Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
Amur — Jokerit Meci incheiat 19 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
25 februarie 2021, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Jokerit

19 octombrie 2020, 12:00 (EEST)
19 octombrie 2020, 12:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: Anton Gofman, Evgeny Gamalei

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 543 -24 0 0
Marek Langhamer
gk. 395 -23 0 0
Gleb Koryagin
df. 346 2 3 5
Pavel Turbin
df. 330 0 1 1
Nikita Kamalov
df. 310 1 3 4
Valeriy S. Vasiliev
df. 285 1 2 3
Maxim Ignatovich
df. 226 0 2 2
Michal Jordan
df. 148 0 1 1
Nikita Zimin
df. 38 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 316 1 1 2
Vladimir Butuzov
fw. 306 3 4 7
Vladislav Ushenin
fw. 253 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 251 0 4 4
Alexander Gorshkov
fw. 237 4 4 8
Nail Yakupov
fw. 235 1 5 6
Denis Golybev
fw. 216 1 2 3
Alexander Kuznetsov
fw. 179 3 1 4
Tomas Zohorna
fw. 172 3 2 5
Valentin Pyanov
fw. 170 2 2 4
Artur Gizdatullin
fw. 108 2 1 3
Kirill Rasskazov
fw. 80 4 0 4
Nu vor juca
Yuri Sergiyenko
df. 201 0 1 1
Danil Faizullin
fw. 184 0 2 2
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Evgeny Kiselyov
gk. 152 -12 0 0
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Ginek Zogorna
fw. 109 0 4 4
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Nikita Aleksandrov
df. 57 0 0 0
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Ignat Korotkikh
fw. 0 0 0 0
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 359 -13 0 0
Janis Kalnins
gk. 357 -11 0 0
Mikko Lehtonen
df. 270 6 8 14
David Sklenicka
df. 228 2 3 5
Viktor Lev
df. 191 1 5 6
Alex Grant
df. 149 1 1 2
Tommi Kivisto
df. 141 1 1 2
Niklas Friman
df. 81 0 2 2
Brian O'Neill
fw. 239 2 10 12
Jordan Shreder
fw. 205 4 6 10
Eeli Tolvanen
fw. 173 2 5 7
Veli-Matti Savinainen
fw. 169 5 3 8
Iiro Pakarinen
fw. 166 4 2 6
Marko Anttila
fw. 160 2 4 6
John Norman
fw. 152 3 5 8
Henrik Haapala
fw. 138 1 3 4
Antti Pihlstrom
fw. 122 0 1 1
Saku Mäenalanen
fw. 117 1 3 4
Henri Ikonen
fw. 58 0 2 2
Julius Junttila
fw. 44 0 0 0
Nu vor juca
Jonathan Pudas
df. 213 1 4 5
Nicklas Jensen
fw. 180 9 3 12
Jesse Joensuu
fw. 154 1 4 5
Jakub Krejčík
df. 108 1 0 1
Peter Regin
fw. 71 1 1 2
Aleksi Halme
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
5.50
4.50
1.50
2.17
1.67
6.00
4.50
1.44
1.91
1.85
6.00
5.00
1.43
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
26.11.19
Jokerit
Amur
17.11.19
Amur
Jokerit
KHL 2018-2019
17.01.19
Amur
Jokerit
4
:
4
1
:
3
S
05.09.18
Jokerit
Amur
KHL 2017-2018
29.11.17
Jokerit
Amur
11.09.17
Amur
Jokerit
KHL 2016-2017
15.01.17
Amur
Jokerit
3
:
2
07.11.16
Jokerit
Amur
2
:
2
2
:
1
S
KHL 2015-2016
16.01.16
Jokerit
Amur
2
:
2
1
:
0
S
14.09.15
Amur
Jokerit
2
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
Jokerit
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
3
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
13 9 0 0 3 1 0 48-25 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
9
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
10
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
4
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
5
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Sibir
18 4 1 0 10 0 3 50-61 13
10
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
11
Amur
18 3 1 1 11 0 2 33-63 12
12
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
2
Jokerit
13 9 0 0 3 1 0 48-25 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
5
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
6
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Sibir
18 4 1 0 10 0 3 50-61 13
5
Amur
18 3 1 1 11 0 2 33-63 12
6
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
2
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
4
Ak Bars
18 6 2 3 3 3 1 51-40 26
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
SKA
18 10 0 0 5 1 2 53-47 23
7
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
8
Salavat Yulaev
19 8 0 3 7 1 0 59-57 23
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
13 9 0 0 3 1 0 48-25 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
15
Vityaz
15 4 1 2 7 0 1 47-43 15
16
Torpedo
16 4 0 2 7 2 1 43-49 15
17
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
18
Sibir
18 4 1 0 10 0 3 50-61 13
19
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
20
Amur
18 3 1 1 11 0 2 33-63 12
21
HC Sochi
15 3 1 0 9 0 2 29-52 10
22
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
23
Kunlun RS
15 2 0 0 12 0 1 30-56 5
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 13-7 10
2
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 22-11 8
3
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
4
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
5
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
6
Ak Bars
5 1 0 1 0 2 1 11-9 7
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Amur
5 2 0 1 2 0 0 12-15 6
9
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
10
HC Spartak
5 2 0 0 1 2 0 13-16 6
11
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 17-16 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 11-13 5
16
Salavat Yulaev
5 0 0 2 2 1 0 15-18 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 11-20 3
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 14-21 2
22
Sibir
5 0 0 0 3 0 2 10-18 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
5
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
6
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
7
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
8
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
9
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
10
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
11
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
12
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
13
Sibir
9 3 1 0 3 0 2 31-32 10
14
SKA
8 4 0 0 3 0 1 22-23 9
15
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
16
Amur
7 3 0 0 3 0 1 13-18 7
17
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
18
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
19
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
20
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
8 1 0 0 5 0 2 14-29 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
6
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
7
Salavat Yulaev
10 4 0 2 4 0 0 30-30 12
8
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
9
Ak Bars
9 2 1 2 2 2 0 27-24 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
6 4 0 0 1 1 0 17-11 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
7 2 1 1 3 0 0 25-19 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
19
HC Spartak
6 2 0 0 4 0 0 9-21 4
20
Torpedo
7 0 0 2 5 0 0 14-22 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8