Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
Ak Bars — Tractor Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
5 ianuarie 2020, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Tractor

14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: Nikolay Akuzovskiy, Stanislav Raming Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)
Ak Bars
4 : 1
Tractor
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 917 -31 0 0
Timur Bilyalov
gk. 516 -7 1 1
Mikael Vikstrand
df. 403 4 12 16
Albert Yarullin
df. 382 1 12 13
Kristian Khenkel
df. 290 0 2 2
Danil Zhuravlyov
df. 261 0 6 6
Kamil Fazylzyanov
df. 227 2 3 5
Nikita Lyamkin
df. 185 0 1 1
Roman Rukavishnikov
df. 18 0 1 1
Justin Azevedo
fw. 418 7 7 14
Patrice Cormier
fw. 389 8 10 18
Matthew Frattin
fw. 337 5 7 12
Mikhail Fisenko
fw. 320 6 2 8
Danis Zaripov
fw. 319 6 10 16
Stanislav Galiyev
fw. 313 5 8 13
Artem Galimov
fw. 280 4 3 7
Mikhail Glukhov
fw. 238 2 0 2
Vyacheslav Osnovin
fw. 224 5 2 7
Emil Galimov
fw. 209 7 1 8
Artyom Lukoyanov
fw. 182 0 2 2
Vladislav Kara
fw. 38 1 2 3
Viktor Tikhonov
fw. 14 0 1 1
Nu vor juca
Kirill Petrov
fw. 393 7 10 17
Andrei Pedan
df. 337 4 7 11
Dmitry Yudin
df. 292 0 5 5
Vladimir Tkachyov
fw. 283 4 7 11
Dmitry Voronkov
fw. 101 1 2 3
Oleg Li
fw. 69 1 2 3
Artyom Mikheyev
fw. 61 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 41 0 0 0
Artem Valeev
fw. 21 1 0 1
Maxim Marushev
fw. 11 0 0 0
Danil Voevodin
fw. 2 0 0 0
Emil Garipov
gk. 0 0 0 0
Vyacheslav Leshchenko
fw. 0 0 0 0
Tractor

Vladimir Yurzinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vasily Demchenko
gk. 1,051 -45 0 0
Ivan Fedotov
gk. 571 -20 0 0
Jesse Virtanen
df. 574 4 6 10
Ilya Karpykhin
df. 549 1 7 8
Vitaly Menshikov
df. 460 0 2 2
Yuri Sergiyenko
df. 406 0 4 4
Dmitry Kalinin
df. 377 3 3 6
Petr Yasinskiy
df. 164 0 0 0
Nick Bailen
df. 22 0 0 0
Igor Isayev
df. 13 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 441 6 3 9
Thomash Gika
fw. 415 5 6 11
Ruslan Karpin
fw. 414 0 4 4
Andrew Calof
fw. 392 4 6 10
Yaroslav Kosov
fw. 377 4 5 9
Yegor Fateyev
fw. 309 2 0 2
Fyodor Malykhin
fw. 268 2 1 3
Sergei Konkov
fw. 185 1 0 1
Alexander Avtsin
fw. 65 1 2 3
Vitaly Kravtsov
fw. 55 1 1 2
Nikita Cherbak
fw. 15 1 0 1
Nikita Komarov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Sergei Tereshchenko
df. 434 0 5 5
Alexei Kruchinin
fw. 371 3 5 8
Marsel Sholokhov
fw. 342 0 1 1
Andrei Popov
fw. 304 3 3 6
Artyom Borodkin
df. 197 0 3 3
Alexander P. Sharov
fw. 190 0 0 0
Christian Thomas
fw. 181 1 1 2
Anton Glinkin
fw. 162 2 2 4
Nikita Tertyshny
fw. 136 0 0 0
Alexander Tridchikov
fw. 110 0 1 1
Bogdan Zhilyakov
df. 74 0 0 0
Andrey Grishakov
fw. 59 0 1 1
Enver Lisin
fw. 55 2 0 2
Vladislav Sukhachyov
gk. 53 -2 0 0
Andrei Yerofeyev
fw. 44 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 28 0 1 1
Demid Mansurov
fw. 23 2 0 2
Kirill Koshurnikov
fw. 8 0 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1,43
4,75
6,40
1,72
2,08
1,45
4,80
6,40
1,62
2,20
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
25.09.19
Tractor
Ak Bars
KHL 2018-2019
26.01.19
Ak Bars
Tractor
09.01.19
Tractor
Ak Bars
21.12.18
Ak Bars
Tractor
20.11.18
Tractor
Ak Bars
KHL 2017-2018
05.04.18
Tractor
Ak Bars
03.04.18
Tractor
Ak Bars
01.04.18
Ak Bars
Tractor
30.03.18
Ak Bars
Tractor
20.10.17
Ak Bars
Tractor
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
12.11.19
Ak Bars
Avangard
V
04.11.19
Severstal
Ak Bars
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
I
30.10.19
Ak Bars
Admiral
V
28.10.19
Ak Bars
Amur
V
26.10.19
Ak Bars
Barys
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
PS
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
V
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
CO
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
I
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
V
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
02.10.19
Ak Bars
SKA
V
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
V
25.09.19
Tractor
Ak Bars
V
23.09.19
Sibir
Ak Bars
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
V
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
16.09.19
Ak Bars
Severstal
V
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
V
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
V
03.09.19
CSKA
Ak Bars
I
Tractor
12.11.19
Metallurg
Tractor
I
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
26.10.19
Tractor
Amur
I
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
I
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
V
19.10.19
CSKA
Tractor
I
17.10.19
Vityaz
Tractor
I
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
I
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
V
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
I
05.10.19
SKA
Tractor
V
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
V
27.09.19
Tractor
Barys
I
25.09.19
Tractor
Ak Bars
I
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
I
20.09.19
Barys
Tractor
I
18.09.19
Sibir
Tractor
CO
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
11.09.19
Admiral
Tractor
V
10.09.19
Admiral
Tractor
I
08.09.19
Amur
Tractor
V
07.09.19
Amur
Tractor
CO
04.09.19
Tractor
SKA
PO
02.09.19
Tractor
Vityaz
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
17
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
9
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
10
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
11
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
12
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan
KHL
Runda 10