Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Barys

27 februarie 2021, 13:30 (EET)
27 februarie 2021, 13:30 (EET)
Stadion: Arena Balashikha (Balashikha, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,680 -69 0 0
Igor Bobkov
gk. 1,609 -54 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0
Alexey Emelin
df. 1,246 6 15 21
Alexei Bereglazov
df. 1,150 3 16 19
Oliwer Kaski
df. 1,144 13 20 33
Damir Sharipzyanov
df. 1,040 2 6 8
Ville Pokka
df. 632 4 9 13
Maxim Chudinov
df. 574 2 6 8
Kirill Gotovets
df. 367 0 2 2
Semyon Chistyakov
df. 336 1 2 3
Maxim Goncharov
df. 209 0 1 1
Alexey Solovyov
df. 125 0 3 3
Korban Nait
fw. 1,097 18 21 39
Kirill Semyonov
fw. 1,037 10 15 25
Denis Zernov
fw. 961 11 26 37
Reid Boucher
fw. 892 24 24 48
Sergey Tolchinsky
fw. 836 13 31 44
Alexander Khokhlachev
fw. 812 11 23 34
Pavel Dedunov
fw. 623 4 2 6
Jiri Sekac
fw. 592 10 11 21
Aleksey Potapov
fw. 564 4 5 9
Klim Kostin
fw. 534 7 11 18
Andrei Stas
fw. 500 2 6 8
Yegor Chinakhov
fw. 433 9 7 16
Ilya Kablukov
fw. 357 1 1 2
Nikita Komarov
fw. 136 1 0 1
Arseni Gritsyuk
fw. 83 1 1 2
Alexander Yaremchuk
fw. 74 0 0 0
Nu vor juca
Nail Yakupov
fw. 585 7 9 16
Ilya Kovalchuk
fw. 254 4 11 15
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Henrik Karlsson
gk. 1,673 -64 1 0
Denis Karatayev
gk. 27 -2 0 0
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
Darren Dietz
df. 1,221 16 19 35
Alexei Maklyukov
df. 910 0 3 3
Dillon Heatherington
df. 704 2 5 7
Valeri Orekhov
df. 514 2 8 10
Yegor Shalapov
df. 482 0 3 3
Alex Lintuniemi
df. 407 0 3 3
Samat Daniyar
df. 324 1 1 2
Nikita Kleshenko
df. 146 0 0 0
Jakob Lilja
fw. 1,079 20 15 35
Curtis Valk
fw. 1,036 9 20 29
Linus Videll
fw. 1,033 9 27 36
Nikita Mikhailis
fw. 981 19 15 34
Roman Starchenko
fw. 903 13 19 32
Phil Varone
fw. 797 9 15 24
Anton Sagadeyev
fw. 709 5 5 10
Dmitry Shevchenko
fw. 574 1 5 6
Egor Petykhov
fw. 485 4 1 5
Pavel Akolzin
fw. 428 2 4 6
Arkadiy Shestakov
fw. 427 1 2 3
Kirill Panyukov
fw. 427 7 7 14
Alikhan Asetov
fw. 338 2 6 8
Dmitry Gurkov
fw. 279 1 4 5
Maxim Musorov
fw. 63 2 2 4
Zakhar Parkhomenko
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Joni Ortio
gk. 1,856 -79 0 0
Matthew Frattin
fw. 885 11 15 26
Jesse Blacker
df. 879 3 7 10
Viktor Svedberg
df. 613 3 5 8
Leonid Metalnikov
df. 462 0 4 4
Dmitry Grents
fw. 84 0 1 1
Temirlan Gaitamirov
df. 24 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
16.02.21
Barys
Avangard
23.12.20
Avangard
Barys
19.11.20
Barys
Avangard
KHL 2019-2020
01.02.20
Barys
Avangard
11.01.20
Barys
Avangard
06.01.20
Avangard
Barys
09.12.19
Avangard
Barys
KHL 2018-2019
22.03.19
Barys
Avangard
20.03.19
Avangard
Barys
18.03.19
Avangard
Barys
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
25.02.21
Avangard
Salavat Yulaev
I
20.02.21
Torpedo
Avangard
CO
18.02.21
Sibir
Avangard
V
16.02.21
Barys
Avangard
PO
09.02.21
Avangard
HC Dinamo Riga
V
07.02.21
Avangard
Neftekhimik
V
02.02.21
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
31.01.21
Avangard
Lokomotiv
V
29.01.21
Lokomotiv
Avangard
PO
27.01.21
HC Dinamo Riga
Avangard
V
25.01.21
Jokerit
Avangard
V
19.01.21
Tractor
Avangard
V
17.01.21
Avtomobilist
Avangard
I
15.01.21
Ak Bars
Avangard
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
I
09.01.21
Avangard
Metallurg
V
07.01.21
Avangard
Severstal
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
PO
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
PS
28.12.20
Avangard
Tractor
V
26.12.20
Avangard
HC Spartak
PO
23.12.20
Avangard
Barys
I
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
V
13.12.20
Vityaz
Avangard
I
10.12.20
Avangard
CSKA
I
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
PS
01.12.20
Avangard
Ak Bars
V
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
V
26.11.20
Avangard
Amur
V
23.11.20
Avangard
Ak Bars
V
19.11.20
Barys
Avangard
V
17.11.20
Amur
Avangard
V
15.11.20
Amur
Avangard
I
13.11.20
Sibir
Avangard
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
V
01.11.20
HC Spartak
Avangard
PO
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V
Barys
25.02.21
Kunlun RS
Barys
V
23.02.21
Ak Bars
Barys
PO
21.02.21
Barys
Sibir
I
18.02.21
Barys
Avtomobilist
V
16.02.21
Barys
Avangard
CO
07.02.21
Metallurg
Barys
I
05.02.21
Sibir
Barys
V
03.02.21
Metallurg
Barys
I
01.02.21
Barys
Avtomobilist
I
30.01.21
Barys
Salavat Yulaev
PO
28.01.21
Barys
Neftekhimik
V
26.01.21
Barys
Tractor
I
23.01.21
Vityaz
Barys
CO
21.01.21
HC Dynamo
Barys
V
19.01.21
Jokerit
Barys
V
17.01.21
Barys
Amur
V
14.01.21
Barys
Salavat Yulaev
I
12.01.21
Barys
Ak Bars
I
08.01.21
Avtomobilist
Barys
V
06.01.21
Amur
Barys
I
04.01.21
Amur
Barys
4
:
4
2
:
3
S
CS
30.12.20
Barys
Metallurg
CO
28.12.20
Barys
Sibir
I
26.12.20
Barys
Amur
V
23.12.20
Avangard
Barys
V
21.12.20
Torpedo
Barys
CO
19.12.20
Kunlun RS
Barys
CO
13.12.20
Tractor
Barys
V
11.12.20
Barys
Torpedo
I
06.12.20
Barys
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
04.12.20
Barys
Lokomotiv
V
01.12.20
Barys
HC Sochi
V
29.11.20
Barys
HC Spartak
V
24.11.20
SKA
Barys
I
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
I
19.11.20
Barys
Avangard
I
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
PS
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
V
10.11.20
Lokomotiv
Barys
I
08.11.20
Severstal
Barys
V
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
V
30.10.20
Barys
Kunlun RS
V
28.10.20
HC Sochi
Barys
I
26.10.20
Sibir
Barys
I
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
7
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
11
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
3
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
4
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
5
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
6
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
7
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
4
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
5
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
3
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
4
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
5
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
6
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
7
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
8
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
9
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
10
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
11
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
12
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
13
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
14
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
15
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
18
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 2 2 0 1 0 0 14-9 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-8 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 13-13 7
10
Barys
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
11
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 17-17 6
15
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
16
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
17
Avtomobilist
5 1 0 1 2 1 0 9-13 5
18
Metallurg
5 0 0 2 2 1 0 10-13 5
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
23
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
3
Avangard
29 20 1 0 4 1 3 93-58 46
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
29 18 0 0 9 1 1 80-69 38
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
29 11 2 1 10 2 3 80-75 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
29 6 0 0 17 4 2 60-96 18
23
HC Dinamo Riga
29 3 0 1 21 3 1 58-91 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
8
HC Dinamo Minsk
29 11 2 4 10 1 1 84-82 36
9
Barys
29 10 6 1 10 2 0 73-74 36
10
Tractor
29 15 0 1 10 2 1 72-68 35
11
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
12
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
18
Sibir
29 9 1 1 17 0 1 67-72 23
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide