Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:3
Ak Bars — Sibir Meci incheiat 30 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Ak Bars
10 noiembrie, 18:00
 
Torpedo
Ak Bars
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Sibir

30 octombrie 2020, 18:00 (EET)
30 octombrie 2020, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)
Arbitru: , Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Amir Miftahov
gk. 356 -11 0 0
Adam Reydeborn
gk. 278 -10 0 0
Dmitry Yudin
df. 378 1 4 5
Nikita Lyamkin
df. 357 0 3 3
Andrei Pedan
df. 330 3 3 6
Mikael Vikstrand
df. 245 1 3 4
Kamil Fazylzyanov
df. 182 1 0 1
Danil Zhuravlyov
df. 144 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 87 0 0 0
Justin Azevedo
fw. 392 4 11 15
Stanislav Galiyev
fw. 355 7 9 16
Artem Galimov
fw. 305 3 6 9
Stéphane Da Costa
fw. 293 8 7 15
Alexander Burmistrov
fw. 259 3 3 6
Dmitry Voronkov
fw. 248 3 3 6
Mikhail Glukhov
fw. 230 0 2 2
Kirill Petrov
fw. 224 4 4 8
Nigel Dawes
fw. 207 7 3 10
Artyom Lukoyanov
fw. 198 0 1 1
Viktor Tikhonov
fw. 145 2 1 3
Ivan Yemets
fw. 98 2 0 2
Ilya Safonov
fw. 85 0 1 1
Nu vor juca
Timur Bilyalov
gk. 606 -22 0 0
Albert Yarullin
df. 340 1 4 5
Patrice Cormier
fw. 261 2 5 7
Mikhail Fisenko
fw. 193 1 0 1
Nikita Dynyak
fw. 164 0 3 3
Kristian Khenkel
df. 154 0 1 1
Roman Rukavishnikov
df. 137 1 1 2
Danis Zaripov
fw. 109 3 5 8
Artur Ahtymov
gk. 103 -5 0 0
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 47 0 1 1
Alexsandr Lubchich
df. 23 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 21 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Nikolay Averin
df. 10 0 0 0
Artem Valeev
fw. 5 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0
Artemiy Knyazev
df. 0 0 0 0
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 789 -33 0 0
Anton Krasotkin
gk. 255 -13 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 462 3 7 10
Yefim Gurkin
df. 427 2 7 9
Ilya Morozov
df. 281 1 2 3
Konstantin Alexeyev
df. 257 0 7 7
Ilya Hohlov
df. 254 0 4 4
Nikolai Timashov
df. 212 2 3 5
Andrey Ermakov
df. 112 0 2 2
Nikita Efremov
df. 0 0 0 0
Oleg Li
fw. 398 6 4 10
Alexander Sharov
fw. 374 1 8 9
Egor Milovzorov
fw. 356 6 9 15
Danil Romantsev
fw. 343 3 4 7
Dmitry Sayustov
fw. 340 4 2 6
Mikael Ruohomaa
fw. 324 5 11 16
Juuso Puustinen
fw. 270 9 3 12
Viktor Komarov
fw. 267 3 4 7
Stepan Sannikov
fw. 227 1 1 2
Evgeny Chesalin
fw. 222 3 4 7
Vladimir Pervushin
fw. 121 1 2 3
Mikhail Romaev
fw. 94 0 0 0
Nu vor juca
Alexei Krasikov
gk. 278 -13 0 0
Yaroslav Khabarov
df. 262 2 1 3
Nikita Shashkov
fw. 218 4 3 7
Nikita Korotkov
fw. 213 1 1 2
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 96 0 2 2
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 33 1 0 1
Sergei Dubakin
fw. 19 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Pekka Jormakka
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
19.10.20
Sibir
Ak Bars
KHL 2019-2020
21.12.19
Ak Bars
Sibir
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
20.11.19
Sibir
Ak Bars
23.09.19
Sibir
Ak Bars
KHL 2018-2019
22.10.18
Sibir
Ak Bars
24.09.18
Ak Bars
Sibir
KHL 2017-2018
29.12.17
Sibir
Ak Bars
02.10.17
Ak Bars
Sibir
KHL 2016-2017
24.01.17
Ak Bars
Sibir
1
:
2
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
Sibir
28.10.20
Metallurg
Sibir
V
26.10.20
Sibir
Barys
V
21.10.20
Sibir
Tractor
V
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
6
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
10
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
5
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
6
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
4
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
6
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
7
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
8
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
9
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
19
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
22
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
23
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
6
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
8
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-11 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 12-20 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 7-19 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
6
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
7
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Metallurg
13 6 0 0 6 1 0 32-32 13
10
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
11
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
12
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
7
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
8
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
Kunlun RS
12 1 0 0 11 0 0 21-44 2
23
HC Dinamo Riga
8 0 0 0 6 1 1 12-32 2