Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — HC Dinamo Riga

19 ianuarie 2021, 18:00 (EET)
19 ianuarie 2021, 18:00 (EET)
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 1,209 -43 2 2
Adam Reydeborn
gk. 1,163 -32 0 0
Amir Miftahov
gk. 373 -14 0 0
Artur Akhtyamov
gk. 103 -5 0 0
Dmitry Yudin
df. 743 4 8 12
Andrei Pedan
df. 715 6 6 12
Nikita Lyamkin
df. 679 1 8 9
Trevor Murphy
df. 516 1 13 14
Kristian Khenkel
df. 512 1 5 6
Danil Zhuravlyov
df. 446 2 8 10
Roman Rukavishnikov
df. 412 1 3 4
Konstantin Luchevnikov
df. 233 0 2 2
Kamil Fazylzyanov
df. 203 1 0 1
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Stanislav Galiyev
fw. 663 16 11 27
Harri Pesonen
fw. 611 7 9 16
Kirill Petrov
fw. 595 12 11 23
Nigel Dawes
fw. 593 21 16 37
Dmitry Voronkov
fw. 588 6 10 16
Mikhail Glukhov
fw. 578 7 7 14
Patrice Cormier
fw. 514 5 11 16
Artyom Lukoyanov
fw. 490 3 4 7
Viktor Tikhonov
fw. 448 8 7 15
Artem Galimov
fw. 430 4 7 11
Mikhail Fisenko
fw. 380 2 1 3
Danis Zaripov
fw. 373 6 13 19
Roman Lyubimov
fw. 358 3 4 7
Nikita Dynyak
fw. 308 1 6 7
Ivan Yemets
fw. 177 4 0 4
Ilya Safonov
fw. 160 0 2 2
Denis Komkov
fw. 4 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Stéphane Da Costa
fw. 681 21 26 47
Albert Yarullin
df. 575 1 11 12
Mikael Vikstrand
df. 539 1 10 11
Alexander Burmistrov
fw. 473 6 8 14
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 47 0 1 1
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 410 -25 1 1
Ericks Vitols
gk. 110 -10 0 0
Bruno Bruveris
gk. 58 -5 0 0
Reece Scarlett
df. 639 1 9 10
Kristaps Zile
df. 604 2 5 7
Roberts Mamchics
df. 501 1 4 5
Tony Sund
df. 486 0 9 9
Mathew Maione
df. 467 4 7 11
Ernests Osenieks
df. 426 1 3 4
Kristaps Sotnieks
df. 339 0 4 4
Gunars Skvorcovs
df. 299 0 1 1
Nikita Mateiko
df. 19 0 0 0
Evgeniy Grachov
fw. 604 4 3 7
Miks Indrasis
fw. 589 11 12 23
Lauris Darzins
fw. 547 7 15 22
Mārtiņš Dzierkals
fw. 533 7 12 19
Denis Parshyn
fw. 518 7 10 17
JC Lipon
fw. 384 3 6 9
Gleb Zyryanov
fw. 379 8 0 8
Roberts Bukarts
fw. 350 7 6 13
Daniels Berzins
fw. 338 2 2 4
Gennadiy Stolyarov
fw. 284 2 3 5
Rihards Bukarts
fw. 270 6 3 9
Emils Gegeris
fw. 243 0 0 0
Janis Svanenbergs
fw. 227 2 3 5
Danila Larionov
fw. 92 0 1 1
Andris Dzerins
fw. 62 1 0 1
Gleb Prokhorenkov
fw. 56 1 0 1
Nikolajs Elisejevs
fw. 14 0 0 0
Nu vor juca
Stanislav Galimov
gk. 747 -45 0 0
Jordan Murray
df. 191 1 6 7
David Levin
fw. 158 1 0 1
Yanis Voris
gk. 112 -8 0 0
Patrik Zabusov
fw. 104 1 0 1
Rudolfs Polcs
fw. 64 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 38 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 36 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
13.02.20
HC Dinamo Riga
Ak Bars
01.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
10.12.18
HC Dinamo Riga
Ak Bars
17.11.18
Ak Bars
HC Dinamo Riga
1
:
1
1
:
0
S
KHL 2017-2018
10.01.18
HC Dinamo Riga
Ak Bars
18.09.17
Ak Bars
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
13.11.16
HC Dinamo Riga
Ak Bars
2
:
0
30.09.16
Ak Bars
HC Dinamo Riga
2
:
1
KHL 2015-2016
04.12.15
Ak Bars
HC Dinamo Riga
2
:
3
25.08.15
HC Dinamo Riga
Ak Bars
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
V
15.01.21
Ak Bars
Avangard
V
12.01.21
Barys
Ak Bars
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
CS
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
V
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
V
14.12.20
Jokerit
Ak Bars
V
13.12.20
Ak Bars
Jokerit
V
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
V
09.12.20
Ak Bars
Metallurg
V
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
V
01.12.20
Avangard
Ak Bars
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.11.20
Avangard
Ak Bars
I
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
V
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
I
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
V
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
HC Dinamo Riga
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
PO
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
I
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
I
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
PO
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
I
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
CO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
PO
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
I
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
3
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
4
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
5
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
6
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
7
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
2
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
3
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
4
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
5
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
5
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
6
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
7
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
8
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
9
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
10
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
11
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 11-5 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 23-16 7
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
7
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
20
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-15 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 17 1 2 1 1 1 76-37 42
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
9
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
10
Avtomobilist
22 10 2 0 5 2 3 62-49 29
11
Metallurg
23 13 0 0 8 1 1 60-57 28
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
21 10 2 0 7 1 1 57-49 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
24 13 0 1 6 3 1 72-50 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Lokomotiv
23 8 2 1 8 4 0 61-53 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
23 8 1 0 8 4 2 62-61 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide