Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — HC Sochi 6 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Amur — HC Sochi

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.15
3.85
2.80
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Amur – HC Sochi

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I
HC Sochi
04.10.22
Admiral
HC Sochi
V
02.10.22
Barys
HC Sochi
PO
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
25.09.22
HC Sochi
Amur
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
I
18.09.22
CSKA
HC Sochi
I
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
I
09.09.22
HC Sochi
Barys
V
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
I

Meciurile head-to-head: Amur — HC Sochi

KHL 2022-2023
25.09.22
HC Sochi
Amur
KHL 2021-2022
26.11.21
Amur
HC Sochi
02.09.21
HC Sochi
Amur
KHL 2020-2021
05.12.20
Amur
HC Sochi
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2019-2020
23.10.19
Amur
HC Sochi
06.10.19
HC Sochi
Amur
KHL 2018-2019
29.11.18
Amur
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
07.09.18
HC Sochi
Amur
KHL 2017-2018
06.11.17
Amur
HC Sochi
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
3
Avtomobilist
14 9 1 0 3 1 0 52-40 21
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-32 20
5
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
6
Lokomotiv
14 7 0 1 4 1 1 33-28 18
7
Salavat Yulaev
14 6 0 2 4 2 0 33-24 18
8
Ak Bars
13 5 3 0 3 2 0 33-27 18
9
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
10
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
11
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
12
Sibir
15 4 1 2 6 1 1 32-32 16
13
Barys
14 5 1 1 6 0 1 33-39 15
14
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
15
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
16
Admiral
14 3 1 1 7 1 1 23-31 12
17
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
18
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
19
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
20
Amur
13 2 2 0 7 1 1 21-37 10
21
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 33-50 9
22
HC Sochi
13 3 0 0 8 2 0 25-38 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 22-5 10
2
HC Dynamo
5 3 1 1 0 0 0 18-7 10
3
Vityaz
5 3 0 1 0 1 0 20-12 9
4
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 21-10 8
5
Avtomobilist
5 3 1 0 1 0 0 21-14 8
6
Neftekhimik
5 3 1 0 1 0 0 14-11 8
7
Salavat Yulaev
5 3 0 1 1 0 0 15-5 8
8
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 10-9 7
9
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 15-14 7
10
HC Sochi
5 2 0 0 1 2 0 12-11 6
11
Barys
5 1 1 1 2 0 0 12-12 6
12
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
13
Sibir
5 1 1 0 2 1 0 11-11 5
14
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 15-15 5
15
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 8-16 4
16
CSKA
5 0 1 0 2 1 1 11-16 4
17
Amur
5 0 1 0 2 1 1 7-15 4
18
Kunlun RS
5 0 0 1 2 1 1 11-19 4
19
HC Spartak
5 1 0 0 3 1 0 9-19 3
20
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 8-16 3
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-14 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 4 0 0 9-19 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
9 8 0 0 1 0 0 36-20 16
2
SKA
8 5 1 1 0 0 1 26-9 15
3
Vityaz
9 4 1 1 2 1 0 26-19 13
4
HC Dynamo
8 6 0 0 2 0 0 26-11 12
5
Torpedo
7 4 0 1 1 1 0 29-18 11
6
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
7
Kunlun RS
9 2 1 1 2 1 2 21-23 11
8
Barys
7 4 1 0 2 0 0 20-15 10
9
Ak Bars
7 2 2 0 1 2 0 16-16 10
10
HC Spartak
9 4 0 0 4 1 0 15-25 9
11
Lokomotiv
8 3 0 1 3 0 1 17-17 9
12
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
13
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 22-17 8
14
Severstal
6 3 0 0 2 0 1 17-14 7
15
Sibir
6 2 0 1 2 0 1 16-14 7
16
Admiral
6 2 1 0 3 0 0 10-11 6
17
Tractor
9 2 1 0 6 0 0 17-25 6
18
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 12-10 6
19
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
21
Avangard
1 1 0 0 0 0 0 2-1 2
22
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 10-17 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
7 6 1 0 0 0 0 29-12 14
2
Metallurg
7 6 0 0 1 0 0 23-15 12
3
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
4
HC Dynamo
6 3 1 1 1 0 0 15-10 10
5
Lokomotiv
6 4 0 0 1 1 0 16-11 9
6
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
7
Sibir
9 2 1 1 4 1 0 16-18 9
8
Ak Bars
6 3 1 0 2 0 0 17-11 8
9
HC Spartak
6 3 0 0 1 2 0 10-10 8
10
Neftekhimik
9 3 0 0 5 1 0 23-33 7
11
HC Dinamo Minsk
7 1 2 0 3 0 1 17-20 7
12
Amur
8 1 2 0 4 1 0 15-25 7
13
Severstal
8 1 1 1 4 0 1 23-25 7
14
Torpedo
6 2 1 0 3 0 0 12-13 6
15
Vityaz
5 2 0 0 1 0 2 13-11 6
16
Admiral
8 1 0 1 4 1 1 13-20 6
17
Avtomobilist
5 1 1 0 2 1 0 16-20 5
18
Barys
7 1 0 1 4 0 1 13-24 5
19
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
20
CSKA
5 1 0 0 2 1 1 10-16 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 11-17 3
22
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 4-22 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
3
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
4
Lokomotiv
14 7 0 1 4 1 1 33-28 18
5
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
6
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
7
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
8
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
9
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
10
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
11
HC Sochi
13 3 0 0 8 2 0 25-38 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
14 9 1 0 3 1 0 52-40 21
2
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-32 20
3
Salavat Yulaev
14 6 0 2 4 2 0 33-24 18
4
Ak Bars
13 5 3 0 3 2 0 33-27 18
5
Sibir
15 4 1 2 6 1 1 32-32 16
6
Barys
14 5 1 1 6 0 1 33-39 15
7
Admiral
14 3 1 1 7 1 1 23-31 12
8
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
9
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
10
Amur
13 2 2 0 7 1 1 21-37 10
11
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 33-50 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
3
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
4
Torpedo
13 6 1 1 4 1 0 41-31 17
5
HC Sochi
13 3 0 0 8 2 0 25-38 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
14 6 0 2 4 2 0 33-24 18
2
Sibir
15 4 1 2 6 1 1 32-32 16
3
Barys
14 5 1 1 6 0 1 33-39 15
4
Admiral
14 3 1 1 7 1 1 23-31 12
5
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
6
Amur
13 2 2 0 7 1 1 21-37 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
14 9 1 1 3 0 0 41-21 22
2
Lokomotiv
14 7 0 1 4 1 1 33-28 18
3
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
4
CSKA
13 4 2 0 4 2 1 37-39 15
5
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
14 9 1 0 3 1 0 52-40 21
2
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-32 20
3
Ak Bars
13 5 3 0 3 2 0 33-27 18
4
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
5
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
6
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 33-50 9

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 9 -16 0 0
Janis Kalnins
gk. 5 -17 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 12 0 1 1
Rafael Batyrshin
df. 10 0 0 0
Viktor Baldaev
df. 8 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 8 0 0 0
Artem Alyaev
df. 7 0 2 2
Michal Jordan
df. 7 1 2 3
Sergei Tereshchenko
df. 7 0 1 1
Cam Lee
df. 6 2 0 2
Pavel Turbin
df. 6 0 0 0
Ruslan Pedan
df. 5 0 2 2
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 13 2 5 7
Andrew Calof
fw. 13 1 0 1
Igor Rudenkov
fw. 13 3 3 6
Ivan Nikolishin
fw. 13 2 7 9
Pavel Makhanovsky
fw. 13 1 1 2
Viktor Komarov
fw. 13 0 1 1
Vladislav Barulin
fw. 12 2 0 2
Yaroslav Likhachev
fw. 12 5 1 6
Sergei Lapin
fw. 9 0 0 0
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 8 0 1 1
Alexander Protapovich
fw. 6 0 0 0
Vladislav Kaletnik
fw. 6 1 0 1
Vyacheslav Gretsky
fw. 6 1 0 1
Ignat Korotkikh
fw. 4 0 0 0
Sergei Dubakin
fw. 4 0 0 0
Andrey Alekseev
fw. 3 0 0 0
Kirill Slepets
fw. 3 0 1 1
Vadim Pereskokov
fw. 3 0 0 0
HC Sochi

Andrei Nazarov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 10 -25 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 6 -11 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 0 0 0 0
Fedor Kroshynskiy
df. 13 0 3 3
Joe Morrow
df. 13 0 4 4
Nikita Pivtsakin
df. 13 2 0 2
Nikita Zorkin
df. 13 2 4 6
Yuriy Aleksandrov
df. 13 0 1 1
Brandon Gormley
df. 9 0 2 2
Danila Galenyuk
df. 9 0 2 2
Anton V. Novikov
df. 3 0 0 0
Nikita Ushnev
df. 0 0 0 0
Amir Garaev
fw. 13 0 4 4
Andrei Altybarmakyan
fw. 13 1 2 3
Artur Tyanulin
fw. 13 2 5 7
Nikita Popugaev
fw. 13 5 0 5
Artyom Nikolaev
fw. 11 3 2 5
Dmitry Zavgorodniy
fw. 11 2 1 3
Kirill Petkov
fw. 11 3 0 3
Nikita Feoktistov
fw. 11 2 2 4
Nikita Tochitskiy
fw. 11 1 1 2
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 9 0 0 0
Sergei Popov
fw. 9 1 1 2
Yegor Babenko
fw. 8 1 1 2
Donat Stalnov
fw. 6 0 0 0
Evgeniy Kamenskiy
fw. 6 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 3 0 3 3
Mikhail Abramov
fw. 2 0 0 0
Danil Avershin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului