Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — HC Dinamo Minsk 11 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avtomobilist – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
29.01.23
Lokomotiv
Avtomobilist
V
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
25.01.23
Avtomobilist
HC Dynamo
V
21.01.23
Avtomobilist
Barys
I
19.01.23
HC Dynamo
Avtomobilist
I
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
PO
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
V
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
PS
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
I
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
PS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
PS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
I
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
V
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
V
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
CO
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
CO
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
V
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
CO
15.11.22
Avtomobilist
Barys
V
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
CO
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
PS
03.11.22
Avtomobilist
Amur
V
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
I
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
I
19.10.22
SKA
Avtomobilist
I
17.10.22
Avtomobilist
Amur
V
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
V
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V
HC Dinamo Minsk
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
PS
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
CO
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
PO
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS

Meciurile head-to-head: Avtomobilist — HC Dinamo Minsk

KHL 2022-2023
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
KHL 2021-2022
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
KHL 2020-2021
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
15.02.20
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
30.01.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
28.12.18
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
16.11.18
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
KHL 2017-2018
05.01.18
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 29 -58 0 0
Johan Mattsson
gk. 24 -47 0 0
Vladimir Galkin
gk. 14 -28 0 0
Nikita Tryamkin
df. 55 2 8 10
Nick Ebert
df. 54 10 25 35
Yefim Gurkin
df. 51 2 14 16
Alexei Vasilevsky
df. 49 0 5 5
Sergey Zborovskii
df. 42 1 7 8
Denis Barantsev
df. 41 2 4 6
Jesse Blacker
df. 39 4 5 9
Alexander Shchemerov
df. 33 0 2 2
Valery Sitnikov
df. 24 0 1 1
Daniil Valitov
df. 5 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 3 0 0 0
Yaroslav Trofimov
df. 2 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Danil Romantsev
fw. 55 9 6 15
Brooks Macek
fw. 52 31 15 46
Viktor Neuchev
fw. 52 4 8 12
Andrei Obidin
fw. 51 2 7 9
Oleg Li
fw. 51 9 8 17
Anatoly Golyshev
fw. 45 15 20 35
Curtis Valk
fw. 45 9 22 31
Pavel Kulikov
fw. 44 3 1 4
Patrice Cormier
fw. 43 6 7 13
Stéphane Da Costa
fw. 42 16 31 47
Stepan Khripunov
fw. 41 5 6 11
Georgy Belousov
fw. 40 5 14 19
Sergei Shirokov
fw. 35 15 15 30
Daniil Tarasov
fw. 16 3 1 4
Dmitry Zhukenov
fw. 15 2 2 4
Vladimir Kuznetsov
fw. 15 1 2 3
Egor Baranov
fw. 11 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 9 1 0 1
Pavel Voronkov
fw. 9 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 7 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 4 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 2 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 2 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 2 0 0 0
Denis Yerkin
fw. 1 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 39 -94 0 0
Konstantin Shostak
gk. 23 -61 0 0
Joseph Duszak
df. 58 6 28 34
Mark Barberio
df. 57 3 7 10
Sergey Sapego
df. 51 4 13 17
Ilya Shinkevich
df. 46 0 7 7
John Gilmour
df. 44 1 8 9
Shawn Lalonde
df. 43 1 12 13
Dmitri Korobov
df. 41 2 3 5
Dmitriy Deryabin
df. 33 0 1 1
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 9 2 0 2
Oleg Pozhigan
df. 6 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 3 0 1 1
Nick Merkley
fw. 57 15 17 32
Vladimir Alistrov
fw. 57 11 15 26
Ryan Spooner
fw. 56 14 24 38
Nikita Pyshkaylo
fw. 54 2 4 6
Vitaly Pinchuyk
fw. 53 8 6 14
Roman Gorbunov
fw. 51 12 9 21
Igor Martunov
fw. 49 6 5 11
Cedric Paquette
fw. 47 12 9 21
Dmitriy Sokolov
fw. 43 11 5 16
Pavel Varfolomeyev
fw. 41 14 9 23
Denis Mosalev
fw. 36 1 4 5
Vadim Moroz
fw. 36 5 9 14
Brendon Kozun
fw. 31 8 9 17
Valentin Demchenko
fw. 31 2 2 4
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 8 2 3 5
Sergei Shumakov
fw. 8 0 1 1
Stepan Zvyagin
fw. 8 1 0 1
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Yegor Ignatenko
fw. 5 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 3 0 0 0
Daniil Sotishvili
fw. 2 1 0 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului