4:2
Avangard — Amur Meci incheiat 26 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru Avangard
6 decembrie, 16:00
 
Severstal
Avangard
Urmatorul meci pentru Amur
5 decembrie, 09:00
 
Amur
HC Sochi
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avangard — Amur

26 noiembrie 2020, 16:00 (EET)
26 noiembrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena Balashikha (Balashikha, Russia)
Arbitru: , Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Emil Garipov
gk. 840 -28 0 0
Igor Bobkov
gk. 620 -16 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 642 1 3 4
Alexey Emelin
df. 603 3 8 11
Oliwer Kaski
df. 546 6 11 17
Alexei Bereglazov
df. 480 0 5 5
Ville Pokka
df. 314 3 5 8
Semyon Chistyakov
df. 272 1 2 3
Kirill Gotovets
df. 224 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 483 4 9 13
Korban Nait
fw. 480 9 7 16
Denis Zernov
fw. 440 6 13 19
Nail Yakupov
fw. 401 4 7 11
Alexander Khokhlachev
fw. 397 6 13 19
Reid Boucher
fw. 381 8 13 21
Jiri Sekac
fw. 368 3 7 10
Sergei Shumakov
fw. 361 8 5 13
Yegor Chinakhov
fw. 353 7 6 13
Pavel Dedunov
fw. 279 2 1 3
Ilya Kablukov
fw. 95 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 43 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 33 0 0 0
Nu vor juca
Simon Hrubec
gk. 799 -36 0 0
Sergey Tolchinsky
fw. 379 10 15 25
Andrei Stas
fw. 351 1 5 6
Aleksey Potapov
fw. 293 1 4 5
Maxim Chudinov
df. 137 0 1 1
Klim Kostin
fw. 122 0 2 2
Alexey Solovyov
df. 0 0 0 0
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0
Maksim Alipov
df. 0 0 0 0
Maxim Goncharov
df. 0 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 918 -37 0 0
Marek Langhamer
gk. 798 -40 0 0
Gleb Koryagin
df. 598 2 7 9
Pavel Turbin
df. 592 1 4 5
Nikita Kamalov
df. 561 2 7 9
Valeriy S. Vasiliev
df. 458 2 4 6
Yuri Sergiyenko
df. 311 2 2 4
Dominik Mashin
df. 238 1 3 4
Nikita Zimin
df. 64 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 524 8 8 16
Aleksandr Polunin
fw. 515 4 6 10
Alexander Gorshkov
fw. 420 8 6 14
Denis Golybev
fw. 399 2 7 9
Vladislav Ushenin
fw. 393 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 392 0 6 6
Valentin Pyanov
fw. 346 5 3 8
Tomas Zohorna
fw. 345 5 9 14
Ginek Zogorna
fw. 300 3 9 12
Kirill Rasskazov
fw. 267 6 2 8
Dmitriy Lugin
fw. 238 2 8 10
Vladimir Mikhasyonok
fw. 85 1 1 2
Nu vor juca
Maxim Ignatovich
df. 348 0 4 4
Danil Faizullin
fw. 294 0 2 2
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Sergei Tereshchenko
df. 241 2 2 4
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Alexander P. Sharov
fw. 214 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 175 2 2 4
Dmitry Arkhipov
fw. 146 1 2 3
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 10 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.43
4.80
6.15
2.22
1.65
1.10
10.00
17.00
3.20
1.33
1.35
6.00
7.25
2.15
1.68
1.33
5.50
6.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
17.11.20
Amur
Avangard
15.11.20
Amur
Avangard
07.09.20
Avangard
Amur
KHL 2019-2020
13.01.20
Amur
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
02.12.19
Amur
Avangard
01.11.19
Avangard
Amur
10.10.19
Avangard
Amur
KHL 2018-2019
14.02.19
Amur
Avangard
24.01.19
Amur
Avangard
12.11.18
Avangard
Amur
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avangard
23.11.20
Avangard
Ak Bars
V
19.11.20
Barys
Avangard
V
17.11.20
Amur
Avangard
V
15.11.20
Amur
Avangard
I
13.11.20
Sibir
Avangard
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
V
01.11.20
HC Spartak
Avangard
PO
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V
Amur
24.11.20
Kunlun RS
Amur
V
22.11.20
SKA
Amur
I
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
SKA
29 17 1 0 8 1 2 91-67 39
3
Lokomotiv
28 14 2 2 7 2 1 77-48 39
4
HC Dynamo
28 13 2 0 9 2 2 81-72 34
5
HC Dinamo Minsk
28 10 4 2 10 1 1 75-73 34
6
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
7
Severstal
28 10 3 2 11 1 1 61-73 32
8
Jokerit
22 12 2 0 7 1 0 76-51 29
9
Vityaz
28 9 2 2 14 0 1 77-83 27
10
HC Sochi
28 6 1 0 16 3 2 55-93 19
11
HC Dinamo Riga
27 2 1 1 19 2 2 45-85 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
2
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Salavat Yulaev
31 13 2 4 10 2 0 96-85 40
5
Avtomobilist
27 13 3 1 6 1 3 87-68 38
6
Metallurg
30 12 0 4 10 3 1 75-70 36
7
Sibir
30 12 1 0 14 0 3 81-88 29
8
Torpedo
28 7 2 3 12 3 1 78-86 28
9
Amur
31 8 3 1 17 0 2 69-93 26
10
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
11
Neftekhimik
28 7 1 1 19 0 0 62-98 18
12
Kunlun RS
28 5 0 0 20 2 1 63-102 13
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
29 17 1 0 8 1 2 91-67 39
2
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
3
Severstal
28 10 3 2 11 1 1 61-73 32
4
Jokerit
22 12 2 0 7 1 0 76-51 29
5
Vityaz
28 9 2 2 14 0 1 77-83 27
6
HC Sochi
28 6 1 0 16 3 2 55-93 19
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
2
Salavat Yulaev
31 13 2 4 10 2 0 96-85 40
3
Sibir
30 12 1 0 14 0 3 81-88 29
4
Amur
31 8 3 1 17 0 2 69-93 26
5
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
6
Kunlun RS
28 5 0 0 20 2 1 63-102 13
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
Lokomotiv
28 14 2 2 7 2 1 77-48 39
3
HC Dynamo
28 13 2 0 9 2 2 81-72 34
4
HC Dinamo Minsk
28 10 4 2 10 1 1 75-73 34
5
HC Dinamo Riga
27 2 1 1 19 2 2 45-85 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
2
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
3
Avtomobilist
27 13 3 1 6 1 3 87-68 38
4
Metallurg
30 12 0 4 10 3 1 75-70 36
5
Torpedo
28 7 2 3 12 3 1 78-86 28
6
Neftekhimik
28 7 1 1 19 0 0 62-98 18
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 19 1 2 5 3 0 98-63 47
2
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
3
Tractor
29 17 1 1 8 1 1 78-55 40
4
Avangard
28 16 1 0 5 3 3 82-56 40
5
Salavat Yulaev
31 13 2 4 10 2 0 96-85 40
6
SKA
29 17 1 0 8 1 2 91-67 39
7
Lokomotiv
28 14 2 2 7 2 1 77-48 39
8
Avtomobilist
27 13 3 1 6 1 3 87-68 38
9
Metallurg
30 12 0 4 10 3 1 75-70 36
10
HC Dynamo
28 13 2 0 9 2 2 81-72 34
11
HC Dinamo Minsk
28 10 4 2 10 1 1 75-73 34
12
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
13
Severstal
28 10 3 2 11 1 1 61-73 32
14
Jokerit
22 12 2 0 7 1 0 76-51 29
15
Sibir
30 12 1 0 14 0 3 81-88 29
16
Torpedo
28 7 2 3 12 3 1 78-86 28
17
Vityaz
28 9 2 2 14 0 1 77-83 27
18
Amur
31 8 3 1 17 0 2 69-93 26
19
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
20
HC Sochi
28 6 1 0 16 3 2 55-93 19
21
Neftekhimik
28 7 1 1 19 0 0 62-98 18
22
Kunlun RS
28 5 0 0 20 2 1 63-102 13
23
HC Dinamo Riga
27 2 1 1 19 2 2 45-85 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 1 0 18-10 9
2
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 16-7 8
4
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 13-10 8
6
SKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
7
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-12 8
8
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 1 0 0 12-10 8
9
HC Dynamo
5 3 0 0 1 1 0 18-13 7
10
HC Spartak
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
11
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 15-9 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 16-13 6
14
Severstal
5 2 0 0 2 1 0 10-12 5
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 8-14 5
16
HC Dinamo Riga
5 1 1 0 3 0 0 14-19 4
17
Metallurg
5 0 0 1 2 1 1 8-13 4
18
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 7-12 3
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-19 3
20
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 11-18 2
21
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 10-21 2
22
Kunlun RS
5 0 0 0 4 1 0 14-24 1
23
Barys
5 0 0 0 4 0 1 8-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
2
Avangard
13 10 1 0 0 0 2 43-20 24
3
Ak Bars
14 9 1 1 1 1 1 45-28 24
4
Lokomotiv
15 8 1 1 4 0 1 45-30 21
5
Salavat Yulaev
15 7 1 2 4 1 0 48-39 21
6
SKA
16 8 1 0 6 0 1 46-41 19
7
Tractor
13 7 1 0 3 1 1 38-25 18
8
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
9
Torpedo
14 7 0 0 3 3 1 47-41 18
10
Avtomobilist
12 5 2 0 1 1 3 40-27 18
11
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
12
HC Dinamo Minsk
15 4 3 1 6 1 0 34-36 17
13
Metallurg
16 7 0 0 7 1 1 39-40 16
14
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 43-33 16
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
17
Severstal
15 6 1 0 8 0 0 31-41 14
18
Barys
12 3 0 1 4 2 2 27-34 12
19
Vityaz
15 4 0 1 9 0 1 38-53 11
20
Kunlun RS
12 4 0 0 6 1 1 34-42 10
21
Neftekhimik
16 3 1 1 11 0 0 36-52 10
22
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
23
HC Sochi
13 2 0 0 7 2 2 27-45 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
2
CSKA
14 8 1 2 3 0 0 46-33 22
3
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
4
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
5
Avtomobilist
15 8 1 1 5 0 0 47-41 20
6
Metallurg
14 5 0 4 3 2 0 36-30 20
7
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
8
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
9
Lokomotiv
13 6 1 1 3 2 0 32-18 18
10
Severstal
13 4 2 2 3 1 1 30-32 18
11
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
12
HC Spartak
14 6 1 0 5 0 2 35-40 16
13
Avangard
15 6 0 0 5 3 1 39-36 16
14
Vityaz
13 5 2 1 5 0 0 39-30 16
15
Jokerit
11 5 2 0 3 1 0 34-29 15
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
14 5 0 0 8 0 1 36-38 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
16 2 2 1 10 0 1 35-60 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
12 4 0 0 8 0 0 26-46 8
22
HC Dinamo Riga
13 0 1 0 10 1 1 21-55 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
KHL
Week 12
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide