3:1
Amur — Severstal Meci incheiat 8 octombrie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Severstal

8 octombrie 2020, 12:00 (EEST)
8 octombrie 2020, 12:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: Viktor Spirin, Vladimir Bukin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 451 -18 0 0
Marek Langhamer
gk. 245 -16 0 0
Gleb Koryagin
df. 269 2 1 3
Pavel Turbin
df. 247 0 1 1
Nikita Kamalov
df. 232 0 2 2
Valeriy S. Vasiliev
df. 230 1 2 3
Sergei Tereshchenko
df. 141 2 0 2
Michal Jordan
df. 61 0 1 1
Nikita Zimin
df. 33 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 251 1 1 2
Vladimir Butuzov
fw. 244 2 3 5
Vladislav Ushenin
fw. 191 1 0 1
Vyacheslav Ushenin
fw. 187 0 3 3
Alexander Gorshkov
fw. 176 4 3 7
Nail Yakupov
fw. 171 1 3 4
Denis Golybev
fw. 141 1 2 3
Alexander Kuznetsov
fw. 138 2 0 2
Valentin Pyanov
fw. 118 1 1 2
Tomas Zohorna
fw. 97 2 1 3
Ginek Zogorna
fw. 91 0 3 3
Kirill Rasskazov
fw. 37 2 0 2
Nu vor juca
Maxim Ignatovich
df. 187 0 2 2
Danil Faizullin
fw. 184 0 2 2
Yuri Sergiyenko
df. 179 0 1 1
Evgeny Kiselyov
gk. 152 -12 0 0
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Artur Gizdatullin
fw. 71 1 0 1
Nikita Aleksandrov
df. 57 0 0 0
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 163 -8 0 0
Konstantin Shostak
gk. 0 0 0 0
Shawn Lalonde
df. 211 0 2 2
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 204 0 2 2
Vladislav Provolnev
df. 201 1 4 5
Vadim Kudako
df. 189 1 0 1
Makar Khabarov
df. 170 0 1 1
Kirill Adamchuk
df. 112 0 3 3
Tmur Karimov
df. 16 0 1 1
Vladislav Kodola
fw. 190 3 4 7
Daniil Vovchenko
fw. 184 3 1 4
Alexander Petunin
fw. 183 4 4 8
Egor Morozov
fw. 182 1 5 6
Adam Liska
fw. 163 0 1 1
Kirill Kapustin
fw. 143 1 1 2
Denis Vikharev
fw. 131 3 0 3
Igor Geraskin
fw. 124 0 1 1
Vladislav Kara
fw. 111 0 2 2
Andrei Alexeyev
fw. 106 0 2 2
Egor Yakovlev
fw. 91 0 1 1
Roberts Bukarts
fw. 55 0 1 1
Yegor Chizhikov
fw. 30 0 0 0
Nu vor juca
Vladislav Podyapolsky
gk. 511 -22 0 0
Anton Sizov
df. 100 2 1 3
David Dumbadze
fw. 95 1 1 2
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Artyom Gareyev
fw. 50 1 1 2
Maksim Afanasiev
df. 44 0 0 0
Maksim Kazakov
fw. 28 0 0 0
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0
Ivan Rogov
df. 22 0 0 0
Mikhail Tikhonov
df. 11 0 0 0
Joonas Nättinen
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.20
3.65
2.95
1.85
1.93
2.15
3.75
2.95
1.67
2.15
2.25
3.90
2.75
1.76
2.00
2.15
3.80
2.90
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
03.09.20
Severstal
Amur
KHL 2019-2020
05.01.20
Severstal
Amur
17.10.19
Amur
Severstal
KHL 2018-2019
04.02.19
Severstal
Amur
13.01.19
Amur
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2017-2018
26.12.17
Amur
Severstal
27.09.17
Severstal
Amur
KHL 2016-2017
04.12.16
Amur
Severstal
4
:
2
27.09.16
Severstal
Amur
2
:
1
KHL 2015-2016
23.11.15
Severstal
Amur
1
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
Severstal
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
13 9 0 2 1 1 0 39-20 23
2
SKA
14 8 0 0 3 1 2 41-36 19
3
HC Dinamo Minsk
12 5 2 1 3 0 1 40-34 17
4
HC Dynamo
13 6 1 0 5 0 1 37-32 15
5
Jokerit
9 6 0 0 2 1 0 33-15 13
6
Lokomotiv
11 6 0 0 4 0 1 32-22 13
7
Severstal
11 3 2 1 4 0 1 24-32 13
8
Vityaz
12 3 1 2 6 0 0 36-33 12
9
HC Sochi
11 3 1 0 6 0 1 20-33 9
10
HC Spartak
12 3 0 1 7 1 0 27-42 9
11
HC Dinamo Riga
10 1 0 1 7 1 0 18-28 5
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 8 1 0 2 1 2 38-25 21
2
Avtomobilist
13 8 1 0 2 1 1 49-32 20
3
Ak Bars
13 5 2 2 3 1 0 40-31 19
4
Salavat Yulaev
14 8 0 1 5 0 0 44-39 18
5
Metallurg
13 7 0 2 4 0 0 34-23 18
6
Tractor
13 7 0 0 4 1 1 32-24 16
7
Sibir
14 4 1 0 7 0 2 42-46 12
8
Torpedo
14 3 0 2 7 2 0 38-44 12
9
Barys
8 2 0 1 2 2 1 21-24 9
10
Neftekhimik
12 3 0 1 8 0 0 24-44 8
11
Amur
14 2 1 0 9 0 2 23-49 8
12
Kunlun RS
12 1 0 0 10 0 1 21-45 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
14 8 0 0 3 1 2 41-36 19
2
Jokerit
9 6 0 0 2 1 0 33-15 13
3
Severstal
11 3 2 1 4 0 1 24-32 13
4
Vityaz
12 3 1 2 6 0 0 36-33 12
5
HC Sochi
11 3 1 0 6 0 1 20-33 9
6
HC Spartak
12 3 0 1 7 1 0 27-42 9
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 8 1 0 2 1 2 38-25 21
2
Salavat Yulaev
14 8 0 1 5 0 0 44-39 18
3
Sibir
14 4 1 0 7 0 2 42-46 12
4
Barys
8 2 0 1 2 2 1 21-24 9
5
Amur
14 2 1 0 9 0 2 23-49 8
6
Kunlun RS
12 1 0 0 10 0 1 21-45 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
13 9 0 2 1 1 0 39-20 23
2
HC Dinamo Minsk
12 5 2 1 3 0 1 40-34 17
3
HC Dynamo
13 6 1 0 5 0 1 37-32 15
4
Lokomotiv
11 6 0 0 4 0 1 32-22 13
5
HC Dinamo Riga
10 1 0 1 7 1 0 18-28 5
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
13 8 1 0 2 1 1 49-32 20
2
Ak Bars
13 5 2 2 3 1 0 40-31 19
3
Metallurg
13 7 0 2 4 0 0 34-23 18
4
Tractor
13 7 0 0 4 1 1 32-24 16
5
Torpedo
14 3 0 2 7 2 0 38-44 12
6
Neftekhimik
12 3 0 1 8 0 0 24-44 8
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
13 9 0 2 1 1 0 39-20 23
2
Avangard
14 8 1 0 2 1 2 38-25 21
3
Avtomobilist
13 8 1 0 2 1 1 49-32 20
4
SKA
14 8 0 0 3 1 2 41-36 19
5
Ak Bars
13 5 2 2 3 1 0 40-31 19
6
Salavat Yulaev
14 8 0 1 5 0 0 44-39 18
7
Metallurg
13 7 0 2 4 0 0 34-23 18
8
HC Dinamo Minsk
12 5 2 1 3 0 1 40-34 17
9
Tractor
13 7 0 0 4 1 1 32-24 16
10
HC Dynamo
13 6 1 0 5 0 1 37-32 15
11
Jokerit
9 6 0 0 2 1 0 33-15 13
12
Lokomotiv
11 6 0 0 4 0 1 32-22 13
13
Severstal
11 3 2 1 4 0 1 24-32 13
14
Sibir
14 4 1 0 7 0 2 42-46 12
15
Vityaz
12 3 1 2 6 0 0 36-33 12
16
Torpedo
14 3 0 2 7 2 0 38-44 12
17
HC Sochi
11 3 1 0 6 0 1 20-33 9
18
HC Spartak
12 3 0 1 7 1 0 27-42 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 21-24 9
20
Neftekhimik
12 3 0 1 8 0 0 24-44 8
21
Amur
14 2 1 0 9 0 2 23-49 8
22
HC Dinamo Riga
10 1 0 1 7 1 0 18-28 5
23
Kunlun RS
12 1 0 0 10 0 1 21-45 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 15-8 10
2
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 19-12 7
3
Tractor
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
4
Avangard
5 2 1 0 1 0 1 11-9 7
5
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 1 0 1 15-12 7
6
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 17-15 6
7
HC Sochi
5 3 0 0 2 0 0 13-12 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
9
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
10
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 14-10 6
11
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 17-14 6
12
SKA
5 2 0 0 1 0 2 14-15 6
13
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
14
Lokomotiv
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
15
Sibir
5 2 0 0 2 0 1 18-20 5
16
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 12-14 5
17
Amur
5 1 1 0 2 0 1 9-12 5
18
Ak Bars
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
19
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 10-18 4
20
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 13-22 4
21
Severstal
5 0 1 1 3 0 0 9-18 4
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 1 4 0 0 7-13 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
8 6 1 0 0 0 1 24-11 15
2
CSKA
7 5 0 0 1 1 0 21-11 11
3
Ak Bars
6 3 1 1 1 0 0 18-12 10
4
Avtomobilist
7 3 1 0 1 1 1 24-17 10
5
Sibir
8 3 1 0 2 0 2 28-28 10
6
Lokomotiv
7 4 0 0 2 0 1 22-16 9
7
Salavat Yulaev
6 4 0 0 2 0 0 21-17 8
8
Metallurg
7 4 0 0 3 0 0 17-14 8
9
Tractor
7 3 0 0 2 1 1 17-13 8
10
Torpedo
7 3 0 0 2 2 0 24-22 8
11
SKA
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
12
HC Spartak
7 2 0 1 3 1 0 21-21 7
13
Jokerit
4 3 0 0 1 0 0 20-7 6
14
HC Dinamo Minsk
6 2 1 0 3 0 0 18-19 6
15
Severstal
6 2 1 0 3 0 0 15-20 6
16
Barys
4 1 0 1 0 1 1 11-11 6
17
Amur
6 2 0 0 3 0 1 10-17 5
18
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
19
HC Dinamo Riga
6 1 0 1 4 0 0 11-12 4
20
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 11-14 4
21
Neftekhimik
7 1 0 1 5 0 0 14-23 4
22
Kunlun RS
4 1 0 0 2 0 1 7-12 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
8 5 0 0 1 1 1 26-20 12
2
CSKA
6 4 0 2 0 0 0 18-9 12
3
HC Dynamo
8 4 1 0 2 0 1 21-19 11
4
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
5
Avtomobilist
6 5 0 0 1 0 0 25-15 10
6
Salavat Yulaev
8 4 0 1 3 0 0 23-22 10
7
Metallurg
6 3 0 2 1 0 0 17-9 10
8
Ak Bars
7 2 1 1 2 1 0 22-19 9
9
Tractor
6 4 0 0 2 0 0 15-11 8
10
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
11
Jokerit
5 3 0 0 1 1 0 13-8 7
12
Severstal
5 1 1 1 1 0 1 9-12 7
13
HC Sochi
6 2 1 0 3 0 0 12-19 6
14
Avangard
6 2 0 0 2 1 1 14-14 6
15
Lokomotiv
4 2 0 0 2 0 0 10-6 4
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 10-21 4
17
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
18
Barys
4 1 0 0 2 1 0 10-13 3
19
Amur
8 0 1 0 6 0 1 13-32 3
20
Sibir
6 1 0 0 5 0 0 14-18 2
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 6-21 2
22
HC Dinamo Riga
4 0 0 0 3 1 0 7-16 1
23
Kunlun RS
8 0 0 0 8 0 0 14-33 0
KHL
Week 6
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide