Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Sibir 14 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Ak Bars — Sibir

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.90
3.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – Sibir

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
11.01.23
Avangard
Ak Bars
V
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
V
04.01.23
Ak Bars
Severstal
CO
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
CS
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
I
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
V
08.12.22
Avangard
Ak Bars
CO
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
PS
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
CO
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
V
30.11.22
Ak Bars
Sibir
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
V
23.11.22
Barys
Ak Bars
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
PO
17.11.22
Ak Bars
SKA
V
13.11.22
Ak Bars
Avangard
I
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I
Sibir
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
PS
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
CO
05.01.23
Sibir
Avangard
V
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
CS
28.12.22
Sibir
Barys
I
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
CS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
V
19.12.22
Tractor
Sibir
I
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
I
06.12.22
Sibir
Tractor
I
04.12.22
Sibir
Torpedo
CO
30.11.22
Ak Bars
Sibir
V
28.11.22
Severstal
Sibir
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
I
23.11.22
Sibir
Amur
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
V
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
V
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
CO
15.11.22
Metallurg
Sibir
I
12.11.22
Sibir
SKA
V
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
V
07.11.22
Tractor
Sibir
I
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
CS
03.11.22
Avangard
Sibir
PO
01.11.22
Barys
Sibir
I
29.10.22
Sibir
Severstal
V
27.10.22
Sibir
Barys
V
25.10.22
Sibir
HC Spartak
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
CS
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
CS
13.10.22
Tractor
Sibir
CO
11.10.22
Sibir
Admiral
I
08.10.22
Sibir
HC Sochi
V
06.10.22
Sibir
CSKA
I
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
I
01.10.22
Avangard
Sibir
I
29.09.22
CSKA
Sibir
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
PO
25.09.22
Vityaz
Sibir
CO
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
V
18.09.22
Barys
Sibir
I
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
I
13.09.22
Sibir
Avangard
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
PS
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
V
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
04.09.22
HC Spartak
Sibir
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
V

Meciurile head-to-head: Ak Bars — Sibir

KHL 2022-2023
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
30.11.22
Ak Bars
Sibir
21.11.22
Sibir
Ak Bars
KHL 2021-2022
03.01.22
Sibir
Ak Bars
04.11.21
Ak Bars
Sibir
KHL 2020-2021
30.10.20
Ak Bars
Sibir
19.10.20
Sibir
Ak Bars
KHL 2019-2020
21.12.19
Ak Bars
Sibir
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
20.11.19
Sibir
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
7
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
8
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
9
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
10
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
11
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
12
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
51 16 2 4 22 5 2 115-137 51
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
17
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
18
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
19
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
20
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
21
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
22
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 21-13 8
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 15-13 8
6
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
7
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
9
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 13-16 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
12
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-9 6
13
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 18-13 5
14
HC Dynamo
5 1 0 1 2 1 0 9-12 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
17
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
18
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
19
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 13-18 2
21
Barys
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 9-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 1 1 1 1 92-44 48
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Salavat Yulaev
26 10 2 2 7 1 4 68-56 33
11
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
27 11 1 2 13 0 0 64-70 28
19
HC Dinamo Minsk
26 8 1 1 10 3 3 73-87 26
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
22 6 1 1 11 2 1 42-63 19
22
HC Sochi
25 2 1 0 18 3 1 48-89 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
27 8 1 4 10 3 1 54-57 30
7
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
8
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
9
HC Dynamo
23 9 1 2 7 2 2 52-49 28
10
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
24 6 0 3 12 2 1 57-70 21
17
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
18
Neftekhimik
26 7 2 0 15 2 0 70-93 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
25 5 2 2 15 1 0 45-66 19
21
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
51 16 2 4 22 5 2 115-137 51
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
10
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
11
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
4
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
5
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
6
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
7
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
8
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
9
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
10
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
11
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
51 16 2 4 22 5 2 115-137 51
5
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
2
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
3
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
4
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
5
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
6
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
5
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
6
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 35 -63 0 0
Amir Miftahov
gk. 25 -50 0 0
Vyacheslav Peksa
gk. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 45 0 3 3
Kristian Khenkel
df. 44 1 7 8
Vyacheslav Voynov
df. 42 8 17 25
Dmitry Yudin
df. 41 1 5 6
Nikita Evseyev
df. 41 5 1 6
Kirill Adamchuk
df. 33 2 5 7
Dinar Khafizullin
df. 30 0 5 5
Vasily Tokranov
df. 21 2 3 5
Mark Yanchevsky
df. 16 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 9 0 2 2
Danil Zhuravlyov
df. 7 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 49 8 17 25
Vadim Shipachyov
fw. 49 6 28 34
Artem Galimov
fw. 46 6 6 12
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 46 7 13 20
Ilya Safonov
fw. 45 12 10 22
Nikita Dynyak
fw. 44 8 5 13
Alexander Radulov
fw. 43 17 16 33
Kirill Petrov
fw. 41 8 5 13
Stanislav Galiyev
fw. 41 11 14 25
Dmitry Voronkov
fw. 37 10 6 16
Kirill Panyukov
fw. 28 4 2 6
Artyom Lukoyanov
fw. 26 0 0 0
Mikhail Glukhov
fw. 26 2 2 4
Dmitriy Katelevskiy
fw. 15 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 15 2 0 2
Danis Zaripov
fw. 14 0 3 3
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Semyon Terekhov
fw. 1 0 0 0
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 30 -57 0 0
Denis Kostin
gk. 23 -46 0 0
Ilya Morozov
df. 50 4 7 11
Yegor Alanov
df. 50 1 9 10
Michal Cajkovsky
df. 48 7 9 16
Trevor Murphy
df. 45 8 25 33
Nikita Efremov
df. 43 0 1 1
Timur Ahiyarov
df. 35 2 2 4
Ilja Pastuhov
df. 27 1 1 2
Alexey Solovyov
df. 23 0 1 1
Denis Alexandrov
df. 16 0 2 2
Taylor Beck
fw. 50 12 32 44
Valentin Pyanov
fw. 50 4 15 19
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 49 5 3 8
Alexander Sharov
fw. 48 22 11 33
Vladimir Butuzov
fw. 48 19 13 32
Nikita Korotkov
fw. 42 6 11 17
Nikita Setdikov
fw. 41 7 10 17
Vyacheslav Osnovin
fw. 41 7 11 18
Denis Golybev
fw. 38 4 5 9
Vyacheslav Litovchenko
fw. 31 3 3 6
Evgeny Chesalin
fw. 30 1 2 3
Alexei Yakovlev
fw. 29 0 3 3
Anton Nazarevich
fw. 27 1 3 4
Nikita Shashkov
fw. 23 5 4 9
Egor Spiridonov
fw. 17 0 1 1
Maksim Sushko
fw. 7 1 1 2
Ivan Klimovich
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului