Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:0
Avtomobilist — Lokomotiv Meci incheiat 28 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
12 noiembrie, 18:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Lokomotiv

28 octombrie 2020, 16:00 (EET)
28 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Arbitru: , Anton Gofman

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,093 -42 2 2
Vladislav Gross
gk. 59 -2 0 0
Nikita Tryamkin
df. 460 1 7 8
Charles Genoway
df. 453 3 8 11
Alexei Vasilevsky
df. 387 4 4 8
Sergey Zborovskii
df. 312 2 1 3
Mikhail Mamkin
df. 306 1 3 4
Maxim Berezin
df. 146 0 2 2
Yuri Salov
df. 4 0 0 0
Piter Holland
fw. 352 3 10 13
Dan Sexton
fw. 319 2 11 13
Aleksey Makeev
fw. 317 12 10 22
Stanislav Bocharov
fw. 311 5 4 9
Brooks Macek
fw. 287 7 5 12
Pavel Kulikov
fw. 281 0 3 3
Vyacheslav Litovchenko
fw. 276 4 4 8
Anatoly Golyshev
fw. 250 7 5 12
Georgy Belousov
fw. 231 4 5 9
Alexander Protapovich
fw. 206 0 2 2
Geoff Platt
fw. 197 2 3 5
Andrei Obidin
fw. 116 3 1 4
Ilja Ovchinnikov
fw. 55 1 1 2
Nu vor juca
Pavel Datsyuk
fw. 321 5 15 20
Zakhar Arzamastsev
df. 110 0 2 2
Denis Bodrov
df. 95 2 1 3
Vladimir Galkin
gk. 59 -5 0 0
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 21 1 1 2
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 7 0 0 0
Vladislav Leonthev
df. 0 0 0 0
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 552 -8 0 0
Ilya Konovalov
gk. 413 -15 0 0
Aleksey Marchenko
df. 394 1 4 5
Rushan Rafikov
df. 330 1 6 7
Atte Ohtamaa
df. 311 2 2 4
Maxim Osipov
df. 308 2 5 7
Nikita Cherepanov
df. 290 2 1 3
Anton Malyshev
df. 226 0 4 4
Daniil Misyul
df. 113 0 1 1
Denis Alekseev
fw. 294 5 3 8
Egor Korshkov
fw. 283 6 7 13
Vladimir Tkachyov
fw. 283 4 7 11
Pavel Kraskovskiy
fw. 275 4 5 9
Artur Kayumov
fw. 270 5 5 10
Pavel Kudryavtsev
fw. 262 0 3 3
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 254 2 7 9
Georgy Ivanov
fw. 228 2 8 10
Anton Lander
fw. 213 5 2 7
Egor Averin
fw. 205 2 2 4
Nikolai Kovalenko
fw. 106 2 2 4
Maxim Berezkin
fw. 79 0 2 2
Artem Ilyenko
fw. 68 2 2 4
Nu vor juca
Andre Petersson
fw. 213 5 2 7
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Aleksandr Darin
fw. 72 1 2 3
Roman Savchenko
df. 61 1 0 1
Denis Barantsev
df. 47 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 44 0 0 0
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
Ilya Lubushkin
df. 0 0 0 0
Vladislav Okoryak
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.50
3.80
2.50
2.30
1.60
2.38
3.75
2.55
1.98
1.77
2.50
4.05
2.50
2.20
1.66
2.45
3.80
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
01.12.19
Lokomotiv
Avtomobilist
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
KHL 2018-2019
21.10.18
Lokomotiv
Avtomobilist
25.09.18
Avtomobilist
Lokomotiv
KHL 2017-2018
03.01.18
Avtomobilist
Lokomotiv
5
:
5
0
:
2
S
11.09.17
Lokomotiv
Avtomobilist
KHL 2016-2017
01.12.16
Lokomotiv
Avtomobilist
5
:
3
18.10.16
Avtomobilist
Lokomotiv
3
:
6
KHL 2015-2016
18.11.15
Lokomotiv
Avtomobilist
7
:
4
08.09.15
Avtomobilist
Lokomotiv
2
:
3
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V
Lokomotiv
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
CS
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
4
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
5
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
6
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
5
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
6
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
7
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
8
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Lokomotiv
19 10 2 2 4 0 1 56-30 29
5
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
6
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
7
Metallurg
20 10 0 3 6 1 0 61-47 27
8
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
9
Salavat Yulaev
22 9 0 3 9 1 0 64-66 25
10
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
11
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
12
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
15
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
16
Torpedo
19 4 2 2 8 2 1 50-56 19
17
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 15-3 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
HC Spartak
5 3 0 0 1 0 1 14-7 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
Torpedo
5 1 2 0 1 0 1 12-12 7
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 17-17 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
16
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
Salavat Yulaev
5 1 0 1 3 0 0 12-17 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
5
Metallurg
11 6 0 0 4 1 0 31-25 13
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
8
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
9
HC Spartak
12 4 0 1 4 3 0 37-35 13
10
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
11
Salavat Yulaev
10 4 0 1 4 1 0 29-32 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
Lokomotiv
10 6 1 1 2 0 0 30-12 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
10 0 2 2 6 0 0 21-29 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0