Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — HC Dinamo Minsk 13 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.75
4.00
3.85
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
11.02.23
Avangard
SKA
V
09.02.23
Avangard
CSKA
PO
04.02.23
Amur
Avangard
I
03.02.23
Amur
Avangard
2
:
2
3
:
2
S
PS
01.02.23
Admiral
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
CS
30.01.23
Admiral
Avangard
PO
27.01.23
Avangard
HC Dynamo
CO
25.01.23
Avangard
Tractor
I
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
I
20.01.23
Ak Bars
Avangard
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
CO
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
V
11.01.23
Avangard
Ak Bars
I
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
V
05.01.23
Sibir
Avangard
I
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
HC Dinamo Minsk
11.02.23
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
09.02.23
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
07.02.23
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
04.02.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
02.02.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
PS
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
CO
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
PO
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS

Meciurile head-to-head: Avangard — HC Dinamo Minsk

KHL 2022-2023
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
KHL 2021-2022
07.01.22
Avangard
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
02.02.21
Avangard
HC Dinamo Minsk
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
KHL 2019-2020
23.11.19
Avangard
HC Dinamo Minsk
16.11.19
HC Dinamo Minsk
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2018-2019
24.10.18
Avangard
HC Dinamo Minsk
30.09.18
HC Dinamo Minsk
Avangard
KHL 2017-2018
24.11.17
HC Dinamo Minsk
Avangard
2
:
2
3
:
1
S
27.09.17
Avangard
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
63 36 5 4 13 3 2 219-138 95
2
CSKA
62 31 6 2 15 5 3 187-143 86
3
Torpedo
62 30 6 4 17 3 2 185-145 85
4
Lokomotiv
63 33 3 2 17 5 3 150-112 84
5
HC Dynamo
62 26 4 5 17 4 6 157-132 80
6
Vityaz
62 22 6 4 22 3 5 155-155 72
7
Severstal
62 16 4 7 23 7 5 164-173 66
8
HC Dinamo Minsk
63 19 4 2 25 7 6 162-187 63
9
HC Spartak
62 19 3 4 28 6 2 142-172 60
10
Kunlun RS
63 15 3 3 36 2 4 145-200 48
11
HC Sochi
61 6 2 0 44 7 2 122-228 25
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
62 23 9 4 17 7 2 167-145 81
2
Sibir
62 20 8 8 20 3 3 161-147 78
3
Metallurg
62 28 4 1 18 7 4 171-156 77
4
Avtomobilist
61 27 6 1 18 5 4 173-155 77
5
Avangard
61 25 5 4 20 4 3 167-146 75
6
Salavat Yulaev
62 24 6 3 20 3 6 158-134 75
7
Admiral
62 19 5 7 22 4 5 121-125 71
8
Amur
62 19 4 5 25 5 4 130-150 65
9
Tractor
63 20 2 5 26 8 2 149-181 64
10
Neftekhimik
62 22 6 1 28 3 2 152-181 63
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 11-5 8
2
Severstal
5 2 0 2 1 0 0 17-10 8
3
CSKA
5 1 1 1 0 2 0 15-13 8
4
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
5
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
6
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
7
SKA
5 2 0 0 3 0 0 19-16 4
8
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
9
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-24 3
10
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 12-16 2
11
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 19-14 8
2
Tractor
5 2 0 1 0 2 0 15-14 8
3
Metallurg
5 2 1 0 1 1 0 16-14 7
4
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
5
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
6
Admiral
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
7
Avangard
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
8
Amur
5 1 0 1 1 1 1 12-14 6
9
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 14-14 5
10
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
11
Sibir
5 0 2 0 2 0 1 9-14 5
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
32 19 4 1 7 1 0 108-76 49
3
Lokomotiv
33 20 1 1 8 1 2 74-49 47
4
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
5
HC Dynamo
32 15 2 3 7 1 4 91-67 45
6
Severstal
32 11 2 5 9 3 2 95-82 41
7
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
8
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
9
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
10
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
11
HC Sochi
30 4 1 0 21 3 1 62-103 14
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
32 14 5 2 7 4 0 89-66 46
2
Avtomobilist
32 19 2 1 9 0 1 101-74 45
3
Metallurg
31 15 3 1 5 4 3 89-71 45
4
Salavat Yulaev
33 12 6 2 8 1 4 88-66 45
5
Avangard
28 13 5 1 5 3 1 83-56 42
6
Sibir
31 13 3 3 9 0 3 91-78 41
7
Neftekhimik
30 13 4 1 10 0 2 74-74 38
8
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
9
Tractor
32 12 2 1 12 5 0 73-87 35
10
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
11
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
31 14 2 2 8 3 2 82-67 41
2
SKA
32 14 2 3 11 2 0 112-84 40
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Torpedo
30 11 2 3 10 2 2 77-69 36
5
HC Dynamo
30 11 2 2 10 3 2 66-65 35
6
HC Spartak
33 11 1 3 13 4 1 82-86 35
7
Vityaz
32 11 3 0 13 1 4 73-81 33
8
HC Dinamo Minsk
31 7 2 1 15 4 2 72-90 26
9
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
10
Kunlun RS
30 7 0 2 19 1 1 68-93 20
11
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Admiral
33 9 2 4 12 4 2 64-69 36
3
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
4
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
5
Metallurg
31 13 1 0 13 3 1 82-85 32
6
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
7
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
8
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
9
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
10
Amur
33 7 2 3 18 2 1 62-87 27
11
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
63 36 5 4 13 3 2 219-138 95
2
Torpedo
62 30 6 4 17 3 2 185-145 85
3
Vityaz
62 22 6 4 22 3 5 155-155 72
4
HC Spartak
62 19 3 4 28 6 2 142-172 60
5
HC Sochi
61 6 2 0 44 7 2 122-228 25
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
62 31 6 2 15 5 3 187-143 86
2
Lokomotiv
63 33 3 2 17 5 3 150-112 84
3
HC Dynamo
62 26 4 5 17 4 6 157-132 80
4
Severstal
62 16 4 7 23 7 5 164-173 66
5
HC Dinamo Minsk
63 19 4 2 25 7 6 162-187 63
6
Kunlun RS
63 15 3 3 36 2 4 145-200 48
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
62 23 9 4 17 7 2 167-145 81
2
Metallurg
62 28 4 1 18 7 4 171-156 77
3
Avtomobilist
61 27 6 1 18 5 4 173-155 77
4
Tractor
63 20 2 5 26 8 2 149-181 64
5
Neftekhimik
62 22 6 1 28 3 2 152-181 63
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
62 20 8 8 20 3 3 161-147 78
2
Avangard
61 25 5 4 20 4 3 167-146 75
3
Salavat Yulaev
62 24 6 3 20 3 6 158-134 75
4
Admiral
62 19 5 7 22 4 5 121-125 71
5
Amur
62 19 4 5 25 5 4 130-150 65
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
2
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
3
SKA
5 2 0 0 3 0 0 19-16 4
4
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 12-16 2
5
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 11-5 8
2
Severstal
5 2 0 2 1 0 0 17-10 8
3
CSKA
5 1 1 1 0 2 0 15-13 8
4
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
5
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
6
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-24 3
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 19-14 8
2
Tractor
5 2 0 1 0 2 0 15-14 8
3
Metallurg
5 2 1 0 1 1 0 16-14 7
4
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
5
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 14-14 5
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
2
Admiral
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
3
Avangard
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
4
Amur
5 1 0 1 1 1 1 12-14 6
5
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
6
Sibir
5 0 2 0 2 0 1 9-14 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
32 19 4 1 7 1 0 108-76 49
3
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
4
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
5
HC Sochi
30 4 1 0 21 3 1 62-103 14
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
33 20 1 1 8 1 2 74-49 47
2
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
3
HC Dynamo
32 15 2 3 7 1 4 91-67 45
4
Severstal
32 11 2 5 9 3 2 95-82 41
5
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
6
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
32 14 5 2 7 4 0 89-66 46
2
Avtomobilist
32 19 2 1 9 0 1 101-74 45
3
Metallurg
31 15 3 1 5 4 3 89-71 45
4
Neftekhimik
30 13 4 1 10 0 2 74-74 38
5
Tractor
32 12 2 1 12 5 0 73-87 35
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
33 12 6 2 8 1 4 88-66 45
2
Avangard
28 13 5 1 5 3 1 83-56 42
3
Sibir
31 13 3 3 9 0 3 91-78 41
4
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
5
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
6
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 14 2 3 11 2 0 112-84 40
2
Torpedo
30 11 2 3 10 2 2 77-69 36
3
HC Spartak
33 11 1 3 13 4 1 82-86 35
4
Vityaz
32 11 3 0 13 1 4 73-81 33
5
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
31 14 2 2 8 3 2 82-67 41
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
HC Dynamo
30 11 2 2 10 3 2 66-65 35
4
HC Dinamo Minsk
31 7 2 1 15 4 2 72-90 26
5
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
6
Kunlun RS
30 7 0 2 19 1 1 68-93 20
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
2
Metallurg
31 13 1 0 13 3 1 82-85 32
3
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
4
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
5
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Admiral
33 9 2 4 12 4 2 64-69 36
3
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
4
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
5
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
6
Amur
33 7 2 3 18 2 1 62-87 27
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
63 36 5 4 13 3 2 219-138 95
2
CSKA
62 31 6 2 15 5 3 187-143 86
3
Torpedo
62 30 6 4 17 3 2 185-145 85
4
Lokomotiv
63 33 3 2 17 5 3 150-112 84
5
Ak Bars
62 23 9 4 17 7 2 167-145 81
6
HC Dynamo
62 26 4 5 17 4 6 157-132 80
7
Sibir
62 20 8 8 20 3 3 161-147 78
8
Metallurg
62 28 4 1 18 7 4 171-156 77
9
Avtomobilist
61 27 6 1 18 5 4 173-155 77
10
Avangard
61 25 5 4 20 4 3 167-146 75
11
Salavat Yulaev
62 24 6 3 20 3 6 158-134 75
12
Vityaz
62 22 6 4 22 3 5 155-155 72
13
Admiral
62 19 5 7 22 4 5 121-125 71
14
Severstal
62 16 4 7 23 7 5 164-173 66
15
Amur
62 19 4 5 25 5 4 130-150 65
16
Tractor
63 20 2 5 26 8 2 149-181 64
17
Neftekhimik
62 22 6 1 28 3 2 152-181 63
18
HC Dinamo Minsk
63 19 4 2 25 7 6 162-187 63
19
HC Spartak
62 19 3 4 28 6 2 142-172 60
20
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
21
Kunlun RS
63 15 3 3 36 2 4 145-200 48
22
HC Sochi
61 6 2 0 44 7 2 122-228 25
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 19-14 8
2
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 11-5 8
3
Severstal
5 2 0 2 1 0 0 17-10 8
4
Tractor
5 2 0 1 0 2 0 15-14 8
5
CSKA
5 1 1 1 0 2 0 15-13 8
6
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
7
Metallurg
5 2 1 0 1 1 0 16-14 7
8
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
9
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
10
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
11
Admiral
5 1 1 0 1 1 1 10-10 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
13
Amur
5 1 0 1 1 1 1 12-14 6
14
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 14-14 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
17
Sibir
5 0 2 0 2 0 1 9-14 5
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 19-16 4
19
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-24 3
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 12-16 2
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
32 19 4 1 7 1 0 108-76 49
3
Lokomotiv
33 20 1 1 8 1 2 74-49 47
4
Ak Bars
32 14 5 2 7 4 0 89-66 46
5
Avtomobilist
32 19 2 1 9 0 1 101-74 45
6
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
7
Metallurg
31 15 3 1 5 4 3 89-71 45
8
HC Dynamo
32 15 2 3 7 1 4 91-67 45
9
Salavat Yulaev
33 12 6 2 8 1 4 88-66 45
10
Avangard
28 13 5 1 5 3 1 83-56 42
11
Sibir
31 13 3 3 9 0 3 91-78 41
12
Severstal
32 11 2 5 9 3 2 95-82 41
13
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
14
Neftekhimik
30 13 4 1 10 0 2 74-74 38
15
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
16
HC Dinamo Minsk
32 12 2 1 10 3 4 90-97 37
17
Tractor
32 12 2 1 12 5 0 73-87 35
18
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
19
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
30 4 1 0 21 3 1 62-103 14
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
31 14 2 2 8 3 2 82-67 41
2
SKA
32 14 2 3 11 2 0 112-84 40
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
5
Torpedo
30 11 2 3 10 2 2 77-69 36
6
Admiral
33 9 2 4 12 4 2 64-69 36
7
HC Dynamo
30 11 2 2 10 3 2 66-65 35
8
HC Spartak
33 11 1 3 13 4 1 82-86 35
9
Ak Bars
30 9 4 2 10 3 2 78-79 35
10
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
11
Vityaz
32 11 3 0 13 1 4 73-81 33
12
Metallurg
31 13 1 0 13 3 1 82-85 32
13
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
Amur
33 7 2 3 18 2 1 62-87 27
18
HC Dinamo Minsk
31 7 2 1 15 4 2 72-90 26
19
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
30 7 0 2 19 1 1 68-93 20
22
HC Sochi
31 2 1 0 23 4 1 60-125 11

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 52 -101 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 7 -7 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 1 -3 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 61 6 11 17
Alexei Bereglazov
df. 60 7 15 22
Anton Belov
df. 60 1 11 12
Semyon Chistyakov
df. 51 5 17 22
Ziyat Paigin
df. 43 3 3 6
Viktor Svedberg
df. 31 0 3 3
Bogdan Kiselevich
df. 21 0 1 1
Mikhail Gulyayev
df. 13 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 1 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 61 13 15 28
Arseni Gritsyuk
fw. 61 14 22 36
Sergey Tolchinsky
fw. 61 14 35 49
Pavel Dedunov
fw. 60 3 3 6
Reid Boucher
fw. 58 27 20 47
Vladimir Tkachyov
fw. 58 22 29 51
Fyodor Malykhin
fw. 54 3 6 9
Alexander Dergachyov
fw. 53 5 6 11
Korban Nait
fw. 52 13 17 30
Vladimir Zharkov
fw. 47 3 7 10
Ivan Telegin
fw. 46 5 9 14
Nikita Mikhaylov
fw. 23 1 2 3
Ivan Miroshnichenko
fw. 22 3 1 4
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Evgeny Orlov
fw. 7 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 4 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 41 -98 0 0
Konstantin Shostak
gk. 27 -71 0 0
Joseph Duszak
df. 63 8 35 43
Mark Barberio
df. 62 3 7 10
Sergey Sapego
df. 55 4 13 17
Ilya Shinkevich
df. 50 0 7 7
John Gilmour
df. 49 1 8 9
Shawn Lalonde
df. 46 1 13 14
Dmitri Korobov
df. 45 3 4 7
Dmitriy Deryabin
df. 36 0 1 1
Nikita Zorkin
df. 14 4 1 5
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Oleg Pozhigan
df. 7 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 3 0 1 1
Nick Merkley
fw. 62 18 18 36
Vladimir Alistrov
fw. 62 11 15 26
Nikita Pyshkaylo
fw. 59 2 4 6
Ryan Spooner
fw. 59 16 25 41
Roman Gorbunov
fw. 56 12 10 22
Vitaly Pinchuyk
fw. 56 8 6 14
Igor Martunov
fw. 54 8 5 13
Cedric Paquette
fw. 52 13 10 23
Dmitriy Sokolov
fw. 45 11 5 16
Pavel Varfolomeyev
fw. 42 14 10 24
Denis Mosalev
fw. 40 1 4 5
Vadim Moroz
fw. 37 5 9 14
Brendon Kozun
fw. 36 10 13 23
Valentin Demchenko
fw. 31 2 2 4
Artyom Demkov
fw. 11 2 4 6
Stepan Zvyagin
fw. 11 1 0 1
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Sergei Shumakov
fw. 10 0 1 1
Yegor Ignatenko
fw. 7 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 3 0 0 0
Daniil Sotishvili
fw. 2 1 0 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului