Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Kunlun RS 13 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Amur – Kunlun RS

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I
Kunlun RS
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V

Meciurile head-to-head: Amur — Kunlun RS

KHL 2022-2023
04.09.22
Kunlun RS
Amur
KHL 2021-2022
15.11.21
Kunlun RS
Amur
23.09.21
Kunlun RS
Amur
KHL 2020-2021
19.01.21
Kunlun RS
Amur
12.01.21
Amur
Kunlun RS
10.01.21
Amur
Kunlun RS
24.11.20
Kunlun RS
Amur
KHL 2019-2020
22.01.20
Kunlun RS
Amur
21.01.20
Kunlun RS
Amur
09.12.19
Amur
Kunlun RS
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-6 10
2
HC Spartak
5 4 0 0 0 1 0 10-6 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 15-7 8
4
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
HC Dinamo Minsk
5 2 1 1 1 0 0 20-13 8
6
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 18-18 7
7
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 10-5 7
8
Torpedo
4 3 0 0 1 0 0 20-11 6
9
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 16-17 6
11
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
12
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
13
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 10-9 5
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
15
Ak Bars
4 1 1 0 1 1 0 9-7 5
16
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
17
Tractor
5 0 1 1 3 0 0 11-16 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 5-12 3
19
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
20
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
21
Neftekhimik
5 0 0 0 4 1 0 11-23 1
22
Avangard
4 0 0 0 4 0 0 8-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-6 10
2
HC Spartak
5 4 0 0 0 1 0 10-6 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 15-7 8
4
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
HC Dinamo Minsk
5 2 1 1 1 0 0 20-13 8
6
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 18-18 7
7
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 10-5 7
8
Torpedo
4 3 0 0 1 0 0 20-11 6
9
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 16-17 6
11
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
12
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
13
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 10-9 5
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
15
Ak Bars
4 1 1 0 1 1 0 9-7 5
16
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
17
Tractor
5 0 1 1 3 0 0 11-16 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 5-12 3
19
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
20
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
21
Neftekhimik
5 0 0 0 4 1 0 11-23 1
22
Avangard
4 0 0 0 4 0 0 8-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
2
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
3
Avtomobilist
3 3 0 0 0 0 0 12-7 6
4
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
5
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
6
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
7
CSKA
3 1 1 0 1 0 0 12-11 4
8
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
9
Metallurg
3 0 1 0 0 2 0 9-10 4
10
Sibir
2 1 0 0 0 0 1 6-3 3
11
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
12
Ak Bars
2 0 1 0 0 1 0 4-4 3
13
Admiral
1 1 0 0 0 0 0 3-1 2
14
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 6-6 2
15
Severstal
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
16
Salavat Yulaev
2 1 0 0 1 0 0 4-5 2
17
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
18
Tractor
3 0 1 0 2 0 0 6-11 2
19
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 3-8 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
3 2 0 0 1 0 0 7-6 4
2
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-3 4
3
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
4
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
5
Sibir
3 1 0 1 1 0 0 4-2 4
6
Lokomotiv
3 1 0 0 1 1 0 9-8 3
7
HC Spartak
2 1 0 0 0 1 0 4-3 3
8
Salavat Yulaev
3 1 0 0 1 1 0 8-8 3
9
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
10
SKA
1 1 0 0 0 0 0 4-1 2
11
Ak Bars
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
12
Torpedo
1 1 0 0 0 0 0 3-2 2
13
CSKA
2 1 0 0 1 0 0 4-6 2
14
Metallurg
2 1 0 0 1 0 0 7-10 2
15
Tractor
2 0 0 1 1 0 0 5-5 2
16
Avtomobilist
2 0 0 0 1 1 0 6-11 1
17
Neftekhimik
3 0 0 0 2 1 0 8-15 1
18
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
19
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Kunlun RS
2 0 0 0 2 0 0 1-7 0
22
Avangard
4 0 0 0 4 0 0 8-17 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-6 10
2
HC Spartak
5 4 0 0 0 1 0 10-6 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 15-7 8
4
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
HC Dinamo Minsk
5 2 1 1 1 0 0 20-13 8
6
Torpedo
4 3 0 0 1 0 0 20-11 6
7
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
8
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 16-17 6
9
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
10
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 5-12 3
11
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 18-18 7
2
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 10-5 7
3
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
4
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 10-9 5
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
6
Ak Bars
4 1 1 0 1 1 0 9-7 5
7
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
8
Tractor
5 0 1 1 3 0 0 11-16 4
9
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
10
Neftekhimik
5 0 0 0 4 1 0 11-23 1
11
Avangard
4 0 0 0 4 0 0 8-17 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-6 10
2
HC Spartak
5 4 0 0 0 1 0 10-6 9
3
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
Torpedo
4 3 0 0 1 0 0 20-11 6
5
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 10-5 7
2
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 10-9 5
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
4
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
5
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
6
Avangard
4 0 0 0 4 0 0 8-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 15-7 8
2
HC Dinamo Minsk
5 2 1 1 1 0 0 20-13 8
3
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
4
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 16-17 6
5
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 18-18 7
2
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 16-20 6
3
Ak Bars
4 1 1 0 1 1 0 9-7 5
4
Tractor
5 0 1 1 3 0 0 11-16 4
5
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 5-12 3
6
Neftekhimik
5 0 0 0 4 1 0 11-23 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 3 -5 0 0
Janis Kalnins
gk. 2 -7 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Alexandr Evgrafov
gk. 0 0 0 0
Gleb Koryagin
df. 4 0 1 1
Michal Jordan
df. 4 1 1 2
Pavel Turbin
df. 4 0 0 0
Rafael Batyrshin
df. 4 0 0 0
Ruslan Pedan
df. 3 0 2 2
Viktor Baldaev
df. 3 0 1 1
Alexander Gopienko
df. 1 0 0 0
Yelisei Minayev
df. 1 0 0 0
Anatoly Elizarov
df. 0 0 0 0
Artem Alyaev
df. 0 0 0 0
Cam Lee
df. 0 0 0 0
Ilya Dervuk
df. 0 0 0 0
Sergei Tereshchenko
df. 0 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 4 1 0 1
Andrew Calof
fw. 4 1 0 1
Igor Rudenkov
fw. 4 1 2 3
Ivan Nikolishin
fw. 4 2 3 5
Pavel Makhanovsky
fw. 4 0 1 1
Viktor Komarov
fw. 4 0 0 0
Vladislav Barulin
fw. 4 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 4 1 0 1
Sergei Lapin
fw. 3 0 0 0
Yaroslav Likhachev
fw. 3 2 0 2
Alexander Protapovich
fw. 2 0 0 0
Andrey Alekseev
fw. 2 0 0 0
Kirill Slepets
fw. 2 0 1 1
Sergey Monahov
fw. 2 0 0 0
Vladislav Kaletnik
fw. 2 1 0 1
Ignat Korotkikh
fw. 1 0 0 0
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 0 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 0 0 0 0
Artyom Antipov
fw. 0 0 0 0
Vadim Pereskokov
fw. 0 0 0 0
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 3 -5 0 0
Matt Jurusik
gk. 2 -5 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Dmitry Kostenko
df. 5 0 0 0
Doyle Somerby
df. 5 0 0 0
Jeik Chelios
df. 5 0 0 0
Kyle Wood
df. 5 1 2 3
Vincent LoVerde
df. 5 0 0 0
Zac Leslie
df. 5 0 2 2
Jaison Fram
df. 4 0 0 0
Brandon Davidson
df. 0 0 0 0
Liam Ross
df. 0 0 0 0
Ty Schultz
df. 0 0 0 0
Brandon Yip
fw. 5 0 3 3
Brett Pollock
fw. 5 0 0 0
Cory Kane
fw. 5 0 0 0
Ethan Werek
fw. 5 0 0 0
Lukas Lockhart
fw. 5 0 0 0
Parker Foo
fw. 5 2 0 2
Tyler Wong
fw. 5 0 1 1
Garet Hunt
fw. 4 0 0 0
Jack Rodewald
fw. 4 1 0 1
Matteo Gennaro
fw. 4 0 0 0
Cliff Pu
fw. 3 1 1 2
Kristian Afanasyev
fw. 3 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 2 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 2 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 2 0 0 0
Zecen Zhang
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului