3:4
Avtomobilist — Neftekhimik Meci incheiat 17 noiembrie 2021
Urmatorul meci pentru Avtomobilist
2 decembrie, 16:00
 
Avtomobilist
HC Spartak
Urmatorul meci pentru Neftekhimik
30 noiembrie, 18:30
 
Avangard
Neftekhimik
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Neftekhimik

17 noiembrie 2021, 16:00 (EET)
17 noiembrie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Arbitru: Viktor Spirin, Vladimir Bukin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladimir Galkin
gk. 991 -44 1 1
Dmitriy Shikin
gk. 649 -29 1 1
Jesse Blacker
df. 615 5 18 23
Nikita Tryamkin
df. 583 2 7 9
Yefim Gurkin
df. 560 3 8 11
Alexei Vasilevsky
df. 404 0 1 1
Sergey Zborovskii
df. 338 0 4 4
Yakov Rylov
df. 66 2 1 3
Yuri Salov
df. 40 0 0 0
Brooks Macek
fw. 504 14 10 24
Stéphane Da Costa
fw. 486 11 14 25
Aleksey Makeev
fw. 462 5 11 16
Ryan Spooner
fw. 455 8 17 25
Danil Romantsev
fw. 405 4 2 6
Patrice Cormier
fw. 392 4 4 8
Stanislav Bocharov
fw. 388 3 10 13
Georgy Belousov
fw. 365 7 4 11
Sergei Shumakov
fw. 316 8 7 15
Shane Prince
fw. 312 4 6 10
Stepan Khripunov
fw. 295 2 5 7
Pavel Kulikov
fw. 267 1 3 4
Nikita Blednov
fw. 10 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Shchemerov
df. 335 3 4 7
Zakhar Arzamastsev
df. 172 0 1 1
Dmitry Zhukenov
fw. 167 1 1 2
Vladimir Kuznetsov
fw. 67 2 1 3
Stanislav Gareyev
df. 64 0 0 0
Valery Sitnikov
df. 51 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 33 1 1 2
Ilja Ovchinnikov
fw. 16 1 0 1
Alexander Sevostyanov
df. 14 0 0 0
Danil Mylnikov
fw. 5 0 0 0
Vladislav Pshenichnikov
fw. 3 0 0 0
Georgy Romanov
gk. 0 0 0 0
Maxim Zinchenko
gk. 0 0 0 0
Pavel Datsyuk
fw. 0 0 0 0
Pavel Voronkov
fw. 0 0 0 0
Yuri Zhuravlev
df. 0 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sudnitsin
gk. 550 -22 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 65 -6 0 0
Lukas Klok
df. 586 5 18 23
Ronald Knot
df. 580 2 4 6
Mikhail Sidorov
df. 459 1 4 5
Maxim Berezin
df. 427 3 3 6
Kirill Vorobiev
df. 377 1 2 3
Ruslan Petrishchev
df. 172 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 496 14 11 25
Bulat Shafigullin
fw. 467 3 5 8
Andrey Chivilev
fw. 415 3 4 7
Pavel Poryadin
fw. 412 3 11 14
Rafael Bikmullin
fw. 383 4 2 6
Ansel Galimov
fw. 373 3 8 11
Dan Sexton
fw. 372 3 9 12
Evgeny Mityakin
fw. 355 5 7 12
Danila Popov
fw. 330 3 4 7
Egor Popov
fw. 308 7 3 10
Vladislav Shutov
fw. 150 2 2 4
Denis Vikharev
fw. 13 1 0 1
Sergei Kuptsov
fw. 12 1 1 2
Nu vor juca
Frans Tuohimaa
gk. 839 -40 0 0
Timur Khafizov
fw. 387 3 5 8
Aleksey Puzanov
df. 226 2 2 4
Ivan Glazkov
df. 199 0 2 2
Evgeny Ivannikov
gk. 177 -8 0 0
Alexander Belyayev
fw. 71 0 0 0
Timofey Barsukov
fw. 47 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 35 0 0 0
Danil Sherstobitov
fw. 9 0 0 0
Raul Yakupov
fw. 3 0 0 0
Mansur Kadirov
fw. 0 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.47
4.90
5.30
2.75
1.44
1.48
5.75
5.00
2.75
1.43
1.62
4.50
4.00
1.80
1.95
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2020-2021
05.02.21
Avtomobilist
Neftekhimik
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2019-2020
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
05.01.20
Avtomobilist
Neftekhimik
19.12.19
Avtomobilist
Neftekhimik
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
KHL 2018-2019
18.02.19
Avtomobilist
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
06.11.21
Ak Bars
Avtomobilist
I
04.11.21
Severstal
Avtomobilist
I
02.11.21
CSKA
Avtomobilist
I
30.10.21
Avtomobilist
Kunlun RS
V
28.10.21
Avtomobilist
Vityaz
V
26.10.21
Avtomobilist
Ak Bars
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
PS
20.10.21
HC Sochi
Avtomobilist
CO
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
I
15.10.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
13.10.21
Avtomobilist
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
PS
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
I
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.21
Avtomobilist
Jokerit
V
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
V
01.10.21
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
27.09.21
Barys
Avtomobilist
PO
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
19.09.21
Avtomobilist
CSKA
PO
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
I
14.09.21
Kunlun RS
Avtomobilist
V
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
CS
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
08.09.21
SKA
Avtomobilist
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
I
Neftekhimik
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
PS
05.11.21
Neftekhimik
Admiral
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
CO
01.11.21
Neftekhimik
Kunlun RS
I
28.10.21
Lokomotiv
Neftekhimik
CO
26.10.21
Kunlun RS
Neftekhimik
V
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
I
21.10.21
Neftekhimik
HC Dynamo
I
19.10.21
Neftekhimik
Amur
2
:
2
1
:
0
S
CS
16.10.21
Severstal
Neftekhimik
PO
14.10.21
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
12.10.21
Jokerit
Neftekhimik
V
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
I
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO
03.10.21
SKA
Neftekhimik
I
01.10.21
HC Spartak
Neftekhimik
I
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.09.21
Neftekhimik
Admiral
V
24.09.21
Neftekhimik
HC Spartak
PO
20.09.21
Neftekhimik
HC Sochi
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
I
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
I
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
V
04.09.21
Neftekhimik
Jokerit
V
02.09.21
Neftekhimik
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
28 13 3 2 6 2 2 91-72 40
2
SKA
27 13 1 3 5 2 3 87-60 39
3
CSKA
28 11 4 3 9 1 0 65-57 37
4
HC Dynamo
28 17 1 0 10 0 0 95-69 36
5
Severstal
27 11 3 2 8 1 2 62-59 35
6
Lokomotiv
28 13 1 0 9 2 3 78-69 33
7
HC Dinamo Minsk
27 11 4 0 10 2 0 82-84 32
8
HC Spartak
29 9 5 0 13 1 1 67-71 30
9
Torpedo
28 12 1 0 12 1 2 73-68 29
10
HC Dinamo Riga
27 9 1 0 12 2 3 56-83 25
11
HC Sochi
29 7 2 1 15 1 3 65-83 24
12
Vityaz
28 6 0 1 13 4 4 72-90 22
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
28 18 2 3 4 1 0 99-62 47
2
Tractor
30 14 3 5 6 1 1 94-74 46
3
Salavat Yulaev
29 16 2 1 8 1 1 85-57 40
4
Ak Bars
29 12 2 3 8 4 0 66-65 38
5
Avangard
28 14 1 1 11 1 0 77-65 33
6
Sibir
28 11 0 2 12 3 0 54-60 29
7
Avtomobilist
28 9 2 1 11 2 3 94-84 29
8
Amur
29 5 2 4 13 3 2 62-78 27
9
Neftekhimik
27 8 2 1 12 3 1 71-78 26
10
Barys
28 6 2 2 14 2 2 67-88 24
11
Kunlun RS
28 6 0 1 18 2 1 61-106 17
12
Admiral
28 5 0 1 17 2 3 50-91 17
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
28 13 3 2 6 2 2 91-72 40
2
SKA
27 13 1 3 5 2 3 87-60 39
3
HC Spartak
29 9 5 0 13 1 1 67-71 30
4
Torpedo
28 12 1 0 12 1 2 73-68 29
5
HC Sochi
29 7 2 1 15 1 3 65-83 24
6
Vityaz
28 6 0 1 13 4 4 72-90 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
29 16 2 1 8 1 1 85-57 40
2
Avangard
28 14 1 1 11 1 0 77-65 33
3
Sibir
28 11 0 2 12 3 0 54-60 29
4
Amur
29 5 2 4 13 3 2 62-78 27
5
Barys
28 6 2 2 14 2 2 67-88 24
6
Admiral
28 5 0 1 17 2 3 50-91 17
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
28 11 4 3 9 1 0 65-57 37
2
HC Dynamo
28 17 1 0 10 0 0 95-69 36
3
Severstal
27 11 3 2 8 1 2 62-59 35
4
Lokomotiv
28 13 1 0 9 2 3 78-69 33
5
HC Dinamo Minsk
27 11 4 0 10 2 0 82-84 32
6
HC Dinamo Riga
27 9 1 0 12 2 3 56-83 25
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
28 18 2 3 4 1 0 99-62 47
2
Tractor
30 14 3 5 6 1 1 94-74 46
3
Ak Bars
29 12 2 3 8 4 0 66-65 38
4
Avtomobilist
28 9 2 1 11 2 3 94-84 29
5
Neftekhimik
27 8 2 1 12 3 1 71-78 26
6
Kunlun RS
28 6 0 1 18 2 1 61-106 17
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
28 18 2 3 4 1 0 99-62 47
2
Tractor
30 14 3 5 6 1 1 94-74 46
3
Salavat Yulaev
29 16 2 1 8 1 1 85-57 40
4
Jokerit
28 13 3 2 6 2 2 91-72 40
5
SKA
27 13 1 3 5 2 3 87-60 39
6
Ak Bars
29 12 2 3 8 4 0 66-65 38
7
CSKA
28 11 4 3 9 1 0 65-57 37
8
HC Dynamo
28 17 1 0 10 0 0 95-69 36
9
Severstal
27 11 3 2 8 1 2 62-59 35
10
Avangard
28 14 1 1 11 1 0 77-65 33
11
Lokomotiv
28 13 1 0 9 2 3 78-69 33
12
HC Dinamo Minsk
27 11 4 0 10 2 0 82-84 32
13
HC Spartak
29 9 5 0 13 1 1 67-71 30
14
Torpedo
28 12 1 0 12 1 2 73-68 29
15
Sibir
28 11 0 2 12 3 0 54-60 29
16
Avtomobilist
28 9 2 1 11 2 3 94-84 29
17
Amur
29 5 2 4 13 3 2 62-78 27
18
Neftekhimik
27 8 2 1 12 3 1 71-78 26
19
HC Dinamo Riga
27 9 1 0 12 2 3 56-83 25
20
HC Sochi
29 7 2 1 15 1 3 65-83 24
21
Barys
28 6 2 2 14 2 2 67-88 24
22
Vityaz
28 6 0 1 13 4 4 72-90 22
23
Kunlun RS
28 6 0 1 18 2 1 61-106 17
24
Admiral
28 5 0 1 17 2 3 50-91 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
5 3 0 1 0 0 1 15-10 9
2
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 15-6 8
3
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 11-5 8
4
Tractor
5 2 2 0 1 0 0 16-11 8
5
CSKA
5 2 0 2 1 0 0 14-8 8
6
Avangard
5 3 0 0 1 1 0 14-7 7
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 19-15 7
8
Neftekhimik
5 1 2 0 1 0 1 14-12 7
9
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 12-7 6
10
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
11
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 12-9 6
12
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
13
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 8-12 6
14
Amur
5 1 1 1 2 0 0 13-11 6
15
SKA
5 1 0 1 1 1 1 11-15 6
16
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
17
Barys
5 2 0 0 2 1 0 12-15 5
18
Kunlun RS
5 2 0 0 2 1 0 13-17 5
19
Metallurg
5 1 0 1 2 1 0 11-14 5
20
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 19-11 4
21
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 10-14 4
22
HC Spartak
5 0 1 0 2 1 1 7-12 4
23
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 4 0 0 13-26 2
24
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
17 8 1 1 4 3 0 39-35 23
2
Severstal
15 7 3 1 3 0 1 36-31 23
3
Metallurg
13 10 1 0 2 0 0 44-30 22
4
Avangard
15 9 1 1 4 0 0 45-29 22
5
Tractor
14 7 2 2 3 0 0 46-35 22
6
Torpedo
17 9 1 0 6 0 1 48-40 21
7
Jokerit
12 5 3 2 1 1 0 51-34 21
8
Lokomotiv
16 7 1 0 4 2 2 43-45 20
9
HC Spartak
17 7 2 0 7 1 0 40-40 19
10
SKA
13 7 0 1 2 1 2 45-26 19
11
HC Dynamo
14 9 0 0 5 0 0 42-28 18
12
CSKA
13 7 1 1 4 0 0 29-23 18
13
Neftekhimik
15 6 1 1 5 2 0 43-34 18
14
Salavat Yulaev
14 6 1 1 5 0 1 33-30 17
15
HC Dinamo Riga
14 7 0 0 5 0 2 32-40 16
16
Sibir
13 6 0 2 5 0 0 26-26 16
17
Avtomobilist
13 5 1 0 4 1 2 48-37 15
18
HC Dinamo Minsk
12 5 1 0 4 2 0 37-41 14
19
HC Sochi
15 3 2 0 7 1 2 39-50 13
20
Amur
13 2 1 3 6 0 1 29-35 13
21
Barys
14 3 2 0 7 2 0 28-44 12
22
Vityaz
13 2 0 1 5 2 3 35-44 11
23
Kunlun RS
13 3 0 1 7 1 1 34-44 10
24
Admiral
12 3 0 0 8 0 1 23-37 7
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
15 8 1 3 2 1 0 55-32 25
2
Tractor
16 7 1 3 3 1 1 48-39 24
3
Salavat Yulaev
15 10 1 0 3 1 0 52-27 23
4
SKA
14 6 1 2 3 1 1 42-34 20
5
Jokerit
16 8 0 0 5 1 2 40-38 19
6
CSKA
15 4 3 2 5 1 0 36-34 19
7
HC Dynamo
14 8 1 0 5 0 0 53-41 18
8
HC Dinamo Minsk
15 6 3 0 6 0 0 45-43 18
9
Ak Bars
12 4 1 2 4 1 0 27-30 15
10
Avtomobilist
15 4 1 1 7 1 1 46-47 14
11
Amur
16 3 1 1 7 3 1 33-43 14
12
Lokomotiv
12 6 0 0 5 0 1 35-24 13
13
Sibir
15 5 0 0 7 3 0 28-34 13
14
Severstal
12 4 0 1 5 1 1 26-28 12
15
Barys
14 3 0 2 7 0 2 39-44 12
16
Avangard
13 5 0 0 7 1 0 32-36 11
17
HC Sochi
14 4 0 1 8 0 1 26-33 11
18
Vityaz
15 4 0 0 8 2 1 37-46 11
19
HC Spartak
12 2 3 0 6 0 1 27-31 11
20
Admiral
16 2 0 1 9 2 2 27-54 10
21
HC Dinamo Riga
13 2 1 0 7 2 1 24-43 9
22
Torpedo
11 3 0 0 6 1 1 25-28 8
23
Neftekhimik
12 2 1 0 7 1 1 28-44 8
24
Kunlun RS
15 3 0 0 11 1 0 27-62 7
Comentarii
KHL
Week 11