6:2
Amur — HC Spartak Meci incheiat 3 decembrie 2020
Urmatorul meci pentru Amur
5 decembrie, 09:00
 
Amur
HC Sochi
Urmatorul meci pentru HC Spartak
7 decembrie, 18:30
 
HC Spartak
Jokerit
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — HC Spartak

3 decembrie 2020, 11:00 (EET)
3 decembrie 2020, 11:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Jan Hribik

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 1,035 -43 0 0
Marek Langhamer
gk. 798 -40 0 0
Pavel Turbin
df. 635 1 4 5
Nikita Kamalov
df. 606 2 7 9
Gleb Koryagin
df. 605 2 7 9
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Sergei Tereshchenko
df. 261 3 2 5
Dominik Mashin
df. 260 1 3 4
Nikita Zimin
df. 82 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 554 8 8 16
Aleksandr Polunin
fw. 546 5 6 11
Alexander Gorshkov
fw. 452 8 7 15
Denis Golybev
fw. 433 2 8 10
Vladislav Ushenin
fw. 420 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 419 0 6 6
Tomas Zohorna
fw. 380 5 9 14
Valentin Pyanov
fw. 378 6 3 9
Ginek Zogorna
fw. 332 4 9 13
Danil Faizullin
fw. 312 0 2 2
Kirill Rasskazov
fw. 292 6 3 9
Dmitry Arkhipov
fw. 156 1 2 3
Nu vor juca
Valeriy S. Vasiliev
df. 481 2 4 6
Maxim Ignatovich
df. 364 0 4 4
Yuri Sergiyenko
df. 350 2 3 5
Dmitriy Lugin
fw. 252 2 9 11
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Alexander P. Sharov
fw. 214 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 175 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Vladimir Mikhasyonok
fw. 92 1 1 2
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 10 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 1,147 -42 1 1
Alexander Trushkov
gk. 199 -9 1 1
Yakov Rylov
df. 579 1 5 6
Andrei Zubarev
df. 530 1 2 3
Emil Djuse
df. 390 2 11 13
Evgeny Kulik
df. 254 0 3 3
Nikita Sokolov
df. 181 1 0 1
Atrem Serikov
df. 158 1 0 1
Alexey Grishin
df. 22 0 0 0
Aleksey Yegorov
df. 10 0 0 0
Sergei Shirokov
fw. 536 13 8 21
Jori Lehterya
fw. 532 5 27 32
Lukas Radil
fw. 526 15 4 19
Maxim Tsyplakov
fw. 463 5 3 8
Artyom Fyodorov
fw. 458 5 9 14
Martin Bakos
fw. 407 8 6 14
Mikhail Yunkov
fw. 396 1 7 8
Anatoly Nikontsev
fw. 329 4 3 7
Roman Lyubimov
fw. 272 2 2 4
Ilya Tataluyev
fw. 246 6 1 7
Ilya Zubov
fw. 198 2 2 4
Maxim Mayorov
fw. 100 0 1 1
Nu vor juca
Nikita Bespalov
gk. 481 -27 0 0
Robin Hanzl
fw. 425 3 11 14
Dmitriy Vishnevskiy
df. 395 2 6 8
Damir Musin
df. 295 0 2 2
Andrey Kuteykin
df. 219 1 2 3
Nikita Pivtsakin
df. 188 1 0 1
Zakhar Shablovsky
fw. 180 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 161 1 2 3
Ilya Arkalov
fw. 130 0 0 0
Anton Zlobin
fw. 111 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 87 0 1 1
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Mihail Kotlyarevski
fw. 78 0 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Yury Kozlovsky
df. 50 0 0 0
Danil Avershin
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
26.09.20
HC Spartak
Amur
KHL 2019-2020
30.11.19
Amur
HC Spartak
12.10.19
HC Spartak
Amur
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2018-2019
21.11.18
Amur
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
02.09.18
HC Spartak
Amur
KHL 2017-2018
28.12.17
Amur
HC Spartak
25.09.17
HC Spartak
Amur
KHL 2016-2017
04.10.16
Amur
HC Spartak
3
:
1
10.09.16
HC Spartak
Amur
1
:
0
KHL 2015-2016
20.01.16
HC Spartak
Amur
2
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
28.11.20
HC Dynamo
Amur
I
26.11.20
Avangard
Amur
I
24.11.20
Kunlun RS
Amur
V
22.11.20
SKA
Amur
I
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
HC Spartak
01.12.20
Sibir
HC Spartak
I
29.11.20
Barys
HC Spartak
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
V
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
I
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
PS
18.11.20
HC Spartak
Severstal
CO
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
CO
01.11.20
HC Spartak
Avangard
CO
29.10.20
HC Spartak
CSKA
PO
27.10.20
HC Spartak
Severstal
I
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
4
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
5
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
8
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
4
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
3
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
5
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
6
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
7
Tractor
32 17 2 1 10 1 1 85-65 42
8
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
11
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
31 10 3 1 11 4 2 81-86 34
14
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
17
Sibir
32 13 1 0 15 0 3 83-89 31
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
31 7 1 0 18 3 2 59-101 21
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
4
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
5
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
6
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
7
Metallurg
5 3 0 0 1 0 1 19-15 7
8
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
9
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
10
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
15
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 10-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-16 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
7
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
8
Sibir
17 8 1 0 6 0 2 47-50 20
9
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
10
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
11
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
12
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
13
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
16
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
17
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
18
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
4
Tractor
18 10 0 1 7 0 0 43-37 22
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
8
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
9
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
16 6 1 0 7 0 2 36-44 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
16 4 1 0 10 1 0 28-50 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide