Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Barys 20 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avangard – Barys

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
30.01.23
Admiral
Avangard
PO
27.01.23
Avangard
HC Dynamo
CO
25.01.23
Avangard
Tractor
I
22.01.23
Neftekhimik
Avangard
I
20.01.23
Ak Bars
Avangard
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
CO
16.01.23
Avangard
Neftekhimik
V
11.01.23
Avangard
Ak Bars
I
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
V
05.01.23
Sibir
Avangard
I
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
CS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
V
26.12.22
Avangard
Barys
V
23.12.22
Avangard
Amur
V
21.12.22
Barys
Avangard
V
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.12.22
Avangard
Ak Bars
PO
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
I
04.12.22
Avangard
Tractor
V
30.11.22
CSKA
Avangard
V
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
I
26.11.22
Severstal
Avangard
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
CO
17.11.22
Avangard
HC Sochi
CO
13.11.22
Ak Bars
Avangard
V
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
V
03.11.22
Avangard
Sibir
CO
01.11.22
HC Spartak
Avangard
V
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
V
28.10.22
Avangard
Admiral
PO
25.10.22
Avangard
Barys
V
23.10.22
Avangard
Severstal
V
19.10.22
Tractor
Avangard
I
17.10.22
Metallurg
Avangard
I
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
PS
13.10.22
Avangard
Amur
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
V
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
I
01.10.22
Avangard
Sibir
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
I
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
V
23.09.22
Torpedo
Avangard
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
V
19.09.22
Tractor
Avangard
V
16.09.22
Barys
Avangard
V
15.09.22
Barys
Avangard
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
PS
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
I
07.09.22
SKA
Avangard
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
I
03.09.22
Vityaz
Avangard
I
Barys
29.01.23
Barys
HC Dynamo
PO
27.01.23
Barys
Tractor
V
25.01.23
Barys
Severstal
0
:
0
1
:
3
S
PS
23.01.23
Metallurg
Barys
PO
21.01.23
Avtomobilist
Barys
V
19.01.23
Tractor
Barys
CO
16.01.23
Barys
Sibir
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
I
12.01.23
Barys
CSKA
I
09.01.23
Admiral
Barys
I
08.01.23
Admiral
Barys
V
06.01.23
Amur
Barys
I
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
03.01.23
Barys
Metallurg
V
28.12.22
Sibir
Barys
V
26.12.22
Avangard
Barys
I
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
CS
21.12.22
Barys
Avangard
I
19.12.22
Neftekhimik
Barys
V
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
CS
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
I
30.11.22
Tractor
Barys
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
PO
25.11.22
Barys
HC Spartak
I
23.11.22
Barys
Ak Bars
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Barys
Amur
I
15.11.22
Avtomobilist
Barys
I
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.11.22
Barys
Vityaz
I
03.11.22
Barys
Admiral
I
01.11.22
Barys
Sibir
V
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
I
27.10.22
Sibir
Barys
I
25.10.22
Avangard
Barys
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
I
21.10.22
Barys
Metallurg
I
17.10.22
Barys
Torpedo
V
15.10.22
Barys
Amur
V
13.10.22
Barys
Admiral
V
11.10.22
Barys
Kunlun RS
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
V
06.10.22
Torpedo
Barys
I
04.10.22
Barys
Neftekhimik
I
02.10.22
Barys
HC Sochi
CO
28.09.22
HC Spartak
Barys
V
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
CS
24.09.22
Severstal
Barys
I
20.09.22
Barys
Avtomobilist
V
18.09.22
Barys
Sibir
V
16.09.22
Barys
Avangard
I
15.09.22
Barys
Avangard
V
13.09.22
Barys
Tractor
V
09.09.22
HC Sochi
Barys
I
07.09.22
Vityaz
Barys
I
05.09.22
SKA
Barys
I
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS

Meciurile head-to-head: Avangard — Barys

KHL 2022-2023
26.12.22
Avangard
Barys
21.12.22
Barys
Avangard
25.10.22
Avangard
Barys
16.09.22
Barys
Avangard
15.09.22
Barys
Avangard
KHL 2021-2022
13.10.21
Avangard
Barys
06.10.21
Barys
Avangard
KHL 2020-2021
27.02.21
Avangard
Barys
16.02.21
Barys
Avangard
23.12.20
Avangard
Barys
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 47 -89 0 0
Stanislav Galimov
gk. 10 -23 0 0
Andrey Mishurov
gk. 7 -7 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 55 4 10 14
Alexei Bereglazov
df. 54 7 15 22
Anton Belov
df. 54 1 11 12
Semyon Chistyakov
df. 46 5 16 21
Ziyat Paigin
df. 37 3 1 4
Viktor Svedberg
df. 31 0 3 3
Bogdan Kiselevich
df. 15 0 0 0
Mikhail Gulyayev
df. 12 0 1 1
Fyodor Belyakov
df. 10 0 2 2
Timofej Davidov
df. 10 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 0 0 0 0
Alexander Broadhurst
fw. 55 12 14 26
Arseni Gritsyuk
fw. 55 12 21 33
Sergey Tolchinsky
fw. 55 14 30 44
Pavel Dedunov
fw. 54 3 3 6
Reid Boucher
fw. 53 25 17 42
Vladimir Tkachyov
fw. 53 19 29 48
Fyodor Malykhin
fw. 49 3 5 8
Alexander Dergachyov
fw. 47 4 6 10
Korban Nait
fw. 47 12 14 26
Vladimir Zharkov
fw. 41 3 7 10
Ivan Telegin
fw. 40 5 9 14
Nikita Mikhaylov
fw. 22 1 2 3
Ivan Miroshnichenko
fw. 17 2 1 3
Nail Yakupov
fw. 13 4 2 6
Egor Kruzhenkov
fw. 10 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 2 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 2 0 0 0
Gleb Trikozov
fw. 1 0 0 0
Sergei Alkhimov
fw. 1 0 0 0
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 37 -76 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 27 -58 0 0
Andrey Shutov
gk. 5 -14 0 0
Ivan Mishchenko
df. 57 1 7 8
Jesse Graham
df. 57 0 18 18
Adil Beketaev
df. 55 3 14 17
Mikhail Grigoriev
df. 43 0 3 3
Nelson Nogier
df. 42 1 3 4
Samat Daniyar
df. 36 1 2 3
Yegor Shalapov
df. 28 1 2 3
Yuri Sergiyenko
df. 28 1 3 4
Alex Grant
df. 25 8 7 15
Temirlan Gaitamirov
df. 24 1 2 3
Vladislav Semin
df. 2 0 0 0
Egor Petykhov
fw. 59 15 6 21
Arkadiy Shestakov
fw. 58 9 4 13
Anton Sagadeyev
fw. 57 11 6 17
Anthony Louis
fw. 54 9 20 29
Jeremy Bracco
fw. 52 13 23 36
Linden Vey
fw. 52 16 20 36
Alikhan Asetov
fw. 49 3 1 4
Nikita Mikhailis
fw. 49 8 19 27
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 46 3 5 8
Kirill Savitsky
fw. 45 8 6 14
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 42 2 1 3
Kirill Maksimov
fw. 36 0 3 3
Dmitry Gurkov
fw. 30 0 1 1
Mikhail Rakhmanov
fw. 24 1 2 3
Dmitry Shevchenko
fw. 20 3 2 5
Dias Guseinov
fw. 15 0 0 0
Alexander Borisevich
fw. 14 3 3 6
Batyrlan Muratov
fw. 11 0 1 1
Michael Chaput
fw. 10 3 0 3

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului