Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — CSKA 1 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Ak Bars — CSKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – CSKA

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
CO
16.10.22
Tractor
Ak Bars
I
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
PS
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
PO
01.10.22
Ak Bars
Amur
CO
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
I
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I
CSKA
30.10.22
HC Sochi
CSKA
V
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
24.10.22
CSKA
Tractor
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
V
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
V
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.22
Vityaz
CSKA
V
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
CS
08.10.22
Admiral
CSKA
V
06.10.22
Sibir
CSKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
PS
29.09.22
CSKA
Sibir
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
CO
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
PO
18.09.22
CSKA
HC Sochi
V
14.09.22
CSKA
Vityaz
V
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
V
09.09.22
Severstal
CSKA
I
05.09.22
CSKA
Ak Bars
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
CO
01.09.22
CSKA
Metallurg
V

Meciurile head-to-head: Ak Bars — CSKA

KHL 2022-2023
05.09.22
CSKA
Ak Bars
KHL 2021-2022
01.10.21
CSKA
Ak Bars
08.09.21
Ak Bars
CSKA
KHL 2020-2021
27.02.21
Ak Bars
CSKA
02.09.20
CSKA
Ak Bars
KHL 2019-2020
11.10.19
Ak Bars
CSKA
03.09.19
CSKA
Ak Bars
KHL 2018-2019
13.02.19
Ak Bars
CSKA
31.01.19
CSKA
Ak Bars
28.12.18
CSKA
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 2 1 0 1 91-43 47
2
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
3
CSKA
23 13 2 1 4 2 1 74-49 35
4
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
5
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
6
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
7
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
8
Sibir
26 8 2 4 10 1 1 63-59 30
9
Torpedo
24 11 1 2 9 1 0 66-54 29
10
Vityaz
24 7 2 2 7 1 5 59-57 28
11
Admiral
25 5 2 5 9 2 2 46-53 28
12
HC Spartak
25 8 2 1 9 4 1 48-64 27
13
Barys
26 10 1 1 13 0 1 58-77 25
14
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
15
Ak Bars
23 6 4 0 9 3 1 52-56 24
16
HC Dinamo Minsk
25 6 2 2 11 3 1 62-70 24
17
Avangard
24 10 0 0 11 1 2 64-69 23
18
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
19
Kunlun RS
26 6 2 1 14 1 2 57-76 21
20
Amur
24 5 2 1 12 2 2 45-69 20
21
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19
22
HC Sochi
22 3 0 0 16 3 0 42-76 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 22-5 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 20-13 10
3
Metallurg
5 4 0 0 0 1 0 16-7 9
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 0 0 1 18-10 9
5
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 18-13 8
6
Admiral
5 1 1 1 0 1 1 7-6 8
7
Avangard
5 3 0 0 1 1 0 15-7 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
9
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 12-9 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-13 6
12
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
13
Vityaz
5 1 0 0 1 0 3 13-15 5
14
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
15
Ak Bars
5 1 1 0 3 0 0 12-13 4
16
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-7 4
17
HC Spartak
5 0 1 1 3 0 0 15-19 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 13-19 2
19
Avtomobilist
5 1 0 0 4 0 0 8-14 2
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 9-20 2
21
Severstal
5 0 0 0 4 0 1 11-21 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 9-24 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
14 10 2 1 0 0 1 46-21 27
2
Avtomobilist
13 10 0 1 2 0 0 47-26 22
3
Torpedo
12 9 0 1 1 1 0 47-24 21
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-30 20
5
CSKA
12 7 2 0 2 1 0 43-28 19
6
Barys
13 8 1 0 4 0 0 35-29 18
7
HC Dynamo
14 7 0 1 4 0 2 41-29 18
8
Vityaz
14 5 1 2 4 1 1 35-32 18
9
Lokomotiv
12 7 0 1 3 0 1 26-20 17
10
Sibir
13 6 0 2 4 0 1 38-31 17
11
Kunlun RS
14 4 2 1 4 1 2 36-38 17
12
Salavat Yulaev
12 5 0 2 3 0 2 32-21 16
13
Tractor
14 5 2 0 6 1 0 27-30 15
14
Ak Bars
12 3 3 0 3 3 0 29-28 15
15
HC Dinamo Minsk
11 5 0 1 4 1 0 34-32 13
16
Admiral
11 2 1 3 4 0 1 20-22 13
17
Avangard
8 5 0 0 1 1 1 24-15 12
18
HC Spartak
13 4 1 0 6 2 0 24-39 12
19
Amur
11 4 0 0 4 1 2 24-29 11
20
Neftekhimik
10 3 1 1 5 0 0 24-27 10
21
Severstal
10 3 0 1 4 1 1 30-30 10
22
HC Sochi
13 2 0 0 9 2 0 24-43 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
11 8 1 1 1 0 0 45-22 20
2
Salavat Yulaev
12 7 0 1 2 2 0 34-22 18
3
Metallurg
11 8 0 0 2 1 0 34-25 17
4
Lokomotiv
12 6 1 0 3 1 1 34-29 16
5
CSKA
11 6 0 1 2 1 1 31-21 16
6
HC Dynamo
11 5 1 1 2 0 2 23-20 16
7
HC Spartak
12 4 1 1 3 2 1 24-25 15
8
Admiral
14 3 1 2 5 2 1 26-31 15
9
Severstal
15 3 1 1 7 0 3 38-47 13
10
Sibir
13 2 2 2 6 1 0 25-28 13
11
Avangard
16 5 0 0 10 0 1 40-54 11
12
HC Dinamo Minsk
14 1 2 1 7 2 1 28-38 11
13
Tractor
12 3 0 1 6 1 1 31-37 10
14
Vityaz
10 2 1 0 3 0 4 24-25 10
15
Ak Bars
11 3 1 0 6 0 1 23-28 9
16
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 34-53 9
17
Avtomobilist
11 2 2 0 6 1 0 28-37 9
18
Amur
13 1 2 1 8 1 0 21-40 9
19
Torpedo
12 2 1 1 8 0 0 19-30 8
20
Barys
13 2 0 1 9 0 1 23-48 7
21
Kunlun RS
12 2 0 0 10 0 0 21-38 4
22
HC Sochi
9 1 0 0 7 1 0 18-33 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 2 1 0 1 91-43 47
2
CSKA
23 13 2 1 4 2 1 74-49 35
3
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
4
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
5
Torpedo
24 11 1 2 9 1 0 66-54 29
6
Vityaz
24 7 2 2 7 1 5 59-57 28
7
HC Spartak
25 8 2 1 9 4 1 48-64 27
8
HC Dinamo Minsk
25 6 2 2 11 3 1 62-70 24
9
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
10
Kunlun RS
26 6 2 1 14 1 2 57-76 21
11
HC Sochi
22 3 0 0 16 3 0 42-76 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
2
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
3
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
4
Sibir
26 8 2 4 10 1 1 63-59 30
5
Admiral
25 5 2 5 9 2 2 46-53 28
6
Barys
26 10 1 1 13 0 1 58-77 25
7
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
8
Ak Bars
23 6 4 0 9 3 1 52-56 24
9
Avangard
24 10 0 0 11 1 2 64-69 23
10
Amur
24 5 2 1 12 2 2 45-69 20
11
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 2 1 0 1 91-43 47
2
Torpedo
24 11 1 2 9 1 0 66-54 29
3
Vityaz
24 7 2 2 7 1 5 59-57 28
4
HC Spartak
25 8 2 1 9 4 1 48-64 27
5
HC Sochi
22 3 0 0 16 3 0 42-76 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
2
Sibir
26 8 2 4 10 1 1 63-59 30
3
Admiral
25 5 2 5 9 2 2 46-53 28
4
Barys
26 10 1 1 13 0 1 58-77 25
5
Avangard
24 10 0 0 11 1 2 64-69 23
6
Amur
24 5 2 1 12 2 2 45-69 20
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
23 13 2 1 4 2 1 74-49 35
2
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
3
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
4
HC Dinamo Minsk
25 6 2 2 11 3 1 62-70 24
5
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
2
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
3
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
4
Ak Bars
23 6 4 0 9 3 1 52-56 24
5
Kunlun RS
26 6 2 1 14 1 2 57-76 21
6
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 16 -31 0 0
Amir Miftahov
gk. 12 -20 0 0
Dinar Khafizullin
df. 23 0 3 3
Vyacheslav Voynov
df. 21 2 6 8
Kristian Khenkel
df. 19 1 4 5
Nikita Lyamkin
df. 19 0 2 2
Nikita Evseyev
df. 18 3 0 3
Dmitry Yudin
df. 16 0 1 1
Kirill Adamchuk
df. 15 1 5 6
Vasily Tokranov
df. 13 1 1 2
Maxim Chudinov
df. 7 0 1 1
Mark Yanchevsky
df. 5 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 23 5 9 14
Vadim Shipachyov
fw. 23 4 4 8
Alexander Radulov
fw. 22 8 7 15
Artem Galimov
fw. 21 2 1 3
Ilya Safonov
fw. 21 7 3 10
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 20 2 6 8
Kirill Petrov
fw. 19 4 3 7
Mikhail Glukhov
fw. 19 2 2 4
Nikita Dynyak
fw. 19 3 2 5
Stanislav Galiyev
fw. 19 3 9 12
Alexander Burmistrov
fw. 18 1 1 2
Kirill Panyukov
fw. 13 2 1 3
Dmitry Voronkov
fw. 12 0 1 1
Daniil Tarasov
fw. 9 1 0 1
Danis Zaripov
fw. 9 0 2 2
Artyom Lukoyanov
fw. 8 0 0 0
Maxim Bykov
fw. 5 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 16 -30 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 4 -12 0 0
Vsevolod Skotnikov
gk. 2 -2 0 0
Dmitriy Gamzin
gk. 1 -1 0 0
Fredrik Claesson
df. 23 2 6 8
Yaroslaw Dyblenko
df. 23 2 4 6
Darren Dietz
df. 22 3 6 9
Artem Sergeev
df. 21 2 4 6
Vladislav Provolnev
df. 21 2 8 10
Nikita Nesterov
df. 19 2 11 13
Vladimir Grudinin
df. 13 1 0 1
Bogdan Kiselevich
df. 12 0 2 2
Artyom Duda
df. 5 0 2 2
Dmitry Alexeyev
df. 1 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 23 2 5 7
Maksim Sorkin
fw. 23 2 6 8
Vitaly Abramov
fw. 23 8 3 11
Vladislav Kamenev
fw. 23 9 4 13
Mikhail Grigorenko
fw. 22 8 8 16
Sergei Plotnikov
fw. 22 7 5 12
Pavel Karnaukhov
fw. 20 2 8 10
Prokhor Poltapov
fw. 20 3 0 3
Takhir Mingachyov
fw. 20 3 1 4
Anton Slepyshev
fw. 19 4 10 14
Danil Yurtaikin
fw. 17 3 4 7
Semyon Pankratov
fw. 17 1 0 1
Konstantin Okulov
fw. 16 4 10 14
Maxim Mamin
fw. 10 2 5 7
Matvey Guskov
fw. 6 0 1 1
Kirill Dolzhenkov
fw. 5 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului