Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Tractor 25 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Avangard — Tractor

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.00
4.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
I
20.01.23
Ak Bars
Avangard
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
CO
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
V
11.01.23
Avangard
Ak Bars
I
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
V
05.01.23
Sibir
Avangard
I
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
Tractor
23.01.23
Tractor
Ak Bars
I
19.01.23
Tractor
Barys
PO
15.01.23
Vityaz
Tractor
3
:
3
3
:
0
S
PS
13.01.23
HC Spartak
Tractor
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
V
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Avangard — Tractor

KHL 2022-2023
04.12.22
Avangard
Tractor
19.10.22
Tractor
Avangard
19.09.22
Tractor
Avangard
KHL 2021-2022
30.12.21
Avangard
Tractor
02.10.21
Tractor
Avangard
KHL 2020-2021
19.01.21
Tractor
Avangard
28.12.20
Avangard
Tractor
KHL 2019-2020
30.12.19
Tractor
Avangard
25.12.19
Avangard
Tractor
KHL 2018-2019
04.12.18
Avangard
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
3
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
4
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
5
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
6
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
7
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
8
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
9
Ak Bars
54 18 8 4 16 6 2 138-127 68
10
Avangard
53 24 4 3 18 2 2 148-124 66
11
Salavat Yulaev
54 22 2 3 18 3 6 137-118 63
12
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
13
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
14
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
15
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
16
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
17
Severstal
54 13 4 4 21 7 5 141-158 54
18
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
19
Barys
56 19 2 3 27 2 3 123-153 53
20
Tractor
54 16 2 4 24 6 2 125-154 52
21
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43
22
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 13-7 9
2
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 18-13 8
3
SKA
5 3 0 1 1 0 0 15-8 8
4
HC Dynamo
5 3 0 1 1 0 0 13-7 8
5
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
6
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 15-11 7
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 11-8 7
8
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 13-13 6
9
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 15-16 6
10
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
11
Tractor
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
12
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 15-17 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
14
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 16-17 5
15
Barys
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
16
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-14 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 11-8 4
18
Avangard
5 1 1 0 3 0 0 9-9 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Severstal
5 1 0 0 3 0 1 7-15 3
21
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 4-9 3
22
Salavat Yulaev
5 1 0 0 4 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 1 1 1 1 95-45 50
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
4
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
5
Lokomotiv
28 17 0 1 7 1 2 64-47 39
6
Avtomobilist
26 16 2 1 6 0 1 86-61 39
7
Metallurg
27 14 2 1 5 2 3 77-59 39
8
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
9
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
10
Avangard
24 12 4 1 4 2 1 72-44 37
11
Neftekhimik
26 12 3 1 9 0 1 64-64 33
12
Salavat Yulaev
27 10 2 2 8 1 4 70-59 33
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
16
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
17
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
18
Admiral
25 10 1 3 10 0 1 46-45 29
19
Barys
28 11 1 2 14 0 0 65-72 28
20
Kunlun RS
30 8 2 1 15 1 3 72-95 26
21
HC Spartak
26 8 2 1 12 2 1 55-75 25
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 13 2 3 8 2 0 101-73 38
2
CSKA
27 14 1 1 7 2 2 75-59 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
HC Dynamo
25 11 1 2 7 2 2 60-53 32
5
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
6
Sibir
27 7 4 4 10 2 0 61-58 32
7
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
8
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
9
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
10
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
11
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
12
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
13
Ak Bars
25 7 3 2 9 2 2 61-64 28
14
Vityaz
27 9 2 0 11 1 4 61-68 27
15
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
16
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 4 2 59-77 24
17
Amur
28 7 2 2 16 1 0 53-73 23
18
Tractor
25 6 0 3 12 2 2 60-74 22
19
Severstal
27 4 2 1 13 4 3 63-86 21
20
Neftekhimik
28 7 2 0 17 2 0 71-100 20
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
3
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
4
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
5
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
6
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
7
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
8
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
9
Severstal
54 13 4 4 21 7 5 141-158 54
10
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43
11
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
2
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
3
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
4
Ak Bars
54 18 8 4 16 6 2 138-127 68
5
Avangard
53 24 4 3 18 2 2 148-124 66
6
Salavat Yulaev
54 22 2 3 18 3 6 137-118 63
7
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
8
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
9
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
10
Barys
56 19 2 3 27 2 3 123-153 53
11
Tractor
54 16 2 4 24 6 2 125-154 52
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
55 33 5 4 9 3 1 196-118 88
2
Torpedo
54 26 6 2 16 3 1 160-129 72
3
Vityaz
54 18 5 3 20 3 5 135-140 60
4
HC Spartak
55 18 3 4 23 5 2 128-149 57
5
HC Sochi
53 4 2 0 38 7 2 105-200 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
55 20 6 7 18 2 2 145-126 70
2
Avangard
53 24 4 3 18 2 2 148-124 66
3
Salavat Yulaev
54 22 2 3 18 3 6 137-118 63
4
Admiral
54 18 2 7 21 3 3 102-107 60
5
Amur
53 17 4 3 23 3 3 111-130 54
6
Barys
56 19 2 3 27 2 3 123-153 53
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
56 29 2 2 15 5 3 138-106 74
2
CSKA
53 28 5 1 13 3 3 160-118 74
3
HC Dynamo
54 24 3 5 14 3 5 142-114 72
4
HC Dinamo Minsk
55 15 4 2 22 7 5 137-166 54
5
Severstal
54 13 4 4 21 7 5 141-158 54
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
54 26 3 1 16 5 3 151-133 68
2
Avtomobilist
53 23 6 1 15 4 4 154-138 68
3
Ak Bars
54 18 8 4 16 6 2 138-127 68
4
Neftekhimik
54 19 5 1 26 2 1 135-164 53
5
Tractor
54 16 2 4 24 6 2 125-154 52
6
Kunlun RS
55 14 2 3 31 1 4 127-166 43

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 45 -84 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 7 -7 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 53 4 9 13
Alexei Bereglazov
df. 52 7 15 22
Anton Belov
df. 52 1 10 11
Semyon Chistyakov
df. 44 5 16 21
Ziyat Paigin
df. 35 3 1 4
Viktor Svedberg
df. 30 0 3 3
Bogdan Kiselevich
df. 13 0 0 0
Mikhail Gulyayev
df. 12 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 53 10 14 24
Arseni Gritsyuk
fw. 53 12 20 32
Pavel Dedunov
fw. 53 3 3 6
Sergey Tolchinsky
fw. 53 14 29 43
Reid Boucher
fw. 51 24 17 41
Vladimir Tkachyov
fw. 51 18 29 47
Fyodor Malykhin
fw. 47 3 5 8
Alexander Dergachyov
fw. 45 4 6 10
Korban Nait
fw. 45 12 12 24
Vladimir Zharkov
fw. 39 3 6 9
Ivan Telegin
fw. 38 5 9 14
Nikita Mikhaylov
fw. 21 1 2 3
Ivan Miroshnichenko
fw. 15 1 1 2
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 31 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 22 -53 0 0
Kirill Ustimenko
gk. 3 -9 0 0
Albert Yarullin
df. 53 4 8 12
Artem Blagievskiy
df. 45 1 7 8
Sergey Telegin
df. 44 5 12 17
Ilya Karpykhin
df. 40 5 8 13
Roman Manuhov
df. 34 0 2 2
Alexander Shepelev
df. 25 1 3 4
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Robert Hamilton
df. 18 1 11 12
Alexander Bryntsev
df. 8 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 54 14 19 33
Sergei Kalinin
fw. 54 8 13 21
Maxim Shabanov
fw. 53 12 7 19
Nikita Tertyshny
fw. 52 5 19 24
Pyotr Khokhryakov
fw. 52 3 6 9
Teemu Pulkkinen
fw. 50 13 9 22
Vladimir А. Tkachyov
fw. 49 10 15 25
Andrei Stas
fw. 45 1 3 4
Anton Burdasov
fw. 45 18 23 41
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 40 4 7 11
Kirill Kapustin
fw. 37 4 4 8
Mihail Kotlyarevski
fw. 30 5 0 5
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Ivan Stezhkin
fw. 21 0 1 1
Nikita Soshnikov
fw. 12 4 5 9
Alexander Rykov
fw. 6 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 5 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului