Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — HC Dinamo Minsk 13 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
04.02.23
Amur
Avangard
I
03.02.23
Amur
Avangard
2
:
2
3
:
2
S
PS
01.02.23
Admiral
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
CS
30.01.23
Admiral
Avangard
PO
27.01.23
Avangard
HC Dynamo
CO
25.01.23
Avangard
Tractor
I
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
I
20.01.23
Ak Bars
Avangard
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
CO
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
V
11.01.23
Avangard
Ak Bars
I
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
V
05.01.23
Sibir
Avangard
I
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
HC Dinamo Minsk
04.02.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
02.02.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
PS
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
CO
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
PO
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS

Meciurile head-to-head: Avangard — HC Dinamo Minsk

KHL 2022-2023
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
KHL 2021-2022
07.01.22
Avangard
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
02.02.21
Avangard
HC Dinamo Minsk
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
KHL 2019-2020
23.11.19
Avangard
HC Dinamo Minsk
16.11.19
HC Dinamo Minsk
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2018-2019
24.10.18
Avangard
HC Dinamo Minsk
30.09.18
HC Dinamo Minsk
Avangard
KHL 2017-2018
24.11.17
HC Dinamo Minsk
Avangard
2
:
2
3
:
1
S
27.09.17
Avangard
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 50 -95 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 7 -7 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 1 -3 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 59 5 11 16
Alexei Bereglazov
df. 58 7 15 22
Anton Belov
df. 58 1 11 12
Semyon Chistyakov
df. 49 5 16 21
Ziyat Paigin
df. 41 3 2 5
Viktor Svedberg
df. 31 0 3 3
Bogdan Kiselevich
df. 19 0 1 1
Mikhail Gulyayev
df. 14 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 1 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 59 12 14 26
Arseni Gritsyuk
fw. 59 13 21 34
Sergey Tolchinsky
fw. 59 14 32 46
Pavel Dedunov
fw. 58 3 3 6
Reid Boucher
fw. 56 26 19 45
Vladimir Tkachyov
fw. 56 20 29 49
Fyodor Malykhin
fw. 53 3 6 9
Alexander Dergachyov
fw. 51 5 6 11
Korban Nait
fw. 50 13 16 29
Vladimir Zharkov
fw. 45 3 7 10
Ivan Telegin
fw. 44 5 9 14
Nikita Mikhaylov
fw. 23 1 2 3
Ivan Miroshnichenko
fw. 21 3 1 4
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 3 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 39 -94 0 0
Konstantin Shostak
gk. 25 -66 0 0
Joseph Duszak
df. 60 7 30 37
Mark Barberio
df. 59 3 7 10
Sergey Sapego
df. 53 4 13 17
Ilya Shinkevich
df. 47 0 7 7
John Gilmour
df. 46 1 8 9
Shawn Lalonde
df. 45 1 13 14
Dmitri Korobov
df. 42 2 3 5
Dmitriy Deryabin
df. 34 0 1 1
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 11 3 1 4
Oleg Pozhigan
df. 7 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 3 0 1 1
Nick Merkley
fw. 59 17 17 34
Vladimir Alistrov
fw. 59 11 15 26
Nikita Pyshkaylo
fw. 56 2 4 6
Ryan Spooner
fw. 56 14 24 38
Roman Gorbunov
fw. 53 12 10 22
Vitaly Pinchuyk
fw. 53 8 6 14
Igor Martunov
fw. 51 8 5 13
Cedric Paquette
fw. 49 12 9 21
Dmitriy Sokolov
fw. 44 11 5 16
Pavel Varfolomeyev
fw. 41 14 9 23
Denis Mosalev
fw. 38 1 4 5
Vadim Moroz
fw. 37 5 9 14
Brendon Kozun
fw. 33 8 11 19
Valentin Demchenko
fw. 31 2 2 4
Artyom Demkov
fw. 10 2 3 5
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Stepan Zvyagin
fw. 9 1 0 1
Sergei Shumakov
fw. 8 0 1 1
Yegor Ignatenko
fw. 7 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 3 0 0 0
Daniil Sotishvili
fw. 2 1 0 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului