7:3
Avtomobilist — HC Dinamo Minsk Meci incheiat 22 septembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — HC Dinamo Minsk 22 septembrie 2021

Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Arbitru: , Roman Shchenyov

Betting bonuses for meeting Avtomobilist - HC Dinamo Minsk

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 266 -11 0 0
Vladimir Galkin
gk. 157 -6 0 0
Jesse Blacker
df. 183 0 4 4
Nikita Tryamkin
df. 169 0 3 3
Yefim Gurkin
df. 156 0 1 1
Alexei Vasilevsky
df. 147 0 0 0
Sergey Zborovskii
df. 101 0 1 1
Alexander Shchemerov
df. 97 1 1 2
Valery Sitnikov
df. 26 1 0 1
Brooks Macek
fw. 149 3 2 5
Shane Prince
fw. 137 1 4 5
Ryan Spooner
fw. 133 3 4 7
Aleksey Makeev
fw. 124 2 1 3
Stéphane Da Costa
fw. 122 5 0 5
Sergei Shumakov
fw. 116 0 2 2
Danil Romantsev
fw. 111 2 1 3
Stanislav Bocharov
fw. 104 0 2 2
Georgy Belousov
fw. 103 1 1 2
Patrice Cormier
fw. 89 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 81 0 1 1
Pavel Kulikov
fw. 49 0 1 1
Danil Mylnikov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Dmitry Zhukenov
fw. 49 1 1 2
Zakhar Arzamastsev
df. 45 0 0 0
Maxim Rasseikin
fw. 26 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 8 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 1 0 0 0
Pavel Datsyuk
fw. 0 0 0 0
Pavel Voronkov
fw. 0 0 0 0
Yuri Zhuravlev
df. 0 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 297 -8 0 0
Sergey Bolshakov
gk. 0 0 0 0
Lukas Bengtsson
df. 146 1 5 6
Jakub Krejčík
df. 123 0 2 2
Ilya Shinkevich
df. 114 1 0 1
Dmitri Korobov
df. 106 0 0 0
Vladislav Eremenko
df. 106 1 0 1
Sergey Sapego
df. 46 0 0 0
Dmitriy Deryabin
df. 33 0 1 1
Pavel Denisov
df. 29 0 0 0
Tyler Graovac
fw. 138 1 4 5
Taylor Beck
fw. 129 4 2 6
Mario Kempe
fw. 117 0 4 4
Roman Gorbunov
fw. 112 0 1 1
Mattias Tedenby
fw. 111 0 3 3
Kirill Voronin
fw. 106 2 1 3
Ilya Usov
fw. 96 1 2 3
Vladimir Alistrov
fw. 96 2 1 3
Dmitry Buynitsky
fw. 61 1 0 1
Malte Stremvall
fw. 58 3 2 5
Pavel Varfolomeyev
fw. 56 1 2 3
Alexander Suvorov
fw. 28 0 0 0
Nu vor juca
Patrik Rybar
gk. 120 -5 0 0
Adam Almquist
df. 59 0 1 1
Artyom Demkov
fw. 46 0 1 1
Anton Lindholm
df. 33 0 0 0
Aleksandr Kogalev
fw. 14 0 0 0
Denis Mosalev
fw. 14 2 0 2
Vitaly Pinchuyk
fw. 14 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 0 0 0 0
Igor Martunov
fw. 0 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 0 0 0 0
Yan Shostak
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.35
4.00
2.30
1.60
1.32
5.40
7.50
2.25
1.64
1.68
4.80
4.10
2.20
1.66
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
KHL 2020-2021
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
15.02.20
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
30.01.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
28.12.18
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
16.11.18
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
KHL 2017-2018
05.01.18
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
15.09.17
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
KHL 2016-2017
31.01.17
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
2
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
19.09.21
Avtomobilist
CSKA
PO
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
I
14.09.21
Kunlun RS
Avtomobilist
V
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
CS
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
08.09.21
SKA
Avtomobilist
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
I
HC Dinamo Minsk
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
12.09.21
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
07.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
05.09.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
7 7 0 0 0 0 0 33-13 14
2
CSKA
9 4 3 0 2 0 0 25-21 14
3
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
4
SKA
8 5 0 1 2 0 0 29-15 12
5
HC Spartak
9 4 1 0 4 0 0 21-19 10
6
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 20-13 8
7
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
8
Lokomotiv
8 3 0 0 4 0 1 19-22 7
9
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
10
Severstal
8 2 1 0 4 0 1 16-21 7
11
HC Dinamo Riga
9 3 0 0 6 0 0 18-31 6
12
Vityaz
8 1 0 0 3 3 1 23-29 6
13
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
9 7 1 0 1 0 0 39-20 16
2
Salavat Yulaev
8 7 0 0 1 0 0 30-10 14
3
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
4
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
5
Avangard
8 3 1 1 3 0 0 26-21 10
6
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
7
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
8
Barys
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
9
Sibir
8 2 0 0 5 1 0 15-23 5
10
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
11
Amur
8 1 0 0 6 1 0 13-32 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
2
SKA
8 5 0 1 2 0 0 29-15 12
3
HC Spartak
9 4 1 0 4 0 0 21-19 10
4
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
5
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
6
Vityaz
8 1 0 0 3 3 1 23-29 6
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
8 7 0 0 1 0 0 30-10 14
2
Avangard
8 3 1 1 3 0 0 26-21 10
3
Barys
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
4
Sibir
8 2 0 0 5 1 0 15-23 5
5
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
6
Amur
8 1 0 0 6 1 0 13-32 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
7 7 0 0 0 0 0 33-13 14
2
CSKA
9 4 3 0 2 0 0 25-21 14
3
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 20-13 8
4
Lokomotiv
8 3 0 0 4 0 1 19-22 7
5
Severstal
8 2 1 0 4 0 1 16-21 7
6
HC Dinamo Riga
9 3 0 0 6 0 0 18-31 6
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
9 7 1 0 1 0 0 39-20 16
2
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
3
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
4
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
5
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
6
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
9 7 1 0 1 0 0 39-20 16
2
HC Dynamo
7 7 0 0 0 0 0 33-13 14
3
Salavat Yulaev
8 7 0 0 1 0 0 30-10 14
4
CSKA
9 4 3 0 2 0 0 25-21 14
5
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
6
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
7
SKA
8 5 0 1 2 0 0 29-15 12
8
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
9
HC Spartak
9 4 1 0 4 0 0 21-19 10
10
Avangard
8 3 1 1 3 0 0 26-21 10
11
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
12
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 20-13 8
13
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
14
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
15
Lokomotiv
8 3 0 0 4 0 1 19-22 7
16
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
17
Severstal
8 2 1 0 4 0 1 16-21 7
18
HC Dinamo Riga
9 3 0 0 6 0 0 18-31 6
19
Barys
8 2 0 0 4 1 1 17-24 6
20
Vityaz
8 1 0 0 3 3 1 23-29 6
21
Sibir
8 2 0 0 5 1 0 15-23 5
22
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
23
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
24
Amur
8 1 0 0 6 1 0 13-32 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 25-7 10
2
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 25-12 10
3
Jokerit
5 3 0 2 0 0 0 17-9 10
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 14-5 8
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 13-11 8
6
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 16-13 8
7
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 10-9 8
8
Avtomobilist
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-8 6
10
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-8 6
11
Torpedo
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
12
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
13
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 15-16 4
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 7-14 4
17
Barys
5 1 0 0 2 1 1 12-15 4
18
HC Sochi
5 1 0 0 2 0 2 5-9 4
19
Admiral
5 1 0 0 2 2 0 12-18 4
20
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 10-16 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 7-15 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
23
Kunlun RS
5 0 0 1 4 0 0 6-17 2
24
Vityaz
5 0 0 0 3 1 1 10-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
4 4 0 0 0 0 0 17-4 8
2
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 13-3 8
3
Neftekhimik
6 4 0 0 2 0 0 19-11 8
4
HC Spartak
7 3 1 0 3 0 0 16-16 8
5
Jokerit
4 1 1 2 0 0 0 15-10 8
6
Ak Bars
6 3 0 0 2 1 0 11-10 7
7
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 17-14 6
8
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-8 6
9
Lokomotiv
5 2 0 0 2 0 1 14-17 5
10
HC Sochi
5 1 1 0 2 0 1 13-14 5
11
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 9-12 5
12
SKA
3 2 0 0 1 0 0 16-7 4
13
CSKA
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
14
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-12 4
15
HC Dinamo Riga
4 2 0 0 2 0 0 6-13 4
16
Tractor
3 1 1 0 1 0 0 7-8 4
17
Barys
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
18
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 6-4 2
19
Sibir
4 1 0 0 3 0 0 8-12 2
20
Admiral
3 1 0 0 2 0 0 7-11 2
21
Amur
3 1 0 0 2 0 0 7-14 2
22
Kunlun RS
4 0 0 1 3 0 0 14-19 2
23
Vityaz
3 0 0 0 1 1 1 7-10 2
24
Avtomobilist
4 0 0 0 3 1 0 7-16 1
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 22-6 10
2
CSKA
6 2 3 0 1 0 0 16-12 10
3
Tractor
5 3 0 1 0 1 0 19-11 9
4
Avtomobilist
4 3 0 1 0 0 0 15-7 8
5
SKA
5 3 0 1 1 0 0 13-8 8
6
Salavat Yulaev
4 3 0 0 1 0 0 17-7 6
7
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 16-9 6
8
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
9
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
10
Avangard
4 2 0 0 2 0 0 13-13 4
11
Vityaz
5 1 0 0 2 2 0 16-19 4
12
Ak Bars
3 0 1 1 1 0 0 7-8 4
13
Barys
3 1 0 0 1 0 1 10-9 3
14
Torpedo
4 1 0 0 2 0 1 11-12 3
15
HC Sochi
4 1 0 0 2 0 1 4-6 3
16
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
17
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
18
HC Spartak
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
19
Lokomotiv
3 1 0 0 2 0 0 5-5 2
20
Severstal
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 12-18 2
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-18 2
23
Amur
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
24
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 1-9 0
Comentarii
KHL
Week 4