Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — HC Dinamo Riga

23 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
23 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
Stadion: Arena Balashikha (Balashikha, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Emil Garipov
gk. 714 -23 0 0
Igor Bobkov
gk. 500 -12 0 0
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 458 1 1 2
Alexey Emelin
df. 446 2 4 6
Oliwer Kaski
df. 410 5 7 12
Alexei Bereglazov
df. 301 0 5 5
Semyon Chistyakov
df. 224 0 2 2
Ville Pokka
df. 175 2 4 6
Kirill Gotovets
df. 149 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 0 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 352 2 5 7
Korban Nait
fw. 350 7 5 12
Denis Zernov
fw. 306 4 11 15
Sergey Tolchinsky
fw. 280 5 15 20
Nail Yakupov
fw. 279 3 6 9
Alexander Khokhlachev
fw. 275 5 8 13
Jiri Sekac
fw. 272 2 6 8
Andrei Stas
fw. 255 1 2 3
Reid Boucher
fw. 252 6 5 11
Yegor Chinakhov
fw. 241 6 6 12
Pavel Dedunov
fw. 229 2 1 3
Aleksey Potapov
fw. 228 0 4 4
Klim Kostin
fw. 87 0 2 2
Ilya Kablukov
fw. 71 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 33 0 0 0
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 504 -24 0 0
Stanislav Galimov
gk. 170 -13 0 0
Ericks Vitols
gk. 60 -3 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Artyoms Lescenko
gk. 0 0 0 0
Zane McIntyre
gk. 0 0 0 0
Mathew Maione
df. 204 2 2 4
Ondřej Vitásek
df. 175 0 2 2
Morgan Ellis
df. 170 1 2 3
Tony Sund
df. 140 0 4 4
Reece Scarlett
df. 134 0 2 2
Janis Djaks
df. 107 1 1 2
Ernests Osenieks
df. 106 0 1 1
Kristaps Zile
df. 103 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 94 0 1 1
Roberts Mamchics
df. 79 0 0 0
Jordan Murray
df. 44 0 0 0
Andrew O'Brien
df. 29 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 221 4 2 6
Pavel Chernov
fw. 187 3 1 4
Lauris Darzins
fw. 181 3 4 7
Konstantin Komarek
fw. 178 2 4 6
Mārtiņš Dzierkals
fw. 156 3 2 5
Miks Indrasis
fw. 150 0 1 1
Evgeniy Grachov
fw. 140 1 1 2
Matt Wait
fw. 109 0 2 2
Gennadiy Stolyarov
fw. 104 0 0 0
Denis Parshyn
fw. 96 1 2 3
Gints Meija
fw. 92 0 1 1
Mikelis Redlihs
fw. 81 0 2 2
Emils Gegeris
fw. 80 0 0 0
Daniels Berzins
fw. 62 1 1 2
Patrik Zabusov
fw. 56 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 55 1 0 1
JC Lipon
fw. 52 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Rudolfs Polcs
fw. 19 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 17 0 0 0
David Levin
fw. 12 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 10 0 0 0
Danila Larionov
fw. 0 0 0 0
Janis Svanenbergs
fw. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
KHL 2018-2019
23.11.18
HC Dinamo Riga
Avangard
05.10.18
Avangard
HC Dinamo Riga
KHL 2017-2018
26.10.17
HC Dinamo Riga
Avangard
22.08.17
Avangard
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
20.12.16
Avangard
HC Dinamo Riga
9
:
3
21.09.16
HC Dinamo Riga
Avangard
1
:
2
KHL 2015-2016
12.01.16
HC Dinamo Riga
Avangard
1
:
2
11.11.15
Avangard
HC Dinamo Riga
2
:
2
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V
HC Dinamo Riga
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
4
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
5
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
6
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
9
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
6
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
7
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
8
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
9
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
10
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
11
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
12
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
5
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
3
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
4
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
5
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
6
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
3
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
4
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
5
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
4
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
5
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
6
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
3
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
4
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
5
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
6
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
7
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
8
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
9
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
10
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
11
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
12
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
15
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
16
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
17
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
18
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
19
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
22
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
23
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 14-4 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-14 8
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
6
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-11 6
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 12-12 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 14-14 6
13
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
HC Dynamo
5 1 1 0 3 0 0 12-14 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 12-20 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 7-19 2
23
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 9-22 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
11 6 1 1 1 1 1 32-21 18
4
Lokomotiv
10 5 1 1 2 0 1 29-20 15
5
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
6
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
7
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
8
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
9
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
10
Metallurg
13 6 0 0 6 1 0 32-32 13
11
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
12
Torpedo
10 5 0 0 2 2 1 35-30 13
13
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
14
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
11 4 1 0 6 0 0 23-33 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
11 1 1 1 8 0 0 21-38 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
7
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
8
HC Dynamo
12 5 1 0 4 1 1 30-30 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Vityaz
10 4 1 1 4 0 0 34-25 12
12
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
13
HC Dinamo Minsk
9 3 1 1 3 0 1 28-31 11
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Amur
13 1 1 1 9 0 1 24-50 7
20
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
21
Sibir
11 2 0 0 8 0 1 25-34 5
22
Kunlun RS
12 1 0 0 11 0 0 21-44 2
23
HC Dinamo Riga
8 0 0 0 6 1 1 12-32 2