Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Avangard

22 octombrie 2021, 17:00 (EEST)
22 octombrie 2021, 17:00 (EEST)
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:300 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0
Simon Hrubec
gk. 0 0 0 0
Vasily Demchenko
gk. 0 0 0 0
Alexei Bereglazov
df. 0 0 0 0
Alexey Emelin
df. 0 0 0 0
Alexey Solovyov
df. 0 0 0 0
Damir Sharipzyanov
df. 0 0 0 0
Kirill Gotovets
df. 0 0 0 0
Maxim Chudinov
df. 0 0 0 0
Maxim Goncharov
df. 0 0 0 0
Oliwer Kaski
df. 0 0 0 0
Semyon Chistyakov
df. 0 0 0 0
Ville Pokka
df. 0 0 0 0
Alexander Dergachyov
fw. 0 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 0 0 0 0
Denis Zernov
fw. 0 0 0 0
Dmitry Shevchenko
fw. 0 0 0 0
Francis Pare
fw. 0 0 0 0
Ilya Kablukov
fw. 0 0 0 0
Ivan Telegin
fw. 0 0 0 0
Korban Nait
fw. 0 0 0 0
Maxim Mizurin
fw. 0 0 0 0
Nail Yakupov
fw. 0 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 0 0 0 0
Pavel Dedunov
fw. 0 0 0 0
Peter Cehlarik
fw. 0 0 0 0
Sergey Tolchinsky
fw. 0 0 0 0
Vladimir Brukvin
fw. 0 0 0 0
Vladimir Zharkov
fw. 0 0 0 0
Yaroslav Kosov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
15.04.21
Ak Bars
Avangard
13.04.21
Avangard
Ak Bars
11.04.21
Ak Bars
Avangard
09.04.21
Avangard
Ak Bars
07.04.21
Avangard
Ak Bars
05.04.21
Ak Bars
Avangard
03.04.21
Ak Bars
Avangard
15.01.21
Ak Bars
Avangard
01.12.20
Avangard
Ak Bars
23.11.20
Avangard
Ak Bars
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0