Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:3
Ak Bars — Avangard Meci incheiat 18 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Ak Bars
20 februarie, 18:30
 
HC Spartak
Ak Bars
Urmatorul meci pentru Avangard
21 februarie, 18:30
 
Avangard
Jokerit
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Avangard

18 februarie 2020, 18:00 (EET)
18 februarie 2020, 18:00 (EET)
0
Arbitru: , Denis Naumov Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 1,517 -34 1 1
Amir Miftahov
gk. 103 -4 0 0
Albert Yarullin
df. 866 4 26 30
Mikael Vikstrand
df. 859 4 24 28
Nikita Lyamkin
df. 647 2 1 3
Andrei Pedan
df. 525 4 10 14
Roman Rukavishnikov
df. 523 2 7 9
Kamil Fazylzyanov
df. 381 2 5 7
Jesse Virtanen
df. 289 0 2 2
Justin Azevedo
fw. 928 12 19 31
Patrice Cormier
fw. 839 11 12 23
Kirill Petrov
fw. 784 12 17 29
Stanislav Galiyev
fw. 744 14 11 25
Matthew Frattin
fw. 730 8 19 27
Artem Galimov
fw. 677 12 9 21
Danis Zaripov
fw. 677 12 14 26
Mikhail Glukhov
fw. 537 7 3 10
Emil Galimov
fw. 529 13 6 19
Mikhail Fisenko
fw. 462 6 6 12
Artyom Lukoyanov
fw. 391 0 5 5
Dmitry Voronkov
fw. 293 4 5 9
Nikita Dynyak
fw. 255 2 4 6
Nu vor juca
Adam Reydeborn
gk. 1,826 -58 0 0
Dmitry Yudin
df. 718 1 6 7
Kristian Khenkel
df. 629 2 5 7
Danil Zhuravlyov
df. 465 1 7 8
Viktor Tikhonov
fw. 328 3 3 6
Oleg Li
fw. 297 3 6 9
Vladislav Kara
fw. 220 4 4 8
Stepan Sannikov
fw. 125 0 0 0
Vladimir Galuzin
fw. 96 1 0 1
Nikolay Averin
df. 82 0 0 0
Artem Valeev
fw. 33 1 0 1
Maxim Marushev
fw. 25 0 1 1
Kirill Adamchuk
df. 24 0 0 0
Danil Voevodin
fw. 16 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 1 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 2,633 -76 0 0
Emil Garipov
gk. 400 -11 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 1,332 10 30 40
Ville Pokka
df. 1,264 1 12 13
Alexei Bondarev
df. 942 0 3 3
Yegor Martynov
df. 915 4 7 11
Cody Franson
df. 838 3 10 13
Alexey Emelin
df. 246 0 1 1
Kirill Semyonov
fw. 1,107 16 28 44
Taylor Beck
fw. 965 13 22 35
Sergei Shumakov
fw. 855 16 24 40
Andrei Stas
fw. 754 1 1 2
Rob Klinkhammer
fw. 718 11 14 25
Pavel Dedunov
fw. 711 7 2 9
Semyon Koshelev
fw. 700 10 13 23
Valentin Pyanov
fw. 607 9 2 11
Sergei Shirokov
fw. 556 10 12 22
Evgeniy Grachov
fw. 512 5 6 11
Brandon McMillan
fw. 269 4 4 8
Denis Zernov
fw. 232 2 6 8
Nu vor juca
Sven Andrighetto
fw. 945 13 13 26
Aleksey Potapov
fw. 629 5 3 8
Aleksandr Sudnitsin
gk. 461 -17 0 0
Roman Manuhov
df. 375 1 2 3
Maxim Chudinov
df. 212 2 2 4
Semion Rycjkin
df. 132 2 1 3
Artyom Manukyan
fw. 79 2 1 3
Alexander Yaremchuk
fw. 72 0 1 1
Kirill Spicenko
df. 34 0 0 0
Alexei Tereshchenko
fw. 31 0 1 1
Maxim Mizurin
fw. 27 0 0 0
Denis Kostin
gk. 20 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 11 0 0 0
Danil Schekin
df. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
11.02.20
Avangard
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
08.12.19
Avangard
Ak Bars
12.11.19
Ak Bars
Avangard
KHL 2018-2019
03.03.19
Ak Bars
Avangard
01.03.19
Ak Bars
Avangard
27.02.19
Avangard
Ak Bars
25.02.19
Avangard
Ak Bars
03.01.19
Ak Bars
Avangard
12.09.18
Avangard
Ak Bars
1
:
1
4
:
3
S
KHL 2017-2018
25.12.17
Avangard
Ak Bars
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
15.02.20
Ak Bars
HC Spartak
V
13.02.20
HC Dinamo Riga
Ak Bars
V
11.02.20
Avangard
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
03.02.20
Ak Bars
Vityaz
V
01.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Riga
V
29.01.20
Vityaz
Ak Bars
V
27.01.20
Tractor
Ak Bars
V
25.01.20
Avtomobilist
Ak Bars
V
23.01.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
21.01.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
16.01.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
14.01.20
Amur
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
12.01.20
Admiral
Ak Bars
I
09.01.20
Ak Bars
Torpedo
I
07.01.20
Ak Bars
Metallurg
V
05.01.20
Ak Bars
Tractor
CO
28.12.19
Ak Bars
Lokomotiv
V
25.12.19
Neftekhimik
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
23.12.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
PO
21.12.19
Ak Bars
Sibir
I
19.12.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
08.12.19
Avangard
Ak Bars
I
06.12.19
Torpedo
Ak Bars
V
04.12.19
SKA
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
PS
01.12.19
Ak Bars
HC Dynamo
V
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
I
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
CS
24.11.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.11.19
Barys
Ak Bars
V
20.11.19
Sibir
Ak Bars
V
14.11.19
Ak Bars
Tractor
V
12.11.19
Ak Bars
Avangard
V
04.11.19
Severstal
Ak Bars
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
I
30.10.19
Ak Bars
Admiral
V
28.10.19
Ak Bars
Amur
V
26.10.19
Ak Bars
Barys
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
PS
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
V
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
CO
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
I
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
V
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
02.10.19
Ak Bars
SKA
V
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
V
25.09.19
Tractor
Ak Bars
V
23.09.19
Sibir
Ak Bars
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
V
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
16.09.19
Ak Bars
Severstal
V
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
V
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
V
03.09.19
CSKA
Ak Bars
I
Avangard
13.02.20
Avangard
Admiral
V
11.02.20
Avangard
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
CS
03.02.20
Metallurg
Avangard
PO
01.02.20
Barys
Avangard
I
30.01.20
SKA
Avangard
PO
28.01.20
Avangard
Neftekhimik
V
26.01.20
Avangard
Metallurg
V
23.01.20
Avangard
HC Sochi
V
21.01.20
Vityaz
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
16.01.20
Admiral
Avangard
V
15.01.20
Admiral
Avangard
V
13.01.20
Amur
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
11.01.20
Barys
Avangard
V
06.01.20
Avangard
Barys
I
03.01.20
Avangard
Admiral
V
30.12.19
Tractor
Avangard
V
28.12.19
Neftekhimik
Avangard
V
25.12.19
Avangard
Tractor
I
21.12.19
Avangard
Salavat Yulaev
V
19.12.19
Avangard
Sibir
V
09.12.19
Avangard
Barys
I
08.12.19
Avangard
Ak Bars
V
04.12.19
Sibir
Avangard
I
02.12.19
Amur
Avangard
V
30.11.19
Kunlun RS
Avangard
PO
28.11.19
Kunlun RS
Avangard
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.11.19
Avangard
Vityaz
V
23.11.19
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
21.11.19
Avangard
Avtomobilist
PO
18.11.19
Avangard
Salavat Yulaev
V
16.11.19
HC Dinamo Minsk
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
14.11.19
Severstal
Avangard
V
12.11.19
Ak Bars
Avangard
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
V
01.11.19
Avangard
Amur
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
I
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
V
15.10.19
Avangard
SKA
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
V
10.10.19
Avangard
Amur
V
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
PO
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
V
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
PS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
V
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
PO
15.09.19
Torpedo
Avangard
I
10.09.19
HC Spartak
Avangard
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
V
06.09.19
Avangard
Severstal
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
V
01.09.19
CSKA
Avangard
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
17
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
22
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
9
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
12
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
13
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13