1:1
Amur — Metallurg Meci incheiat 19 noiembrie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Metallurg

19 noiembrie 2020, 11:00 (EET)
19 noiembrie 2020, 11:00 (EET) Meci incheiat
2 : 1
OT 1:0
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: , Martin Frano

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 918 -37 0 0
Marek Langhamer
gk. 617 -32 0 0
Gleb Koryagin
df. 538 2 7 9
Pavel Turbin
df. 533 0 2 2
Nikita Kamalov
df. 509 2 6 8
Maxim Ignatovich
df. 311 0 3 3
Dominik Mashin
df. 174 0 3 3
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Nikita Zimin
df. 64 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 478 8 8 16
Aleksandr Polunin
fw. 470 4 4 8
Vladislav Ushenin
fw. 381 2 0 2
Alexander Gorshkov
fw. 379 5 6 11
Vyacheslav Ushenin
fw. 377 0 6 6
Denis Golybev
fw. 350 2 5 7
Valentin Pyanov
fw. 301 5 2 7
Tomas Zohorna
fw. 291 5 7 12
Ginek Zogorna
fw. 247 1 8 9
Kirill Rasskazov
fw. 238 6 2 8
Dmitriy Lugin
fw. 187 1 6 7
Vladimir Mikhasyonok
fw. 54 0 1 1
Nu vor juca
Valeriy S. Vasiliev
df. 442 2 4 6
Yuri Sergiyenko
df. 311 2 2 4
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Danil Faizullin
fw. 265 0 2 2
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Alexander P. Sharov
fw. 207 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 175 2 2 4
Dmitry Arkhipov
fw. 128 1 2 3
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 10 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 735 -20 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 529 -20 0 0
Egor Yakovlev.
df. 600 3 10 13
Artyom Zemchyonok
df. 447 0 5 5
Artem Minulin
df. 432 0 1 1
Nikita Khlystov
df. 254 0 4 4
Ilya Nikolayev
df. 97 0 1 1
Vadim Antipin
df. 91 0 1 1
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 504 4 15 19
Taylor Beck
fw. 427 7 11 18
Harri Pesonen
fw. 416 6 7 13
Andrei Chibisov
fw. 401 4 10 14
Nikolai Prokhorkin
fw. 372 5 5 10
Maxim Karpov
fw. 357 4 8 12
Juho Lammikko
fw. 349 6 2 8
Igor Shvyryov
fw. 251 2 2 4
Sergei Mozyakin
fw. 205 4 2 6
Yegor Korobkin
fw. 199 1 0 1
Bogdan Potekhin
fw. 141 0 1 1
Arkhip Nekolenko
fw. 115 1 0 1
Dennis Rasmussen
fw. 55 0 0 0
Nu vor juca
Grigory Dronov
df. 444 0 6 6
Andrej Nestrasil
fw. 419 7 5 12
Mikhail Pashnin
df. 335 1 1 2
Semyon Koshelev
fw. 303 7 1 8
Vitaly Menshikov
df. 244 1 1 2
Yegor Martynov
df. 242 3 3 6
Artyom Zagidulin
gk. 226 -16 0 0
Yuriy Platonov
fw. 74 1 1 2
Gleb Nosov
gk. 71 -3 0 0
Danila Yurov
fw. 53 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 51 0 0 0
Vladislav Semin
df. 50 0 0 0
Edgar Varagyan
fw. 25 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.35
3.75
1.97
1.87
1.91
2.04
3.90
3.10
2.35
1.57
3.15
4.30
2.00
3.05
4.15
2.02
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
09.09.20
Metallurg
Amur
KHL 2019-2020
09.01.20
Metallurg
Amur
19.11.19
Amur
Metallurg
KHL 2018-2019
04.11.18
Metallurg
Amur
07.10.18
Amur
Metallurg
KHL 2017-2018
10.10.17
Amur
Metallurg
01.09.17
Metallurg
Amur
KHL 2016-2017
21.10.16
Amur
Metallurg
1
:
5
04.09.16
Metallurg
Amur
4
:
1
KHL 2015-2016
03.01.16
Amur
Metallurg
0
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
Metallurg
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
CS
15.11.20
Sibir
Metallurg
I
10.11.20
Tractor
Metallurg
PO
01.11.20
Metallurg
Tractor
V
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
PO
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
V
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 17 1 2 4 3 0 88-55 43
2
SKA
27 15 1 0 8 1 2 82-61 35
3
Lokomotiv
25 13 2 2 6 1 1 72-41 36
4
HC Spartak
26 9 3 1 8 4 1 72-72 31
5
HC Dynamo
25 11 2 0 8 2 2 69-63 30
6
HC Dinamo Minsk
25 10 2 2 9 1 1 69-65 30
7
Severstal
25 8 3 2 10 1 1 54-67 28
8
Vityaz
26 8 2 2 13 0 1 72-80 25
9
Jokerit
19 9 2 0 7 1 0 63-49 23
10
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
11
HC Dinamo Riga
23 2 0 1 16 2 2 36-69 10
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
28 17 1 1 7 1 1 76-50 40
2
Avangard
26 14 1 0 5 3 3 74-54 36
3
Ak Bars
27 13 2 3 5 3 1 79-60 40
4
Avtomobilist
25 13 3 1 5 1 2 84-60 37
5
Metallurg
27 12 0 4 9 2 0 71-61 34
6
Salavat Yulaev
28 11 2 3 10 2 0 84-81 34
7
Sibir
28 10 1 0 14 0 3 73-85 25
8
Barys
23 6 3 1 8 3 2 50-61 25
9
Torpedo
25 6 2 2 11 3 1 65-76 24
10
Amur
28 7 2 1 16 0 2 60-85 22
11
Neftekhimik
25 6 1 1 17 0 0 53-86 16
12
Kunlun RS
25 5 0 0 18 1 1 55-88 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 15 1 0 8 1 2 82-61 35
2
HC Spartak
26 9 3 1 8 4 1 72-72 31
3
Severstal
25 8 3 2 10 1 1 54-67 28
4
Vityaz
26 8 2 2 13 0 1 72-80 25
5
Jokerit
19 9 2 0 7 1 0 63-49 23
6
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 14 1 0 5 3 3 74-54 36
2
Salavat Yulaev
28 11 2 3 10 2 0 84-81 34
3
Sibir
28 10 1 0 14 0 3 73-85 25
4
Barys
23 6 3 1 8 3 2 50-61 25
5
Amur
28 7 2 1 16 0 2 60-85 22
6
Kunlun RS
25 5 0 0 18 1 1 55-88 12
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 17 1 2 4 3 0 88-55 43
2
Lokomotiv
25 13 2 2 6 1 1 72-41 36
3
HC Dynamo
25 11 2 0 8 2 2 69-63 30
4
HC Dinamo Minsk
25 10 2 2 9 1 1 69-65 30
5
HC Dinamo Riga
23 2 0 1 16 2 2 36-69 10
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
28 17 1 1 7 1 1 76-50 40
2
Ak Bars
27 13 2 3 5 3 1 79-60 40
3
Avtomobilist
25 13 3 1 5 1 2 84-60 37
4
Metallurg
27 12 0 4 9 2 0 71-61 34
5
Torpedo
25 6 2 2 11 3 1 65-76 24
6
Neftekhimik
25 6 1 1 17 0 0 53-86 16
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 17 1 2 4 3 0 88-55 43
2
Tractor
28 17 1 1 7 1 1 76-50 40
3
Ak Bars
27 13 2 3 5 3 1 79-60 40
4
Avtomobilist
25 13 3 1 5 1 2 84-60 37
5
Avangard
26 14 1 0 5 3 3 74-54 36
6
Lokomotiv
25 13 2 2 6 1 1 72-41 36
7
SKA
27 15 1 0 8 1 2 82-61 35
8
Metallurg
27 12 0 4 9 2 0 71-61 34
9
Salavat Yulaev
28 11 2 3 10 2 0 84-81 34
10
HC Spartak
26 9 3 1 8 4 1 72-72 31
11
HC Dynamo
25 11 2 0 8 2 2 69-63 30
12
HC Dinamo Minsk
25 10 2 2 9 1 1 69-65 30
13
Severstal
25 8 3 2 10 1 1 54-67 28
14
Sibir
28 10 1 0 14 0 3 73-85 25
15
Vityaz
26 8 2 2 13 0 1 72-80 25
16
Barys
23 6 3 1 8 3 2 50-61 25
17
Torpedo
25 6 2 2 11 3 1 65-76 24
18
Jokerit
19 9 2 0 7 1 0 63-49 23
19
Amur
28 7 2 1 16 0 2 60-85 22
20
HC Sochi
25 6 1 0 14 2 2 50-82 18
21
Neftekhimik
25 6 1 1 17 0 0 53-86 16
22
Kunlun RS
25 5 0 0 18 1 1 55-88 12
23
HC Dinamo Riga
23 2 0 1 16 2 2 36-69 10
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 4 1 0 0 0 0 13-6 10
2
HC Spartak
5 2 3 0 0 0 0 20-11 10
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 18-9 8
4
SKA
5 3 1 0 1 0 0 17-5 8
5
HC Dynamo
5 3 0 0 0 1 1 14-11 8
6
Avtomobilist
5 2 2 0 1 0 0 13-8 8
7
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 21-12 7
8
Avangard
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
9
Salavat Yulaev
5 1 2 0 1 1 0 16-14 7
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 16-10 6
11
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 16-12 6
12
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 10-14 6
13
Amur
5 2 1 0 2 0 0 12-10 6
14
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 14-16 5
15
Barys
5 2 0 0 2 0 1 9-15 5
16
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 12-13 5
17
Metallurg
5 1 0 1 2 1 0 10-11 5
18
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 12-20 4
20
Jokerit
5 0 2 0 3 0 0 14-20 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 9-15 3
22
Vityaz
5 0 1 0 4 0 0 10-23 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 4 1 0 11-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
15 11 0 0 1 3 0 51-25 25
2
Avangard
12 9 1 0 0 0 2 40-20 22
3
Ak Bars
13 8 1 1 1 1 1 38-23 22
4
Lokomotiv
13 7 1 1 3 0 1 41-25 19
5
Tractor
12 7 1 0 2 1 1 36-20 18
6
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
7
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
8
Avtomobilist
11 5 2 0 1 1 2 38-24 17
9
Torpedo
13 6 0 0 3 3 1 42-40 16
10
Metallurg
14 7 0 0 6 1 0 36-33 15
11
SKA
14 6 1 0 6 0 1 37-35 15
12
Salavat Yulaev
12 5 1 1 4 1 0 36-35 15
13
HC Dynamo
12 5 1 0 4 1 1 37-32 14
14
Amur
14 6 0 0 7 0 1 32-32 13
15
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
16
Severstal
14 5 1 0 8 0 0 29-40 12
17
Barys
11 3 0 1 3 2 2 25-29 12
18
Jokerit
9 5 0 0 4 0 0 33-21 10
19
Kunlun RS
9 4 0 0 4 0 1 26-28 9
20
Vityaz
14 3 0 1 9 0 1 34-52 9
21
Neftekhimik
14 2 1 1 10 0 0 29-46 8
22
HC Dinamo Riga
13 2 0 1 8 1 1 22-27 8
23
HC Sochi
12 2 0 0 6 2 2 24-40 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
2
SKA
13 9 0 0 2 1 1 45-26 20
3
Avtomobilist
14 8 1 1 4 0 0 46-36 20
4
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
5
Metallurg
13 5 0 4 3 1 0 35-28 19
6
CSKA
12 6 1 2 3 0 0 37-30 18
7
Ak Bars
14 5 1 2 4 2 0 41-37 18
8
Lokomotiv
12 6 1 1 3 1 0 31-16 17
9
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
10
HC Dynamo
13 6 1 0 4 1 1 32-31 16
11
Vityaz
12 5 2 1 4 0 0 38-28 16
12
Severstal
11 3 2 2 2 1 1 25-27 16
13
Avangard
14 5 0 0 5 3 1 34-34 14
14
HC Spartak
11 5 1 0 4 0 1 27-30 13
15
Jokerit
10 4 2 0 3 1 0 30-28 13
16
Barys
12 3 3 0 5 1 0 25-32 13
17
HC Sochi
13 4 1 0 8 0 0 26-42 10
18
Amur
14 1 2 1 9 0 1 28-53 9
19
Neftekhimik
11 4 0 0 7 0 0 24-40 8
20
Torpedo
12 0 2 2 8 0 0 23-36 8
21
Sibir
12 3 0 0 8 0 1 28-35 7
22
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
23
HC Dinamo Riga
10 0 0 0 8 1 1 14-42 2
KHL
Week 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide