Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Torpedo 24 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
30.01.23
Admiral
Avangard
PO
27.01.23
Avangard
HC Dynamo
CO
25.01.23
Avangard
Tractor
I
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
I
20.01.23
Ak Bars
Avangard
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
CO
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
V
11.01.23
Avangard
Ak Bars
I
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
V
05.01.23
Sibir
Avangard
I
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
Torpedo
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
CS
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
V
23.01.23
Torpedo
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
I
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
CO
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
I
12.01.23
HC Sochi
Torpedo
CO
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Avangard — Torpedo

KHL 2022-2023
23.09.22
Torpedo
Avangard
KHL 2021-2022
21.12.21
Avangard
Torpedo
20.10.21
Torpedo
Avangard
KHL 2020-2021
20.02.21
Torpedo
Avangard
13.01.21
Avangard
Torpedo
KHL 2019-2020
15.09.19
Torpedo
Avangard
08.09.19
Avangard
Torpedo
KHL 2018-2019
19.11.18
Torpedo
Avangard
28.10.18
Avangard
Torpedo
KHL 2017-2018
23.10.17
Torpedo
Avangard
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 47 -89 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 7 -7 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 55 4 10 14
Alexei Bereglazov
df. 54 7 15 22
Anton Belov
df. 54 1 11 12
Semyon Chistyakov
df. 46 5 16 21
Ziyat Paigin
df. 37 3 1 4
Viktor Svedberg
df. 31 0 3 3
Bogdan Kiselevich
df. 15 0 0 0
Mikhail Gulyayev
df. 12 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 55 12 14 26
Arseni Gritsyuk
fw. 55 12 21 33
Sergey Tolchinsky
fw. 55 14 30 44
Pavel Dedunov
fw. 54 3 3 6
Reid Boucher
fw. 53 25 17 42
Vladimir Tkachyov
fw. 53 19 29 48
Fyodor Malykhin
fw. 49 3 5 8
Alexander Dergachyov
fw. 47 4 6 10
Korban Nait
fw. 47 12 14 26
Vladimir Zharkov
fw. 41 3 7 10
Ivan Telegin
fw. 40 5 9 14
Nikita Mikhaylov
fw. 22 1 2 3
Ivan Miroshnichenko
fw. 17 2 1 3
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 35 -81 0 0
Adam Huska
gk. 22 -42 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 55 0 18 18
Anton Sizov
df. 53 4 5 9
Maksim Fedotov
df. 53 8 14 22
Mikhail Orlov
df. 52 5 8 13
Gleb Ivanov
df. 46 1 4 5
Mark Marin
df. 42 6 7 13
Georgy Misharin
df. 32 0 3 3
Daniil Bokun
df. 27 0 4 4
Kirill Steklov
df. 18 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 56 15 34 49
Kirill Voronin
fw. 55 9 18 27
Andrei Belevich
fw. 53 5 7 12
Sergey Goncharuk
fw. 53 21 10 31
Maxim Letunov
fw. 51 11 12 23
Nikolai Kovalenko
fw. 49 19 27 46
Egor Vinogradov
fw. 45 7 8 15
Denis Yan
fw. 44 14 22 36
Danil Veryayev
fw. 37 3 2 5
Vladislav Firstov
fw. 35 9 8 17
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Yu Sato
fw. 33 4 4 8
Denis Vengryzhanovsky
fw. 32 2 7 9
Artyom Mikheyev
fw. 30 1 1 2
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Vasily Atanasov
fw. 23 4 3 7
Aleksandr Darin
fw. 21 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Nikita Shavin
fw. 19 1 3 4
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului