2:0
Ak Bars — Torpedo Meci incheiat 17 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru Torpedo
25 ianuarie, 18:30
 
HC Spartak
Torpedo
Urmatorul meci pentru Ak Bars
28 ianuarie, 16:00
 
Avtomobilist
Ak Bars
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Torpedo

17 ianuarie 2021, 16:30 (EET)
17 ianuarie 2021, 16:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)
Arbitru: Alexander Soin, Andris Ansons

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 1,209 -43 2 2
Adam Reydeborn
gk. 1,103 -32 0 0
Dmitry Yudin
df. 728 4 8 12
Andrei Pedan
df. 694 6 6 12
Nikita Lyamkin
df. 662 1 8 9
Trevor Murphy
df. 501 1 13 14
Kristian Khenkel
df. 493 1 5 6
Danil Zhuravlyov
df. 430 2 7 9
Roman Rukavishnikov
df. 398 1 3 4
Stéphane Da Costa
fw. 670 21 26 47
Harri Pesonen
fw. 597 7 9 16
Kirill Petrov
fw. 581 11 11 22
Nigel Dawes
fw. 579 21 16 37
Dmitry Voronkov
fw. 571 6 10 16
Mikhail Glukhov
fw. 564 7 7 14
Patrice Cormier
fw. 499 4 11 15
Artyom Lukoyanov
fw. 475 3 4 7
Viktor Tikhonov
fw. 433 8 7 15
Artem Galimov
fw. 415 4 7 11
Danis Zaripov
fw. 358 6 13 19
Roman Lyubimov
fw. 347 3 4 7
Ilya Safonov
fw. 155 0 2 2
Nu vor juca
Stanislav Galiyev
fw. 663 16 11 27
Albert Yarullin
df. 575 1 11 12
Mikael Vikstrand
df. 539 1 10 11
Alexander Burmistrov
fw. 473 6 8 14
Mikhail Fisenko
fw. 380 2 1 3
Amir Miftahov
gk. 373 -14 0 0
Nikita Dynyak
fw. 308 1 6 7
Konstantin Luchevnikov
df. 233 0 2 2
Kamil Fazylzyanov
df. 203 1 0 1
Ivan Yemets
fw. 177 4 0 4
Artur Akhtyamov
gk. 103 -5 0 0
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 47 0 1 1
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Denis Komkov
fw. 4 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,155 -53 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 671 -33 1 1
Chris Wideman
df. 1,013 7 25 32
Mikhail Orlov
df. 900 0 5 5
Brady Austin
df. 854 3 10 13
Georgy Misharin
df. 757 0 5 5
Mark Marin
df. 657 3 3 6
Ziyat Paigin
df. 578 5 4 9
Damir Zhafyarov
fw. 962 18 32 50
Andy Miele
fw. 820 16 23 39
Andrei Belevich
fw. 777 5 10 15
Anton Shenfeld
fw. 718 11 12 23
Jordan Szwarz
fw. 700 8 16 24
Kirill Urakov
fw. 607 5 2 7
Mikhail Varnakov
fw. 570 8 7 15
Ivan Chehovich
fw. 538 13 13 26
Sergey Goncharuk
fw. 441 9 1 10
Danil Veryayev
fw. 254 0 1 1
Artyom Mikheyev
fw. 240 1 1 2
Alexey Drobin
fw. 176 0 1 1
Chris Terry
fw. 88 4 2 6
Nu vor juca
Justin Kloos
fw. 714 8 7 15
Artem Alyaev
df. 449 0 5 5
Petr Kochetkov
gk. 336 -14 0 0
Semion Rycjkin
df. 212 2 2 4
Vadim Pereskokov
fw. 190 1 2 3
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 140 1 4 5
Nikita Bobryashov
df. 93 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Maksim Fedotov
df. 0 0 0 0
Nikolay Safronov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.44
5.25
5.25
2.60
1.47
1.48
5.00
5.00
2.05
1.73
5.75
2.40
1.54
1.42
5.50
5.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
KHL 2019-2020
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
KHL 2018-2019
05.02.19
Ak Bars
Torpedo
28.11.18
Ak Bars
Torpedo
05.11.18
Torpedo
Ak Bars
18.09.18
Torpedo
Ak Bars
KHL 2017-2018
27.02.18
Ak Bars
Torpedo
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
15.01.21
Ak Bars
Avangard
V
12.01.21
Barys
Ak Bars
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
CS
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
V
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
V
14.12.20
Jokerit
Ak Bars
V
13.12.20
Ak Bars
Jokerit
V
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
V
09.12.20
Ak Bars
Metallurg
V
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
V
01.12.20
Avangard
Ak Bars
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.11.20
Avangard
Ak Bars
I
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
V
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
I
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
V
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
Torpedo
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
V
07.01.21
Torpedo
Metallurg
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
PS
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
V
21.12.20
Torpedo
Barys
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
13.12.20
Severstal
Torpedo
I
11.12.20
Barys
Torpedo
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
I
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
CO
03.12.20
Vityaz
Torpedo
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
I
26.11.20
Torpedo
Jokerit
V
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
V
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
CS
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
I
17.11.20
Sibir
Torpedo
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
V
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
I
01.11.20
Torpedo
Amur
PO
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
45 26 4 2 8 3 2 147-94 69
2
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
HC Dynamo
46 24 4 0 14 2 2 140-112 60
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
46 27 2 5 8 3 1 150-97 72
2
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
3
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
4
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
5
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
6
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
7
Torpedo
47 18 3 3 17 4 2 136-136 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
2
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
45 26 4 2 8 3 2 147-94 69
2
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
3
HC Dynamo
46 24 4 0 14 2 2 140-112 60
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
46 27 2 5 8 3 1 150-97 72
2
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
3
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
4
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
5
Torpedo
47 18 3 3 17 4 2 136-136 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
46 27 2 5 8 3 1 150-97 72
2
CSKA
45 26 4 2 8 3 2 147-94 69
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
5
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
6
HC Dynamo
46 24 4 0 14 2 2 140-112 60
7
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
8
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
9
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
10
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
11
Torpedo
47 18 3 3 17 4 2 136-136 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 11-5 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
3
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-13 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 23-16 7
5
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
6
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
7
CSKA
5 2 1 0 1 0 1 17-9 7
8
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
10
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
13
Torpedo
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
14
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
15
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
19
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 10-13 2
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 16 1 2 1 1 1 74-37 40
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
22 13 2 0 3 3 1 72-45 34
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
22 11 3 0 6 1 1 69-56 30
8
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
9
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
10
Avtomobilist
22 10 2 0 5 2 3 62-49 29
11
Metallurg
23 13 0 0 8 1 1 60-57 28
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
21 10 2 0 7 1 1 57-49 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
23 13 0 1 5 3 1 71-47 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Lokomotiv
23 8 2 1 8 4 0 61-53 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
23 8 1 0 8 4 2 62-61 24
15
Torpedo
23 5 3 3 11 0 1 61-71 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
19
Sibir
21 7 0 0 13 0 1 48-52 15
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
KHL
Week 18
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide