Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:1
Ak Bars — Salavat Yulaev Meci incheiat 17 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Ak Bars
20 septembrie, 17:00
 
Ak Bars
HC Sochi
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
19 septembrie, 17:00
 
Kunlun RS
Salavat Yulaev
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Salavat Yulaev

17 septembrie 2020, 19:00 (EEST)
17 septembrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)
Arbitru: , Victor Birin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 180 -6 0 0
Adam Reydeborn
gk. 120 -4 0 0
Mikael Vikstrand
df. 91 0 2 2
Nikita Lyamkin
df. 88 0 1 1
Dmitry Yudin
df. 86 0 0 0
Albert Yarullin
df. 77 0 0 0
Roman Rukavishnikov
df. 75 0 1 1
Andrei Pedan
df. 71 0 0 0
Kristian Khenkel
df. 69 0 1 1
Justin Azevedo
fw. 93 2 3 5
Nigel Dawes
fw. 81 3 1 4
Artem Galimov
fw. 74 1 1 2
Artyom Lukoyanov
fw. 74 0 1 1
Dmitry Voronkov
fw. 74 2 1 3
Mikhail Fisenko
fw. 70 0 0 0
Stanislav Galiyev
fw. 69 2 3 5
Alexander Burmistrov
fw. 58 1 1 2
Danis Zaripov
fw. 51 1 2 3
Kirill Petrov
fw. 36 1 0 1
Nikita Dynyak
fw. 35 0 0 0
Ilya Safonov
fw. 14 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 5 0 0 0
Nu vor juca
Patrice Cormier
fw. 77 1 1 2
Stéphane Da Costa
fw. 63 1 2 3
Viktor Tikhonov
fw. 7 0 0 0
Alexander Hovanov
fw. 5 0 0 0
Amir Miftahov
gk. 0 0 0 0
Artur Ahtymov
gk. 0 0 0 0
Kamil Fazylzyanov
df. 0 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 299 -10 0 0
Vladislav Sukhachyov
gk. 58 -5 0 0
Dmitri Korobov
df. 111 0 3 3
Pavel Koledov
df. 109 0 0 0
Evgeny Biryukov
df. 104 1 1 2
Aleksey Semenov
df. 88 0 0 0
Evgeny Lisovets
df. 86 0 1 1
Grigory Panin
df. 72 1 0 1
Shakir Muhamadullin
df. 70 1 2 3
Alexander Alexeyev
df. 14 0 0 0
Sakari Manninen
fw. 124 2 5 7
Markus Granlund
fw. 118 5 5 10
Teemu Hartikainen
fw. 115 6 5 11
Pyotr Khokhryakov
fw. 100 1 2 3
Aleksandr Kadeykin
fw. 97 4 1 5
Vladimir Zharkov
fw. 80 0 2 2
Mikhail Vorobyov
fw. 76 1 1 2
Dmitry Kugryshev
fw. 67 1 2 3
Eduard Gimatov
fw. 65 0 0 0
Artem Pimenov
fw. 58 0 1 1
Ilya Baranov
fw. 12 0 0 0
Danil Bashkirov
fw. 11 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Soshnikov
fw. 85 0 4 4
Vyacheslav Solodukhin
fw. 39 0 0 0
Rodion Amirov
fw. 27 0 1 1
Igor Myasishchev
df. 13 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 4 0 0 0
Daniil Tarasov
gk. 0 0 0 0
Philip Larsen
df. 0 0 0 0
Vladislav Kartaev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
25.02.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
23.01.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
23.12.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
19.12.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
24.11.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
3
:
3
0
:
1
S
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
KHL 2018-2019
20.02.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
04.01.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
18.10.18
Ak Bars
Salavat Yulaev
14.09.18
Salavat Yulaev
Ak Bars
4
:
4
2
:
3
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
Salavat Yulaev
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
5
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
6
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
7
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
9
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
3
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
4
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
5
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
6
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
7
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
10
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
11
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
12
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
2
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
3
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
5
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
6
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
6
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
3
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
4
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
5
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
6
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
3
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
4
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
5
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
6
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
7
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
8
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
9
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
10
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
11
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
12
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 2 0 0 0 15-5 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 20-13 8
5
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
7
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
8
SKA
5 3 0 0 1 1 0 20-15 7
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
10
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-11 5
12
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-21 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 8-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
7
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
8
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
9
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 17-13 4
11
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
12
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 9-9 3
13
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
14
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
15
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 10-12 2
16
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
17
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 8-11 2
18
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
19
Ak Bars
2 0 1 0 1 0 0 3-6 2
20
Vityaz
2 0 0 1 1 0 0 4-5 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
22
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 3 0 0 1 0 0 14-11 6
2
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
3
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
4
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
5
SKA
4 2 0 0 1 1 0 13-12 5
6
Avtomobilist
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
7
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
8
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
9
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
10
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
11
Tractor
2 1 0 0 1 0 0 3-3 2
12
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
13
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
14
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
15
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
16
Metallurg
1 0 0 1 0 0 0 1-0 2
17
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
18
Severstal
1 0 0 0 0 0 1 1-2 1
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept