Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Avtomobilist 14 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Amur – Avtomobilist

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
27.01.23
CSKA
Amur
I
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
V
21.01.23
Admiral
Amur
V
18.01.23
Amur
Admiral
V
15.01.23
SKA
Amur
I
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I
Avtomobilist
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
25.01.23
Avtomobilist
HC Dynamo
V
21.01.23
Avtomobilist
Barys
I
19.01.23
HC Dynamo
Avtomobilist
I
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
PO
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
V
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
PS
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
I
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
PS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
PS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
I
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
V
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
V
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
CO
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
CO
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
V
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
CO
15.11.22
Avtomobilist
Barys
V
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
CO
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
PS
03.11.22
Avtomobilist
Amur
V
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
I
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
I
19.10.22
SKA
Avtomobilist
I
17.10.22
Avtomobilist
Amur
V
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
V
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V

Meciurile head-to-head: Amur — Avtomobilist

KHL 2022-2023
03.11.22
Avtomobilist
Amur
17.10.22
Avtomobilist
Amur
KHL 2021-2022
24.11.21
Amur
Avtomobilist
19.11.21
Avtomobilist
Amur
KHL 2020-2021
16.02.21
Amur
Avtomobilist
28.12.20
Avtomobilist
Amur
KHL 2019-2020
27.12.19
Amur
Avtomobilist
3
:
3
1
:
0
S
17.12.19
Avtomobilist
Amur
KHL 2018-2019
07.12.18
Avtomobilist
Amur
05.10.18
Amur
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
15
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
16
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
17
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
18
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
6
Barys
5 2 1 0 0 1 1 13-11 8
7
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
10
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
13
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-12 4
19
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
20
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
21
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
16
Barys
30 12 1 2 14 0 1 69-76 31
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
HC Dinamo Minsk
29 9 2 1 10 3 4 80-92 31
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
5
Torpedo
28 11 2 2 10 2 1 72-64 33
6
HC Dynamo
27 11 1 2 8 3 2 63-59 33
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
8
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
9
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
4
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 38 -71 1 1
Janis Kalnins
gk. 22 -50 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 53 3 5 8
Viktor Baldaev
df. 46 1 5 6
Cam Lee
df. 43 7 10 17
Artem Alyaev
df. 41 2 10 12
Ruslan Pedan
df. 41 0 6 6
Rafael Batyrshin
df. 31 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 22 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 16 0 0 0
Yakov Rylov
df. 14 1 0 1
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 55 5 11 16
Ivan Nikolishin
fw. 55 14 20 34
Pavel Makhanovsky
fw. 55 5 2 7
Yaroslav Likhachev
fw. 47 14 10 24
Sergei Lapin
fw. 46 4 3 7
Sergei Dubakin
fw. 44 11 10 21
Vladislav Barulin
fw. 44 6 4 10
Nikita Grebenkin
fw. 36 8 13 21
Artur Gizdatullin
fw. 33 5 4 9
Vyacheslav Gretsky
fw. 30 2 1 3
Igor Rudenkov
fw. 28 4 4 8
Jan Drozg
fw. 28 5 10 15
Denis Vikharev
fw. 24 3 7 10
Stanislav Bocharov
fw. 21 3 7 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Alexander Kuznetsov
fw. 6 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 29 -58 0 0
Johan Mattsson
gk. 24 -47 0 0
Vladimir Galkin
gk. 13 -28 0 0
Nikita Tryamkin
df. 54 2 8 10
Nick Ebert
df. 53 9 25 34
Yefim Gurkin
df. 50 2 14 16
Alexei Vasilevsky
df. 48 0 5 5
Sergey Zborovskii
df. 42 1 7 8
Denis Barantsev
df. 40 2 3 5
Jesse Blacker
df. 38 4 5 9
Alexander Shchemerov
df. 33 0 2 2
Valery Sitnikov
df. 23 0 1 1
Daniil Valitov
df. 5 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 3 0 0 0
Yaroslav Trofimov
df. 2 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Danil Romantsev
fw. 54 9 6 15
Viktor Neuchev
fw. 52 4 8 12
Brooks Macek
fw. 51 31 15 46
Andrei Obidin
fw. 50 2 7 9
Oleg Li
fw. 50 9 8 17
Anatoly Golyshev
fw. 44 15 20 35
Curtis Valk
fw. 44 9 22 31
Pavel Kulikov
fw. 44 3 1 4
Patrice Cormier
fw. 42 6 7 13
Stepan Khripunov
fw. 41 5 6 11
Stéphane Da Costa
fw. 41 16 31 47
Georgy Belousov
fw. 39 5 14 19
Sergei Shirokov
fw. 34 15 14 29
Daniil Tarasov
fw. 15 3 1 4
Dmitry Zhukenov
fw. 15 2 2 4
Vladimir Kuznetsov
fw. 15 1 2 3
Egor Baranov
fw. 11 0 0 0
Pavel Voronkov
fw. 9 1 0 1
Aleksey Makeev
fw. 8 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 7 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 4 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 2 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 2 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 2 0 0 0
Denis Yerkin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului