Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Avtomobilist 5 ianuarie 2022

Stadion: Arena Balashikha (Balashikha, Russia)

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 2,182 -83 1 1
Vasily Demchenko
gk. 475 -15 0 0
Andrey Mishurov
gk. 32 0 0 0
Nikita Dianov
gk. 0 0 0 0
Oliwer Kaski
df. 897 13 19 32
Damir Sharipzyanov
df. 851 2 8 10
Ville Pokka
df. 778 3 8 11
Alexey Emelin
df. 759 2 6 8
Alexei Bereglazov
df. 724 5 7 12
Kirill Gotovets
df. 557 0 5 5
Semyon Chistyakov
df. 347 0 2 2
Viktor Svedberg
df. 80 0 0 0
Timofej Davidov
df. 28 0 1 1
Korban Nait
fw. 922 17 28 45
Nail Yakupov
fw. 706 7 15 22
Nikolai Prokhorkin
fw. 686 10 11 21
Peter Cehlarik
fw. 671 13 11 24
Ilya Kablukov
fw. 537 1 2 3
Arseni Gritsyuk
fw. 533 13 11 24
Nikita Soshnikov
fw. 503 4 10 14
Sergey Tolchinsky
fw. 503 5 19 24
Pavel Dedunov
fw. 488 4 3 7
Vladimir Zharkov
fw. 456 3 7 10
Vladimir Brukvin
fw. 419 8 2 10
Ivan Telegin
fw. 380 5 5 10
Alexander Dergachyov
fw. 318 3 5 8
Nikita Komarov
fw. 192 0 1 1
Dmitry Shevchenko
fw. 182 1 0 1
Kirill Semyonov
fw. 98 0 2 2
Dmitriy Sokolov
fw. 13 1 0 1
Egor Serdyuk
fw. 8 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 5 0 0 0
Nu vor juca
Yaroslav Kosov
fw. 262 3 1 4
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladimir Galkin
gk. 1,260 -59 1 1
Dmitriy Shikin
gk. 1,249 -47 1 1
Johan Mattsson
gk. 79 -5 0 0
Jesse Blacker
df. 931 5 19 24
Nikita Tryamkin
df. 898 2 7 9
Yefim Gurkin
df. 853 3 12 15
Alexei Vasilevsky
df. 691 0 2 2
Alexander Shchemerov
df. 533 4 4 8
Sergey Zborovskii
df. 427 0 4 4
Yakov Rylov
df. 308 2 3 5
Zakhar Arzamastsev
df. 205 0 1 1
Stanislav Gareyev
df. 84 0 1 1
Valery Sitnikov
df. 61 1 0 1
Ryan Spooner
fw. 725 11 19 30
Stéphane Da Costa
fw. 684 14 16 30
Brooks Macek
fw. 659 14 14 28
Patrice Cormier
fw. 650 8 6 14
Stanislav Bocharov
fw. 607 5 13 18
Sergei Shumakov
fw. 582 10 14 24
Danil Romantsev
fw. 572 4 4 8
Stepan Khripunov
fw. 499 3 7 10
Pavel Kulikov
fw. 492 2 4 6
Dmitry Zhukenov
fw. 210 2 1 3
Vladimir Kuznetsov
fw. 129 2 1 3
Ilja Ovchinnikov
fw. 90 1 1 2
Anatoly Golyshev
fw. 85 1 1 2
Maxim Rasseikin
fw. 62 1 0 1
Pavel Voronkov
fw. 46 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 13 0 0 0
Danil Mylnikov
fw. 5 0 0 0
Vladislav Pshenichnikov
fw. 3 0 0 0
Nu vor juca
Georgy Belousov
fw. 565 8 5 13
Aleksey Makeev
fw. 552 11 12 23
Shane Prince
fw. 529 5 9 14
Yuri Salov
df. 44 0 0 0
Vasiliy Filyaev
fw. 33 1 1 2
Georgy Romanov
gk. 0 0 0 0
Semyon Perelyayev
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.25
6.30
9.25
2.82
1.42
1.28
6.75
7.50
3.20
1.35
1.28
6.50
8.75
3.00
1.37
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
KHL 2020-2021
10.03.21
Avangard
Avtomobilist
08.03.21
Avtomobilist
Avangard
06.03.21
Avtomobilist
Avangard
04.03.21
Avangard
Avtomobilist
02.03.21
Avangard
Avtomobilist
17.01.21
Avtomobilist
Avangard
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
03.01.22
CSKA
Avangard
I
30.12.21
Avangard
Tractor
I
28.12.21
HC Dinamo Riga
Avangard
CO
26.12.21
Jokerit
Avangard
V
23.12.21
Avangard
Metallurg
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
CO
12.12.21
Metallurg
Avangard
I
10.12.21
Severstal
Avangard
V
08.12.21
Lokomotiv
Avangard
I
06.12.21
Avangard
HC Dinamo Riga
V
03.12.21
Avangard
Ak Bars
I
30.11.21
Avangard
Neftekhimik
V
26.11.21
Sibir
Avangard
I
24.11.21
Admiral
Avangard
1
:
1
3
:
2
S
PS
22.11.21
Amur
Avangard
V
19.11.21
Avangard
Metallurg
V
17.11.21
Kunlun RS
Avangard
V
15.11.21
Avangard
Vityaz
V
13.11.21
Avangard
Kunlun RS
V
07.11.21
Avangard
HC Dynamo
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
PO
01.11.21
Ak Bars
Avangard
I
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
V
25.10.21
Avangard
SKA
I
22.10.21
Ak Bars
Avangard
I
20.10.21
Torpedo
Avangard
V
18.10.21
HC Sochi
Avangard
V
16.10.21
Avangard
Sibir
V
13.10.21
Avangard
Barys
V
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
V
09.10.21
Avangard
HC Spartak
V
06.10.21
Barys
Avangard
I
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
I
02.10.21
Tractor
Avangard
I
29.09.21
Avangard
HC Sochi
V
27.09.21
Avangard
Lokomotiv
I
21.09.21
HC Spartak
Avangard
V
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
I
11.09.21
Avangard
Jokerit
I
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
I
06.09.21
Avangard
Amur
CO
04.09.21
Avangard
Admiral
3
:
3
1
:
0
S
CS
01.09.21
Avangard
CSKA
V
Avtomobilist
29.12.21
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.12.21
Barys
Avtomobilist
2
:
2
2
:
1
S
PS
25.12.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
23.12.21
HC Dynamo
Avtomobilist
I
21.12.21
Avtomobilist
Barys
I
12.12.21
HC Spartak
Avtomobilist
I
10.12.21
Lokomotiv
Avtomobilist
V
06.12.21
Avtomobilist
SKA
I
04.12.21
Avtomobilist
Admiral
V
02.12.21
Avtomobilist
HC Spartak
V
28.11.21
Sibir
Avtomobilist
I
26.11.21
Admiral
Avtomobilist
V
24.11.21
Amur
Avtomobilist
I
21.11.21
Avtomobilist
Metallurg
I
19.11.21
Avtomobilist
Amur
V
17.11.21
Avtomobilist
Neftekhimik
I
06.11.21
Ak Bars
Avtomobilist
I
04.11.21
Severstal
Avtomobilist
I
02.11.21
CSKA
Avtomobilist
I
30.10.21
Avtomobilist
Kunlun RS
V
28.10.21
Avtomobilist
Vityaz
V
26.10.21
Avtomobilist
Ak Bars
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
PS
20.10.21
HC Sochi
Avtomobilist
CO
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
I
15.10.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
13.10.21
Avtomobilist
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
PS
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
I
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.21
Avtomobilist
Jokerit
V
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
V
01.10.21
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
27.09.21
Barys
Avtomobilist
PO
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
19.09.21
Avtomobilist
CSKA
PO
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
I
14.09.21
Kunlun RS
Avtomobilist
V
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
CS
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
08.09.21
SKA
Avtomobilist
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
45 23 3 3 10 2 4 140-94 64
2
HC Dynamo
45 26 2 2 12 2 1 153-107 63
3
CSKA
46 18 8 3 13 3 1 117-103 62
4
Jokerit
45 20 5 2 12 4 2 135-110 60
5
Severstal
45 16 4 5 13 5 2 113-109 57
6
HC Spartak
46 19 5 2 17 1 2 117-111 55
7
Lokomotiv
46 19 3 1 14 6 3 112-101 55
8
HC Dinamo Minsk
45 18 4 0 15 4 4 134-138 52
9
Torpedo
45 19 1 0 18 4 3 115-109 47
10
HC Sochi
44 12 4 1 22 2 3 103-124 39
11
Vityaz
44 9 3 2 19 6 5 111-135 39
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
47 21 6 6 11 2 1 147-113 69
2
Metallurg
46 25 4 4 11 2 0 158-115 68
3
Ak Bars
46 20 4 5 11 6 0 124-104 64
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
45 22 3 1 17 1 1 130-103 54
6
Sibir
46 17 4 3 17 3 2 102-101 53
7
Neftekhimik
46 15 3 2 18 5 3 112-131 48
8
Barys
46 14 3 4 21 2 2 123-135 46
9
Amur
47 12 2 4 22 4 3 93-119 43
10
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
11
Admiral
45 7 0 4 29 2 3 75-142 27
12
Kunlun RS
45 7 1 1 29 5 2 98-183 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
45 23 3 3 10 2 4 140-94 64
2
Jokerit
45 20 5 2 12 4 2 135-110 60
3
HC Spartak
46 19 5 2 17 1 2 117-111 55
4
Torpedo
45 19 1 0 18 4 3 115-109 47
5
HC Sochi
44 12 4 1 22 2 3 103-124 39
6
Vityaz
44 9 3 2 19 6 5 111-135 39
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
45 22 3 1 17 1 1 130-103 54
3
Sibir
46 17 4 3 17 3 2 102-101 53
4
Barys
46 14 3 4 21 2 2 123-135 46
5
Amur
47 12 2 4 22 4 3 93-119 43
6
Admiral
45 7 0 4 29 2 3 75-142 27
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
45 26 2 2 12 2 1 153-107 63
2
CSKA
46 18 8 3 13 3 1 117-103 62
3
Severstal
45 16 4 5 13 5 2 113-109 57
4
Lokomotiv
46 19 3 1 14 6 3 112-101 55
5
HC Dinamo Minsk
45 18 4 0 15 4 4 134-138 52
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
47 21 6 6 11 2 1 147-113 69
2
Metallurg
46 25 4 4 11 2 0 158-115 68
3
Ak Bars
46 20 4 5 11 6 0 124-104 64
4
Neftekhimik
46 15 3 2 18 5 3 112-131 48
5
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
6
Kunlun RS
45 7 1 1 29 5 2 98-183 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
47 21 6 6 11 2 1 147-113 69
2
Metallurg
46 25 4 4 11 2 0 158-115 68
3
SKA
45 23 3 3 10 2 4 140-94 64
4
Ak Bars
46 20 4 5 11 6 0 124-104 64
5
HC Dynamo
45 26 2 2 12 2 1 153-107 63
6
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
7
CSKA
46 18 8 3 13 3 1 117-103 62
8
Jokerit
45 20 5 2 12 4 2 135-110 60
9
Severstal
45 16 4 5 13 5 2 113-109 57
10
HC Spartak
46 19 5 2 17 1 2 117-111 55
11
Lokomotiv
46 19 3 1 14 6 3 112-101 55
12
Avangard
45 22 3 1 17 1 1 130-103 54
13
Sibir
46 17 4 3 17 3 2 102-101 53
14
HC Dinamo Minsk
45 18 4 0 15 4 4 134-138 52
15
Neftekhimik
46 15 3 2 18 5 3 112-131 48
16
Torpedo
45 19 1 0 18 4 3 115-109 47
17
Barys
46 14 3 4 21 2 2 123-135 46
18
Amur
47 12 2 4 22 4 3 93-119 43
19
Avtomobilist
44 14 2 1 21 2 4 122-127 40
20
HC Sochi
44 12 4 1 22 2 3 103-124 39
21
Vityaz
44 9 3 2 19 6 5 111-135 39
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
45 7 0 4 29 2 3 75-142 27
24
Kunlun RS
45 7 1 1 29 5 2 98-183 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 4 1 0 0 0 0 21-9 10
2
HC Spartak
5 3 0 2 0 0 0 15-8 10
3
Ak Bars
5 2 1 1 0 1 0 20-11 9
4
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 21-12 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 17-15 7
8
Neftekhimik
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
9
Vityaz
5 1 2 0 1 1 0 15-15 7
10
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 16-12 6
11
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 14-12 6
13
Barys
5 2 0 1 2 0 0 16-11 6
14
Amur
5 2 0 0 1 1 1 15-16 6
15
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 13-12 5
16
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 14-14 5
17
Severstal
5 1 1 0 2 1 0 14-19 5
18
Sibir
5 0 2 0 2 0 1 12-16 5
19
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 12-15 3
21
HC Sochi
5 0 1 0 3 1 0 12-16 3
22
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-17 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 4 0 1 6-21 1
24
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 8-25 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
2
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
3
Severstal
25 11 3 1 6 3 1 63-56 34
4
HC Dynamo
23 14 1 0 5 2 1 78-49 33
5
Avangard
22 13 2 1 6 0 0 68-43 32
6
Metallurg
20 13 2 1 4 0 0 70-53 32
7
Jokerit
21 9 4 2 4 2 0 74-52 32
8
CSKA
23 11 3 1 7 0 1 59-50 31
9
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
10
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
11
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
12
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
13
SKA
21 10 1 1 5 1 3 61-42 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
16
Neftekhimik
22 8 1 2 8 2 1 55-55 25
17
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
18
Avtomobilist
21 8 1 0 9 1 2 61-54 21
19
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
20
Amur
23 5 1 3 11 1 2 46-58 21
21
HC Sochi
23 5 3 0 12 1 2 58-73 19
22
Vityaz
21 2 1 1 9 4 4 52-71 16
23
Admiral
22 4 0 2 15 0 1 39-71 13
24
Kunlun RS
22 4 0 1 14 2 1 52-86 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
2
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
3
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
4
Tractor
23 10 2 3 5 2 1 74-59 33
5
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
6
HC Dynamo
22 12 1 2 7 0 0 75-58 30
7
HC Dinamo Minsk
25 10 3 0 8 2 2 80-75 30
8
Ak Bars
20 8 2 4 5 1 0 53-44 29
9
Jokerit
24 11 1 0 8 2 2 61-58 28
10
Lokomotiv
22 10 0 1 7 3 1 54-39 26
11
HC Spartak
22 8 3 1 9 0 1 56-56 25
12
Sibir
22 9 0 1 8 3 1 48-45 24
13
Vityaz
23 7 2 1 10 2 1 59-64 23
14
Neftekhimik
24 7 2 0 10 3 2 57-76 23
15
Severstal
20 5 1 4 7 2 1 50-53 23
16
Avangard
23 9 1 0 11 1 1 62-60 22
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
HC Sochi
21 7 1 1 10 1 1 45-51 20
19
Barys
21 6 1 2 10 0 2 58-64 20
20
Torpedo
21 8 0 0 10 2 1 49-50 19
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 17