Ak Bars — Amur: ponturi pariuri 24 februarie 2024

Cote Ak Bars — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.75
4.00
3.85
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Ak Bars – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Ak Bars
21.02.24
Ak Bars
Lokomotiv
I
19.02.24
Metallurg
Ak Bars
I
17.02.24
HC Spartak
Ak Bars
V
15.02.24
Ak Bars
Metallurg
V
13.02.24
Ak Bars
Neftekhimik
V
10.02.24
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
08.02.24
Ak Bars
Tractor
V
05.02.24
Ak Bars
Sibir
I
03.02.24
Tractor
Ak Bars
V
30.01.24
Sibir
Ak Bars
V
28.01.24
Barys
Ak Bars
V
26.01.24
Avangard
Ak Bars
I
24.01.24
Avtomobilist
Ak Bars
V
21.01.24
Ak Bars
HC Spartak
3
:
3
2
:
1
S
CS
18.01.24
Ak Bars
Lada
V
16.01.24
HC Sochi
Ak Bars
I
14.01.24
Neftekhimik
Ak Bars
V
12.01.24
Tractor
Ak Bars
I
09.01.24
Ak Bars
Barys
0
:
0
1
:
0
S
CS
07.01.24
Ak Bars
Avtomobilist
V
05.01.24
Ak Bars
Admiral
V
30.12.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
28.12.23
Ak Bars
Metallurg
I
23.12.23
Sibir
Ak Bars
I
21.12.23
Avtomobilist
Ak Bars
I
19.12.23
Avangard
Ak Bars
V
07.12.23
Lokomotiv
Ak Bars
I
05.12.23
Severstal
Ak Bars
I
03.12.23
Ak Bars
Neftekhimik
V
30.11.23
Ak Bars
Avtomobilist
V
28.11.23
Ak Bars
Lada
V
25.11.23
Vityaz
Ak Bars
V
23.11.23
Kunlun RS
Ak Bars
I
21.11.23
HC Dynamo
Ak Bars
I
18.11.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
16.11.23
Ak Bars
HC Dynamo
V
14.11.23
Ak Bars
SKA
I
11.11.23
Metallurg
Ak Bars
I
09.11.23
Lada
Ak Bars
I
07.11.23
Barys
Ak Bars
V
04.11.23
Ak Bars
Barys
V
02.11.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
31.10.23
SKA
Ak Bars
V
29.10.23
Neftekhimik
Ak Bars
I
27.10.23
Lada
Ak Bars
I
24.10.23
Ak Bars
Avangard
V
22.10.23
Ak Bars
CSKA
V
20.10.23
Ak Bars
Sibir
I
14.10.23
Amur
Ak Bars
V
12.10.23
Amur
Ak Bars
V
10.10.23
Admiral
Ak Bars
V
08.10.23
Admiral
Ak Bars
V
05.10.23
Ak Bars
Avangard
V
03.10.23
Ak Bars
Severstal
I
01.10.23
Ak Bars
Amur
V
28.09.23
Torpedo
Ak Bars
I
26.09.23
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
24.09.23
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
18.09.23
Ak Bars
Vityaz
V
16.09.23
Ak Bars
Torpedo
V
14.09.23
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
12.09.23
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
V
08.09.23
Ak Bars
Kunlun RS
V
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
I
04.09.23
Ak Bars
Tractor
V
01.09.23
CSKA
Ak Bars
V
Amur
22.02.24
Metallurg
Amur
I
18.02.24
Amur
Barys
V
16.02.24
Amur
Barys
V
14.02.24
Amur
Tractor
V
13.02.24
Amur
Tractor
V
08.02.24
Lada
Amur
0
:
0
0
:
2
S
CS
06.02.24
Barys
Amur
V
04.02.24
Barys
Amur
V
02.02.24
Sibir
Amur
3
:
3
2
:
0
S
PS
29.01.24
Amur
Metallurg
V
28.01.24
Amur
Metallurg
I
26.01.24
Amur
Salavat Yulaev
I
24.01.24
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
3
S
PS
21.01.24
Salavat Yulaev
Amur
I
19.01.24
Lokomotiv
Amur
I
17.01.24
SKA
Amur
I
13.01.24
Amur
Avangard
I
12.01.24
Amur
Avangard
I
10.01.24
Amur
Sibir
I
08.01.24
Amur
Sibir
V
05.01.24
HC Dinamo Minsk
Amur
V
03.01.24
Severstal
Amur
I
27.12.23
Amur
Neftekhimik
V
25.12.23
Amur
Neftekhimik
V
22.12.23
Metallurg
Amur
I
20.12.23
Admiral
Amur
V
07.12.23
Admiral
Amur
I
06.12.23
Admiral
Amur
3
:
3
1
:
2
S
CS
04.12.23
Avangard
Amur
I
01.12.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
28.11.23
Amur
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
26.11.23
Amur
HC Sochi
I
24.11.23
Amur
Severstal
V
21.11.23
Amur
Admiral
V
19.11.23
Amur
Admiral
I
17.11.23
Neftekhimik
Amur
I
15.11.23
CSKA
Amur
I
12.11.23
Amur
Torpedo
V
10.11.23
Amur
Avtomobilist
I
09.11.23
Amur
Avtomobilist
V
06.11.23
Amur
Lokomotiv
I
02.11.23
HC Sochi
Amur
V
31.10.23
Salavat Yulaev
Amur
I
28.10.23
Amur
Vityaz
V
26.10.23
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.10.23
Amur
HC Spartak
I
21.10.23
Torpedo
Amur
I
19.10.23
Avtomobilist
Amur
V
17.10.23
Tractor
Amur
V
14.10.23
Amur
Ak Bars
I
12.10.23
Amur
Ak Bars
I
10.10.23
Amur
Lada
V
08.10.23
Amur
Lada
V
03.10.23
Avtomobilist
Amur
1
:
1
1
:
0
S
PS
01.10.23
Ak Bars
Amur
I
29.09.23
Kunlun RS
Amur
V
27.09.23
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
0
S
PS
23.09.23
Amur
SKA
I
21.09.23
Amur
HC Dynamo
I
19.09.23
Amur
Kunlun RS
1
:
1
1
:
2
S
PS
13.09.23
Sibir
Amur
1
:
1
2
:
3
S
CS
11.09.23
Avangard
Amur
V
09.09.23
Lada
Amur
I
06.09.23
HC Spartak
Amur
I
04.09.23
HC Dynamo
Amur
I
02.09.23
Vityaz
Amur
V

Meciurile head-to-head: Ak Bars — Amur

KHL 2023-2024
14.10.23
Amur
Ak Bars
12.10.23
Amur
Ak Bars
01.10.23
Ak Bars
Amur
KHL 2022-2023
19.02.23
Amur
Ak Bars
18.02.23
Amur
Ak Bars
09.02.23
Ak Bars
Amur
01.10.22
Ak Bars
Amur
KHL 2021-2022
05.01.22
Amur
Ak Bars
1
:
1
OT
1
:
2
S
17.10.21
Ak Bars
Amur
KHL 2020-2021
21.10.20
Amur
Ak Bars
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
6
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
4
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
6
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
9
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
2
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
4
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
2
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
6
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
10
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
11
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
23
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
5
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
6
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
21
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
22
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
14
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
15
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
16
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
17
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Ak Bars

Zinetula Bilyaletdinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 46 -80 0 0
Artur Akhtyamov
gk. 17 -34 0 0
Amir Miftahov
gk. 9 -17 0 0
Danil Zhuravlyov
df. 62 3 8 11
Dmitry Yudin
df. 61 6 17 23
Nikita Lyamkin
df. 60 3 16 19
Kirill Adamchuk
df. 50 0 4 4
Konstantin Luchevnikov
df. 46 1 4 5
Vyacheslav Voynov
df. 39 1 13 14
Mitchell Miller
df. 30 3 10 13
Nikita Evseyev
df. 19 1 2 3
Aleksey Marchenko
df. 18 0 2 2
Artemiy Knyazev
df. 16 0 0 0
Vsevolod Almetkin
df. 11 0 0 0
Karim Vaziyev
df. 1 0 0 0
Dmitriy Katelevskiy
fw. 66 7 9 16
Kirill Semyonov
fw. 66 11 26 37
Ilya Safonov
fw. 65 12 7 19
Artyom Lukoyanov
fw. 63 9 7 16
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 62 15 10 25
Vadim Shipachyov
fw. 60 13 30 43
Stanislav Galiyev
fw. 59 5 14 19
Alexander Radulov
fw. 57 16 23 39
Nikita Dynyak
fw. 57 6 8 14
Artem Galimov
fw. 49 5 6 11
Kirill Petrov
fw. 48 3 11 14
Dmitrij Jaskin
fw. 36 18 6 24
Yevgeni Svechnikov
fw. 31 8 5 13
Rilay Barber
fw. 26 5 6 11
Semyon Koshelev
fw. 22 10 5 15
Semyon Terekhov
fw. 18 2 1 3
Maxim Bykov
fw. 17 1 1 2
Artur Brovkin
fw. 5 0 0 0
Kirill Krutov
fw. 1 0 0 0
Amur

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 43 -89 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 22 -49 0 0
Janis Kalnins
gk. 7 -20 0 0
Viktor Kobozev
gk. 0 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 64 2 8 10
Ivan Mishchenko
df. 63 4 14 18
Viktor Baldaev
df. 51 3 3 6
Alexander Shchemerov
df. 42 3 7 10
Evgeny Kulik
df. 41 1 5 6
Yakov Rylov
df. 41 2 12 14
Cam Lee
df. 37 2 11 13
Yefim Gurkin
df. 24 3 6 9
Kirill Spitsenko
df. 17 1 2 3
Sergey Ryzhikov
df. 13 0 0 0
Egor Korshkov
fw. 66 15 29 44
Artur Gizdatullin
fw. 65 8 5 13
Dmitry Shevchenko
fw. 65 15 16 31
Stanislav Bocharov
fw. 65 14 24 38
Kirill Kapustin
fw. 60 10 7 17
Vladislav Barulin
fw. 60 17 14 31
Alexander Khokhlachev
fw. 58 8 16 24
Evgeniy Grachov
fw. 57 10 10 20
Sergei Lapin
fw. 55 3 2 5
Kirill Slepets
fw. 51 6 11 17
Jan Drozg
fw. 47 8 15 23
Vyacheslav Gretsky
fw. 36 4 1 5
Anatoly Nikontsev
fw. 31 2 2 4
Kirill Panyukov
fw. 29 3 4 7
Alexander Broadhurst
fw. 20 4 4 8
Alexander Lazarev
fw. 13 0 0 0
Pyotr Khokhryakov
fw. 12 1 2 3
Ignat Korotkikh
fw. 11 0 1 1
Roman Makarov
fw. 7 0 0 0
Sergey Kolesnikov
fw. 4 1 1 2

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token