Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Neftekhimik – Lokomotiv: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Sochi – Kunlun RS: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Dinamo Minsk – SKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Torpedo – CSKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Lada: ponturi pariuri
Arata tot

Amur — Admiral: ponturi pariuri 19 noiembrie 2023

Cote Amur — Admiral

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.00
3.85
3.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Amur – Admiral

Ultimele meciuri de la turneu

Amur
17.11.23
Neftekhimik
Amur
I
15.11.23
CSKA
Amur
I
12.11.23
Amur
Torpedo
V
10.11.23
Amur
Avtomobilist
I
09.11.23
Amur
Avtomobilist
V
06.11.23
Amur
Lokomotiv
I
02.11.23
HC Sochi
Amur
V
31.10.23
Salavat Yulaev
Amur
I
28.10.23
Amur
Vityaz
V
26.10.23
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.10.23
Amur
HC Spartak
I
21.10.23
Torpedo
Amur
I
19.10.23
Avtomobilist
Amur
V
17.10.23
Tractor
Amur
V
14.10.23
Amur
Ak Bars
PO
12.10.23
Amur
Ak Bars
I
10.10.23
Amur
Lada
V
08.10.23
Amur
Lada
V
03.10.23
Avtomobilist
Amur
1
:
1
1
:
0
S
PS
01.10.23
Ak Bars
Amur
I
29.09.23
Kunlun RS
Amur
V
27.09.23
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
0
S
PS
23.09.23
Amur
SKA
I
21.09.23
Amur
HC Dynamo
PO
19.09.23
Amur
Kunlun RS
1
:
1
1
:
2
S
PS
13.09.23
Sibir
Amur
1
:
1
2
:
3
S
CS
11.09.23
Avangard
Amur
V
09.09.23
Lada
Amur
I
06.09.23
HC Spartak
Amur
I
04.09.23
HC Dynamo
Amur
I
02.09.23
Vityaz
Amur
V
Admiral
17.11.23
Avangard
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
PS
14.11.23
Admiral
Avtomobilist
I
12.11.23
Admiral
Avtomobilist
3
:
3
2
:
3
S
PS
10.11.23
Admiral
Torpedo
I
08.11.23
Admiral
Lokomotiv
V
03.11.23
Tractor
Admiral
I
01.11.23
Tractor
Admiral
PO
30.10.23
Lada
Admiral
I
26.10.23
Admiral
Vityaz
3
:
3
2
:
3
S
PS
24.10.23
Admiral
CSKA
CO
22.10.23
Admiral
HC Spartak
I
18.10.23
Neftekhimik
Admiral
I
16.10.23
SKA
Admiral
I
14.10.23
Lada
Admiral
I
10.10.23
Admiral
Ak Bars
I
08.10.23
Admiral
Ak Bars
I
06.10.23
Admiral
Lada
V
05.10.23
Admiral
Lada
CO
30.09.23
Avtomobilist
Admiral
I
28.09.23
Barys
Admiral
2
:
2
1
:
2
S
CS
25.09.23
Admiral
SKA
I
23.09.23
Admiral
HC Dynamo
I
21.09.23
Admiral
Kunlun RS
V
16.09.23
Barys
Admiral
I
14.09.23
Avangard
Admiral
PO
12.09.23
Torpedo
Admiral
I
08.09.23
HC Spartak
Admiral
V
06.09.23
Vityaz
Admiral
1
:
1
2
:
1
S
PS
03.09.23
CSKA
Admiral
I

Meciurile head-to-head: Amur — Admiral

KHL 2022-2023
25.02.23
Amur
Admiral
23.02.23
Admiral
Amur
21.01.23
Admiral
Amur
18.01.23
Amur
Admiral
30.12.22
Admiral
Amur
29.12.22
Admiral
Amur
27.12.22
Amur
Admiral
08.12.22
Amur
Admiral
07.12.22
Amur
Admiral
05.12.22
Admiral
Amur
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
6
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
7
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
8
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
8
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
3
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
7
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
10
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
11
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
3
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
7
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
5
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
6
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
9
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
4
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
4
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
4
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
5
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
4
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
3
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
2
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
3
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
4
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
5
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
6
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
5
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
4
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
5
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
10
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
11
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
12
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
13
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
14
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
15
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
23
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
6
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
7
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
8
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
10
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
11
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
12
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
15
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
21
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
8
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
9
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
10
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
12
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
13
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
14
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
15
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
16
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
17
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
18
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Amur

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitry Lozebnikov
gk. 16 -37 0 0
Igor Bobkov
gk. 10 -20 0 0
Janis Kalnins
gk. 7 -20 0 0
Alexander Bryntsev
df. 29 1 5 6
Ivan Mishchenko
df. 29 1 5 6
Yakov Rylov
df. 28 2 9 11
Cam Lee
df. 26 1 10 11
Viktor Baldaev
df. 24 0 1 1
Alexander Shchemerov
df. 18 2 1 3
Evgeny Kulik
df. 18 1 3 4
Alexei Volgin
df. 14 1 3 4
Sergey Ryzhikov
df. 5 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 31 6 2 8
Egor Korshkov
fw. 31 5 9 14
Evgeniy Grachov
fw. 31 5 6 11
Alexander Khokhlachev
fw. 30 5 9 14
Dmitry Shevchenko
fw. 30 8 9 17
Kirill Slepets
fw. 30 3 10 13
Stanislav Bocharov
fw. 30 6 5 11
Kirill Kapustin
fw. 29 6 2 8
Sergei Lapin
fw. 28 1 2 3
Vladislav Barulin
fw. 25 2 2 4
Jan Drozg
fw. 17 3 5 8
Anatoly Nikontsev
fw. 15 1 1 2
Alexander Lazarev
fw. 13 0 0 0
Pyotr Khokhryakov
fw. 12 1 2 3
Vyacheslav Gretsky
fw. 12 2 0 2
Ignat Korotkikh
fw. 9 0 1 1
Kirill Panyukov
fw. 6 1 0 1
Alexander Broadhurst
fw. 3 2 2 4
Sergey Kolesnikov
fw. 3 1 0 1
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Pavel Khomchenko
gk. 16 -38 0 0
Sergei Ivanov
gk. 11 -27 0 0
Alexander Novosyolov
gk. 0 0 0 0
Arseny Tsyba
gk. 0 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 29 5 9 14
Leonid Metalnikov
df. 29 3 3 6
Yuriy Pautov
df. 26 1 3 4
Maxim Chudinov
df. 20 2 5 7
Evgeny Lisovets
df. 19 1 4 5
Ruslan Ibatullin
df. 18 1 0 1
Egor Nikitin
df. 15 1 0 1
Mark Yanchevsky
df. 11 0 0 0
Daniil Gutik
fw. 29 6 13 19
Pavel Shen
fw. 29 4 4 8
Alexander Shevchenko
fw. 28 5 5 10
Giovanni Fiore
fw. 27 7 5 12
Alexander Gorshkov
fw. 26 2 10 12
Nikolai Chebykin
fw. 26 1 2 3
Prokhor Korbit
fw. 25 6 3 9
Anton Berlev
fw. 23 3 2 5
Pavel Makhanovsky
fw. 21 0 2 2
Tyler Graovac
fw. 20 3 1 4
Denis Golybev
fw. 19 1 1 2
Danil Faizullin
fw. 18 1 0 1
Dmitry Buchelnikov
fw. 16 2 4 6
Pavel Varfolomeyev
fw. 16 2 5 7
Nikita Anokhovsky
fw. 14 1 2 3
Egor Morozov
fw. 5 0 0 0
Maxim Kolmikov
fw. 4 0 0 0
Anton Nazarevich
fw. 3 0 0 0
Kirill Maksimov
fw. 2 0 0 0
Nikita Rtishchev
fw. 1 0 1 1
Semyon Pankratov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token