Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:3
Amur — SKA Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
11 februarie 2020, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — SKA

13 noiembrie 2019, 11:00 (EET)
13 noiembrie 2019, 11:00 (EET)
0
Arbitru: , Alexander Soin Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Amur
1 : 3
SKA
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Alexander Gulyavtsev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Marek Langhamer
gk. 873 -31 0 0
Evgeny Alikin
gk. 636 -20 0 0
Michal Jordan
df. 578 1 7 8
Ondřej Vitásek
df. 431 2 2 4
Pavel Turbin
df. 354 1 1 2
Nikita Kamalov
df. 274 1 2 3
Gleb Koryagin
df. 246 1 0 1
Maxim Ignatovich
df. 208 0 0 0
Nikita Aleksandrov
df. 6 0 0 0
Tomas Zohorna
fw. 504 6 6 12
Ginek Zogorna
fw. 482 3 8 11
Vladislav Ushenin
fw. 450 5 5 10
Vyacheslav Ushenin
fw. 447 3 6 9
Igor Rudenkov
fw. 383 4 2 7
Anton Lazarev
fw. 370 1 4 5
Alexander Gorshkov
fw. 324 4 1 5
Denis Golybev
fw. 179 1 2 3
Stanislav Katsuba
fw. 172 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 153 2 0 2
Nikita Yazkov
fw. 86 0 1 1
Igor Velichkin
fw. 83 0 1 1
Nu vor juca
Valeriy S. Vasiliev
df. 424 3 2 5
Danil Faizullin
fw. 411 1 4 5
Maksim Kondratiev
df. 278 0 2 2
Dmitri Korobov
df. 194 0 0 0
Maxim Kapiturov
fw. 151 0 1 1
Artyom Zhelezkov
fw. 115 1 0 1
Alexander Kuznetsov
fw. 98 0 1 1
Dmitry Shulenin
df. 16 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 1 0 0 0
SKA

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 432 -13 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 125 -6 0 0
Danila Galenyuk
df. 204 0 3 3
Dinar Khafizullin
df. 0 0 0 0
Igor Odgiganov
df. 0 0 0 0
Artyom Zub
df. 537 4 3 7
Andrei Zubarev
df. 377 0 1 1
Artyom Zemchyonok
df. 261 0 4 4
Anton Belov
df. 155 0 1 1
Vladimir E. Tkachyov
fw. 503 7 15 22
Sergei Plotnikov
fw. 487 4 14 18
Maxim Karpov
fw. 365 4 3 7
Alexander Barabanov
fw. 329 5 4 9
Evgeny Ketov
fw. 326 6 1 7
Ilya Kablukov
fw. 313 0 1 1
Joonas Kemppainen
fw. 305 2 3 5
Nail Yakupov
fw. 266 4 2 6
Jarno Koskiranta
fw. 203 2 1 3
Anton Burdasov
fw. 200 4 1 5
Andrei Kuzmenko
fw. 145 1 3 4
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 106 0 1 1
Kirill Marchenko
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
Alexei Melnichuk
gk. 733 -18 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 520 2 1 3
David Rundblad
df. 514 2 6 8
Jori Lehterya
fw. 490 10 8 18
Roman Rukavishnikov
df. 352 0 2 2
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 260 2 6 8
Alexander Dergachyov
fw. 222 0 2 2
Vasily Tokranov
df. 169 0 5 5
Viktor Tikhonov
fw. 105 1 0 1
Vasilii Podkolzin
fw. 45 0 0 0
Lukas Bengtsson
df. 7 0 0 0
Maksim Gibadullin
gk. 0 0 0 0
Denis Alexandrov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4,50
4,10
1,68
1,62
2,23
4,55
4,15
1,69
1,62
2,20
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
27.12.18
Amur
SKA
02.11.18
SKA
Amur
KHL 2017-2018
20.01.18
SKA
Amur
16.11.17
Amur
SKA
KHL 2016-2017
02.12.16
Amur
SKA
1
:
2
25.09.16
SKA
Amur
4
:
1
KHL 2015-2016
14.01.16
SKA
Amur
1
:
2
OT
08.09.15
Amur
SKA
0
:
3
KHL 2014-2015
01.12.14
SKA
Amur
7
:
1
KHL 2013-2014
04.01.14
Amur
SKA
1
:
6
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
01.11.19
Avangard
Amur
I
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
PS
28.10.19
Ak Bars
Amur
I
26.10.19
Tractor
Amur
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
I
17.10.19
Amur
Severstal
V
15.10.19
Amur
Lokomotiv
V
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
10.10.19
Avangard
Amur
I
08.10.19
CSKA
Amur
I
06.10.19
HC Sochi
Amur
V
03.10.19
Amur
Kunlun RS
V
28.09.19
Amur
Sibir
V
26.09.19
Amur
Admiral
I
24.09.19
Amur
Admiral
V
20.09.19
Sibir
Amur
I
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
PO
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
PO
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
I
11.09.19
Amur
Barys
I
08.09.19
Amur
Tractor
I
07.09.19
Amur
Tractor
PO
05.09.19
Barys
Amur
I
03.09.19
Sibir
Amur
I
SKA
03.11.19
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
1
:
0
S
CS
02.11.19
SKA
Lokomotiv
I
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
26.10.19
Lokomotiv
SKA
PO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
PS
20.10.19
SKA
HC Spartak
I
17.10.19
Neftekhimik
SKA
I
15.10.19
Avangard
SKA
I
13.10.19
Torpedo
SKA
V
10.10.19
SKA
Avtomobilist
CO
07.10.19
SKA
HC Spartak
PO
05.10.19
SKA
Tractor
I
02.10.19
Ak Bars
SKA
I
30.09.19
HC Dinamo Riga
SKA
V
28.09.19
SKA
HC Dynamo
V
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
22.09.19
SKA
Vityaz
I
19.09.19
HC Dynamo
SKA
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
V
15.09.19
SKA
Jokerit
V
13.09.19
SKA
CSKA
I
10.09.19
SKA
Sibir
V
06.09.19
Avtomobilist
SKA
I
04.09.19
Tractor
SKA
CO
02.09.19
Metallurg
SKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
6
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
7
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
8
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
9
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
9
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
10
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
11
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan
KHL
Runda 10