Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Metallurg

26 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
26 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladimir Galkin
gk. 246 -17 0 0
Vladislav Gross
gk. 228 -6 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0
Charles Genoway
df. 1,074 3 13 16
Nikita Tryamkin
df. 1,042 2 10 12
Alexei Vasilevsky
df. 881 5 9 14
Mikhail Mamkin
df. 610 1 4 5
Zakhar Arzamastsev
df. 375 0 7 7
Maxim Berezin
df. 319 0 4 4
Korbinian Holzer
df. 249 1 1 2
Daniil Zaycev
df. 30 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Ilya Gatiyatulin
df. 0 0 0 0
Piter Holland
fw. 858 11 19 30
Aleksey Makeev
fw. 806 21 18 39
Brooks Macek
fw. 785 13 9 22
Stanislav Bocharov
fw. 778 10 9 19
Pavel Datsyuk
fw. 752 11 21 32
Anatoly Golyshev
fw. 680 12 15 27
Dan Sexton
fw. 615 7 15 22
Vyacheslav Litovchenko
fw. 555 5 5 10
Alexander Protapovich
fw. 519 1 6 7
Andrei Obidin
fw. 370 4 1 5
Ilja Ovchinnikov
fw. 202 1 1 2
Stepan Khripunov
fw. 127 1 1 2
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Dmitry Zhukenov
fw. 16 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 16 0 0 0
Konstantin Suslov
fw. 2 0 0 0
Nu vor juca
Jakub Kovar
gk. 2,427 -88 4 4
Sergey Zborovskii
df. 747 2 2 4
Georgy Belousov
fw. 564 7 13 20
Pavel Kulikov
fw. 527 2 7 9
Sergei Shumakov
fw. 504 8 5 13
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 1,392 -45 1 1
Vasily Koshechkin
gk. 1,081 -43 2 2
Gleb Nosov
gk. 71 -3 0 0
Ilya Nabokov
gk. 0 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 1,042 7 17 24
Artyom Zemchyonok
df. 836 3 7 10
Artem Minulin
df. 775 0 4 4
Mikhail Pashnin
df. 596 1 4 5
Grigory Dronov
df. 583 2 8 10
Yegor Martynov
df. 488 4 7 11
Nikita Khlystov
df. 296 0 4 4
Philip Holm
df. 264 1 3 4
Ilya Nikolayev
df. 224 0 3 3
Vadim Antipin
df. 104 0 1 1
Vladislav Semin
df. 84 0 0 0
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 898 9 25 34
Andrej Nestrasil
fw. 707 9 9 18
Andrei Chibisov
fw. 700 13 18 31
Taylor Beck
fw. 692 11 15 26
Nikolai Prokhorkin
fw. 681 10 7 17
Maxim Karpov
fw. 680 6 10 16
Semyon Koshelev
fw. 493 9 3 12
Nikolay Goldobin
fw. 451 5 10 15
Sergei Mozyakin
fw. 451 7 9 16
Igor Shvyryov
fw. 420 2 4 6
Dennis Rasmussen
fw. 409 4 2 6
Arkhip Nekolenko
fw. 333 4 4 8
Yegor Korobkin
fw. 235 1 1 2
Nikolai Kulemin
fw. 129 2 0 2
Danila Yurov
fw. 92 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 54 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 25 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Bogdan Potekhin
fw. 232 2 1 3
Yuriy Platonov
fw. 74 1 1 2

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
13.12.20
Metallurg
Avtomobilist
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
KHL 2019-2020
01.02.20
Metallurg
Avtomobilist
03.01.20
Metallurg
Avtomobilist
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2018-2019
04.02.19
Avtomobilist
Metallurg
27.01.19
Metallurg
Avtomobilist
25.10.18
Avtomobilist
Metallurg
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
21.01.21
Avtomobilist
Severstal
I
19.01.21
Avtomobilist
SKA
I
17.01.21
Avtomobilist
Avangard
V
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
13.01.21
HC Spartak
Avtomobilist
V
11.01.21
Avtomobilist
Jokerit
V
10.01.21
Jokerit
Avtomobilist
I
08.01.21
Avtomobilist
Barys
I
05.01.21
CSKA
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
CS
03.01.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
28.12.20
Avtomobilist
Amur
V
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
V
24.12.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
22.12.20
Avtomobilist
Tractor
I
13.12.20
Metallurg
Avtomobilist
V
10.12.20
SKA
Avtomobilist
I
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
I
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
PO
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
I
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
PS
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
CO
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V
Metallurg
21.01.21
Metallurg
HC Dinamo Riga
V
19.01.21
Metallurg
Lokomotiv
V
16.01.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
11.01.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
09.01.21
Avangard
Metallurg
I
07.01.21
Torpedo
Metallurg
V
04.01.21
Metallurg
HC Spartak
V
30.12.20
Barys
Metallurg
PO
28.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
I
24.12.20
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
13.12.20
Metallurg
Avtomobilist
I
11.12.20
Metallurg
HC Dynamo
V
09.12.20
Ak Bars
Metallurg
I
07.12.20
Salavat Yulaev
Metallurg
V
03.12.20
Metallurg
SKA
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
22.11.20
Metallurg
Severstal
I
19.11.20
Amur
Metallurg
PO
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
CS
15.11.20
Sibir
Metallurg
I
10.11.20
Tractor
Metallurg
PO
01.11.20
Metallurg
Tractor
V
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
V
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
4
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
10
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
9
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
10
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
11
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
12
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
6
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
4
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
5
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
6
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
3
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
3
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
4
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
5
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
6
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
13
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
14
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
15
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
18
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
19
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
20
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
21
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
22
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
13
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-19 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 8-9 4
18
Lokomotiv
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-12 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
Sibir
5 0 0 1 4 0 0 7-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
25 16 2 0 3 3 1 80-49 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
24 11 3 0 7 1 2 72-62 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
26 11 0 2 12 0 1 68-76 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
25 6 0 0 13 4 2 56-82 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Barys
23 8 5 1 8 1 0 56-58 29
11
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
12
Lokomotiv
25 8 2 2 9 4 0 66-60 28
13
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
22 6 0 0 16 0 0 49-95 12
22
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
23
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide