Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Metallurg 24 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – Metallurg

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
05.02.23
Kunlun RS
Ak Bars
V
03.02.23
SKA
Ak Bars
I
01.02.23
Ak Bars
Barys
V
29.01.23
Ak Bars
Tractor
V
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
CO
25.01.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
23.01.23
Tractor
Ak Bars
V
20.01.23
Ak Bars
Avangard
V
18.01.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
16.01.23
Ak Bars
Admiral
1
:
1
2
:
0
S
CS
14.01.23
Ak Bars
Sibir
PO
11.01.23
Avangard
Ak Bars
V
09.01.23
Sibir
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
V
04.01.23
Ak Bars
Severstal
CO
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
CS
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
I
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
V
08.12.22
Avangard
Ak Bars
CO
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
PS
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
CO
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
V
30.11.22
Ak Bars
Sibir
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
V
23.11.22
Barys
Ak Bars
V
21.11.22
Sibir
Ak Bars
I
19.11.22
Avangard
Ak Bars
PO
17.11.22
Ak Bars
SKA
V
13.11.22
Ak Bars
Avangard
I
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
CO
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
CS
01.11.22
Ak Bars
CSKA
I
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I
Metallurg
05.02.23
Metallurg
Tractor
CO
02.02.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
31.01.23
Severstal
Metallurg
I
29.01.23
Vityaz
Metallurg
1
:
1
4
:
3
S
PS
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
PO
23.01.23
Metallurg
Barys
CO
20.01.23
Sibir
Metallurg
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
PO
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
14.01.23
HC Sochi
Metallurg
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
PS
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
V
03.01.23
Barys
Metallurg
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
I
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
PS
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.12.22
Metallurg
Admiral
V
19.12.22
Metallurg
Amur
V
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
I
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
I
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
I
02.12.22
Metallurg
CSKA
V
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
CO
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
PO
15.11.22
Metallurg
Sibir
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
I
05.11.22
SKA
Metallurg
I
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
I
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Ak Bars — Metallurg

KHL 2022-2023
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
KHL 2021-2022
27.12.21
Ak Bars
Metallurg
28.10.21
Metallurg
Ak Bars
14.10.21
Metallurg
Ak Bars
07.10.21
Ak Bars
Metallurg
KHL 2020-2021
25.02.21
Ak Bars
Metallurg
2
:
2
1
:
2
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 43 -78 0 0
Amir Miftahov
gk. 28 -55 0 0
Vyacheslav Peksa
gk. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 55 1 4 5
Vyacheslav Voynov
df. 52 10 19 29
Dmitry Yudin
df. 51 1 6 7
Kristian Khenkel
df. 48 1 7 8
Nikita Evseyev
df. 47 5 2 7
Kirill Adamchuk
df. 38 2 5 7
Dinar Khafizullin
df. 36 0 7 7
Vasily Tokranov
df. 31 4 7 11
Mark Yanchevsky
df. 16 0 2 2
Konstantin Luchevnikov
df. 15 0 3 3
Danil Zhuravlyov
df. 12 0 2 2
Kirill Semyonov
fw. 60 11 21 32
Vadim Shipachyov
fw. 60 8 33 41
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 57 10 17 27
Artem Galimov
fw. 56 6 6 12
Ilya Safonov
fw. 56 14 15 29
Alexander Radulov
fw. 54 21 24 45
Kirill Petrov
fw. 52 10 6 16
Nikita Dynyak
fw. 51 8 5 13
Stanislav Galiyev
fw. 50 16 16 32
Dmitry Voronkov
fw. 47 13 10 23
Kirill Panyukov
fw. 38 5 3 8
Artyom Lukoyanov
fw. 37 2 0 2
Mikhail Glukhov
fw. 35 3 2 5
Dmitriy Katelevskiy
fw. 15 0 2 2
Maxim Bykov
fw. 15 2 0 2
Danis Zaripov
fw. 14 0 3 3
Semyon Terekhov
fw. 3 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 45 -91 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 22 -45 0 0
Ilya Nabokov
gk. 1 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 59 7 19 26
Alexei Maklyukov
df. 58 3 5 8
Artyom Zemchyonok
df. 52 0 7 7
Kodie Curran
df. 48 6 15 21
Artem Minulin
df. 37 1 5 6
Vladislav Eremenko
df. 35 3 4 7
Grigory Dronov
df. 34 5 10 15
Yaroslav Khabarov
df. 23 1 4 5
Ilya Nikolayev
df. 8 0 1 1
Denis Zernov
fw. 58 13 13 26
Maxim Karpov
fw. 57 8 18 26
Philippe Maillet
fw. 57 20 26 46
Brendan Leipsic
fw. 56 7 28 35
Yegor Korobkin
fw. 52 10 8 18
Danila Yurov
fw. 51 5 6 11
Nikolay Goldobin
fw. 50 16 15 31
Andrei Chibisov
fw. 49 11 10 21
Nikita Korostelev
fw. 49 12 8 20
Pavel Akolzin
fw. 49 9 4 13
Josh Currie
fw. 46 3 8 11
Mikhail Fisenko
fw. 42 2 7 9
Semyon Koshelev
fw. 40 8 8 16
Anatoly Nikontsev
fw. 32 3 6 9
Arkhip Nekolenko
fw. 31 4 4 8
Alexander Burmistrov
fw. 11 1 1 2
Roman Kantserov
fw. 2 0 0 0
Nikita Zimin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului