Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
11:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
14:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Salavat Yulaev 12 ianuarie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
09.01.22
Vityaz
Avangard
V
07.01.22
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
03.01.22
CSKA
Avangard
I
30.12.21
Avangard
Tractor
I
28.12.21
HC Dinamo Riga
Avangard
CO
26.12.21
Jokerit
Avangard
V
23.12.21
Avangard
Metallurg
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
CO
12.12.21
Metallurg
Avangard
I
10.12.21
Severstal
Avangard
V
08.12.21
Lokomotiv
Avangard
I
06.12.21
Avangard
HC Dinamo Riga
V
03.12.21
Avangard
Ak Bars
I
30.11.21
Avangard
Neftekhimik
V
26.11.21
Sibir
Avangard
I
24.11.21
Admiral
Avangard
1
:
1
3
:
2
S
PS
22.11.21
Amur
Avangard
V
19.11.21
Avangard
Metallurg
V
17.11.21
Kunlun RS
Avangard
V
15.11.21
Avangard
Vityaz
V
13.11.21
Avangard
Kunlun RS
V
07.11.21
Avangard
HC Dynamo
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
PO
01.11.21
Ak Bars
Avangard
I
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
V
25.10.21
Avangard
SKA
I
22.10.21
Ak Bars
Avangard
I
20.10.21
Torpedo
Avangard
V
18.10.21
HC Sochi
Avangard
V
16.10.21
Avangard
Sibir
V
13.10.21
Avangard
Barys
V
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
V
09.10.21
Avangard
HC Spartak
V
06.10.21
Barys
Avangard
I
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
I
02.10.21
Tractor
Avangard
I
29.09.21
Avangard
HC Sochi
V
27.09.21
Avangard
Lokomotiv
I
21.09.21
HC Spartak
Avangard
V
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
I
11.09.21
Avangard
Jokerit
I
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
I
06.09.21
Avangard
Amur
CO
04.09.21
Avangard
Admiral
3
:
3
1
:
0
S
CS
01.09.21
Avangard
CSKA
V
Salavat Yulaev
05.01.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
V
03.01.22
Salavat Yulaev
Metallurg
PO
29.12.21
Barys
Salavat Yulaev
V
27.12.21
Sibir
Salavat Yulaev
PO
25.12.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
22.12.21
HC Spartak
Salavat Yulaev
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.12.21
Kunlun RS
Salavat Yulaev
CO
12.12.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
07.12.21
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
06.12.21
Salavat Yulaev
Admiral
V
04.12.21
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
30.11.21
Admiral
Salavat Yulaev
V
28.11.21
Amur
Salavat Yulaev
I
25.11.21
Salavat Yulaev
Vityaz
2
:
2
1
:
2
S
PS
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
I
20.11.21
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
18.11.21
Vityaz
Salavat Yulaev
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
V
07.11.21
Salavat Yulaev
Tractor
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
I
03.11.21
Salavat Yulaev
Amur
V
31.10.21
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
I
26.10.21
Salavat Yulaev
Severstal
I
24.10.21
Salavat Yulaev
Lokomotiv
3
:
3
2
:
1
S
CS
21.10.21
CSKA
Salavat Yulaev
V
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
V
17.10.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
15.10.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
12.10.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
2
:
2
0
:
2
S
PS
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
I
08.10.21
Salavat Yulaev
Jokerit
CO
05.10.21
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
03.10.21
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
I
29.09.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
25.09.21
Lokomotiv
Salavat Yulaev
CO
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
V
21.09.21
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
16.09.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
11.09.21
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
09.09.21
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
03.09.21
Barys
Salavat Yulaev
V

Meciurile head-to-head: Avangard — Salavat Yulaev

KHL 2021-2022
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
25.02.21
Avangard
Salavat Yulaev
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
KHL 2019-2020
11.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
09.03.20
Avangard
Salavat Yulaev
07.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
05.03.20
Salavat Yulaev
Avangard
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
SKA
47 24 3 3 11 2 4 144-97 66 70.21
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
5
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
6
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
8
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
9
Severstal
48 18 5 5 13 5 2 127-114 63 65.63
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
11
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
13
Sibir
49 18 4 4 18 3 2 107-105 57 58.16
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
19
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40 45.45
20
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
21
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41 43.62
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
23
Admiral
48 10 0 4 29 2 3 85-148 33 34.38
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8 80
2
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8 80
3
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8 80
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8 80
5
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8 80
6
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 21-12 8 80
7
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7 70
8
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7 70
9
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6 60
10
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6 60
11
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6 60
12
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6 60
13
Admiral
5 3 0 0 2 0 0 14-14 6 60
14
SKA
5 3 0 0 2 0 0 14-8 6 60
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5 50
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5 50
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-12 5 50
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5 50
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3 30
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3 30
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3 30
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 12-15 2 20
23
Avtomobilist
5 0 0 0 4 0 1 6-21 1 10
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35 79.55
2
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34 77.27
3
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36 75
4
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34 73.91
5
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36 69.23
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34 68
7
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35 67.31
8
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32 66.67
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 65-45 30 65.22
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30 62.5
11
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27 61.36
12
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-61 29 60.42
13
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29 60.42
14
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27 58.7
15
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28 58.33
16
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22 55
17
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26 52
18
Avtomobilist
21 8 1 0 9 1 2 61-54 21 50
19
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24 46.15
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21 45.65
21
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21 42
22
Admiral
25 7 0 2 15 0 1 49-77 19 38
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18 37.5
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13 26
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36 75
2
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35 72.92
3
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37 71.15
4
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31 70.45
5
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36 69.23
6
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31 67.39
7
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30 65.22
8
Severstal
22 6 2 4 7 2 1 60-56 27 61.36
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30 60
10
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32 59.26
11
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26 56.52
12
Sibir
25 10 0 2 9 3 1 53-49 28 56
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26 54.17
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25 52.08
15
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24 50
16
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22 50
17
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25 48.08
18
Amur
24 7 1 1 11 3 1 46-61 22 45.83
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21 45.65
20
HC Sochi
22 7 1 1 11 1 1 47-55 20 45.45
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19 41.3
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16 36.36
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14 30.43
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12 26.09
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
47 24 3 3 11 2 4 144-97 66 70.21
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
3
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
4
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
5
Severstal
48 18 5 5 13 5 2 127-114 63 65.63
6
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
7
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
11
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41 43.62
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
13
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04
Playoffs
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
6
Sibir
49 18 4 4 18 3 2 107-105 57 58.16
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
10
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40 45.45
11
Admiral
48 10 0 4 29 2 3 85-148 33 34.38
Playoffs
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
47 24 3 3 11 2 4 144-97 66 70.21
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
6
HC Sochi
47 13 4 1 24 2 3 110-131 41 43.62
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
3
Sibir
49 18 4 4 18 3 2 107-105 57 58.16
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
6
Admiral
48 10 0 4 29 2 3 85-148 33 34.38
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
3
Severstal
48 18 5 5 13 5 2 127-114 63 65.63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
5
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40 45.45
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 2,301 -84 1 1
Vasily Demchenko
gk. 475 -15 0 0
Andrey Mishurov
gk. 32 0 0 0
Nikita Dianov
gk. 0 0 0 0
Oliwer Kaski
df. 932 14 19 33
Damir Sharipzyanov
df. 851 2 8 10
Ville Pokka
df. 819 3 8 11
Alexei Bereglazov
df. 769 5 8 13
Alexey Emelin
df. 759 2 6 8
Kirill Gotovets
df. 595 0 6 6
Semyon Chistyakov
df. 365 0 2 2
Viktor Svedberg
df. 124 0 2 2
Timofej Davidov
df. 37 0 1 1
Korban Nait
fw. 958 18 30 48
Nail Yakupov
fw. 733 8 16 24
Peter Cehlarik
fw. 704 13 11 24
Nikolai Prokhorkin
fw. 686 10 11 21
Arseni Gritsyuk
fw. 568 14 12 26
Ilya Kablukov
fw. 563 2 2 4
Sergey Tolchinsky
fw. 538 5 22 27
Pavel Dedunov
fw. 510 4 3 7
Nikita Soshnikov
fw. 509 4 10 14
Vladimir Zharkov
fw. 475 4 7 11
Vladimir Brukvin
fw. 419 8 2 10
Ivan Telegin
fw. 410 5 5 10
Alexander Dergachyov
fw. 318 3 5 8
Yaroslav Kosov
fw. 287 3 1 4
Nikita Komarov
fw. 208 0 2 2
Dmitry Shevchenko
fw. 182 1 0 1
Kirill Semyonov
fw. 134 1 3 4
Dmitriy Sokolov
fw. 13 1 0 1
Egor Serdyuk
fw. 8 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 6 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,760 -55 1 1
Aleksandr Sharychenkov
gk. 883 -33 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0
Mikhail Naumenkov
df. 650 2 7 9
Grigory Panin
df. 639 4 7 11
Philip Larsen
df. 612 4 13 17
Pavel Koledov
df. 595 3 7 10
Andrei Zubarev
df. 587 3 0 3
Dinar Khafizullin
df. 522 2 5 7
Shakir Muhamadullin
df. 521 3 4 7
Evgeny Biryukov
df. 474 0 4 4
Viktor Antipin
df. 207 0 1 1
Igor Myasishchev
df. 10 0 0 0
Markus Granlund
fw. 768 7 29 36
Teemu Hartikainen
fw. 747 13 11 24
Nikolai Kulemin
fw. 727 14 13 27
Sakari Manninen
fw. 724 18 12 30
Sergei Shmelyov
fw. 701 11 15 26
Aleksandr Kadeykin
fw. 696 10 20 30
Danil Bashkirov
fw. 592 8 8 16
Geoff Platt
fw. 493 3 6 9
Pyotr Khokhryakov
fw. 463 3 4 7
Viktor Tikhonov
fw. 411 6 8 14
Stepan Sannikov
fw. 385 2 7 9
Alexey Pustozerov
fw. 282 2 3 5
Vladislav Kartaev
fw. 269 1 3 4
Danil Alalykin
fw. 242 4 2 6
Artem Pimenov
fw. 132 2 0 2
Rodion Amirov
fw. 103 1 1 2
Gleb Kuzmin
fw. 49 0 1 1
Yegor Suchkov
fw. 8 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Sergei Varlov
df. 4 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului