Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Sibir

20 februarie 2020, 16:00 (EET)
20 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Avtomobilist
Sibir

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Leonid Fomin
gk. 557 -21 0 0
Vladimir Galkin
gk. 306 -14 0 0
Vladislav Gross
gk. 69 -6 0 0
Vladimir Sartakov
gk. 0 0 0 0
Alexei Vasilevsky
df. 1,126 9 15 24
Nikita Tryamkin
df. 1,087 2 9 11
Yefim Gurkin
df. 989 2 7 9
Denis Bodrov
df. 970 2 9 11
Mikhail Mamkin
df. 936 1 8 9
Maxim Berezin
df. 605 0 2 2
Rafael Batyrshin
df. 432 3 3 6
Daniil Valitov
df. 186 0 0 0
Nikolay Stasenko
df. 93 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 15 0 0 0
Brooks Macek
fw. 1,078 24 21 45
Nigel Dawes
fw. 1,004 18 27 45
Piter Holland
fw. 990 15 24 39
Vyacheslav Litovchenko
fw. 851 6 11 17
Dan Sexton
fw. 844 14 17 31
Geoff Platt
fw. 724 11 7 18
Anatoly Golyshev
fw. 669 11 14 25
Pavel Datsyuk
fw. 668 5 17 22
Andrei Obidin
fw. 656 5 10 15
Georgy Belousov
fw. 619 8 13 21
Artyom Gareyev
fw. 574 8 8 16
Stepan Khripunov
fw. 479 2 5 7
Alexander Kucheryavenko
fw. 386 2 7 9
Evgeniy Mozer
fw. 364 5 2 7
Vitaly Popov
fw. 313 0 1 1
Ilja Ovchinnikov
fw. 60 0 0 0
Maxim Rasseikin
fw. 56 0 0 0
Roman Ivashov
fw. 45 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Jakub Kovar
gk. 2,646 -97 2 2
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 2,293 -80 1 1
Alexei Krasikov
gk. 1,160 -40 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 1,249 3 25 28
Konstantin Alexeyev
df. 881 0 5 5
Alexander Loginov
df. 856 2 7 9
Ilya Morozov
df. 832 4 3 7
Nikolai Timashov
df. 707 0 4 4
Andrey Ermakov
df. 697 2 11 13
Yaroslav Khabarov
df. 598 1 2 3
Nikolai Demidov
df. 529 0 6 6
Oleg Piganovich
df. 289 0 0 0
Nikita Efremov
df. 29 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 13 1 0 1
Mikael Ruohomaa
fw. 1,007 12 30 42
Alexander Sharov
fw. 923 12 9 21
Juuso Puustinen
fw. 909 18 15 33
Egor Milovzorov
fw. 907 15 16 31
Dmitry Sayustov
fw. 887 7 4 11
Evgeny Chesalin
fw. 868 4 13 17
Jukka Peltola
fw. 748 9 12 21
Danil Romantsev
fw. 702 9 5 14
Nikita Shashkov
fw. 282 1 3 4
Alexei Yakovlev
fw. 247 5 0 5
Nikita Korotkov
fw. 230 2 2 4
Maxim Kazakov
fw. 192 1 1 2
Igor Makarov
fw. 180 1 1 2
Gleb Zyryanov
fw. 102 0 0 0
Mikhail Romaev
fw. 18 2 0 2
Nu vor juca
Alexander Torchenyuk
fw. 644 1 4 5
Viktor Komarov
fw. 595 6 8 14
Nikita Mikhaylov
fw. 419 4 4 8
Vladimir Pervushin
fw. 339 2 0 2

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
03.02.20
Sibir
Avtomobilist
2
:
2
1
:
0
S
07.01.20
Avtomobilist
Sibir
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
KHL 2018-2019
20.02.19
Sibir
Avtomobilist
04.11.18
Avtomobilist
Sibir
12.10.18
Avtomobilist
Sibir
11.09.18
Sibir
Avtomobilist
KHL 2017-2018
21.01.18
Sibir
Avtomobilist
16.01.18
Avtomobilist
Sibir
KHL 2016-2017
17.02.17
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
17.02.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
I
15.02.20
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
13.02.20
Avtomobilist
Jokerit
I
11.02.20
Avtomobilist
Barys
I
03.02.20
Sibir
Avtomobilist
2
:
2
1
:
0
S
PS
01.02.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.01.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
CO
27.01.20
Avtomobilist
Barys
I
25.01.20
Avtomobilist
Ak Bars
I
23.01.20
Avtomobilist
Tractor
V
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
CS
16.01.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
14.01.20
Severstal
Avtomobilist
I
12.01.20
CSKA
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
09.01.20
Avtomobilist
Admiral
V
07.01.20
Avtomobilist
Sibir
PO
05.01.20
Avtomobilist
Neftekhimik
V
03.01.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.12.19
Barys
Avtomobilist
I
27.12.19
Amur
Avtomobilist
3
:
3
1
:
0
S
PS
25.12.19
Admiral
Avtomobilist
CO
23.12.19
Kunlun RS
Avtomobilist
V
19.12.19
Avtomobilist
Neftekhimik
V
17.12.19
Avtomobilist
Amur
V
07.12.19
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
05.12.19
HC Sochi
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
PS
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
CO
01.12.19
Lokomotiv
Avtomobilist
V
28.11.19
Avtomobilist
Barys
PO
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
I
24.11.19
Avtomobilist
CSKA
V
21.11.19
Avangard
Avtomobilist
CO
19.11.19
Barys
Avtomobilist
PO
17.11.19
Tractor
Avtomobilist
V
13.11.19
Avtomobilist
HC Sochi
V
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
V
31.10.19
Barys
Avtomobilist
CO
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
I
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
I
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
I
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
I
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
I
10.10.19
SKA
Avtomobilist
PO
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
V
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
V
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
I
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
I
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
PO
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
CO
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
CO
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
CS
06.09.19
Avtomobilist
SKA
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
V
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
CO
Sibir
18.02.20
Barys
Sibir
CO
15.02.20
Sibir
Severstal
V
13.02.20
Sibir
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
PS
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
I
03.02.20
Sibir
Avtomobilist
2
:
2
1
:
0
S
CS
01.02.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
28.01.20
HC Dinamo Riga
Sibir
V
26.01.20
CSKA
Sibir
I
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
I
21.01.20
Sibir
Tractor
V
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
14.01.20
Kunlun RS
Sibir
4
:
4
0
:
1
S
CS
13.01.20
Kunlun RS
Sibir
V
10.01.20
Sibir
Lokomotiv
V
07.01.20
Avtomobilist
Sibir
CO
05.01.20
Metallurg
Sibir
I
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
I
28.12.19
Sibir
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
CS
27.12.19
Sibir
SKA
I
25.12.19
Sibir
HC Spartak
I
21.12.19
Ak Bars
Sibir
V
19.12.19
Avangard
Sibir
I
17.12.19
Salavat Yulaev
Sibir
V
09.12.19
Tractor
Sibir
V
06.12.19
Sibir
Jokerit
I
04.12.19
Sibir
Avangard
V
01.12.19
Severstal
Sibir
V
29.11.19
Jokerit
Sibir
V
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
PS
24.11.19
Sibir
Admiral
I
22.11.19
Sibir
Torpedo
I
20.11.19
Sibir
Ak Bars
I
16.11.19
HC Dynamo
Sibir
I
14.11.19
Torpedo
Sibir
I
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
I
03.11.19
Metallurg
Sibir
I
31.10.19
Sibir
CSKA
V
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
CO
22.10.19
Sibir
Vityaz
V
18.10.19
HC Sochi
Sibir
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
PO
11.10.19
Sibir
Barys
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
V
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
V
02.10.19
Admiral
Sibir
V
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.09.19
Amur
Sibir
I
23.09.19
Sibir
Ak Bars
V
20.09.19
Sibir
Amur
V
18.09.19
Sibir
Tractor
PO
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
10.09.19
SKA
Sibir
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
I
05.09.19
Sibir
Admiral
V
03.09.19
Sibir
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
16
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
9
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
10
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
11
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13