Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
7:1
Amur — Ak Bars Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Amur
25 octombrie, 10:00
 
Amur
Tractor
Urmatorul meci pentru Ak Bars
27 octombrie, 19:00
 
Ak Bars
Neftekhimik
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Amur — Ak Bars

21 octombrie 2020, 12:00 (EEST)
21 octombrie 2020, 12:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Platinum Arena (Khabarovsk, Russia)
Arbitru: Anton Gofman, Evgeny Gamalei

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 603 -25 0 0
Marek Langhamer
gk. 395 -23 0 0
Gleb Koryagin
df. 365 2 3 5
Pavel Turbin
df. 351 0 1 1
Nikita Kamalov
df. 331 1 4 5
Valeriy S. Vasiliev
df. 305 1 3 4
Maxim Ignatovich
df. 245 0 2 2
Yuri Sergiyenko
df. 201 0 1 1
Michal Jordan
df. 169 0 1 1
Nikita Zimin
df. 38 0 0 0
Aleksandr Polunin
fw. 331 3 2 5
Vladimir Butuzov
fw. 323 5 5 10
Vladislav Ushenin
fw. 270 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 269 0 4 4
Alexander Gorshkov
fw. 253 4 4 8
Denis Golybev
fw. 231 1 2 3
Alexander Kuznetsov
fw. 190 3 1 4
Valentin Pyanov
fw. 181 2 2 4
Artur Gizdatullin
fw. 117 2 1 3
Ginek Zogorna
fw. 109 0 4 4
Kirill Rasskazov
fw. 92 4 0 4
Ignat Korotkikh
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Nail Yakupov
fw. 249 1 6 7
Tomas Zohorna
fw. 188 3 4 7
Danil Faizullin
fw. 184 0 2 2
Sergei Tereshchenko
df. 174 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Dominik Mashin
df. 102 0 3 3
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Amir Miftahov
gk. 181 -2 0 0
Artur Ahtymov
gk. 99 -4 0 0
Dmitry Yudin
df. 321 0 4 4
Albert Yarullin
df. 305 1 4 5
Nikita Lyamkin
df. 301 0 3 3
Andrei Pedan
df. 281 3 3 6
Kamil Fazylzyanov
df. 131 1 0 1
Danil Zhuravlyov
df. 92 0 1 1
Alexander Lyakhov
df. 52 0 0 0
Justin Azevedo
fw. 342 4 9 13
Stanislav Galiyev
fw. 306 7 9 16
Patrice Cormier
fw. 245 2 5 7
Stéphane Da Costa
fw. 244 6 6 12
Alexander Burmistrov
fw. 219 3 2 5
Dmitry Voronkov
fw. 201 3 2 5
Mikhail Glukhov
fw. 189 0 2 2
Kirill Petrov
fw. 179 3 4 7
Nikita Dynyak
fw. 134 0 3 3
Viktor Tikhonov
fw. 101 2 0 2
Ivan Yemets
fw. 67 2 0 2
Maxim Marushev
fw. 58 0 1 1
Saveli Kuvardin
fw. 47 0 0 0
Nu vor juca
Timur Bilyalov
gk. 606 -22 0 0
Adam Reydeborn
gk. 278 -10 0 0
Artem Galimov
fw. 274 3 6 9
Mikael Vikstrand
df. 229 1 2 3
Mikhail Fisenko
fw. 193 1 0 1
Nigel Dawes
fw. 192 5 2 7
Artyom Lukoyanov
fw. 184 0 1 1
Kristian Khenkel
df. 154 0 1 1
Roman Rukavishnikov
df. 137 1 1 2
Danis Zaripov
fw. 109 3 5 8
Konstantin Luchevnikov
df. 87 0 0 0
Ilya Safonov
fw. 70 0 0 0
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 25 0 0 0
Alexsandr Lubchich
df. 23 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 21 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Nikolay Averin
df. 10 0 0 0
Artem Valeev
fw. 5 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.35
3.95
1.70
1.80
1.97
2.55
3.70
2.45
2.40
1.55
4.40
4.20
1.68
4.00
4.00
1.73
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
14.10.20
Ak Bars
Amur
KHL 2019-2020
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
28.10.19
Ak Bars
Amur
KHL 2018-2019
26.10.18
Amur
Ak Bars
28.09.18
Ak Bars
Amur
KHL 2017-2018
10.03.18
Ak Bars
Amur
08.03.18
Amur
Ak Bars
07.03.18
Amur
Ak Bars
05.03.18
Ak Bars
Amur
04.03.18
Ak Bars
Amur
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I
Ak Bars
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
10
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
5
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
15
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
16
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
17
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
18
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
19
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
4
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
5
Ak Bars
5 2 0 0 0 2 1 11-8 7
6
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
7
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
8
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
9
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
11
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
12
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
22
Sibir
5 0 0 0 4 0 1 9-18 1
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
8
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
9
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
10
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
11
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
12
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
13
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
14
Sibir
10 3 1 0 4 0 2 32-35 10
15
Amur
8 4 0 0 3 0 1 17-19 9
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
20
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
10 3 1 2 2 2 0 30-25 14
7
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0