Ponturi pariuri pentru meciul Amur — HC Sochi

5 decembrie 2020, 09:00 (EET)
5 decembrie 2020, 09:00 (EET)
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,035 -43 0 0
Marek Langhamer
gk. 798 -40 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
Pavel Turbin
df. 635 1 4 5
Nikita Kamalov
df. 606 2 7 9
Gleb Koryagin
df. 605 2 7 9
Yuri Sergiyenko
df. 350 2 3 5
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Sergei Tereshchenko
df. 261 3 2 5
Dominik Mashin
df. 260 1 3 4
Nikita Zimin
df. 82 0 1 1
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Vladimir Butuzov
fw. 554 8 8 16
Aleksandr Polunin
fw. 546 5 6 11
Alexander Gorshkov
fw. 452 8 7 15
Denis Golybev
fw. 433 2 8 10
Vladislav Ushenin
fw. 420 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 419 0 6 6
Tomas Zohorna
fw. 380 5 9 14
Valentin Pyanov
fw. 378 6 3 9
Ginek Zogorna
fw. 332 4 9 13
Danil Faizullin
fw. 312 0 2 2
Kirill Rasskazov
fw. 292 6 3 9
Dmitriy Lugin
fw. 252 2 9 11
Alexander P. Sharov
fw. 214 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 175 2 2 4
Dmitry Arkhipov
fw. 156 1 2 3
Vladimir Mikhasyonok
fw. 92 1 1 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 10 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Nu vor juca
Valeriy S. Vasiliev
df. 481 2 4 6
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 908 -44 0 0
Joel Lassinantti
gk. 863 -45 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 22 -2 0 0
Daniil Miromanov
df. 608 5 11 16
Yuriy Aleksandrov
df. 597 0 8 8
Oleg Pogorishny
df. 548 2 4 6
David Rundblad
df. 457 3 7 10
Georgi Solyannikov
df. 328 1 0 1
Ivan Mishchenko
df. 328 0 0 0
Maxim Mineyev
df. 105 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 81 0 1 1
Vladislav Valentsov
df. 0 0 0 0
Sergei Shmelyov
fw. 590 8 11 19
Nikita Tochitskiy
fw. 549 3 10 13
Jere Karjalainen
fw. 468 6 6 12
Igor Rudenkov
fw. 451 7 3 10
Dmitri Kolgotin
fw. 392 6 1 7
German Rubtsov
fw. 386 1 4 5
Ansel Galimov
fw. 296 2 1 3
Daniil Ogirchuk
fw. 262 1 1 2
Danila Kvartalnov
fw. 250 0 3 3
Pavel Kukshtel
fw. 217 0 2 2
Daniil Apalkov
fw. 177 0 1 1
Kirill Petkov
fw. 171 1 0 1
Amir Garaev
fw. 165 1 2 3
Pavel Padakin
fw. 105 0 0 0
Vasili Glotov
fw. 76 0 0 0
Ivan Volodin
fw. 48 1 2 3
Nikita Feoktistov
fw. 5 0 0 0
Vladislav Kurbatov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Rafael Batyrshin
df. 375 1 2 3
Alexei Krasikov
gk. 344 -17 0 0
Nikita Sedov
df. 139 0 2 2
Ivan Kazakov
fw. 39 0 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 6 0 0 0
Grigoriy Ponkratov
fw. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2019-2020
23.10.19
Amur
HC Sochi
06.10.19
HC Sochi
Amur
KHL 2018-2019
29.11.18
Amur
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
07.09.18
HC Sochi
Amur
KHL 2017-2018
06.11.17
Amur
HC Sochi
24.08.17
HC Sochi
Amur
1
:
1
1
:
0
S
KHL 2016-2017
08.10.16
Amur
HC Sochi
3
:
2
06.09.16
HC Sochi
Amur
7
:
2
KHL 2015-2016
24.12.15
HC Sochi
Amur
6
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
03.12.20
Amur
HC Spartak
V
28.11.20
HC Dynamo
Amur
I
26.11.20
Avangard
Amur
I
24.11.20
Kunlun RS
Amur
V
22.11.20
SKA
Amur
I
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
HC Sochi
03.12.20
Sibir
HC Sochi
PO
01.12.20
Barys
HC Sochi
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
I
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
14.11.20
CSKA
HC Sochi
I
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
PO
01.11.20
HC Sochi
Vityaz
PO
28.10.20
HC Sochi
Barys
V
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
I
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
V
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
7
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
9
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
15
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
16
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
16
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
17
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide