11
Lukas Bengtsson
df. 608 3 12 15
Oscar Fantenberg
df. 500 0 6 6
Anton Belov
df. 478 2 5 7
Danila Galenyuk
df. 342 1 3 4
Kirill Kirsanov
df. 210 0 1 1
Joonas Kemppainen
fw. 780 10 12 22
Andrei Kuzmenko
fw. 679 15 16 31
Ivan Morozov
fw. 659 8 11 19
Malte Stremvall
fw. 638 10 10 20
Anton Burdasov
fw. 574 18 9 27
Evgeny Ketov
fw. 526 4 4 8
Evgeny Timkin
fw. 496 3 5 8
Emil Galimov
fw. 338 6 4 10
Pavel Kukshtel
fw. 330 1 2 3
Vasilii Podkolzin
fw. 314 2 4 6
Maxim Groshev
fw. 262 0 2 2
Vladislav Tsitsyura
fw. 129 1 0 1
Nu vor juca
Aleksandr Samonov
gk. 742 -30 0 0
Vladimir E. Tkachyov
fw. 683 11 24 35
Linden Vey
fw. 595 4 19 23
Vasily Tokranov
df. 572 4 12 16
Dinar Khafizullin
df. 513 0 1 1
Miro Aaltonen
fw. 482 9 8 17
Kirill Marchenko
fw. 425 12 9 21
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 376 1 9 10
Yaroslaw Dyblenko
df. 356 2 3 5
Daniil Ogirchuk
fw. 273 1 1 2
Vladislav Kamenev
fw. 239 5 0 5
Arseniy Brinkman
df. 163 1 2 3
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Stepan Starkov
fw. 116 1 1 2
Grigoriy Gryaznov
df. 106 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 98 0 1 1
Nikita Chibrikov
fw. 86 1 1 2
Marat Khusnutdinov
fw. 81 0 1 1
Artyom Nikolaev
fw. 79 0 2 2
Maxim Matyshkin
df. 54 1 1 2
Egor Spiridonov
fw. 15 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.12.20
SKA
Avtomobilist
KHL 2019-2020
10.10.19
SKA
Avtomobilist
06.09.19
Avtomobilist
SKA
KHL 2018-2019
08.01.19
Avtomobilist
SKA
12.11.18
SKA
Avtomobilist
KHL 2017-2018
27.12.17
Avtomobilist
SKA
13.09.17
SKA
Avtomobilist
KHL 2016-2017
16.11.16
SKA
Avtomobilist
1
:
2
19.09.16
Avtomobilist
SKA
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2015-2016
02.02.16
SKA
Avtomobilist
2
:
2
2
:
3
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
17.01.21
Avtomobilist
Avangard
V
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
13.01.21
HC Spartak
Avtomobilist
V
11.01.21
Avtomobilist
Jokerit
V
10.01.21
Jokerit
Avtomobilist
I
08.01.21
Avtomobilist
Barys
I
05.01.21
CSKA
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
CS
03.01.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
28.12.20
Avtomobilist
Amur
V
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
V
24.12.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
22.12.20
Avtomobilist
Tractor
I
13.12.20
Metallurg
Avtomobilist
V
10.12.20
SKA
Avtomobilist
I
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
I
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
PO
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
I
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
PS
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
CO
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V
SKA
17.01.21
CSKA
SKA
I
12.01.21
SKA
HC Sochi
V
10.01.21
SKA
CSKA
PO
07.01.21
Lokomotiv
SKA
I
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
30.12.20
Jokerit
SKA
I
28.12.20
HC Sochi
SKA
V
26.12.20
HC Dynamo
SKA
PO
24.12.20
SKA
Severstal
V
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
CS
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
V
10.12.20
SKA
Avtomobilist
V
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
05.12.20
Tractor
SKA
V
03.12.20
Metallurg
SKA
I
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
PS
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
26.11.20
Severstal
SKA
V
24.11.20
SKA
Barys
V
22.11.20
SKA
Amur
V
18.11.20
SKA
Tractor
I
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
CO
14.11.20
Severstal
SKA
V
12.11.20
Vityaz
SKA
V
10.11.20
Jokerit
SKA
V
28.10.20
SKA
Kunlun RS
I
26.10.20
SKA
Avangard
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
I
19.10.20
SKA
Vityaz
V
16.10.20
CSKA
SKA
I
14.10.20
HC Sochi
SKA
V
12.10.20
SKA
HC Dynamo
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
V
07.10.20
SKA
Metallurg
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
V
30.09.20
Sibir
SKA
V
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
23.09.20
SKA
Sibir
I
20.09.20
SKA
Torpedo
V
17.09.20
HC Spartak
SKA
V
15.09.20
Avangard
SKA
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
3
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
4
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
5
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
6
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
7
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
2
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
3
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
4
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
5
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
5
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
6
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
7
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
8
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
9
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
10
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
11
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 11-5 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 23-16 7
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
7
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
20
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-15 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 17 1 2 1 1 1 76-37 42
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
9
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
10
Avtomobilist
22 10 2 0 5 2 3 62-49 29
11
Metallurg
23 13 0 0 8 1 1 60-57 28
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
21 10 2 0 7 1 1 57-49 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
24 13 0 1 6 3 1 72-50 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Lokomotiv
23 8 2 1 8 4 0 61-53 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
23 8 1 0 8 4 2 62-61 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide