Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — HC Spartak 23 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Avangard — HC Spartak

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.60
4.25
4.45
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – HC Spartak

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
HC Spartak
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
18.11.22
HC Spartak
CSKA
I
16.11.22
HC Spartak
Severstal
V
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
CS
11.11.22
CSKA
HC Spartak
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
I
01.11.22
HC Spartak
Avangard
I
30.10.22
HC Spartak
SKA
I
25.10.22
Sibir
HC Spartak
I
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V

Meciurile head-to-head: Avangard — HC Spartak

KHL 2022-2023
01.11.22
HC Spartak
Avangard
KHL 2021-2022
09.10.21
Avangard
HC Spartak
21.09.21
HC Spartak
Avangard
KHL 2020-2021
26.12.20
Avangard
HC Spartak
01.11.20
HC Spartak
Avangard
KHL 2019-2020
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
10.09.19
HC Spartak
Avangard
KHL 2018-2019
13.01.19
Avangard
HC Spartak
07.01.19
HC Spartak
Avangard
KHL 2017-2018
19.10.17
HC Spartak
Avangard
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 22 3 2 5 1 1 120-67 56
2
CSKA
32 17 3 1 6 3 2 103-76 47
3
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
4
Sibir
36 13 3 5 12 2 1 91-80 45
5
Torpedo
33 17 2 2 10 2 0 95-71 44
6
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
7
Lokomotiv
33 16 1 2 8 3 3 84-67 44
8
Admiral
34 11 2 6 11 2 2 65-63 42
9
HC Dynamo
33 15 1 2 10 0 5 84-69 41
10
Salavat Yulaev
32 14 0 3 8 3 4 82-64 41
11
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
12
Vityaz
33 9 4 2 11 2 5 81-82 37
13
HC Spartak
34 11 2 2 14 4 1 67-87 35
14
HC Dinamo Minsk
34 9 3 2 13 5 2 86-101 35
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 70-86 32
16
Ak Bars
32 7 5 1 13 5 1 77-84 32
17
Severstal
33 7 2 3 13 4 4 88-98 32
18
Barys
33 12 1 1 17 0 2 70-93 30
19
Neftekhimik
32 9 4 1 17 1 0 80-104 29
20
Amur
32 8 3 1 15 2 3 61-86 29
21
Kunlun RS
35 8 2 2 20 1 2 78-109 27
22
HC Sochi
31 3 2 0 20 5 1 69-118 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 1 0 0 0 0 23-7 10
2
Avangard
5 2 2 1 0 0 0 18-13 10
3
Torpedo
5 3 1 0 0 1 0 17-7 9
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
5
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 20-16 8
6
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 13-10 8
7
Metallurg
5 1 1 1 1 1 0 14-12 7
8
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 12-15 6
9
Admiral
5 2 0 1 2 0 0 7-7 6
10
Barys
5 2 0 0 2 0 1 9-9 5
11
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 14-15 5
12
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
13
Severstal
5 1 1 0 2 1 0 11-11 5
14
Tractor
5 1 0 1 2 1 0 7-9 5
15
Vityaz
5 0 2 0 2 1 0 12-15 5
16
SKA
5 2 0 0 3 0 0 18-14 4
17
Kunlun RS
5 1 0 1 3 0 0 14-20 4
18
Lokomotiv
5 1 0 0 2 1 1 10-11 4
19
Ak Bars
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 1 0 14-25 3
21
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 2 2 1 12-23 3
22
Salavat Yulaev
5 0 0 0 3 1 1 8-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
18 14 2 1 0 0 1 68-30 35
2
Avtomobilist
18 13 1 1 2 0 1 66-35 31
3
Torpedo
17 12 1 1 2 1 0 62-35 29
4
Sibir
17 10 0 2 4 0 1 54-39 25
5
CSKA
16 9 2 0 3 1 1 56-38 24
6
Metallurg
16 9 1 1 3 2 0 54-37 24
7
HC Dynamo
18 9 0 1 5 0 3 53-38 23
8
HC Dinamo Minsk
17 7 1 1 4 3 1 48-46 22
9
Lokomotiv
15 8 0 1 3 1 2 34-27 21
10
Admiral
15 6 1 3 4 0 1 29-24 21
11
Vityaz
19 5 2 2 7 2 1 46-49 21
12
Barys
17 9 1 0 7 0 0 43-40 20
13
Tractor
18 7 2 0 7 2 0 36-41 20
14
Avangard
12 6 3 0 1 1 1 37-23 20
15
Kunlun RS
19 5 2 1 8 1 2 47-59 19
16
Ak Bars
16 4 3 1 5 3 0 41-38 19
17
Amur
15 6 1 0 4 1 3 32-34 18
18
Neftekhimik
15 5 3 1 6 0 0 37-37 18
19
Salavat Yulaev
16 5 0 2 5 1 3 39-33 18
20
HC Spartak
18 6 1 0 9 2 0 35-53 16
21
Severstal
15 4 0 2 5 3 1 44-43 16
22
HC Sochi
16 2 1 0 11 2 0 32-55 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
16 9 0 1 3 2 1 43-31 23
2
Lokomotiv
18 8 1 1 5 2 1 50-40 23
3
CSKA
16 8 1 1 3 2 1 47-38 23
4
SKA
16 8 1 1 5 1 0 52-37 21
5
Admiral
19 5 1 3 7 2 1 36-39 21
6
Metallurg
16 8 1 0 5 2 0 44-42 20
7
Sibir
19 3 3 3 8 2 0 37-41 20
8
Avangard
20 8 0 1 10 0 1 55-64 19
9
HC Spartak
16 5 1 2 5 2 1 32-34 19
10
HC Dynamo
15 6 1 1 5 0 2 31-31 18
11
Vityaz
14 4 2 0 4 0 4 35-33 16
12
Severstal
18 3 2 1 8 1 3 44-55 16
13
Torpedo
16 5 1 1 8 1 0 33-36 15
14
Avtomobilist
14 4 3 0 6 1 0 40-41 15
15
Ak Bars
16 3 2 0 8 2 1 36-46 13
16
HC Dinamo Minsk
17 2 2 1 9 2 1 38-55 13
17
Tractor
16 3 0 2 9 1 1 34-45 12
18
Neftekhimik
17 4 1 0 11 1 0 43-67 11
19
Amur
17 2 2 1 11 1 0 29-52 11
20
Barys
16 3 0 1 10 0 2 27-53 10
21
Kunlun RS
16 3 0 1 12 0 0 31-50 8
22
HC Sochi
15 1 1 0 9 3 1 37-63 8
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 22 3 2 5 1 1 120-67 56
2
CSKA
32 17 3 1 6 3 2 103-76 47
3
Torpedo
33 17 2 2 10 2 0 95-71 44
4
Lokomotiv
33 16 1 2 8 3 3 84-67 44
5
HC Dynamo
33 15 1 2 10 0 5 84-69 41
6
Vityaz
33 9 4 2 11 2 5 81-82 37
7
HC Spartak
34 11 2 2 14 4 1 67-87 35
8
HC Dinamo Minsk
34 9 3 2 13 5 2 86-101 35
9
Severstal
33 7 2 3 13 4 4 88-98 32
10
Kunlun RS
35 8 2 2 20 1 2 78-109 27
11
HC Sochi
31 3 2 0 20 5 1 69-118 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
2
Sibir
36 13 3 5 12 2 1 91-80 45
3
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
4
Admiral
34 11 2 6 11 2 2 65-63 42
5
Salavat Yulaev
32 14 0 3 8 3 4 82-64 41
6
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 70-86 32
8
Ak Bars
32 7 5 1 13 5 1 77-84 32
9
Barys
33 12 1 1 17 0 2 70-93 30
10
Neftekhimik
32 9 4 1 17 1 0 80-104 29
11
Amur
32 8 3 1 15 2 3 61-86 29
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 22 3 2 5 1 1 120-67 56
2
Torpedo
33 17 2 2 10 2 0 95-71 44
3
Vityaz
33 9 4 2 11 2 5 81-82 37
4
HC Spartak
34 11 2 2 14 4 1 67-87 35
5
HC Sochi
31 3 2 0 20 5 1 69-118 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
36 13 3 5 12 2 1 91-80 45
2
Admiral
34 11 2 6 11 2 2 65-63 42
3
Salavat Yulaev
32 14 0 3 8 3 4 82-64 41
4
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
5
Barys
33 12 1 1 17 0 2 70-93 30
6
Amur
32 8 3 1 15 2 3 61-86 29
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
32 17 3 1 6 3 2 103-76 47
2
Lokomotiv
33 16 1 2 8 3 3 84-67 44
3
HC Dynamo
33 15 1 2 10 0 5 84-69 41
4
HC Dinamo Minsk
34 9 3 2 13 5 2 86-101 35
5
Severstal
33 7 2 3 13 4 4 88-98 32
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
2
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 70-86 32
4
Ak Bars
32 7 5 1 13 5 1 77-84 32
5
Neftekhimik
32 9 4 1 17 1 0 80-104 29
6
Kunlun RS
35 8 2 2 20 1 2 78-109 27

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 26 -52 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 3 -4 0 0
Alexei Bereglazov
df. 32 5 12 17
Damir Sharipzyanov
df. 32 2 5 7
Anton Belov
df. 31 1 5 6
Semyon Chistyakov
df. 26 3 6 9
Viktor Svedberg
df. 26 0 3 3
Christián Jaroš
df. 16 2 5 7
Ziyat Paigin
df. 15 3 0 3
Mikhail Gulyayev
df. 11 0 1 1
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Fyodor Belyakov
df. 8 0 1 1
Alexander Broadhurst
fw. 32 6 9 15
Arseni Gritsyuk
fw. 32 3 10 13
Pavel Dedunov
fw. 32 2 2 4
Reid Boucher
fw. 32 19 13 32
Sergey Tolchinsky
fw. 32 6 14 20
Fyodor Malykhin
fw. 31 2 4 6
Vladimir Brukvin
fw. 30 7 1 8
Vladimir Tkachyov
fw. 30 8 24 32
Alexander Dergachyov
fw. 26 2 4 6
Vladimir Zharkov
fw. 26 3 4 7
Korban Nait
fw. 24 9 9 18
Ivan Telegin
fw. 19 3 3 6
Dmitry Shevchenko
fw. 15 1 1 2
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 8 0 0 0
Nikita Mikhaylov
fw. 3 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
HC Spartak

Igor Grishin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 23 -44 1 0
Alexei Krasikov
gk. 15 -37 0 0
Egor Savikov
df. 34 2 7 9
Joey Keane
df. 34 3 9 12
Nikita Sokolov
df. 32 0 1 1
Alexander Bryntsev
df. 29 0 1 1
Dmitriy Vishnevskiy
df. 26 1 6 7
Timur Khairullin
df. 21 1 2 3
Semion Rycjkin
df. 14 0 0 0
Nikita Sedov
df. 13 0 0 0
Atrem Serikov
df. 8 0 1 1
Aleksey Yegorov
df. 6 0 0 0
Daniil Orlov
df. 6 0 2 2
Igor Chibrikov
df. 1 0 0 0
Maxim Chudinov
df. 0 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 34 4 3 7
Ilya Tataluyev
fw. 33 6 9 15
Alexander Khokhlachev
fw. 32 8 16 24
Phil Varone
fw. 32 9 10 19
Andrei Loktionov
fw. 31 5 7 12
Maxim Tsyplakov
fw. 30 4 7 11
Roman Lyubimov
fw. 28 1 1 2
Roman Starchenko
fw. 26 5 3 8
Matvei Zaseda
fw. 21 8 4 12
Nikita Chibrikov
fw. 16 0 1 1
Pavel Kukshtel
fw. 16 0 0 0
Shane Prince
fw. 16 4 3 7
Dmitry Zlodeev
fw. 13 0 1 1
Ilya Shipov
fw. 13 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 11 0 0 0
German Tochilkin
fw. 8 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 8 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 7 1 0 1
Maksim Krovyakov
fw. 7 0 0 0
German Rubtsov
fw. 6 0 1 1
Dmitriy Sidlyarov
fw. 3 0 0 0
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0
Pavel Tkachenko
fw. 2 0 0 0
Nikita Susuyev
fw. 1 0 0 0
Daniel Usmanov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului