Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:4
Amur — Tractor Meci incheiat 23 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
5 februarie 2021, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Tractor

23 octombrie 2020, 12:00 (EEST)
23 octombrie 2020, 12:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: Alexander Soin, Eduard Odins

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 663 -26 0 0
Marek Langhamer
gk. 395 -23 0 0
Gleb Koryagin
df. 384 2 4 6
Pavel Turbin
df. 371 0 1 1
Nikita Kamalov
df. 351 2 5 7
Valeriy S. Vasiliev
df. 324 1 3 4
Maxim Ignatovich
df. 263 0 2 2
Yuri Sergiyenko
df. 203 0 1 1
Michal Jordan
df. 191 3 1 4
Aleksandr Polunin
fw. 346 3 2 5
Vladimir Butuzov
fw. 342 6 6 12
Vladislav Ushenin
fw. 287 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 284 0 6 6
Alexander Gorshkov
fw. 267 4 6 10
Denis Golybev
fw. 251 1 3 4
Alexander Kuznetsov
fw. 201 4 1 5
Valentin Pyanov
fw. 192 3 2 5
Artur Gizdatullin
fw. 126 2 1 3
Ginek Zogorna
fw. 122 0 5 5
Kirill Rasskazov
fw. 107 4 2 6
Ignat Korotkikh
fw. 7 0 0 0
Nu vor juca
Tomas Zohorna
fw. 188 3 4 7
Danil Faizullin
fw. 184 0 2 2
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Nikita Zimin
df. 38 0 0 0
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 301 -9 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Lawrence Pilut
df. 380 1 8 9
Nick Bailen
df. 361 4 7 11
Roman Manuhov
df. 310 0 9 9
Ilya Karpykhin
df. 201 0 3 3
Dmitry Ogurtsov
df. 200 0 1 1
Igor Isayev
df. 151 0 0 0
Sergey Telegin
df. 70 1 0 1
Thomash Gika
fw. 334 4 9 13
Lukas Sedlak
fw. 331 5 5 10
Alexei Byvaltsev
fw. 330 5 4 9
Sergei Kalinin
fw. 317 6 5 11
Alexander Avtsin
fw. 285 2 2 4
Pontus Oberg
fw. 234 3 3 6
Igor Polygalov
fw. 230 0 4 4
Vyacheslav Osnovin
fw. 222 2 4 6
Yaroslav Kosov
fw. 198 2 2 4
Vitaly Kravtsov
fw. 184 6 2 8
Yacob Berglund
fw. 99 2 2 4
Ruslan Karpin
fw. 12 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 6 1 0 1
Nu vor juca
Roman Will
gk. 783 -24 0 0
Oleg Evenko
df. 200 0 1 1
Alexander P. Sharov
fw. 180 0 1 1
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Anton Lazarev
fw. 108 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 99 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Stanislav Gareyev
df. 46 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 23 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 9 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 8 0 0 0
Pavel Dorofeyev
fw. 4 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.45
3.60
2.60
1.88
1.88
2.54
3.80
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
20.09.20
Tractor
Amur
KHL 2019-2020
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
26.10.19
Tractor
Amur
08.09.19
Amur
Tractor
07.09.19
Amur
Tractor
KHL 2018-2019
04.01.19
Tractor
Amur
09.10.18
Amur
Tractor
KHL 2017-2018
06.10.17
Amur
Tractor
05.09.17
Tractor
Amur
4
:
4
4
:
3
S
KHL 2016-2017
07.12.16
Tractor
Amur
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
Tractor
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
4
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
5
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
9
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
3
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
18
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 16-10 8
3
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
4
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
6
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 8-10 6
7
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
8
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
9
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 20-17 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
11
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 16-18 5
15
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
17
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-12 4
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
10 7 0 0 1 2 0 28-16 16
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
9 4 1 0 4 0 0 19-25 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
9 3 0 1 4 0 1 26-27 9
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
10 7 0 1 2 0 0 38-24 16
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
8 3 0 3 2 0 0 25-18 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
7 3 1 1 1 0 1 24-20 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
17
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
18
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8