Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — HC Spartak 21 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – HC Spartak

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I
HC Spartak
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V

Meciurile head-to-head: Ak Bars — HC Spartak

KHL 2022-2023
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
KHL 2021-2022
16.11.21
HC Spartak
Ak Bars
26.09.21
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2020-2021
20.02.21
Ak Bars
HC Spartak
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
KHL 2019-2020
20.02.20
HC Spartak
Ak Bars
15.02.20
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2018-2019
02.02.19
HC Spartak
Ak Bars
11.10.18
Ak Bars
HC Spartak
KHL 2017-2018
06.01.18
HC Spartak
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
8 6 1 1 0 0 0 26-11 16
2
Metallurg
9 5 1 0 1 2 0 27-23 14
3
Avtomobilist
9 6 0 0 2 1 0 31-26 13
4
Torpedo
8 4 1 1 2 0 0 29-18 12
5
CSKA
8 4 1 0 2 1 0 26-23 11
6
Lokomotiv
9 4 0 1 3 1 0 23-19 11
7
Ak Bars
7 3 2 0 1 1 0 18-11 11
8
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 1 0 27-23 11
9
Sibir
9 3 0 2 3 0 1 18-16 11
10
HC Dynamo
8 5 0 0 3 0 0 20-13 10
11
HC Spartak
8 4 0 0 2 2 0 13-16 10
12
Vityaz
9 3 1 0 3 0 2 19-18 10
13
Salavat Yulaev
9 3 0 1 3 2 0 18-19 10
14
Barys
9 4 0 0 4 0 1 21-27 9
15
Severstal
8 3 1 0 3 0 1 24-21 9
16
Admiral
9 3 1 0 4 1 0 15-15 9
17
Kunlun RS
8 2 1 0 4 0 1 11-16 7
18
Amur
9 2 1 0 5 0 1 16-25 7
19
Tractor
9 1 1 1 6 0 0 20-26 6
20
Avangard
8 2 0 0 5 0 1 21-28 5
21
HC Sochi
7 1 0 0 6 0 0 12-23 2
22
Neftekhimik
8 0 0 0 7 1 0 16-34 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
5 4 1 0 0 0 0 13-4 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 16-7 10
3
Ak Bars
5 2 2 0 0 1 0 13-8 9
4
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
5
Barys
5 4 0 0 1 0 0 14-9 8
6
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 12-9 8
7
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 14-12 7
8
HC Dinamo Minsk
5 2 1 0 1 1 0 15-13 7
9
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
10
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 10-8 6
11
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 13-12 5
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 15-15 5
13
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 7-9 5
14
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 10-14 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 8-10 4
16
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 7-11 4
17
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-12 4
18
HC Spartak
5 1 0 0 2 2 0 7-13 4
19
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
21
Vityaz
5 0 0 0 3 0 2 4-11 2
22
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 8-19 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
6 6 0 0 0 0 0 25-13 12
2
SKA
5 3 1 1 0 0 0 16-6 10
3
Barys
5 4 0 0 1 0 0 14-9 8
4
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 21-15 8
5
Vityaz
6 3 1 0 2 0 0 16-11 8
6
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 23-13 8
7
HC Spartak
5 3 0 0 1 1 0 8-9 7
8
Kunlun RS
5 2 1 0 1 0 1 9-7 7
9
Sibir
4 2 0 1 0 0 1 12-7 7
10
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 1 1 0 17-15 7
11
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
12
Admiral
5 2 1 0 2 0 0 8-7 6
13
Ak Bars
3 1 1 0 0 1 0 6-5 5
14
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 10-7 4
15
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 11-14 4
16
Lokomotiv
4 1 0 1 2 0 0 9-9 4
17
Metallurg
3 0 1 0 0 2 0 9-10 4
18
Amur
5 1 0 0 3 0 1 6-12 3
19
Salavat Yulaev
2 1 0 0 1 0 0 4-5 2
20
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
21
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 3-8 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
6 5 0 0 1 0 0 18-13 10
2
Salavat Yulaev
7 2 0 1 2 2 0 14-14 8
3
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 14-10 7
4
SKA
3 3 0 0 0 0 0 10-5 6
5
Ak Bars
4 2 1 0 1 0 0 12-6 6
6
Avangard
8 2 0 0 5 0 1 21-28 5
7
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 14-14 5
8
HC Dynamo
3 2 0 0 1 0 0 7-6 4
9
HC Dinamo Minsk
3 1 1 0 1 0 0 10-8 4
10
Torpedo
3 1 1 0 1 0 0 6-5 4
11
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
12
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 6-9 4
13
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
14
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
15
CSKA
3 1 0 0 1 1 0 5-8 3
16
Tractor
4 0 0 1 3 0 0 9-12 2
17
Vityaz
3 0 0 0 1 0 2 3-7 2
18
Avtomobilist
3 0 0 0 2 1 0 6-13 1
19
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
20
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 13-26 1
21
HC Sochi
3 0 0 0 3 0 0 3-10 0
22
Kunlun RS
3 0 0 0 3 0 0 2-9 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
8 6 1 1 0 0 0 26-11 16
2
Torpedo
8 4 1 1 2 0 0 29-18 12
3
CSKA
8 4 1 0 2 1 0 26-23 11
4
Lokomotiv
9 4 0 1 3 1 0 23-19 11
5
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 1 0 27-23 11
6
HC Dynamo
8 5 0 0 3 0 0 20-13 10
7
HC Spartak
8 4 0 0 2 2 0 13-16 10
8
Vityaz
9 3 1 0 3 0 2 19-18 10
9
Severstal
8 3 1 0 3 0 1 24-21 9
10
Kunlun RS
8 2 1 0 4 0 1 11-16 7
11
HC Sochi
7 1 0 0 6 0 0 12-23 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
9 5 1 0 1 2 0 27-23 14
2
Avtomobilist
9 6 0 0 2 1 0 31-26 13
3
Ak Bars
7 3 2 0 1 1 0 18-11 11
4
Sibir
9 3 0 2 3 0 1 18-16 11
5
Salavat Yulaev
9 3 0 1 3 2 0 18-19 10
6
Barys
9 4 0 0 4 0 1 21-27 9
7
Admiral
9 3 1 0 4 1 0 15-15 9
8
Amur
9 2 1 0 5 0 1 16-25 7
9
Tractor
9 1 1 1 6 0 0 20-26 6
10
Avangard
8 2 0 0 5 0 1 21-28 5
11
Neftekhimik
8 0 0 0 7 1 0 16-34 1
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
8 6 1 1 0 0 0 26-11 16
2
Torpedo
8 4 1 1 2 0 0 29-18 12
3
HC Spartak
8 4 0 0 2 2 0 13-16 10
4
Vityaz
9 3 1 0 3 0 2 19-18 10
5
HC Sochi
7 1 0 0 6 0 0 12-23 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
9 3 0 2 3 0 1 18-16 11
2
Salavat Yulaev
9 3 0 1 3 2 0 18-19 10
3
Barys
9 4 0 0 4 0 1 21-27 9
4
Admiral
9 3 1 0 4 1 0 15-15 9
5
Amur
9 2 1 0 5 0 1 16-25 7
6
Avangard
8 2 0 0 5 0 1 21-28 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
8 4 1 0 2 1 0 26-23 11
2
Lokomotiv
9 4 0 1 3 1 0 23-19 11
3
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 1 0 27-23 11
4
HC Dynamo
8 5 0 0 3 0 0 20-13 10
5
Severstal
8 3 1 0 3 0 1 24-21 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
9 5 1 0 1 2 0 27-23 14
2
Avtomobilist
9 6 0 0 2 1 0 31-26 13
3
Ak Bars
7 3 2 0 1 1 0 18-11 11
4
Kunlun RS
8 2 1 0 4 0 1 11-16 7
5
Tractor
9 1 1 1 6 0 0 20-26 6
6
Neftekhimik
8 0 0 0 7 1 0 16-34 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 5 -8 0 0
Amir Miftahov
gk. 2 -2 0 0
Dinar Khafizullin
df. 7 0 2 2
Nikita Evseyev
df. 7 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 6 0 0 0
Dmitry Yudin
df. 5 0 0 0
Kirill Adamchuk
df. 5 0 4 4
Kristian Khenkel
df. 5 0 1 1
Vyacheslav Voynov
df. 5 0 1 1
Vasily Tokranov
df. 4 1 0 1
Maxim Chudinov
df. 3 0 1 1
Mark Yanchevsky
df. 2 0 1 1
Alexander Radulov
fw. 7 5 3 8
Artem Galimov
fw. 7 1 1 2
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 7 0 2 2
Dmitry Voronkov
fw. 7 0 1 1
Ilya Safonov
fw. 7 1 0 1
Kirill Semyonov
fw. 7 4 5 9
Stanislav Galiyev
fw. 7 0 5 5
Vadim Shipachyov
fw. 7 2 0 2
Nikita Dynyak
fw. 6 1 0 1
Kirill Panyukov
fw. 5 1 0 1
Alexander Burmistrov
fw. 4 0 0 0
Kirill Petrov
fw. 4 1 0 1
Mikhail Glukhov
fw. 4 0 0 0
Daniil Tarasov
fw. 3 1 0 1
Danis Zaripov
fw. 2 0 1 1
HC Spartak

Boris Mironov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 6 -11 1 0
Alexei Krasikov
gk. 2 -4 0 0
Alexander Bryntsev
df. 8 0 0 0
Egor Savikov
df. 8 0 1 1
Joey Keane
df. 8 1 2 3
Semion Rycjkin
df. 8 0 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 7 0 1 1
Nikita Sokolov
df. 7 0 1 1
Zakhar Arzamastsev
df. 6 0 0 0
Timur Khairullin
df. 4 0 0 0
Atrem Serikov
df. 1 0 0 0
Nikita Sedov
df. 0 0 0 0
Alexander Khokhlachev
fw. 8 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 8 2 1 3
Ilya Tataluyev
fw. 8 2 1 3
Maxim Tsyplakov
fw. 8 1 1 2
Pavel Kukshtel
fw. 8 0 0 0
Phil Varone
fw. 8 1 2 3
Roman Lyubimov
fw. 8 1 0 1
Shane Prince
fw. 8 2 0 2
Danila Kvartalnov
fw. 7 0 0 0
Andrei Loktionov
fw. 6 1 2 3
Nikita Chibrikov
fw. 6 0 1 1
Artyom Demkov
fw. 5 0 0 0
Dmitry Zlodeev
fw. 5 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 3 0 0 0
German Rubtsov
fw. 2 0 0 0
Pavel Tkachenko
fw. 2 0 0 0
Roman Starchenko
fw. 2 0 0 0
Alexander Kvartalnov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului