Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Tractor 29 ianuarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.75
4.00
3.85
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
CO
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
23.01.23
Tractor
Ak Bars
V
20.01.23
Ak Bars
Avangard
V
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
CS
14.01.23
Ak Bars
Sibir
PO
11.01.23
Avangard
Ak Bars
V
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
V
04.01.23
Ak Bars
Severstal
CO
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
CS
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
I
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
V
08.12.22
Avangard
Ak Bars
CO
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
PS
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
CO
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
V
30.11.22
Ak Bars
Sibir
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
V
23.11.22
Barys
Ak Bars
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
PO
17.11.22
Ak Bars
SKA
V
13.11.22
Ak Bars
Avangard
I
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I
Tractor
27.01.23
Barys
Tractor
I
25.01.23
Avangard
Tractor
V
23.01.23
Tractor
Ak Bars
I
19.01.23
Tractor
Barys
PO
15.01.23
Vityaz
Tractor
3
:
3
3
:
0
S
PS
13.01.23
HC Spartak
Tractor
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
V
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Ak Bars — Tractor

KHL 2022-2023
23.01.23
Tractor
Ak Bars
16.10.22
Tractor
Ak Bars
25.09.22
Ak Bars
Tractor
KHL 2021-2022
21.12.21
Ak Bars
Tractor
30.10.21
Tractor
Ak Bars
KHL 2020-2021
01.02.21
Tractor
Ak Bars
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
12.11.20
Tractor
Ak Bars
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
KHL 2019-2020
27.01.20
Tractor
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
11
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
15
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
16
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
17
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
18
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
6
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
7
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
8
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
9
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
10
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
13
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
14
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
15
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
16
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-12 4
19
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
20
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
21
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
16
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
HC Dinamo Minsk
29 9 2 1 10 3 4 80-92 31
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
5
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
6
Torpedo
28 11 2 2 10 2 1 72-64 33
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
20
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
8
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
6
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
3
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 41 -70 0 0
Amir Miftahov
gk. 26 -54 0 0
Vyacheslav Peksa
gk. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 52 1 3 4
Dmitry Yudin
df. 48 1 5 6
Vyacheslav Voynov
df. 48 9 18 27
Nikita Evseyev
df. 47 5 2 7
Kristian Khenkel
df. 46 1 7 8
Kirill Adamchuk
df. 36 2 5 7
Dinar Khafizullin
df. 34 0 6 6
Vasily Tokranov
df. 28 4 4 8
Mark Yanchevsky
df. 16 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 13 0 3 3
Danil Zhuravlyov
df. 9 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 56 10 21 31
Vadim Shipachyov
fw. 56 6 29 35
Artem Galimov
fw. 53 6 6 12
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 53 9 14 23
Ilya Safonov
fw. 52 12 12 24
Alexander Radulov
fw. 50 19 20 39
Kirill Petrov
fw. 48 8 5 13
Nikita Dynyak
fw. 48 8 5 13
Stanislav Galiyev
fw. 46 14 15 29
Dmitry Voronkov
fw. 43 10 7 17
Kirill Panyukov
fw. 35 5 3 8
Artyom Lukoyanov
fw. 33 2 0 2
Mikhail Glukhov
fw. 32 2 2 4
Dmitriy Katelevskiy
fw. 15 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 15 2 0 2
Danis Zaripov
fw. 14 0 3 3
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Semyon Terekhov
fw. 1 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 31 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 23 -55 0 0
Kirill Ustimenko
gk. 5 -13 0 0
Albert Yarullin
df. 55 4 10 14
Artem Blagievskiy
df. 47 1 7 8
Sergey Telegin
df. 46 5 12 17
Ilya Karpykhin
df. 42 5 8 13
Roman Manuhov
df. 36 0 2 2
Alexander Shepelev
df. 25 1 3 4
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Robert Hamilton
df. 20 2 12 14
Alexander Bryntsev
df. 10 0 1 1
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 56 15 19 34
Sergei Kalinin
fw. 56 8 13 21
Maxim Shabanov
fw. 55 12 7 19
Nikita Tertyshny
fw. 54 5 19 24
Pyotr Khokhryakov
fw. 54 3 6 9
Teemu Pulkkinen
fw. 52 13 9 22
Vladimir А. Tkachyov
fw. 51 11 15 26
Andrei Stas
fw. 47 1 4 5
Anton Burdasov
fw. 46 19 23 42
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 42 4 8 12
Kirill Kapustin
fw. 38 4 4 8
Mihail Kotlyarevski
fw. 32 7 0 7
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Ivan Stezhkin
fw. 21 0 1 1
Nikita Soshnikov
fw. 14 5 6 11
Alexander Rykov
fw. 6 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 5 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului