Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:8
Amur — Neftekhimik Meci incheiat 23 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Neftekhimik

23 februarie 2020, 09:00 (EET)
23 februarie 2020, 09:00 (EET)
0
Arbitru: , Denis Bondar Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Alexander Gulyavtsev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 2,066 -65 1 1
Alexandr Evgrafov
gk. 0 0 0 0
Michal Jordan
df. 1,334 5 11 16
Ondřej Vitásek
df. 1,111 5 5 10
Pavel Turbin
df. 1,000 3 8 11
Valeriy S. Vasiliev
df. 824 6 4 10
Gleb Koryagin
df. 816 2 5 7
Maxim Ignatovich
df. 570 1 4 5
Nikita Aleksandrov
df. 80 0 0 0
Ginek Zogorna
fw. 1,074 11 21 32
Vyacheslav Ushenin
fw. 1,044 6 23 29
Vladislav Ushenin
fw. 1,043 16 17 33
Igor Rudenkov
fw. 904 13 12 25
Alexander Gorshkov
fw. 867 13 9 22
Danil Faizullin
fw. 844 4 12 16
Tomas Zohorna
fw. 843 10 14 24
Denis Golybev
fw. 660 6 8 14
Kirill Rasskazov
fw. 656 8 6 14
Alexander Kuznetsov
fw. 369 2 1 3
Artyom Zhelezkov
fw. 349 2 1 3
Nikita Yazkov
fw. 273 1 3 4
Nu vor juca
Marek Langhamer
gk. 1,414 -53 0 0
Anton Lazarev
fw. 766 1 7 8
Nikita Kamalov
df. 614 2 5 7
Dmitri Korobov
df. 485 2 0 2
Stanislav Katsuba
fw. 377 1 1 2
Maksim Kondratiev
df. 293 0 2 2
Maxim Kapiturov
fw. 229 0 2 2
Igor Velichkin
fw. 152 0 1 1
Evgeny Kiselyov
gk. 106 -6 0 0
Dmitry Shulenin
df. 16 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 1 0 0 0
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 2,293 -97 1 1
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,269 -51 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 1,156 3 20 23
Alexander Bryntsev
df. 1,041 4 5 9
Andrei Sergeyev
df. 857 1 11 12
Evgeny Ryasensky
df. 701 0 6 6
Vitaly Atyushov
df. 477 2 3 5
Alexei Volgin
df. 277 1 0 1
Gleb Semyonov
df. 0 0 0 0
Matt Wait
fw. 1,057 14 19 33
Pavel Kulikov
fw. 962 6 12 18
Marat Khairullin
fw. 928 12 7 19
Zak Mitchell
fw. 903 15 9 24
Pavel Poryadin
fw. 762 13 15 28
Ildar Shiksatdarov
fw. 710 13 6 19
Yacob Berglund
fw. 663 13 12 25
Jonas Enlund
fw. 623 9 9 18
Alexander Chernikov
fw. 594 2 7 9
Timur Sharifyanov
fw. 467 3 1 4
Timur Khafizov
fw. 271 1 4 5
Rafael Bikmullin
fw. 269 5 2 7
Maxim Groshev
fw. 247 1 6 7
Nu vor juca
Rayan Merfi
df. 1,094 8 15 23
Ziyat Paigin
df. 812 5 7 12
Pavel Padakin
fw. 499 3 11 14
Denis Kazionov
fw. 460 4 5 9
Arsen Khisamutdinov
fw. 297 1 2 3
Bulat Shafigullin
fw. 15 0 0 0
Andrey Chivilev
fw. 2 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.28
3.85
2.70
1.91
1.85
2.00
1.74
2.25
3.80
2.70
1.91
1.85
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.02.20
Neftekhimik
Amur
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
KHL 2018-2019
24.10.18
Amur
Neftekhimik
26.09.18
Neftekhimik
Amur
KHL 2017-2018
29.10.17
Amur
Neftekhimik
22.08.17
Neftekhimik
Amur
KHL 2016-2017
21.09.16
Amur
Neftekhimik
4
:
1
11.09.16
Neftekhimik
Amur
1
:
1
3
:
2
S
KHL 2015-2016
09.01.16
Amur
Neftekhimik
2
:
3
17.09.15
Neftekhimik
Amur
3
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
20.02.20
Amur
HC Dinamo Riga
1
:
1
0
:
1
S
PS
17.02.20
Neftekhimik
Amur
V
15.02.20
Torpedo
Amur
V
13.02.20
Vityaz
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
11.02.20
SKA
Amur
I
03.02.20
Admiral
Amur
V
31.01.20
Amur
CSKA
V
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
CS
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
V
22.01.20
Kunlun RS
Amur
I
21.01.20
Kunlun RS
Amur
I
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
PS
13.01.20
Amur
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.01.20
Metallurg
Amur
I
07.01.20
HC Dynamo
Amur
I
05.01.20
Severstal
Amur
I
03.01.20
Lokomotiv
Amur
I
29.12.19
Admiral
Amur
V
27.12.19
Amur
Avtomobilist
3
:
3
1
:
0
S
CS
25.12.19
Amur
Torpedo
V
23.12.19
Amur
HC Dinamo Minsk
V
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
CS
17.12.19
Avtomobilist
Amur
I
09.12.19
Amur
Kunlun RS
I
04.12.19
Amur
Vityaz
2
:
2
0
:
1
S
PS
02.12.19
Amur
Avangard
I
30.11.19
Amur
HC Spartak
V
26.11.19
Jokerit
Amur
I
24.11.19
Barys
Amur
CO
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
I
19.11.19
Amur
Metallurg
V
17.11.19
Amur
Jokerit
V
13.11.19
Amur
SKA
I
01.11.19
Avangard
Amur
I
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
PS
28.10.19
Ak Bars
Amur
I
26.10.19
Tractor
Amur
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
I
17.10.19
Amur
Severstal
V
15.10.19
Amur
Lokomotiv
V
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
10.10.19
Avangard
Amur
I
08.10.19
CSKA
Amur
I
06.10.19
HC Sochi
Amur
V
03.10.19
Amur
Kunlun RS
V
28.09.19
Amur
Sibir
V
26.09.19
Amur
Admiral
I
24.09.19
Amur
Admiral
V
20.09.19
Sibir
Amur
I
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
PO
16.09.19
HC Dinamo Riga
Amur
PO
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
I
11.09.19
Amur
Barys
I
08.09.19
Amur
Tractor
I
07.09.19
Amur
Tractor
PO
05.09.19
Barys
Amur
I
03.09.19
Sibir
Amur
I
Neftekhimik
21.02.20
Metallurg
Neftekhimik
I
17.02.20
Neftekhimik
Amur
I
15.02.20
Neftekhimik
Admiral
V
13.02.20
Neftekhimik
Metallurg
V
11.02.20
Neftekhimik
Lokomotiv
V
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
V
30.01.20
Barys
Neftekhimik
I
28.01.20
Avangard
Neftekhimik
I
26.01.20
Jokerit
Neftekhimik
I
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
V
21.01.20
Neftekhimik
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
PS
16.01.20
Neftekhimik
Tractor
3
:
3
0
:
1
S
PS
12.01.20
Neftekhimik
Vityaz
I
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
V
08.01.20
Neftekhimik
Barys
I
05.01.20
Avtomobilist
Neftekhimik
I
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
V
28.12.19
Neftekhimik
Avangard
I
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
PO
19.12.19
Avtomobilist
Neftekhimik
I
17.12.19
Metallurg
Neftekhimik
3
:
3
1
:
0
S
PS
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
V
27.11.19
Vityaz
Neftekhimik
PO
25.11.19
HC Spartak
Neftekhimik
I
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
I
18.11.19
Neftekhimik
HC Dynamo
I
16.11.19
Neftekhimik
HC Spartak
I
14.11.19
Lokomotiv
Neftekhimik
I
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
V
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
V
30.10.19
Neftekhimik
Amur
3
:
3
1
:
0
S
CS
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
V
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
CO
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
CS
20.10.19
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
17.10.19
Neftekhimik
SKA
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
CO
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
PO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
I
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
I
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
I
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
I
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
CS
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
PS
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
I
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
I
11.09.19
Neftekhimik
Metallurg
V
09.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
PO
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
60 39 3 2 12 3 1 195-95 92
2
SKA
60 28 9 5 13 3 2 169-116 89
3
Jokerit
60 28 8 2 14 4 4 182-155 84
4
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
5
HC Spartak
60 25 4 4 19 6 2 168-139 74
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
60 19 3 4 23 4 7 130-158 63
8
Torpedo
61 21 5 2 27 3 3 162-166 62
9
HC Sochi
60 15 6 4 26 8 1 122-155 59
10
Severstal
61 13 3 7 28 7 3 123-169 56
11
HC Dinamo Riga
60 10 5 1 37 4 3 99-182 39
12
HC Dinamo Minsk
59 10 2 1 35 6 5 124-219 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 36 2 4 12 1 4 170-112 89
2
Avangard
60 30 1 6 14 6 3 161-115 83
3
Barys
60 30 6 1 15 8 0 153-131 82
4
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
5
Sibir
60 25 3 4 22 2 4 131-140 70
6
Salavat Yulaev
60 23 4 1 22 2 8 149-140 66
7
Metallurg
59 20 3 5 23 4 4 135-137 64
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
10
Neftekhimik
59 19 2 4 26 4 4 148-154 58
11
Admiral
60 16 4 6 30 3 1 123-171 56
12
Tractor
60 19 3 2 31 2 3 128-157 53
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
60 28 9 5 13 3 2 169-116 89
2
Jokerit
60 28 8 2 14 4 4 182-155 84
3
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
4
HC Spartak
60 25 4 4 19 6 2 168-139 74
5
Severstal
61 13 3 7 28 7 3 123-169 56
6
HC Dinamo Riga
60 10 5 1 37 4 3 99-182 39
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
60 30 1 6 14 6 3 161-115 83
2
Barys
60 30 6 1 15 8 0 153-131 82
3
Salavat Yulaev
60 23 4 1 22 2 8 149-140 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
6
Admiral
60 16 4 6 30 3 1 123-171 56
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
60 39 3 2 12 3 1 195-95 92
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
60 19 3 4 23 4 7 130-158 63
4
Torpedo
61 21 5 2 27 3 3 162-166 62
5
HC Sochi
60 15 6 4 26 8 1 122-155 59
6
HC Dinamo Minsk
59 10 2 1 35 6 5 124-219 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 36 2 4 12 1 4 170-112 89
2
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
3
Sibir
60 25 3 4 22 2 4 131-140 70
4
Metallurg
59 20 3 5 23 4 4 135-137 64
5
Neftekhimik
59 19 2 4 26 4 4 148-154 58
6
Tractor
60 19 3 2 31 2 3 128-157 53
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
60 39 3 2 12 3 1 195-95 92
2
Ak Bars
59 36 2 4 12 1 4 170-112 89
3
SKA
60 28 9 5 13 3 2 169-116 89
4
Jokerit
60 28 8 2 14 4 4 182-155 84
5
Avangard
60 30 1 6 14 6 3 161-115 83
6
Barys
60 30 6 1 15 8 0 153-131 82
7
HC Dynamo
59 29 5 1 16 3 5 174-137 78
8
HC Spartak
60 25 4 4 19 6 2 168-139 74
9
Avtomobilist
60 22 8 3 19 5 3 161-149 74
10
Sibir
60 25 3 4 22 2 4 131-140 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
60 23 4 1 22 2 8 149-140 66
13
Metallurg
59 20 3 5 23 4 4 135-137 64
14
Vityaz
60 19 3 4 23 4 7 130-158 63
15
Torpedo
61 21 5 2 27 3 3 162-166 62
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Amur
59 19 1 5 25 3 6 125-134 59
18
HC Sochi
60 15 6 4 26 8 1 122-155 59
19
Neftekhimik
59 19 2 4 26 4 4 148-154 58
20
Admiral
60 16 4 6 30 3 1 123-171 56
21
Severstal
61 13 3 7 28 7 3 123-169 56
22
Tractor
60 19 3 2 31 2 3 128-157 53
23
HC Dinamo Riga
60 10 5 1 37 4 3 99-182 39
24
HC Dinamo Minsk
59 10 2 1 35 6 5 124-219 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 3 2 0 0 0 0 20-10 10
2
Barys
5 4 0 0 0 1 0 13-9 9
3
Jokerit
5 3 0 1 0 0 1 17-10 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 22-6 8
5
Severstal
5 2 0 2 1 0 0 13-9 8
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 0 1 15-13 7
7
HC Dynamo
5 2 1 0 1 0 1 16-15 7
8
Amur
5 2 0 1 1 0 1 17-13 7
9
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
10
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-14 6
11
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 16-9 6
12
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 11-13 6
13
Avangard
5 1 0 1 1 1 1 12-12 6
14
HC Sochi
5 0 2 1 2 0 0 9-9 6
15
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
16
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 8-13 5
17
HC Dinamo Riga
5 1 0 1 2 1 0 12-14 5
18
Vityaz
5 0 1 0 1 1 2 9-15 5
19
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 15-15 4
20
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
21
Torpedo
5 1 0 0 2 2 0 9-14 4
22
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 9-23 2
24
Admiral
5 1 0 0 4 0 0 6-23 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
31 15 5 2 6 1 2 92-57 47
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
29 18 0 1 6 1 3 80-55 42
5
Metallurg
30 14 2 3 7 3 1 77-60 42
6
CSKA
29 17 2 0 7 2 1 90-53 41
7
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
8
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
9
Avtomobilist
31 14 4 1 10 2 0 94-80 40
10
Barys
31 14 3 0 8 6 0 77-77 40
11
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
12
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
HC Spartak
31 14 1 2 11 2 1 91-74 37
15
HC Sochi
31 10 5 2 11 3 0 74-80 37
16
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
17
Amur
28 13 0 2 7 1 5 61-54 36
18
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
19
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
20
Severstal
30 8 1 4 10 5 2 61-73 33
21
Admiral
29 10 0 4 12 2 1 67-76 31
22
Tractor
30 9 1 1 15 1 3 70-81 26
23
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
24
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Jokerit
30 13 6 1 6 3 1 88-75 44
3
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
31 16 0 2 8 1 4 88-68 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
HC Dynamo
30 11 3 1 11 1 3 86-82 34
9
Sibir
31 11 2 2 12 1 3 66-80 34
10
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
31 9 1 2 16 2 1 81-93 27
14
Vityaz
31 9 0 1 16 3 2 59-92 25
15
Salavat Yulaev
29 7 2 1 14 0 5 61-77 25
16
Admiral
31 6 4 2 18 1 0 56-95 25
17
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
28 5 1 1 16 4 1 49-72 19
23
HC Dinamo Riga
29 3 3 1 21 0 1 47-104 15
24
HC Dinamo Minsk
30 4 0 0 21 3 2 60-125 13
KHL
Week 22