Avangard — SKA: ponturi pariuri 6 februarie 2024

Cote Avangard — SKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
02.02.24
Metallurg
Avangard
I
31.01.24
Barys
Avangard
V
28.01.24
Avangard
Tractor
I
26.01.24
Avangard
Ak Bars
V
23.01.24
Severstal
Avangard
V
21.01.24
Lokomotiv
Avangard
I
19.01.24
HC Spartak
Avangard
V
17.01.24
Avangard
CSKA
V
13.01.24
Amur
Avangard
V
12.01.24
Amur
Avangard
V
10.01.24
Admiral
Avangard
V
08.01.24
Admiral
Avangard
V
06.01.24
Avangard
Lada
V
03.01.24
Avangard
Salavat Yulaev
I
30.12.23
Lada
Avangard
V
28.12.23
Barys
Avangard
I
26.12.23
Sibir
Avangard
V
24.12.23
Avangard
Metallurg
I
21.12.23
Avangard
HC Sochi
V
19.12.23
Avangard
Ak Bars
I
05.12.23
Avangard
Barys
V
04.12.23
Avangard
Amur
V
01.12.23
Avangard
Neftekhimik
3
:
3
2
:
0
S
CS
29.11.23
Avangard
Vityaz
V
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
I
21.11.23
Tractor
Avangard
V
19.11.23
Neftekhimik
Avangard
V
17.11.23
Avangard
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
14.11.23
Avangard
Severstal
V
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
V
09.11.23
CSKA
Avangard
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
CS
04.11.23
HC Sochi
Avangard
V
02.11.23
SKA
Avangard
V
31.10.23
Avangard
Torpedo
V
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
V
24.10.23
Ak Bars
Avangard
I
22.10.23
Metallurg
Avangard
V
20.10.23
Lada
Avangard
I
18.10.23
Vityaz
Avangard
I
15.10.23
Avangard
Lokomotiv
V
13.10.23
Avangard
HC Dynamo
V
11.10.23
Avangard
Metallurg
V
07.10.23
Avangard
Tractor
I
05.10.23
Ak Bars
Avangard
I
03.10.23
Torpedo
Avangard
V
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
V
29.09.23
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.23
Avtomobilist
Avangard
I
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
I
21.09.23
Sibir
Avangard
I
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
V
14.09.23
Avangard
Admiral
V
11.09.23
Avangard
Amur
I
09.09.23
Avangard
Barys
V
07.09.23
Avangard
Avtomobilist
V
02.09.23
Avangard
Sibir
2
:
1
Abandon
V
SKA
04.02.24
Salavat Yulaev
SKA
V
02.02.24
CSKA
SKA
V
29.01.24
SKA
Lokomotiv
V
26.01.24
SKA
CSKA
V
24.01.24
SKA
Barys
V
22.01.24
SKA
HC Dinamo Minsk
I
19.01.24
SKA
Kunlun RS
V
17.01.24
SKA
Amur
V
14.01.24
Severstal
SKA
I
12.01.24
HC Spartak
SKA
V
10.01.24
Vityaz
SKA
V
07.01.24
SKA
Metallurg
I
05.01.24
SKA
Lokomotiv
I
03.01.24
SKA
Vityaz
V
30.12.23
SKA
Avtomobilist
V
27.12.23
CSKA
SKA
V
25.12.23
HC Dynamo
SKA
V
23.12.23
Torpedo
SKA
I
21.12.23
SKA
CSKA
V
19.12.23
SKA
HC Sochi
V
07.12.23
Tractor
SKA
V
05.12.23
Avtomobilist
SKA
2
:
2
1
:
0
S
PS
03.12.23
Metallurg
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
01.12.23
SKA
Vityaz
V
28.11.23
SKA
HC Dynamo
V
25.11.23
SKA
Torpedo
3
:
3
2
:
0
S
CS
23.11.23
SKA
HC Spartak
V
20.11.23
SKA
CSKA
V
18.11.23
Lokomotiv
SKA
V
16.11.23
Severstal
SKA
V
14.11.23
Ak Bars
SKA
V
11.11.23
SKA
Neftekhimik
V
09.11.23
SKA
Tractor
V
06.11.23
HC Spartak
SKA
I
04.11.23
Vityaz
SKA
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.11.23
SKA
Avangard
I
31.10.23
SKA
Ak Bars
I
27.10.23
HC Sochi
SKA
I
25.10.23
Kunlun RS
SKA
V
23.10.23
Lokomotiv
SKA
V
21.10.23
Neftekhimik
SKA
I
16.10.23
SKA
Admiral
V
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
V
11.10.23
SKA
Lokomotiv
I
09.10.23
SKA
Kunlun RS
V
06.10.23
CSKA
SKA
V
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
I
02.10.23
HC Sochi
SKA
I
27.09.23
Sibir
SKA
V
25.09.23
Admiral
SKA
V
23.09.23
Amur
SKA
V
20.09.23
SKA
Severstal
V
17.09.23
SKA
Sibir
I
15.09.23
SKA
HC Dynamo
I
12.09.23
SKA
HC Spartak
I
08.09.23
Lokomotiv
SKA
I
06.09.23
Torpedo
SKA
I
04.09.23
Lada
SKA
V
02.09.23
HC Dynamo
SKA
V

Meciurile head-to-head: Avangard — SKA

KHL 2023-2024
02.11.23
SKA
Avangard
KHL 2022-2023
11.02.23
Avangard
SKA
07.09.22
SKA
Avangard
KHL 2021-2022
25.10.21
Avangard
SKA
KHL 2020-2021
26.10.20
SKA
Avangard
15.09.20
Avangard
SKA
KHL 2019-2020
30.01.20
SKA
Avangard
15.10.19
Avangard
SKA
KHL 2018-2019
04.02.19
Avangard
SKA
28.09.18
SKA
Avangard
2
:
2
1
:
2
S
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Mishurov
gk. 26 -61 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 20 -32 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 9 -14 0 0
Lorens Zinaddin
gk. 0 0 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 57 8 34 42
Mikhail Gulyayev
df. 56 4 8 12
Bogdan Kiselevich
df. 52 0 6 6
Semyon Chistyakov
df. 50 4 17 21
Roman Abrosimov
df. 38 1 3 4
Artyom Chmykhov
df. 35 3 5 8
Sergey Boykov
df. 30 5 1 6
Artyom Murylyov
df. 17 0 1 1
Timur Col
df. 2 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 58 6 13 19
Igor Martunov
fw. 57 8 5 13
Reid Boucher
fw. 55 39 31 70
Ryan Spooner
fw. 55 20 35 55
Ivan Igumnov
fw. 53 6 3 9
Valentin Pyanov
fw. 52 10 12 22
Nikita Kholodilin
fw. 50 8 5 13
Vladimir Tkachyov
fw. 48 17 46 63
Denis Vengryzhanovsky
fw. 46 4 4 8
Mikhail Belyayev
fw. 35 4 5 9
Alexander Filatyev
fw. 24 2 5 7
Ivan Telegin
fw. 23 1 5 6
Nikolai Prokhorkin
fw. 16 6 4 10
Damir Zhafyarov
fw. 15 2 6 8
Mark Verba
fw. 14 0 0 0
Ilya Reingardt
fw. 12 1 2 3
Tomas Jurco
fw. 12 4 6 10
Pavel Kulikov
fw. 9 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 7 0 1 1
Gleb Trikozov
fw. 2 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 1 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 35 -65 1 1
Johan Mattsson
gk. 10 -21 0 0
Pavel Moysevich
gk. 10 -6 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 9 -16 0 0
Alexander Nikishin
df. 59 15 34 49
Artem Sergeev
df. 56 2 7 9
Maksim Fedotov
df. 54 2 8 10
Sergey Sapego
df. 49 2 5 7
Artyom Zemchyonok
df. 46 3 13 16
Nikita Kamalov
df. 35 2 5 7
Stepan Falkovski
df. 30 3 5 8
Mikhail Pashnin
df. 20 2 6 8
Ivan Vydrenkov
df. 10 0 0 0
Andrei Pedan
df. 5 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 4 0 0 0
Arseniy Koromyslov
df. 1 0 0 0
Sergey Tolchinsky
fw. 59 14 32 46
Alex Galchenyuk
fw. 55 14 26 40
Mikhail Vorobyov
fw. 53 16 18 34
Vasili Glotov
fw. 51 19 14 33
Borny Rendulich
fw. 43 9 13 22
Marat Khairullin
fw. 43 14 21 35
Valentin Zykov
fw. 43 13 12 25
Zakhar Bardakov
fw. 42 6 4 10
Arseni Gritsyuk
fw. 41 19 16 35
Vladimir Alistrov
fw. 39 13 18 31
Aleksandr Kadeykin
fw. 37 2 10 12
Nikolay Polyakov
fw. 36 2 8 10
Pavel Dedunov
fw. 32 2 2 4
Ivan Zinchenko
fw. 31 3 4 7
Stepan Starkov
fw. 24 3 1 4
Brendan Leipsic
fw. 19 2 2 4
Emil Galimov
fw. 19 1 4 5
Andrey Chivilev
fw. 15 2 2 4
Ilya Fedotov
fw. 15 0 0 0
Semyon Sinyatkin
fw. 12 1 1 2
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 12 1 0 1
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 4 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 4 0 0 0
Amir Nugmanov
fw. 2 0 1 1
Mikhail Kabat
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token