Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — HC Dynamo 8 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Amur — HC Dynamo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
4.25
4.10
1.65
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Amur – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I
HC Dynamo
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V

Meciurile head-to-head: Amur — HC Dynamo

KHL 2022-2023
29.09.22
HC Dynamo
Amur
KHL 2021-2022
05.11.21
HC Dynamo
Amur
12.09.21
Amur
HC Dynamo
KHL 2020-2021
28.11.20
HC Dynamo
Amur
14.09.20
Amur
HC Dynamo
KHL 2019-2020
07.01.20
HC Dynamo
Amur
21.10.19
Amur
HC Dynamo
KHL 2018-2019
22.12.18
Amur
HC Dynamo
03.12.18
HC Dynamo
Amur
KHL 2017-2018
18.11.17
Amur
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 2 1 0 1 100-48 51
2
Lokomotiv
27 15 1 2 6 1 2 71-52 39
3
CSKA
26 14 2 1 4 3 2 82-58 39
4
Salavat Yulaev
27 14 0 3 5 2 3 74-48 39
5
Metallurg
27 16 1 0 7 3 0 84-67 37
6
HC Dynamo
27 13 1 2 7 0 4 69-52 36
7
Avtomobilist
26 13 2 1 8 1 1 80-67 34
8
Torpedo
27 13 1 2 10 1 0 72-60 33
9
Sibir
29 8 2 5 11 2 1 69-66 33
10
Admiral
27 7 2 5 9 2 2 52-55 32
11
Vityaz
27 8 2 2 9 1 5 66-65 30
12
Avangard
27 12 1 0 11 1 2 74-74 29
13
HC Dinamo Minsk
27 7 3 2 11 3 1 69-75 28
14
Ak Bars
26 6 5 1 10 3 1 59-62 28
15
Tractor
28 9 2 1 13 2 1 63-74 27
16
HC Spartak
28 8 2 1 12 4 1 52-74 27
17
Severstal
27 6 1 3 11 2 4 75-84 26
18
Barys
27 10 1 1 14 0 1 59-81 25
19
Kunlun RS
29 7 2 1 16 1 2 63-84 23
20
Neftekhimik
26 6 3 1 15 1 0 64-86 21
21
Amur
25 5 2 1 13 2 2 47-73 20
22
HC Sochi
25 3 0 0 17 4 1 51-90 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 1 0 0 0 14-3 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 22-13 10
3
Avangard
5 3 1 0 0 1 0 15-8 9
4
Admiral
5 3 1 0 0 1 0 10-5 9
5
CSKA
5 3 0 0 0 1 1 16-10 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 0 2 14-8 8
7
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
8
Ak Bars
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
9
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 10-9 6
10
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 13-13 5
11
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 12-12 5
12
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
13
Sibir
5 1 0 1 2 1 0 12-11 5
14
Amur
5 1 0 1 2 1 0 12-12 5
15
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
16
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 8-12 4
18
Severstal
5 0 0 1 2 1 1 11-19 4
19
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-20 2
20
Neftekhimik
5 0 1 0 4 0 0 12-18 2
21
HC Sochi
5 0 0 0 3 1 1 12-24 2
22
HC Spartak
5 0 0 0 5 0 0 11-20 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 55-26 31
2
Avtomobilist
15 11 0 1 2 0 1 52-30 25
3
Torpedo
14 10 0 1 2 1 0 50-29 23
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-30 20
5
HC Dynamo
15 8 0 1 4 0 2 45-30 20
6
CSKA
13 7 2 0 2 1 1 45-31 20
7
Lokomotiv
13 8 0 1 3 0 1 30-21 19
8
Barys
14 8 1 0 5 0 0 36-33 18
9
Vityaz
15 5 1 2 5 1 1 36-35 18
10
Tractor
16 6 2 0 7 1 0 32-37 17
11
Sibir
13 6 0 2 4 0 1 38-31 17
12
Kunlun RS
16 4 2 1 6 1 2 39-45 17
13
Ak Bars
14 3 3 1 4 3 0 33-32 17
14
Avangard
10 6 1 0 1 1 1 30-18 16
15
Salavat Yulaev
12 5 0 2 3 0 2 32-21 16
16
HC Dinamo Minsk
12 5 1 1 4 1 0 38-35 15
17
Admiral
12 3 1 3 4 0 1 22-23 15
18
Severstal
12 3 0 2 4 2 1 37-37 13
19
HC Spartak
15 4 1 0 8 2 0 27-46 12
20
Neftekhimik
12 3 2 1 6 0 0 30-33 12
21
Amur
11 4 0 0 4 1 2 24-29 11
22
HC Sochi
13 2 0 0 9 2 0 24-43 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
15 9 0 1 2 2 1 42-27 23
2
SKA
11 8 1 1 1 0 0 45-22 20
3
Lokomotiv
14 7 1 1 3 1 1 41-31 20
4
CSKA
13 7 0 1 2 2 1 37-27 19
5
Metallurg
14 8 0 0 5 1 0 39-37 17
6
Admiral
15 4 1 2 5 2 1 30-32 17
7
HC Dynamo
12 5 1 1 3 0 2 24-22 16
8
Sibir
16 2 2 3 7 2 0 31-35 16
9
HC Spartak
13 4 1 1 4 2 1 25-28 15
10
Avangard
17 6 0 0 10 0 1 44-56 13
11
Severstal
15 3 1 1 7 0 3 38-47 13
12
HC Dinamo Minsk
15 2 2 1 7 2 1 31-40 13
13
Vityaz
12 3 1 0 4 0 4 30-30 12
14
Ak Bars
12 3 2 0 6 0 1 26-30 11
15
Torpedo
13 3 1 1 8 0 0 22-31 10
16
Tractor
12 3 0 1 6 1 1 31-37 10
17
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 34-53 9
18
Avtomobilist
11 2 2 0 6 1 0 28-37 9
19
Amur
14 1 2 1 9 1 0 23-44 9
20
Barys
13 2 0 1 9 0 1 23-48 7
21
Kunlun RS
13 3 0 0 10 0 0 24-39 6
22
HC Sochi
12 1 0 0 8 2 1 27-47 5
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 2 1 0 1 100-48 51
2
Lokomotiv
27 15 1 2 6 1 2 71-52 39
3
CSKA
26 14 2 1 4 3 2 82-58 39
4
HC Dynamo
27 13 1 2 7 0 4 69-52 36
5
Torpedo
27 13 1 2 10 1 0 72-60 33
6
Vityaz
27 8 2 2 9 1 5 66-65 30
7
HC Dinamo Minsk
27 7 3 2 11 3 1 69-75 28
8
HC Spartak
28 8 2 1 12 4 1 52-74 27
9
Severstal
27 6 1 3 11 2 4 75-84 26
10
Kunlun RS
29 7 2 1 16 1 2 63-84 23
11
HC Sochi
25 3 0 0 17 4 1 51-90 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
27 14 0 3 5 2 3 74-48 39
2
Metallurg
27 16 1 0 7 3 0 84-67 37
3
Avtomobilist
26 13 2 1 8 1 1 80-67 34
4
Sibir
29 8 2 5 11 2 1 69-66 33
5
Admiral
27 7 2 5 9 2 2 52-55 32
6
Avangard
27 12 1 0 11 1 2 74-74 29
7
Ak Bars
26 6 5 1 10 3 1 59-62 28
8
Tractor
28 9 2 1 13 2 1 63-74 27
9
Barys
27 10 1 1 14 0 1 59-81 25
10
Neftekhimik
26 6 3 1 15 1 0 64-86 21
11
Amur
25 5 2 1 13 2 2 47-73 20
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
27 20 3 2 1 0 1 100-48 51
2
Torpedo
27 13 1 2 10 1 0 72-60 33
3
Vityaz
27 8 2 2 9 1 5 66-65 30
4
HC Spartak
28 8 2 1 12 4 1 52-74 27
5
HC Sochi
25 3 0 0 17 4 1 51-90 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
27 14 0 3 5 2 3 74-48 39
2
Sibir
29 8 2 5 11 2 1 69-66 33
3
Admiral
27 7 2 5 9 2 2 52-55 32
4
Avangard
27 12 1 0 11 1 2 74-74 29
5
Barys
27 10 1 1 14 0 1 59-81 25
6
Amur
25 5 2 1 13 2 2 47-73 20
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
27 15 1 2 6 1 2 71-52 39
2
CSKA
26 14 2 1 4 3 2 82-58 39
3
HC Dynamo
27 13 1 2 7 0 4 69-52 36
4
HC Dinamo Minsk
27 7 3 2 11 3 1 69-75 28
5
Severstal
27 6 1 3 11 2 4 75-84 26
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
27 16 1 0 7 3 0 84-67 37
2
Avtomobilist
26 13 2 1 8 1 1 80-67 34
3
Ak Bars
26 6 5 1 10 3 1 59-62 28
4
Tractor
28 9 2 1 13 2 1 63-74 27
5
Kunlun RS
29 7 2 1 16 1 2 63-84 23
6
Neftekhimik
26 6 3 1 15 1 0 64-86 21

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 16 -36 0 0
Janis Kalnins
gk. 11 -30 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 23 0 4 4
Viktor Baldaev
df. 20 1 3 4
Artem Alyaev
df. 19 2 5 7
Rafael Batyrshin
df. 17 0 1 1
Ruslan Pedan
df. 16 0 3 3
Michal Jordan
df. 15 1 7 8
Yelisei Minayev
df. 15 0 1 1
Cam Lee
df. 14 2 1 3
Sergei Tereshchenko
df. 12 1 1 2
Pavel Turbin
df. 9 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 25 3 6 9
Ivan Nikolishin
fw. 25 9 10 19
Pavel Makhanovsky
fw. 25 3 1 4
Yaroslav Likhachev
fw. 24 9 5 14
Viktor Komarov
fw. 22 0 1 1
Vladislav Barulin
fw. 20 2 1 3
Sergei Lapin
fw. 19 0 2 2
Igor Rudenkov
fw. 17 3 4 7
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Sergei Dubakin
fw. 16 4 3 7
Vyacheslav Gretsky
fw. 16 2 0 2
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 13 0 1 1
Ignat Korotkikh
fw. 10 1 1 2
Artur Gizdatullin
fw. 8 0 0 0
Vadim Pereskokov
fw. 8 0 1 1
Nikita Grebenkin
fw. 6 1 3 4
Kirill Slepets
fw. 5 0 2 2
Denis Vikharev
fw. 4 0 3 3
Andrey Alekseev
fw. 3 0 0 0
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1
Jan Drozg
fw. 0 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 20 -36 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 10 -12 0 0
Artem A. Volkov
df. 27 0 4 4
Kirill Gotovets
df. 26 1 2 3
Nikita Novikov
df. 26 1 0 1
Andrey Mironov
df. 25 2 8 10
Sergey Boykov
df. 24 0 3 3
Yegor Martynov
df. 24 1 6 7
Anton Malyshev
df. 16 0 1 1
Yegor Zaitsev
df. 12 0 0 0
Brennan Menell
df. 11 1 3 4
Andrei Pribylsky
df. 4 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 27 10 9 19
Erik O'Dell
fw. 27 12 12 24
Ilya Kablukov
fw. 27 2 2 4
Jordan Weal
fw. 27 4 13 17
Maxim Dzhioshvili
fw. 27 10 5 15
Vladislav Milhailov
fw. 25 1 1 2
Ivan Muranov
fw. 24 6 3 9
Andrey Nikonov
fw. 21 1 2 3
Pavel Kudryavtsev
fw. 21 2 2 4
Maksim Sushko
fw. 20 4 4 8
Vladislav Kodola
fw. 20 1 3 4
Jakob Lilja
fw. 19 3 4 7
Vladislav Efremov
fw. 19 0 2 2
Nikita Buruyanov
fw. 14 2 0 2
Ivan Igumnov
fw. 13 3 3 6
Bogdan Trineev
fw. 11 0 2 2
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului