Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — CSKA

27 februarie 2021, 16:00 (EET)
27 februarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 1,655 -51 0 0
Timur Bilyalov
gk. 1,454 -54 2 2
Amir Miftahov
gk. 373 -14 0 0
Artur Akhtyamov
gk. 103 -5 0 0
Dmitry Yudin
df. 914 5 11 16
Andrei Pedan
df. 869 6 11 17
Nikita Lyamkin
df. 824 1 9 10
Albert Yarullin
df. 761 2 14 16
Trevor Murphy
df. 696 2 14 16
Mikael Vikstrand
df. 688 2 11 13
Kristian Khenkel
df. 678 3 6 9
Danil Zhuravlyov
df. 552 3 10 13
Roman Rukavishnikov
df. 514 1 4 5
Konstantin Luchevnikov
df. 267 0 2 2
Kamil Fazylzyanov
df. 203 1 0 1
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Stéphane Da Costa
fw. 829 27 30 57
Dmitry Voronkov
fw. 765 7 12 19
Stanislav Galiyev
fw. 753 16 11 27
Mikhail Glukhov
fw. 740 9 8 17
Harri Pesonen
fw. 726 7 11 18
Nigel Dawes
fw. 723 23 20 43
Patrice Cormier
fw. 720 6 14 20
Kirill Petrov
fw. 718 15 12 27
Artyom Lukoyanov
fw. 664 6 7 13
Viktor Tikhonov
fw. 641 11 12 23
Artem Galimov
fw. 613 6 10 16
Alexander Burmistrov
fw. 592 6 11 17
Mikhail Fisenko
fw. 487 2 2 4
Danis Zaripov
fw. 475 7 16 23
Roman Lyubimov
fw. 390 3 4 7
Nikita Dynyak
fw. 321 1 6 7
Ilya Safonov
fw. 245 2 2 4
Ivan Yemets
fw. 177 4 0 4
Nu vor juca
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 47 0 1 1
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 2,020 -70 2 2
Lars Johansson
gk. 1,334 -37 2 2
Met Robinson
df. 1,029 5 12 17
Klas Dahlbeck
df. 894 2 12 14
Bogdan Kiselevich
df. 884 4 14 18
Yegor Rykov
df. 736 0 9 9
Artem Blagievskiy
df. 704 2 6 8
Artem Sergeev
df. 628 2 2 4
Marsel Ibragimov
df. 177 0 2 2
John Gilmour
df. 171 3 3 6
Daniil Chayka
df. 116 1 1 2
Maxim Mamin
fw. 901 15 20 35
Konstantin Okulov
fw. 867 18 31 49
Maxim Shalunov
fw. 866 18 17 35
Sergei Andronov
fw. 809 15 10 25
Nikita Soshnikov
fw. 747 8 18 26
Andrei Svetlakov
fw. 710 7 13 20
Pavel Karnaukhov
fw. 642 10 6 16
Brendan Leipsic
fw. 633 11 13 24
Anton Slepyshev
fw. 533 12 13 25
Andrei Loktionov
fw. 530 3 13 16
Maksim Sorkin
fw. 530 5 7 12
Ivan Telegin
fw. 500 6 6 12
Alexander Popov
fw. 469 2 11 13
Nikita Korostelev
fw. 429 7 9 16
Yegor Afanasyev
fw. 145 2 4 6
Nu vor juca
Dmitry Samorukov
df. 839 2 6 8
Mario Kempe
fw. 515 11 11 22
Kirill Maksimov
fw. 198 2 1 3
Takhir Mingachyov
fw. 169 0 0 0
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Danil Yurtaikin
fw. 118 1 2 3
Artyom Chmykhov
df. 107 0 2 2
Kirill Goloshapov
df. 74 0 0 0
Nikita Rtishchev
fw. 64 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
02.09.20
CSKA
Ak Bars
KHL 2019-2020
11.10.19
Ak Bars
CSKA
03.09.19
CSKA
Ak Bars
KHL 2018-2019
13.02.19
Ak Bars
CSKA
31.01.19
CSKA
Ak Bars
28.12.18
CSKA
Ak Bars
15.11.18
Ak Bars
CSKA
KHL 2017-2018
22.04.18
Ak Bars
CSKA
20.04.18
CSKA
Ak Bars
18.04.18
CSKA
Ak Bars
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
25.02.21
Ak Bars
Metallurg
2
:
2
1
:
2
S
PS
23.02.21
Ak Bars
Barys
CO
20.02.21
Ak Bars
HC Spartak
PO
18.02.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
15.02.21
HC Dinamo Riga
Ak Bars
V
05.02.21
Metallurg
Ak Bars
I
03.02.21
Avtomobilist
Ak Bars
V
01.02.21
Tractor
Ak Bars
V
30.01.21
Ak Bars
Kunlun RS
V
28.01.21
Avtomobilist
Ak Bars
V
21.01.21
Ak Bars
Lokomotiv
3
:
3
1
:
2
S
PS
19.01.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
PO
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
V
15.01.21
Ak Bars
Avangard
V
12.01.21
Barys
Ak Bars
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
CS
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
V
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
V
14.12.20
Jokerit
Ak Bars
V
13.12.20
Ak Bars
Jokerit
V
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
V
09.12.20
Ak Bars
Metallurg
V
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
V
01.12.20
Avangard
Ak Bars
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.11.20
Avangard
Ak Bars
I
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
V
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
I
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
V
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
CSKA
25.02.21
Lokomotiv
CSKA
2
:
2
0
:
3
S
CS
23.02.21
Severstal
CSKA
V
20.02.21
CSKA
HC Dinamo Riga
I
18.02.21
CSKA
Tractor
I
16.02.21
CSKA
Vityaz
V
07.02.21
Tractor
CSKA
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.02.21
HC Sochi
CSKA
V
02.02.21
CSKA
HC Dinamo Riga
CO
29.01.21
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
27.01.21
HC Dynamo
CSKA
I
23.01.21
CSKA
Jokerit
I
21.01.21
CSKA
Amur
V
19.01.21
CSKA
HC Spartak
V
17.01.21
CSKA
SKA
V
14.01.21
Lokomotiv
CSKA
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
V
10.01.21
SKA
CSKA
CO
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
V
05.01.21
CSKA
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.01.21
CSKA
Jokerit
CO
27.12.20
Vityaz
CSKA
I
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
PS
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
V
10.12.20
Avangard
CSKA
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
V
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
CO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
V
23.11.20
CSKA
Sibir
I
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
V
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
V
14.11.20
CSKA
HC Sochi
V
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
PO
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
I
29.10.20
HC Spartak
CSKA
CO
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
V
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
7
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
11
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
3
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
4
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
5
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
6
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
7
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
4
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
5
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
3
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
4
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Avangard
59 32 3 0 12 7 5 175-132 82
5
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
6
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
7
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
8
Metallurg
59 31 0 6 16 5 1 163-135 80
9
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
10
Tractor
59 27 4 2 20 3 3 154-141 72
11
Barys
59 20 8 3 21 5 2 145-152 69
12
Avtomobilist
59 24 3 3 21 5 3 152-150 68
13
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
14
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
15
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
18
Sibir
59 19 5 2 29 1 3 142-155 56
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 2 2 0 1 0 0 14-9 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-8 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 13-13 7
10
Barys
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
11
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
14
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 17-17 6
15
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
16
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
17
Avtomobilist
5 1 0 1 2 1 0 9-13 5
18
Metallurg
5 0 0 2 2 1 0 10-13 5
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
23
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
3
Avangard
29 20 1 0 4 1 3 93-58 46
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
29 18 0 0 9 1 1 80-69 38
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
29 11 2 1 10 2 3 80-75 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
29 6 0 0 17 4 2 60-96 18
23
HC Dinamo Riga
29 3 0 1 21 3 1 58-91 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
8
HC Dinamo Minsk
29 11 2 4 10 1 1 84-82 36
9
Barys
29 10 6 1 10 2 0 73-74 36
10
Tractor
29 15 0 1 10 2 1 72-68 35
11
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
12
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
18
Sibir
29 9 1 1 17 0 1 67-72 23
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide