Avtomobilist — Lokomotiv: ponturi pariuri 25 februarie 2024

Cote Avtomobilist — Lokomotiv

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.70
3.85
2.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avtomobilist – Lokomotiv

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
22.02.24
Barys
Avtomobilist
V
20.02.24
Avangard
Avtomobilist
I
18.02.24
Avtomobilist
HC Sochi
V
15.02.24
Avtomobilist
Avangard
V
13.02.24
Avtomobilist
HC Dynamo
I
06.02.24
HC Dynamo
Avtomobilist
I
04.02.24
CSKA
Avtomobilist
4
:
4
0
:
2
S
CS
02.02.24
HC Spartak
Avtomobilist
I
31.01.24
Tractor
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
PS
26.01.24
Avtomobilist
Torpedo
1
:
1
3
:
2
S
CS
24.01.24
Avtomobilist
Ak Bars
I
22.01.24
Barys
Avtomobilist
V
19.01.24
Avtomobilist
Severstal
I
17.01.24
Avtomobilist
Admiral
V
15.01.24
Avtomobilist
CSKA
V
13.01.24
Avtomobilist
Lada
I
09.01.24
Lada
Avtomobilist
V
07.01.24
Ak Bars
Avtomobilist
I
05.01.24
HC Sochi
Avtomobilist
V
03.01.24
Avtomobilist
Tractor
V
30.12.23
SKA
Avtomobilist
I
28.12.23
Vityaz
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
26.12.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
24.12.23
Lada
Avtomobilist
V
21.12.23
Avtomobilist
Ak Bars
V
19.12.23
Avtomobilist
Tractor
I
07.12.23
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
05.12.23
Avtomobilist
SKA
2
:
2
1
:
0
S
CS
02.12.23
Kunlun RS
Avtomobilist
I
30.11.23
Ak Bars
Avtomobilist
I
27.11.23
Avtomobilist
HC Spartak
I
25.11.23
Avtomobilist
Lada
V
22.11.23
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
18.11.23
Tractor
Avtomobilist
I
14.11.23
Admiral
Avtomobilist
V
12.11.23
Admiral
Avtomobilist
3
:
3
2
:
3
S
CS
10.11.23
Amur
Avtomobilist
V
09.11.23
Amur
Avtomobilist
I
06.11.23
Avtomobilist
Sibir
2
:
2
0
:
1
S
PS
04.11.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
02.11.23
Avtomobilist
Barys
2
:
2
0
:
2
S
PS
31.10.23
Avtomobilist
Kunlun RS
V
29.10.23
Severstal
Avtomobilist
I
27.10.23
Torpedo
Avtomobilist
I
24.10.23
Avtomobilist
Barys
V
22.10.23
Avtomobilist
Sibir
I
19.10.23
Avtomobilist
Amur
I
17.10.23
Avtomobilist
Metallurg
I
15.10.23
Avtomobilist
Vityaz
V
13.10.23
Avtomobilist
Tractor
V
10.10.23
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
08.10.23
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.23
Sibir
Avtomobilist
V
03.10.23
Avtomobilist
Amur
1
:
1
1
:
0
S
CS
30.09.23
Avtomobilist
Admiral
V
27.09.23
Lokomotiv
Avtomobilist
I
25.09.23
Avtomobilist
Avangard
V
22.09.23
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
20.09.23
Metallurg
Avtomobilist
1
:
1
2
:
1
S
PS
18.09.23
Metallurg
Avtomobilist
I
16.09.23
Tractor
Avtomobilist
I
14.09.23
Avtomobilist
Neftekhimik
V
11.09.23
Neftekhimik
Avtomobilist
I
09.09.23
Sibir
Avtomobilist
1
:
6
Abandon
V
07.09.23
Avangard
Avtomobilist
I
04.09.23
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
02.09.23
Avtomobilist
Metallurg
V
Lokomotiv
23.02.24
Neftekhimik
Lokomotiv
V
21.02.24
Ak Bars
Lokomotiv
V
17.02.24
Lokomotiv
Salavat Yulaev
V
15.02.24
Lokomotiv
CSKA
V
12.02.24
Lokomotiv
HC Spartak
I
10.02.24
Severstal
Lokomotiv
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.02.24
Lokomotiv
Admiral
I
07.02.24
Lokomotiv
Sibir
V
04.02.24
HC Dynamo
Lokomotiv
3
:
3
1
:
2
S
CS
02.02.24
Vityaz
Lokomotiv
V
31.01.24
HC Spartak
Lokomotiv
V
29.01.24
SKA
Lokomotiv
I
26.01.24
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
24.01.24
Lokomotiv
HC Sochi
I
21.01.24
Lokomotiv
Avangard
V
19.01.24
Lokomotiv
Amur
V
16.01.24
Lokomotiv
Neftekhimik
V
14.01.24
Lokomotiv
Vityaz
I
11.01.24
Lada
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.01.24
Metallurg
Lokomotiv
I
07.01.24
Tractor
Lokomotiv
V
05.01.24
SKA
Lokomotiv
V
03.01.24
Lokomotiv
Barys
4
:
4
0
:
2
S
PS
30.12.23
Lokomotiv
HC Dynamo
V
28.12.23
Torpedo
Lokomotiv
V
26.12.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
23.12.23
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.23
Lokomotiv
Vityaz
V
19.12.23
Lokomotiv
Severstal
I
07.12.23
Lokomotiv
Ak Bars
V
03.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
V
01.12.23
HC Sochi
Lokomotiv
V
29.11.23
Torpedo
Lokomotiv
2
:
2
2
:
1
S
PS
27.11.23
CSKA
Lokomotiv
V
23.11.23
Lokomotiv
Lada
V
21.11.23
Lokomotiv
HC Spartak
V
18.11.23
Lokomotiv
SKA
I
16.11.23
Lokomotiv
Kunlun RS
V
12.11.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
10.11.23
Sibir
Lokomotiv
V
08.11.23
Admiral
Lokomotiv
I
06.11.23
Amur
Lokomotiv
V
04.11.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
02.11.23
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
27.10.23
Lokomotiv
Severstal
V
23.10.23
Lokomotiv
SKA
I
21.10.23
Vityaz
Lokomotiv
I
19.10.23
CSKA
Lokomotiv
I
15.10.23
Avangard
Lokomotiv
I
13.10.23
Barys
Lokomotiv
V
11.10.23
SKA
Lokomotiv
V
09.10.23
Lokomotiv
Torpedo
V
06.10.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.23
HC Dynamo
Lokomotiv
V
02.10.23
HC Spartak
Lokomotiv
V
30.09.23
Severstal
Lokomotiv
V
27.09.23
Lokomotiv
Avtomobilist
V
25.09.23
Lokomotiv
Metallurg
V
23.09.23
Lokomotiv
CSKA
I
20.09.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.09.23
CSKA
Lokomotiv
V
16.09.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
12.09.23
Lokomotiv
Kunlun RS
V
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.09.23
Lokomotiv
SKA
V
06.09.23
Lokomotiv
Tractor
V
03.09.23
Lokomotiv
Torpedo
I

Meciurile head-to-head: Avtomobilist — Lokomotiv

KHL 2023-2024
27.09.23
Lokomotiv
Avtomobilist
KHL 2022-2023
29.01.23
Lokomotiv
Avtomobilist
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
KHL 2021-2022
10.12.21
Lokomotiv
Avtomobilist
KHL 2020-2021
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
KHL 2019-2020
01.12.19
Lokomotiv
Avtomobilist
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
KHL 2018-2019
21.10.18
Lokomotiv
Avtomobilist
25.09.18
Avtomobilist
Lokomotiv
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 40 -79 0 0
Vladimir Galkin
gk. 35 -64 0 0
Vladislav Okoryak
gk. 0 0 0 0
Nikita Tryamkin
df. 66 1 12 13
Sergey Zborovskii
df. 59 4 9 13
Jesse Blacker
df. 49 4 9 13
Kirill Vorobiev
df. 48 1 4 5
Maxim Osipov
df. 46 3 6 9
Alexander Sevostyanov
df. 37 4 3 7
Nick Ebert
df. 30 4 6 10
Denis Barantsev
df. 28 1 3 4
Vladislav Leonthev
df. 21 0 2 2
Yuri Zhuravlev
df. 18 0 2 2
Yaroslav Trofimov
df. 9 0 0 0
Daniil Valitov
df. 1 0 0 0
Nikita Ishimnikov
df. 1 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 66 15 16 31
Brooks Macek
fw. 66 23 24 47
Danil Romantsev
fw. 65 6 7 13
Stepan Khripunov
fw. 65 9 9 18
Alexei Byvaltsev
fw. 64 7 13 20
Anatoly Golyshev
fw. 62 10 23 33
Andrei Obidin
fw. 60 13 7 20
Stéphane Da Costa
fw. 60 18 36 54
Curtis Valk
fw. 59 8 20 28
Sergei Shirokov
fw. 56 10 16 26
Vladimir Kuznetsov
fw. 36 4 6 10
Artyom Kashtanov
fw. 25 1 2 3
Vasiliy Filyaev
fw. 17 1 1 2
Maxim Denezhkin
fw. 16 1 3 4
Yegor Al. Alexeyev
fw. 15 1 1 2
Pavel Voronkov
fw. 14 0 2 2
Vladislav Razdyakonov
fw. 12 1 0 1
Ilja Ovchinnikov
fw. 10 1 0 1
Semyon Kizimov
fw. 8 0 1 1
Egor Baranov
fw. 5 0 0 0
Kirill Tyutyayev
fw. 5 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 2 0 0 0
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 48 -92 0 0
Ivan Bocharov
gk. 12 -22 0 0
Sergei Murashov
gk. 6 -10 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 4 -4 0 0
Aleksandr Elesin
df. 65 1 9 10
Martin Gernát
df. 63 8 18 26
Alexei Bereglazov
df. 62 1 6 7
Dmitry Simashev
df. 62 4 6 10
Andrei Sergeyev
df. 61 5 17 22
Rushan Rafikov
df. 61 12 13 25
Nikita Cherepanov
df. 58 2 2 4
Raul Akmaldinov
df. 12 1 1 2
Alexei M. Kozhevnikov
df. 11 0 1 1
Roman Bychkov
df. 10 0 0 0
Mark Ulyev
df. 1 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 67 14 10 24
Maxim Shalunov
fw. 67 17 19 36
Pavel Kraskovskiy
fw. 67 10 12 22
Artur Kayumov
fw. 65 16 20 36
Denis Alekseev
fw. 65 8 19 27
Georgy Ivanov
fw. 65 11 17 28
Maxim Berezkin
fw. 61 7 22 29
Ivan Chehovich
fw. 58 4 7 11
Sergei Andronov
fw. 58 8 10 18
Daniil But
fw. 54 10 11 21
Daniil Tesanov
fw. 53 7 6 13
Yaroslav Likhachev
fw. 53 13 16 29
Stepan Nikulin
fw. 52 8 11 19
Nikita Kiryanov
fw. 31 1 6 7
Alexander Volkov
fw. 15 2 2 4
Egor Averin
fw. 13 2 0 2
Yegor Surin
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token