Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:0
Ak Bars — Avangard Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Ak Bars — Avangard

12 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
12 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: , Martin Frano Stadion: Tatneft-Arena (Kazan, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 917 -31 0 0
Timur Bilyalov
gk. 456 -7 1 1
Mikael Vikstrand
df. 383 4 12 16
Albert Yarullin
df. 365 1 12 13
Andrei Pedan
df. 320 4 7 11
Dmitry Yudin
df. 277 0 5 5
Kristian Khenkel
df. 273 0 2 2
Danil Zhuravlyov
df. 249 0 6 6
Roman Rukavishnikov
df. 0 0 0 0
Justin Azevedo
fw. 401 6 7 13
Kirill Petrov
fw. 376 7 10 17
Patrice Cormier
fw. 374 8 10 18
Matthew Frattin
fw. 322 5 7 12
Mikhail Fisenko
fw. 306 5 2 7
Stanislav Galiyev
fw. 298 5 7 12
Artem Galimov
fw. 268 4 3 7
Mikhail Glukhov
fw. 224 2 0 2
Vyacheslav Osnovin
fw. 212 5 2 7
Emil Galimov
fw. 196 7 1 8
Artyom Lukoyanov
fw. 170 0 1 1
Vladislav Kara
fw. 35 0 2 2
Viktor Tikhonov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Igor Odgiganov
df. 348 1 7 8
Danis Zaripov
fw. 319 6 10 16
Vladimir Tkachyov
fw. 283 4 7 11
Kamil Fazylzyanov
df. 227 2 3 5
Nikita Lyamkin
df. 185 0 1 1
Dmitry Voronkov
fw. 101 1 2 3
Oleg Li
fw. 69 1 2 3
Artyom Mikheyev
fw. 61 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 41 0 0 0
Artem Valeev
fw. 21 1 0 1
Damir Musin
df. 14 0 0 0
Maxim Marushev
fw. 11 0 0 0
Danil Voevodin
fw. 2 0 0 0
Emil Garipov
gk. 0 0 0 0
Vyacheslav Leshchenko
fw. 0 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 1,051 -33 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 460 -17 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 572 7 9 16
Ville Pokka
df. 553 0 6 6
Alexei Bondarev
df. 495 0 1 1
Yegor Martynov
df. 343 0 2 2
Cody Franson
df. 189 3 2 5
Roman Manuhov
df. 136 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 517 7 13 20
Taylor Beck
fw. 458 7 12 19
Sven Andrighetto
fw. 451 6 10 16
Sergei Shumakov
fw. 372 7 9 16
Valentin Pyanov
fw. 345 4 0 4
Pavel Dedunov
fw. 339 4 0 4
Rob Klinkhammer
fw. 333 5 5 10
Andrei Stas
fw. 332 0 1 1
Aleksey Potapov
fw. 294 1 1 2
Semyon Koshelev
fw. 269 2 4 6
Sergei Shirokov
fw. 204 2 6 8
Igor Makarov
fw. 135 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Pivtsakin
df. 388 1 2 3
Maxim Chudinov
df. 212 2 2 4
Evgeniy Grachov
fw. 193 3 2 5
Alexey Emelin
df. 23 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 11 0 0 0
Alexander Yaremchuk
fw. 6 0 0 0
Kirill Spicenko
df. 1 0 0 0
Artyom Manukyan
fw. 0 0 0 0
Denis Zernov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.20
3.85
2.88
1.71
2.08
2.15
3.95
3.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
03.03.19
Ak Bars
Avangard
01.03.19
Ak Bars
Avangard
27.02.19
Avangard
Ak Bars
25.02.19
Avangard
Ak Bars
03.01.19
Ak Bars
Avangard
12.09.18
Avangard
Ak Bars
1
:
1
4
:
3
S
KHL 2017-2018
25.12.17
Avangard
Ak Bars
20.11.17
Ak Bars
Avangard
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2016-2017
18.03.17
Ak Bars
Avangard
5
:
0
16.03.17
Avangard
Ak Bars
4
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
04.11.19
Severstal
Ak Bars
V
02.11.19
Neftekhimik
Ak Bars
I
30.10.19
Ak Bars
Admiral
V
28.10.19
Ak Bars
Amur
V
26.10.19
Ak Bars
Barys
V
23.10.19
Metallurg
Ak Bars
0
:
0
1
:
0
S
PS
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
V
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
CO
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
I
08.10.19
Lokomotiv
Ak Bars
V
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
02.10.19
Ak Bars
SKA
V
30.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
V
25.09.19
Tractor
Ak Bars
V
23.09.19
Sibir
Ak Bars
I
21.09.19
Metallurg
Ak Bars
V
19.09.19
Ak Bars
Neftekhimik
V
16.09.19
Ak Bars
Severstal
V
13.09.19
Ak Bars
Metallurg
V
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
V
03.09.19
CSKA
Ak Bars
I
Avangard
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
V
01.11.19
Avangard
Amur
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
I
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
V
15.10.19
Avangard
SKA
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
V
10.10.19
Avangard
Amur
V
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
PO
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
V
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
PS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
V
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
PO
15.09.19
Torpedo
Avangard
I
10.09.19
HC Spartak
Avangard
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
V
06.09.19
Avangard
Severstal
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
V
01.09.19
CSKA
Avangard
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
4
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
5
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
6
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
3
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
6
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
7
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
8
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
9
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
10
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
11
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
22
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
23
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
24
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10