Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Avangard – Lada: ponturi pariuri
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Avtomobilist: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Tractor – Vityaz: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Metallurg – Amur: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
CSKA – Sibir: ponturi pariuri
Arata tot

Avangard — Neftekhimik: ponturi pariuri 1 decembrie 2023

Cote Avangard — Neftekhimik

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.00
4.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
29.11.23
Avangard
Vityaz
V
23.11.23
Salavat Yulaev
Avangard
I
21.11.23
Tractor
Avangard
CO
19.11.23
Neftekhimik
Avangard
V
17.11.23
Avangard
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
CS
14.11.23
Avangard
Severstal
CO
12.11.23
Avangard
Kunlun RS
V
09.11.23
CSKA
Avangard
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
CS
04.11.23
HC Sochi
Avangard
CO
02.11.23
SKA
Avangard
V
31.10.23
Avangard
Torpedo
V
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
26.10.23
Avangard
Salavat Yulaev
V
24.10.23
Ak Bars
Avangard
PO
22.10.23
Metallurg
Avangard
CO
20.10.23
Lada
Avangard
I
18.10.23
Vityaz
Avangard
I
15.10.23
Avangard
Lokomotiv
V
13.10.23
Avangard
HC Dynamo
V
11.10.23
Avangard
Metallurg
V
07.10.23
Avangard
Tractor
I
05.10.23
Ak Bars
Avangard
PO
03.10.23
Torpedo
Avangard
V
01.10.23
Kunlun RS
Avangard
CO
29.09.23
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.23
Avtomobilist
Avangard
I
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
PO
21.09.23
Sibir
Avangard
I
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
V
14.09.23
Avangard
Admiral
CO
11.09.23
Avangard
Amur
I
09.09.23
Avangard
Barys
V
07.09.23
Avangard
Avtomobilist
CO
02.09.23
Avangard
Sibir
2
:
1
Abandon
V
Neftekhimik
28.11.23
Neftekhimik
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.11.23
Sibir
Neftekhimik
I
23.11.23
Barys
Neftekhimik
PO
21.11.23
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
19.11.23
Neftekhimik
Avangard
I
17.11.23
Neftekhimik
Amur
V
13.11.23
CSKA
Neftekhimik
I
11.11.23
SKA
Neftekhimik
I
09.11.23
Neftekhimik
HC Spartak
I
06.11.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
04.11.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
02.11.23
Neftekhimik
Sibir
V
31.10.23
HC Spartak
Neftekhimik
I
29.10.23
Neftekhimik
Ak Bars
V
27.10.23
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
2
S
PS
23.10.23
Neftekhimik
Tractor
V
21.10.23
Neftekhimik
SKA
V
18.10.23
Neftekhimik
Admiral
V
16.10.23
Lada
Neftekhimik
V
14.10.23
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
12.10.23
Neftekhimik
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
PS
11.10.23
Neftekhimik
Vityaz
V
08.10.23
Neftekhimik
Avtomobilist
PO
04.10.23
Metallurg
Neftekhimik
I
02.10.23
Metallurg
Neftekhimik
I
27.09.23
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
0
S
CS
25.09.23
Neftekhimik
Barys
PO
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
CO
20.09.23
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
18.09.23
Barys
Neftekhimik
I
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
I
14.09.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
11.09.23
Neftekhimik
Avtomobilist
V
08.09.23
Neftekhimik
CSKA
I
06.09.23
Neftekhimik
Severstal
I
02.09.23
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
PO

Meciurile head-to-head: Avangard — Neftekhimik

KHL 2023-2024
19.11.23
Neftekhimik
Avangard
23.09.23
Neftekhimik
Avangard
16.09.23
Avangard
Neftekhimik
KHL 2022-2023
17.02.23
Avangard
Neftekhimik
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
KHL 2021-2022
30.11.21
Avangard
Neftekhimik
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
KHL 2020-2021
07.02.21
Avangard
Neftekhimik
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
6
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
7
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
8
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
7
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
8
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
4
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
7
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
10
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
11
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
12
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
7
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
8
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
6
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
7
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
8
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
9
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
4
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
4
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
4
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
5
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
3
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
4
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
2
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
3
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
4
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
6
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
2
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
4
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
5
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
6
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
5
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
6
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
4
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
3
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
4
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
5
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Dynamo
65 30 9 4 16 3 3 204-152 92
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Avangard
65 31 9 3 18 4 0 206-172 90
5
Metallurg
65 32 7 2 17 3 4 204-165 89
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
65 30 1 5 21 5 3 195-173 80
10
Avtomobilist
66 24 5 6 23 4 4 157-156 78
11
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
12
Tractor
65 26 5 3 25 4 2 173-162 74
13
Lada
65 23 2 4 22 10 4 153-163 72
14
CSKA
65 29 2 1 26 6 1 184-158 71
15
Amur
65 23 3 3 24 5 7 154-167 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
65 19 3 5 28 7 3 143-174 64
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
65 11 4 5 37 5 3 134-197 48
23
Vityaz
65 14 4 2 38 3 4 131-217 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
2
Severstal
5 3 1 1 0 0 0 16-8 10
3
HC Dynamo
5 2 2 1 0 0 0 16-9 10
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 11-12 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
9
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
10
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-15 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
12
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
13
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 12-14 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
18
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 10-16 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-19 2
22
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
23
Lada
5 0 0 0 4 0 1 4-13 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
Avangard
33 20 3 2 8 0 0 121-79 50
3
Metallurg
31 19 3 1 5 1 2 109-70 49
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
8
HC Dynamo
31 15 4 2 8 1 1 106-73 44
9
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
10
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
11
Tractor
31 16 3 1 9 1 1 82-58 42
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
16
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
17
CSKA
33 16 1 0 14 1 1 99-77 36
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
31 8 2 2 14 3 2 69-78 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
31 15 0 3 10 2 1 93-75 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
12
Amur
31 7 3 3 12 3 3 65-80 32
13
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
14
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
15
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 78-84 31
16
Lada
31 6 2 2 12 8 1 67-89 29
17
Sibir
31 7 3 2 16 3 0 61-85 27
18
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 62-105 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Mishurov
gk. 19 -46 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 11 -11 0 0
Lorens Zinaddin
gk. 0 0 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 0 0 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Mikhail Gulyayev
df. 35 2 4 6
Damir Sharipzyanov
df. 34 6 16 22
Bogdan Kiselevich
df. 32 0 5 5
Semyon Chistyakov
df. 27 1 8 9
Roman Abrosimov
df. 25 1 3 4
Artyom Chmykhov
df. 13 2 0 2
Artyom Murylyov
df. 10 0 1 1
Sergey Boykov
df. 7 1 1 2
Igor Geraskin
fw. 35 4 7 11
Igor Martunov
fw. 35 6 2 8
Ivan Nikolishin
fw. 35 4 5 9
Vladimir Tkachyov
fw. 35 14 36 50
Denis Vengryzhanovsky
fw. 34 4 2 6
Reid Boucher
fw. 34 26 18 44
Ivan Igumnov
fw. 33 2 2 4
Ryan Spooner
fw. 33 13 26 39
Valentin Pyanov
fw. 29 5 8 13
Nikita Kholodilin
fw. 28 3 3 6
Mikhail Belyayev
fw. 17 3 2 5
Alexander Filatyev
fw. 16 0 3 3
Pavel Kulikov
fw. 9 0 0 0
Ilya Reingardt
fw. 8 0 1 1
Ivan Telegin
fw. 8 0 0 0
Mark Verba
fw. 8 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 7 0 1 1
Gleb Trikozov
fw. 2 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Filipp Dolganov
gk. 25 -59 0 0
Emil Garipov
gk. 8 -30 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 6 -16 0 0
Atrem Serikov
df. 36 2 4 6
Ilya Hohlov
df. 35 5 5 10
Nikita Khlystov
df. 34 1 5 6
Evgeny Kashnikov
df. 33 0 1 1
Lukas Klok
df. 33 3 16 19
Mikhail Sidorov
df. 33 0 6 6
Islam Gainullin
df. 30 0 1 1
Ruslan Petrishchev
df. 10 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 6 0 1 1
Gleb Semyonov
df. 1 0 0 0
Gleb Shaborshin
df. 1 0 1 1
Zac Leslie
df. 0 0 0 0
Alexander Dergachyov
fw. 36 11 7 18
Andrey Belozerov
fw. 36 11 14 25
Dmitry Zhukenov
fw. 36 2 4 6
Evgeny Mityakin
fw. 36 2 6 8
Vladimir Brukvin
fw. 36 8 7 15
Bulat Shafigullin
fw. 35 8 10 18
Danil Sherstobitov
fw. 31 2 1 3
Nail Yakupov
fw. 29 8 10 18
Rafael Bikmullin
fw. 28 4 2 6
Nikita Setdikov
fw. 26 6 11 17
Dmitriy Sokolov
fw. 17 4 5 9
Raul Yakupov
fw. 15 0 1 1
Danila Popov
fw. 14 2 2 4
Nikita Khoruzhev
fw. 9 0 1 1
Daniil Skorikov
fw. 7 0 2 2
German Tochilkin
fw. 4 0 0 0
Pavel Anokhin
fw. 2 0 0 0
Grigory Seleznev
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token