3:1
Ak Bars — Avangard Meci incheiat 15 ianuarie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Avangard

15 ianuarie 2021, 18:00 (EET)
15 ianuarie 2021, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 1,209 -43 2 2
Adam Reydeborn
gk. 1,043 -31 0 0
Dmitry Yudin
df. 711 4 7 11
Andrei Pedan
df. 677 5 6 11
Nikita Lyamkin
df. 649 1 7 8
Trevor Murphy
df. 483 1 13 14
Kristian Khenkel
df. 477 1 5 6
Danil Zhuravlyov
df. 418 2 7 9
Roman Rukavishnikov
df. 381 1 3 4
Stéphane Da Costa
fw. 654 21 25 46
Stanislav Galiyev
fw. 648 15 11 26
Harri Pesonen
fw. 580 7 9 16
Kirill Petrov
fw. 564 11 10 21
Nigel Dawes
fw. 563 21 16 37
Dmitry Voronkov
fw. 556 6 10 16
Mikhail Glukhov
fw. 549 7 6 13
Patrice Cormier
fw. 477 4 11 15
Artyom Lukoyanov
fw. 462 2 4 6
Viktor Tikhonov
fw. 417 8 7 15
Artem Galimov
fw. 406 4 7 11
Mikhail Fisenko
fw. 368 2 1 3
Ilya Safonov
fw. 155 0 2 2
Nu vor juca
Albert Yarullin
df. 575 1 11 12
Mikael Vikstrand
df. 539 1 10 11
Alexander Burmistrov
fw. 473 6 8 14
Amir Miftahov
gk. 373 -14 0 0
Danis Zaripov
fw. 358 6 13 19
Roman Lyubimov
fw. 347 3 4 7
Nikita Dynyak
fw. 308 1 6 7
Konstantin Luchevnikov
df. 233 0 2 2
Kamil Fazylzyanov
df. 203 1 0 1
Ivan Yemets
fw. 177 4 0 4
Artur Akhtyamov
gk. 103 -5 0 0
Maxim Marushev
fw. 67 0 1 1
Alexander Hovanov
fw. 64 0 0 0
Alexander Lyakhov
df. 61 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 53 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 47 0 1 1
Ruslan Galimzyanov
fw. 16 0 0 0
Denis Komkov
fw. 4 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 4 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,504 -63 0 0
Igor Bobkov
gk. 943 -33 0 0
Alexey Emelin
df. 972 4 13 17
Alexei Bereglazov
df. 855 1 13 14
Oliwer Kaski
df. 852 12 15 27
Maxim Chudinov
df. 398 1 4 5
Semyon Chistyakov
df. 287 1 2 3
Maxim Goncharov
df. 160 0 1 1
Alexey Solovyov
df. 104 0 3 3
Korban Nait
fw. 823 14 16 30
Kirill Semyonov
fw. 784 8 12 20
Denis Zernov
fw. 738 8 22 30
Reid Boucher
fw. 680 17 19 36
Alexander Khokhlachev
fw. 633 10 21 31
Sergey Tolchinsky
fw. 626 11 23 34
Jiri Sekac
fw. 590 10 11 21
Nail Yakupov
fw. 546 6 9 15
Pavel Dedunov
fw. 467 4 1 5
Aleksey Potapov
fw. 418 2 5 7
Klim Kostin
fw. 301 1 5 6
Ilya Kovalchuk
fw. 109 3 3 6
Nu vor juca
Damir Sharipzyanov
df. 826 2 4 6
Ville Pokka
df. 467 4 6 10
Yegor Chinakhov
fw. 367 8 7 15
Andrei Stas
fw. 351 1 5 6
Kirill Gotovets
df. 280 0 1 1
Ilya Kablukov
fw. 219 0 1 1
Nikita Komarov
fw. 117 1 0 1
Alexander Yaremchuk
fw. 74 0 0 0
Arseni Gritsyuk
fw. 36 0 0 0
Georgi Dubrovsky
gk. 0 0 0 0
Maksim Alipov
df. 0 0 0 0
Stanislav Berezhnoy
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.93
4.00
3.30
2.17
1.67
1.85
3.75
3.60
1.95
1.80
1.93
4.15
3.30
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.12.20
Avangard
Ak Bars
23.11.20
Avangard
Ak Bars
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
KHL 2019-2020
18.02.20
Ak Bars
Avangard
11.02.20
Avangard
Ak Bars
1
:
1
1
:
0
S
08.12.19
Avangard
Ak Bars
12.11.19
Ak Bars
Avangard
KHL 2018-2019
03.03.19
Ak Bars
Avangard
01.03.19
Ak Bars
Avangard
27.02.19
Avangard
Ak Bars
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
12.01.21
Barys
Ak Bars
V
10.01.21
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
CS
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
V
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
V
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
V
14.12.20
Jokerit
Ak Bars
V
13.12.20
Ak Bars
Jokerit
V
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
V
09.12.20
Ak Bars
Metallurg
V
06.12.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
V
01.12.20
Avangard
Ak Bars
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
V
25.11.20
Metallurg
Ak Bars
2
:
2
1
:
2
S
CS
23.11.20
Avangard
Ak Bars
I
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
V
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
V
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
V
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
I
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
V
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
V
23.10.20
Barys
Ak Bars
V
21.10.20
Amur
Ak Bars
I
19.10.20
Sibir
Ak Bars
V
16.10.20
Ak Bars
Barys
PO
14.10.20
Ak Bars
Amur
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
PO
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
PO
25.09.20
SKA
Ak Bars
2
:
2
0
:
1
S
CS
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
CS
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
V
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
V
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
CO
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
I
02.09.20
CSKA
Ak Bars
CO
Avangard
13.01.21
Avangard
Torpedo
I
09.01.21
Avangard
Metallurg
V
07.01.21
Avangard
Severstal
V
05.01.21
Salavat Yulaev
Avangard
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
PO
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
PS
28.12.20
Avangard
Tractor
V
26.12.20
Avangard
HC Spartak
PO
23.12.20
Avangard
Barys
I
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
V
13.12.20
Vityaz
Avangard
I
10.12.20
Avangard
CSKA
I
08.12.20
Avangard
Avtomobilist
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
PS
01.12.20
Avangard
Ak Bars
V
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
V
26.11.20
Avangard
Amur
V
23.11.20
Avangard
Ak Bars
V
19.11.20
Barys
Avangard
V
17.11.20
Amur
Avangard
V
15.11.20
Amur
Avangard
I
13.11.20
Sibir
Avangard
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
V
01.11.20
HC Spartak
Avangard
PO
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
PO
26.10.20
SKA
Avangard
I
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
PS
14.10.20
Metallurg
Avangard
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
V
10.10.20
Avangard
Sibir
V
04.10.20
CSKA
Avangard
I
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
PS
29.09.20
Avangard
Jokerit
CO
27.09.20
Avangard
Metallurg
V
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
V
22.09.20
Ak Bars
Avangard
1
:
1
1
:
0
S
PS
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
PO
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
V
15.09.20
Avangard
SKA
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
I
11.09.20
Metallurg
Avangard
V
07.09.20
Avangard
Amur
V
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
V
03.09.20
Avangard
Sibir
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
45 26 4 2 8 3 2 147-94 69
2
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
3
Lokomotiv
45 23 4 2 11 4 1 139-90 63
4
HC Dynamo
45 23 4 0 14 2 2 135-109 58
5
Jokerit
42 18 3 2 14 4 1 124-102 51
6
HC Dinamo Minsk
44 13 8 3 17 2 1 126-127 51
7
HC Spartak
46 16 5 1 18 4 2 124-133 50
8
Severstal
44 16 4 3 18 1 2 107-119 49
9
Vityaz
45 16 2 3 21 1 2 117-129 45
10
HC Sochi
46 10 2 0 28 4 2 97-157 30
11
HC Dinamo Riga
43 4 1 2 29 5 2 88-152 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
45 26 2 5 8 3 1 147-96 70
2
Avangard
45 24 2 0 9 5 5 136-104 62
3
Salavat Yulaev
47 20 4 4 15 3 1 143-123 60
4
Metallurg
45 22 0 4 14 4 1 119-108 57
5
Avtomobilist
45 19 3 2 14 4 3 120-110 55
6
Torpedo
46 18 3 3 16 4 2 133-131 54
7
Tractor
45 22 2 1 17 1 2 116-108 53
8
Barys
43 13 6 3 16 3 2 103-115 49
9
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
10
Amur
45 13 3 1 24 0 4 110-135 38
11
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
12
Neftekhimik
45 10 2 2 31 0 0 100-162 28
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
2
Jokerit
42 18 3 2 14 4 1 124-102 51
3
HC Spartak
46 16 5 1 18 4 2 124-133 50
4
Severstal
44 16 4 3 18 1 2 107-119 49
5
Vityaz
45 16 2 3 21 1 2 117-129 45
6
HC Sochi
46 10 2 0 28 4 2 97-157 30
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
45 24 2 0 9 5 5 136-104 62
2
Salavat Yulaev
47 20 4 4 15 3 1 143-123 60
3
Barys
43 13 6 3 16 3 2 103-115 49
4
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
5
Amur
45 13 3 1 24 0 4 110-135 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
45 26 4 2 8 3 2 147-94 69
2
Lokomotiv
45 23 4 2 11 4 1 139-90 63
3
HC Dynamo
45 23 4 0 14 2 2 135-109 58
4
HC Dinamo Minsk
44 13 8 3 17 2 1 126-127 51
5
HC Dinamo Riga
43 4 1 2 29 5 2 88-152 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
45 26 2 5 8 3 1 147-96 70
2
Metallurg
45 22 0 4 14 4 1 119-108 57
3
Avtomobilist
45 19 3 2 14 4 3 120-110 55
4
Torpedo
46 18 3 3 16 4 2 133-131 54
5
Tractor
45 22 2 1 17 1 2 116-108 53
6
Neftekhimik
45 10 2 2 31 0 0 100-162 28
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
45 26 2 5 8 3 1 147-96 70
2
CSKA
45 26 4 2 8 3 2 147-94 69
3
Lokomotiv
45 23 4 2 11 4 1 139-90 63
4
Avangard
45 24 2 0 9 5 5 136-104 62
5
SKA
46 24 1 2 11 4 4 139-103 62
6
Salavat Yulaev
47 20 4 4 15 3 1 143-123 60
7
HC Dynamo
45 23 4 0 14 2 2 135-109 58
8
Metallurg
45 22 0 4 14 4 1 119-108 57
9
Avtomobilist
45 19 3 2 14 4 3 120-110 55
10
Torpedo
46 18 3 3 16 4 2 133-131 54
11
Tractor
45 22 2 1 17 1 2 116-108 53
12
Jokerit
42 18 3 2 14 4 1 124-102 51
13
HC Dinamo Minsk
44 13 8 3 17 2 1 126-127 51
14
HC Spartak
46 16 5 1 18 4 2 124-133 50
15
Severstal
44 16 4 3 18 1 2 107-119 49
16
Barys
43 13 6 3 16 3 2 103-115 49
17
Vityaz
45 16 2 3 21 1 2 117-129 45
18
Sibir
46 16 2 1 23 1 3 110-122 42
19
Amur
45 13 3 1 24 0 4 110-135 38
20
HC Sochi
46 10 2 0 28 4 2 97-157 30
21
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
22
Neftekhimik
45 10 2 2 31 0 0 100-162 28
23
HC Dinamo Riga
43 4 1 2 29 5 2 88-152 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 3 1 0 0 1 0 22-13 9
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 17-8 8
3
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 19-14 8
4
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 15-11 7
5
Amur
5 3 0 0 1 0 1 17-14 7
6
Metallurg
5 3 0 0 1 1 0 15-14 7
7
CSKA
5 2 1 0 1 0 1 17-9 7
8
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 21-20 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 17-11 6
10
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
11
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 20-16 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 9-7 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 17-15 6
14
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-11 6
15
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 11-11 5
16
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
17
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 14-23 4
18
Barys
5 1 0 1 3 0 0 14-21 4
19
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
Tractor
5 1 0 0 3 0 1 11-18 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 10-13 2
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 7-21 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
2
Ak Bars
21 15 1 2 1 1 1 71-36 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
22 13 2 0 3 3 1 72-45 34
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
8
HC Dynamo
21 10 3 0 6 1 1 64-53 28
9
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
10
Avtomobilist
21 9 2 0 5 2 3 58-48 27
11
Metallurg
22 12 0 0 8 1 1 57-55 26
12
Severstal
22 11 1 1 9 0 0 57-54 26
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
HC Spartak
23 7 3 1 8 4 0 63-67 26
15
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
16
HC Dinamo Minsk
22 4 7 1 9 1 0 58-60 25
17
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
18
Tractor
20 9 2 0 7 1 1 53-49 24
19
Barys
22 7 1 2 8 2 2 53-58 24
20
Neftekhimik
25 5 2 2 16 0 0 58-79 18
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
22 5 0 0 13 2 2 50-77 14
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
23 13 0 1 5 3 1 71-47 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
7
Avtomobilist
24 10 1 2 9 2 0 62-62 28
8
Salavat Yulaev
22 9 2 2 8 1 0 64-57 27
9
Jokerit
24 8 2 1 8 4 1 64-62 27
10
HC Dinamo Minsk
22 9 1 2 8 1 1 68-67 26
11
Lokomotiv
22 8 2 1 7 4 0 61-49 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
21 8 1 0 6 4 2 60-54 24
15
Torpedo
22 5 3 3 10 0 1 58-66 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
21 6 2 1 10 1 1 53-57 20
18
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
19
Sibir
21 7 0 0 13 0 1 48-52 15
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
22 2 2 1 15 0 2 45-81 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
20 1 1 1 14 2 1 39-77 9
KHL
Week 18
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide